ההשלכות של אי-זכר אלפא

זכר נמוך יותר לעומת אלפא זכר

חייו של זכר אלפא הם בדרך כלל קלים ופחות מלחיצים מחיי זכר בדרגה נמוכה יותר (למשל זכר בטא, זכר אומגה).

נשים רוצות אותו, חבר'ה מכבדים אותו והוא הולך אחרי מה שהוא רוצה בביטחון, בנחישות וציפייה שהוא יצליח. באופן כללי, רוב האנשים מקבלים שהוא יקבל את הנשים הכי לוהטות, יקודם בעבודה וישיג את כל מה שהוא שם לב אליו.

נשים פותחות את עצמן בפניו, חבר'ה הולכים אחריו והעולם בדרך כלל יוצא מגדרו כשהוא פונה לעבר היעדים שהוא רוצה להשיג. אם משהו מפריע לו, הוא פשוט מטפס עליו או מסתובב ואז ממשיך לניצחון.

אתה לא צריך להיות זכר אלפא אם אתה מעדיף להיות זכר בדרגה נמוכה יותר, אבל אם אתה לא אלפא, אתה בהחלט תחווה כמה השלכות שליליות לאורך כל חייך ...

9 השלכות שליליות של אי-זכר אלפא

אישה שלא מרגישה מספיק משיכה כדי שבחור יצדיק את היציאה איתו

חלק מההשלכות השליליות הרבות של חייהם כגבר נמוך יותר הן:1. לא להיות מספיק מושכים עבור רוב הנשים
נשים נמשכות יותר לזכרי אלפא מאשר לכל סוג אחר של גברים (למשל זכר בטא, זכר אומגה). זה בדיוק איך שהטבע עובד.

אישה עשויה לקבל בחור שחסר לו את הלך הרוח הגברי, אך היא לעולם לא תרגיש אליו משיכה רבה כמו לגבר אלפא. רוב החבר'ה שמגיעים אליי ומחפשים עזרה כיצד להחזיר אקס הם בחורים שמעולם לא היו זכר אלפא או שאיבדו קשר עם הגבריות שלהם והפכו להיות קצת בוס, נזקק, בחור נצמד וכו '. במערכת היחסים.

2. מרגיש עצבני או חרד במצבים חברתיים

זכר אלפא אמיתי אינו מרגיש עצבני או חרד במצבים חברתיים מכיוון שהוא מאמין בעצמו ומצפה לחבב אותו.

הוא יודע שהוא יותר טוב מספיק בשביל שנשים יאהבו אותו וגברים יכבדו אותו. למה? הוא החליט שכן. תפיסתו את עצמו חשובה בהרבה ממה שאחרים 'עשויים' לחשוב. הוא מבסס את הביטחון שלו על איך שהוא חושב, ולא על איך אחרים עשויים לחשוב.

גבר בדרגה נמוכה יותר יחליט שהוא לא מספיק טוב, ולכן הוא ירגיש מודאג מכך שנדחה, צוחק, מושפל, מתעלם או נבוך מול אחרים. סוג חשיבה זה גורם לו באופן טבעי להרגיש עצבני וחרד.

3. חסר הביטחון לפנות לנשים מושכות

מפחד לגשת לנשים

זכר אלפא יודע שמגיע לו נשים מושכות, ולכן הוא פשוט ניגש ומצפה שיאהבו אותו.

זכר בדרגה נמוכה יותר מפקפק בעצמו ומרגיש שהוא לא מספיק טוב לסוגי הנשים שהוא מוצא מושך. חשיבתו הגברית הנמוכה יותר גורמת לו לחוש פחד, עצבנות או חרדה כאשר הוא רוצה להתקרב לאישה שנראית לו מושכת.

4. מרימים אותך

ילדים רעים, מטומטמים וחורים כמעט תמיד מחפשים 'מטרות קלות' לביצוע, כדי שיוכלו להרגיש טוב יותר עם עצמם. הם נמנעים מלבחור זכר אלפא כי הם יודעים שהוא הרבה יותר בטוח מהם.

