הטעות הגדולה ביותר שיש להימנע ממנה להחזיר את האקסית שלך

הטעות הגדולה ביותר שיש להימנע ממנה להחזיר את האקס שלך

טעות חמורה שיש להימנע ממנה כשאתה מנסה להחזיר את חברך לשעבר, ארוסך או אשתך היא להפוך לחרפה רגשית.

ככל שהבחור הופך לווס רגשי יותר, כך זה מעצבן את האישה מכיוון שנשים לא נמשכות לחולשה הרגשית של גברים.

נשים לא נמשכות לחולשה רגשית

נשים תמיד נמשכות לעוצמה הרגשית של גברים. לדוגמא: ביטחון, אמונה עצמית, הערכה עצמית גבוהה, ביטחון עצמי, נחישות להצליח וכו '.

לכן, אם בחור מציג התנהגות רגשית ומעורפלת שבה הוא חסר ביטחון, רגיש רגשית, נראה אבוד בלעדיה והוא גם חושש להתבדח כי הוא חושש שזה עלול להרגיז אותה, זה יכבה אותה.

תקן תחילה את הבעיות הרגשיות שלך, אחרת היא תמשיך להרגיש כבויהכשעוברים פרידה, מה שאישה מגיבה בצורה חיובית זה כאשר גבר בטוח בעצמו והוא לא מפסיק להיות האני האמיתי שלו. הוא לא מאבד את הביטחון ביכולתו לגרום לה להרגיש נמשכת.

הוא גם לא מרגיש שזה כבר לא המקום שלו להתבדח איתה, ולפלרטט איתה, ולגרום לה להרגיש נמשכת. זה המקום שלו כי הוא גבר בטוח ואוהב והוא יכול לגרום לה להרגיש נמשכת, והוא יכול גם לגרום לנשים אחרות להרגיש נמשכות.

הוא אולי לא רוצה נשים אחרות כי הוא רוצה אותה, אבל אם הוא רוצה לקבל נשים אחרות, הוא יכול בגלל שהוא גבר בטוח ואוהב שיודע למשוך נשים.

שימוש בהומור במקום להיות ווס רגשי

השתמש בהומור במקום להיות ווס רגשי

אחת הדרכים הטובות ביותר להראות לאקס שלך שאתה לא חלש רגשית, היא שהכדורים יתבדחו ברגעים שלרוב היית פשוט מנומס, נחמד ובעצם מבאס אותה.

לדוגמא: בחור מדבר עם אשתו והיא אומרת,'כבר אין לי רגשות כלפייך.'הוא יכול להתבדח איתה באותה נקודה ולגרום לה לצחוק ולחייך, מה שיגרום לה להרגיש כלפיו משיכה וכבוד.

אז בתגובה לאמירה שלה,'אני לא יודע אם יש לי רגשות כלפייך יותר.'ואז הוא יכול לחייך ולהגיד בצורה מבודחת,'גם כן. אני שונא אותך עכשיו. את חברתי לשעבר הכלבה שלי ששברה לי את הלב. אה, אני הולך לבכות עכשיו. ”

סביר להניח שהיא הולכת לצחוק ולחייך באותו הרגע.

חשוב: לומר שלה זה לא סוד הקסם להחזיר אקס; זה פשוט משהו באותו רגע שלפחות יגרום לה לחייך ואולי אפילו להצחיק אותה. זה גם יגרום לה להרגיש כבוד לעובדה שהבחור לא מאבד ביטחון בלי קשר למה שהיא אומרת.

הוא שומר על הביטחון שלו ביכולתו לגרום לה להרגיש נמשכת.

הוא יודע שעל ידי כך שהיא מצחיקה ומחייכת ככה, ברגע שבו היא לא ממש מרגישה בטוחה לגבי הרגשות שלה, היא תגרום לה לרגשות כלפיו.

הראה לה את עוצמתך הרגשית בכל עת

היא תרגיש טוב סביבו, היא תצחק ותחייך, מה שאומר שיש לה כמה רגשות כלפיו.

הוא יודע שהוא יכול ליצור את זה.

כשאתה יודע שאתה יכול ליצור משיכה בקרב אישה, אין לך מה לדאוג.

לא משנה מה שהיא תגיד לך, אתה יכול להשתמש בה כהזדמנות לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך.

אם אתה כן רוצה להחזיר את האקס שלך בחזרה, עליך להשתמש בכל אינטראקציה, בין אם זה באמצעות טקסט, בשיחת טלפון או באופן אישי כהזדמנות לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך.

כשתתקרב לזה בצורה כזו, היא תפיל את משמרתה, תתחיל לגלות שוב רגשות כלפיך, ותהיה פתוחה להיפגש ולחוות את הגרסה החדשה והמשופרת שלך באופן אישי.

כשתפגשי ותגרמי לה להרגיש הרבה כבוד ומשיכה, סביר להניח שהיא תהיה פתוחה להתחבר שוב ולתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת.

להחזיר אקס קל יותר כאשר אתה מתמקד בלגרום לה להרגיש נמשך אליך, במקום לבזבז חודשים להתעלם ממנה או לבזבז המון אנרגיות בשיחות טלפון אינסופיות בהן אתה מנסה לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת.