5. נשים מתעלמות מהן

נשים מתעלמות מהן

כאשר עומדת בפני בחירה, אישה תבחר כמעט תמיד בזכר אלפא על פני זכר בטא או זכר בדרגה נמוכה אחרת. למה? הביטחון והגבריות של זכר האלפא מושכים אותה מינית.

בימים אלה, רוב הנשים אינן זקוקות נואשות לגבר שיספק להן מזון, מחסה והגנה מכיוון שהן יכולות להרוויח את עצמן ולהיות מוגנות על ידי המשטרה, הממשלה והתקשורת. לכן, נשים בוחרות כעת בחורים על סמך משיכה מינית.

הצגת מאפייני זכר אלפא היא אחת הדרכים המהירות ביותר לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית. במקום להשקיע מאמצים רבים בניסיון 'להכיר אותה' במהלך שיחה או להוציא אותה לארוחות יקרות, אתה יכול לגרום לה לרצות לקיים איתך יחסי מין מייד על ידי הפעלת המשיכה הטבעית שלה לתכונות הגבריות האלפאיות.

6. להיות עם אישה שמייחלת שהיא יכולה להיות עם זכר אלפא

מאחלת שיהיה לה זכר אלפא

זכר בדרגה נמוכה יותר אולי יכול להשיג לעצמו חברה או אפילו אישה, אך היא תמיד תאחל בסתר שהיא יכולה להיות עם זכר אלפא במקום.

לכל הפחות, היא תפנטז להיות עם זכר אלפא כשהיא מאוננת. רוב הבחורים לא מבינים שכשאישה מאוננת היא תחשוב על גבר בטוח וגברי שמנהל איתה יחסי מין.

אם היא מאוהבת בחבר או בעלה הגברי האלפא, לעתים קרובות היא תדמיין אותו. עם זאת, אם היא עם זכר בדרגה נמוכה יותר שלא גורמת לה להרגיש את סוג המשיכה שהיא באמת רוצה לחוש, היא תדמיין במקום זאת גברים אחרים.

נשים במצב זה הרבה יותר נוטות לרמות או לנהל רומן כאשר הניצוץ מת מהיחסים. בעבר, נשים היו צריכות להישאר עם גבר לכל החיים גם אם הן לא היו מרוצות מכיוון שזה היה מביש להתגרש, ולכן בדרך כלל היו להן רק עניינים בזמן שבעלה עבד.

בימים אלה, זה כבר לא כל כך מביש להתגרש, ולכן נשים אומללות בדרך כלל פשוט מתגרשות, לוקחות מחצית מהכסף של הבחור ומנסות למשוך לעצמן בחור עם מאפיינים יותר גבריים אלפא מאשר לשעבר.

אני רואה את זה קורה לעתים קרובות כי אני עוזר לבחורים להחזיר חברה לשעבר, ארוסה או אישה. עצוב לראות כי ברוב המקרים, הבחור הוא בחור ממש טוב, אבל אף אחד אף פעם לא אמר לו שלהיות זכר אלפא זה לא דבר רע.

רוב הבחורים גדלים וחושבים שהמפתח להצלחה עם נשים וחיים הוא להיות נחמד מאוד כל הזמן. עם זאת, זה לא. המפתח להצלחה עם נשים הוא להיות בחור טוב שיודע למשוך נשים כשהוא פוגש אותן ואז להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה של אישה במערכת יחסים.

7. מתעלמים ממבצעים

קידומי ניהול או מנהיגות (אלה בדרך כלל המשרות המשתלמות ביותר) הולכים כמעט תמיד לגבר האלפא או לבחור הכי כריזמטי. גברים בדרגה נמוכה בדרך כלל אינם מקבלים עמדות של מנהיגות וכוח אלא אם כן יש להם הרבה מיומנות בתחום ספציפי.

עם זאת, אם יגיע זכר אלפא שיש לו מיומנות באותה מידה כמו הזכר בדרגה הנמוכה יותר, בסופו של דבר זכר האלפא יהפוך לבוס והזכר בדרגה הנמוכה יותר יהיה העוזר שלו וישלם פחות. זה בדיוק איך שהטבע עובד.

8. שיש לך פחות חברים מהאדם הממוצע

מחסור בחברים

חשוב על סוגי החבר'ה שפגשת בחיים והלוואת שתוכל להיות חברים איתם. הם יותר אלפא ממך, נכון?

בני אדם מקשרים באופן אינסטינקטיבי להתקרב לזכרי אלפא מכיוון שברוב ההיסטוריה האנושית, זכר אלפא הציע את ההגנה הטובה ביותר ואת הסיכוי הטוב ביותר להישרדות. אפילו בעולם של ימינו עם המרכולים, המשטרה והאינטרנט שלנו, להיות סביב זכר אלפא עדיין בטוח יותר מאשר להיות סביב זכר בדרגה נמוכה יותר.

חבר'ה מרגישים 'מגניבים' כשיש להם חברים גברים אלפא ונשים מרגישות גאות ונרגשות שיש להן חבר גברי אלפא. אף אישה לא מתרגשת וגאה להיות עם זכר בדרגה נמוכה יותר, למעט גברים אחרים בדרגה נמוכה יותר שחושבים שלהיות זכר אלפא זה לא בסדר, אנוכי או מרושע.

9. לא מכבדים אנשים

במשך רוב ההיסטוריה האנושית, זכר האלפא יכול להעניש או להרוג מישהו בגלל אי ​​ציות ולהסתלק מזה. למרות שיש לנו משטרה, תקשורת ובתי משפט, עדיין יש לאנשים חשש אינסטינקטיבי להיענש על ידי זכר אלפא על כך שהם יוצאים מהקו.

מצד שני, רוב האנשים לא מרגישים צורך לכבד גברים בדרגה נמוכה יותר או להעניק להם את מלוא ההרשאות שזכאי אלפא נהנה מהם. יש אנשים נחמדים ונדיבים אפילו לבחורים הזעירים ביותר, אבל רוב האנשים באופן אינסטינקטיבי רק נותנים את מלוא הכבוד לזכרים אלפאיים או נקבות אלפא.

איך להיות זכר אלפא

להיות זכר אלפא פשוט אומר שאתה מצפה שיכבדו אותך, אתה מצפה שנשים יאהבו אותך וירצו להיות איתך ואתה מצפה שתזכה או תצליח בכל מה שתעשה. קיום סוג זה של ציפיות ברירת מחדל מאפשר לך להרגיש ביטחון וללכת אחרי מה שאתה רוצה ללא חשש.

הביטחון של זכר אלפא הוא מושך ללא עוררין לנשים מכיוון שהחיים מאתגרים ולאורך ההיסטוריה האנושית ועדיין, כמעט תמיד היה טוב יותר לאישה להתיישר עם גבר חזק יותר מאשר גבר חלש יותר.

להיות זכר אלפא זה לא להיות להיות אידיוט

חבר'ה שאינם אלפא בדרך כלל מניחים שכדי להיות זכר אלפא, הם יצטרכו להפסיק להיות נחמדים לאנשים. הם יצטרכו להיות כמו אותם מטומטמים, מטומטמים או ילדים רעים שנתקלו בהם עד כה בחיים.

מובן שמדובר בכיבוי עצום עבור בחורים טובים. אם אתה בחור טוב, קרוב לוודאי שלא תרצה להיות בחור רע כדי לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך ולגרום לגברים לכבד אותך.

החדשות הטובות הן שלא צריך להיות בחור רע. כן, יש שם כמה 'גברים אלפא של ילד רע', אבל הבחורים האלה הם המיעוט. רוב זכרי האלפא הם 'גברי אלפא בחור טוב' ועל כך אנו מספקים עצות כאן ב'האדם המודרני '.