ברוב המקרים, אישה הולכת לתת צ'אנס נוסף לבחור אם יש לו את היכולת לגרום לה לחוש שוב כלפיו רגשות.

אתה יכול לגרום לה לרגשות כלפייך בדרכים רבות ושונות. אחת הדרכים האלה היא לגרום לה לצחוק ולחייך ודרך אחרת היא להראות לה שעברת מעבר לרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך.

לדוגמא: אם בחור נפרד בגלל שלא היה לו הרבה מטרה בחיים, לא היה לו הרבה אמביציה. הוא פשוט ישב, או עבד בעבודה מחורבנת, או שרצה לבלות איתה את רוב זמנו ורק נצמד אליה.

מה שיגרום לה לחוש שוב כמה רגשות כלפיו (זה לא הולך להיות הפיתרון האולטימטיבי להחזיר אותה, אבל זה יגרום לה לחוש שוב כמה רגשות כלפיו), הוא לראות שיש לו עכשיו מטרות גדולות בחיים והוא מתחיל להתקדם קצת לקראת זה.

זה מה שבאמת נחשב.

מדובר בלגרום לה לרגשות כלפיך שוב, לאפשר לה לחייך ולצחוק כשהיא מתקשרת איתך, לאפשר לה להסתכל עליך באור חדש וחיובי ולראות שהתחלת לעבור מעבר לרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך.

אתה לא צריך להיות מושלם אם כי, אתה לא צריך לתקן הכל ולהפוך לאיש סופר ומדהים כדי להחזיר אקס.

זה למעשה הרבה יותר פשוט מזה.

דוגמה נוספת לגרום לה לחייך, ואולי אפילו לצחוק, היא המקום בו היא שואלת,“האם זה עדיין מגניב ליצור איתך קשר? אתה רוצה להישאר חברים? 'ואז הבחור יכול להגיב לזה באופן שמצחיק אותה.

אז עם הדוגמה שלה ששאלה,'זה עדיין מגניב ליצור איתך קשר?'אז יכול לבחור לומר,'אין סיכוי. לעולם אל תיצור איתי קשר שוב, אני אף פעם לא רוצה לשמוע ממך. למה שארצה לשמוע ממך? אם אתה מתקשר אליי, אני מנתק מייד. אני פשוט כמו סיום שיחת טלפון בכל פעם. '

באותו הרגע, היא תצליח לחייך, היא תוכל להרגיש כלפיו קצת כבוד שהוא בטוח והוא בשליטה במצב הזה.

השווה זאת לבחור שעונה לשאלתה,'זה עדיין מגניב ליצור איתך קשר?'עם'כמובן, צרו איתי קשר בכל עת,'או אפילו יותר גרוע איפה שהוא אומר,'לא, אל תפנה אליי שוב. לא אוכל להתמודד עם זה. אם אתה לא רוצה להיות איתי, אז אל תפנה אליי. אני לא יכול להתמודד עם זה, זה יהיה כואב מדי, 'ואז היא מאבדת את הכבוד אליו בגלל שהוא ווס רגשי.

עם הדוגמה האחרת לשאלה שלה,'אתה עדיין רוצה להיות חברים?'בחור יכול להשתמש בזה גם כהזדמנות לגרום לה לחייך ואולי אפילו לצחוק.

היא שואלת,'אתה עדיין רוצה להיות חברים?'בחור יכול לומר,'כן, נהיה החברים הכי טובים. נלך לקניות בימי ראשון, נרכיל בימי שני ונשלח הודעות בטירוף במהלך השבוע על כל תוכניות הטלוויזיה שאנחנו צופים בה. נהיה החברים הכי טובים לנצח. '

באותו רגע היא הולכת להיות מסוגלת לחייך והיא עשויה אפילו לצחוק. חשוב מכך, היא תהיה מסוגלת לחוש קצת כבוד כלפיו ולא הולכת להסתכל עליו מלמעלה על היותו ווס רגשי כמו או חסר ביטחון וכדורים להתבדח איתה.

מצד שני, אם אישה שואלת את השאלה הזו,'אתה עדיין רוצה להיות חברים?'החבר, הארוס או הבעל שלה אומר,'לא, לא, לא, אני לא רוצה להיות חברים. אם אתה לא רוצה להיות איתי, אז אני לא רוצה לקיים איתך אינטראקציה. זה יהיה כואב מדי וכו '.

זה לא יגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליו באותו הרגע.

היא הולכת להרגיש כאילו הוא לא חזק רגשית, הוא אפילו לא יכול להתמודד עם מה שקורה וזה יגרום לה לאבד עוד יותר כבוד ומשיכה אליו.

צריך עוד עזרה?

אם אתה זקוק לעזרה נוספת כדי להחזיר אותה ואתה לא יודע מה לומר או לעשות למצבך הספציפי, יש לי תוכנית מדהימה בשם Get Your Ex Back: Super System.

זה 10 שעות של אימונים בווידיאו ובסיומו תדעו בדיוק מה לומר ולעשות כדי לגרום לה לתת לכם הזדמנות נוספת.