אתה לא צריך להיות זכר אלפא אחד ויחיד בקבוצה

בתקופות שבטיות, יהיה זכר אלפא אחד בקרב קבוצה קטנה של גברים ונשים. הוא יצטרך להיות הדומיננטי ביותר ולעתים קרובות יצטרך להילחם כדי לשמור על הדומיננטיות שלו.

בעולם של היום, יכולים להיות כמה גברים אלפא במצב קבוצתי מכיוון שאנחנו כבר לא מוגבלים לשבט אחד. אם אתה נמצא במצב קבוצתי וזכרים אלפא אחרים נמצאים, זה לא קשור להתחרות איתם ולנסות להראות שאתה 'הכלב העליון'. פשוט להיות אחד מזכרי האלפא.

אתה לא צריך להילחם על דומיננטיות בכל קבוצה שאתה חלק ממנה או בכל סביבה שאתה מבלה בה (למשל בעבודה, בין חברים, לאכול מסעדה).

כדי להשיג את היתרונות המודרניים של היותך זכר אלפא (כלומר נשים רוצות אותך, גברים מכבדים אותך, הבוס שלך מקדם אותך או שהצוות שלך מכבד אותך אם אתה בעל עסק), אתה פשוט צריך להציג תכונות גבריות אלפא (למשל ביטחון, אסרטיביות , מנהיגות, כונן, חוסר פחד וכו ').

אישה מרגישה שנמשכת לבחור שמציג כמה מאפיינים של גברים אלפא

אתה לא צריך להיות זכר האלפא האחד והיחיד בסיטואציה קבוצתית או בכל סביבה שאתה מוצא את עצמך. אתה יכול להיות אחד מהזכרים האלפאיים. יש מקום ליותר מזכר אלפא אחד במצבים קבוצתיים בימינו, מכיוון שאתה לא קשור לקבוצה אחת לכל החיים כמו שגברים היו בתקופת השבט.

מדוע נשים מתחברות עם גברים אלפא של ילד רע?

לעתים קרובות אני יוצר קשר עם בחורים כאן ב'האיש המודרני 'שמתלוננים בפני על איך שהם רואים לעתים קרובות נשים יפות וחכמות שמתחברות עם מטומטמים וזכרי אלפא של ילד רע.

מה שהחבר'ה האלה לא מצליחים להבין הוא שנשים נמשכות לתכונות הגבריות האלפאיות שלהם (למשל ביטחון וגבריות), אך היו מעדיפות בכנות בחור טוב שהיה בטוח באותה מידה כמו הילד הרע.

האמת המוחלטת של העניין היא שרוב הנשים אינן רוצות לקיים יחסים עם אדם רע, אך הן כל כך נמשכות לתכונות של אלפא גבריות שלפעמים הן ישלמו עם מטומטם או ילד רע רק כדי שיוכלו לחוות המשיכה שהם חשים לתכונות הגבריות האלפאיות.

הנה דרך נוספת להסביר את זה ....

אתה בטח רוצה אישה אינטליגנטית, יפהפייה, ארצית, נאמנה ומכובדת לחברה או אישה, נכון? עם זאת, כנראה גם להתרגש ממש כשאתה מסתכל על נשים זונות בפורנו, נכון?

האם אתה מוצא חשפניות גם סקסיות כשהן רוקדות עירומות על הבמה ומתכופפות כדי להראות לך את הכוס שלהן? כמובן שאתה כן.

למה?

אתה נמשך לדברים על נשים שאתה לא יכול לשלוט בהם. אף על פי שהחשפן או כוכבת הפורנו אולי לא אישה נחמדה ואינטליגנטית שתוכל להציג בפני הורייך, אתה יכול לעזור לעצמך להרגיש נמשך אליה.

כך גם לגבי נשים.

כאשר הם פוגשים בחור שמציג מאפיינים של גברים אלפא, הם לא יכולים למנוע מעצמם לחוש משיכה אינטנסיבית וטבעית עבורו גם אם הוא לא הבחור הכי נחמד בעולם.

לכן, כשאתה רואה אישה עם 'ילד רע' או 'אידיוט' פשוט תבין שהיא פשוט נכנעת לרגשות המשיכה שלה.

היא יודעת שזה יהיה יותר טוב להיות עם בחור טוב אלפא זכר שהוא בטוח בדיוק כמו הילד הרע, אבל את הגברים האלה קשה מאוד למצוא. גברים אלפא של בחורים טובים לוקחים כמעט תמיד או יוצאים עם כמה נשים בבת אחת, כל כך הרבה נשים מתחברות לבנים רעים וחורים רק כדי שיוכלו לחוות את המשיכה שהם חשים לכל סוג של תכונה גברית חזקה של אלפא.

אם אתה בחור טוב שמציג גם תכונות של גברים אלפא, אתה כמו 10/10 לנשים. נשים מתייחסות אליך כסקסי, מקסים, 'לתפוס', 'גבר של גבר' ותוויות אחרות שמשמעותן בעצם שאתה הבחור שנשים חולמות להיות איתו.

כשאישה נתקלת בבחור כזה, היא תחזיק חזק ולא תרצה להרפות. היא תמיד תדע כמה בר מזל שהיא מצאה אותו, משכה אותו והכניסה אותו למערכת יחסים. היא יודעת שחברותיה יקנאו והוריה יהיו גאים.

אם לבחור טוב אלפא זכר כבר יש חברה או אישה, יש נשים שינסו לפרק את הקשר או הנישואין כדי שהיא תוכל להיות איתו. באופן אישי, אני עדיין יוצרת קשר עם כמה חברות לשעבר למרות שהתחתנתי לאחרונה חברה סקסית שלי, בת 22 כשהגעתי לגיל 37.

האם אתה צריך להיוולד כגבר אלפא כדי להיות אחד?

האם אתה צריך להיוולד אלפא כדי להיות אחד?

לא.

החבר'ה הופכים לאלפא באמצעות גידולם, חוויות החיים שלהם או למידה פעילה בהמשך חייהם.

התכונות החשובות ביותר של גברים אלפא אינן פיזיות. מה שהכי חשוב זה איך אתה חושב, מתנהג ונוקט פעולה בחיים. אתה חושב, מתנהג ונקוט בפעולה כמו זכר אלפא ... או שאתה לא.

באופן אישי, הפכתי את עצמי מבחור שמפוקפק בעצמו, וחרד חברתית, שהרגיש כאילו לא מגיע לו נשים מושכות ולא מגיע לו כבוד של אחרים, למי שאני היום.

כשקיבלתי את ההחלטה להיות אלפא, גם כל השאר התחילו להשתנות בחיי. נשים רצו לקיים איתי יחסי מין, אנשים רצו להיות חבר שלי, ההורים שלי הראו לי יותר כבוד וקודמתי בעבודה לתפקידים גבוהים יותר של מנהיגות.

החיים כל כך הרבה יותר קלים, פחות מלחיצים ופרודוקטיביים יותר כגבר אלפא. אני גורם לדברים לקרות והם קורים בקלות כי יש לי ביטחון של זכר אלפא.

מה איתך?

האם היית רוצה שתהיה לך בחירת הנשים מעתה ואילך? האם תרצה לקיים יחסי מין עם נשים חמות וסקסיות? האם תעדיף שהחיים יתנהלו עבורך בצורה חלקה יותר מעכשיו? האם תרצה לראות את ההלם על פניהם של חברים, בני משפחה או עמיתים לעבודה כאשר הם רואים אותך עם אישה לוהטת במיוחד?

האם תרצה לקבל את מה שנדחה ממך כל השנים כי לא היית מספיק אלפא כדי למשוך אותו או לקחת אותו? האם היית רוצה להרגיש טוב עם עצמך מעכשיו, במקום להרגיש בסתר כמו כישלון?

האם תרצה שנשים ירגישו כל כך הרבה משיכה אליך עד שהן מתוודות בפניך על רגשותיהן ומנסות לאסוף אותך?