הילדה שאני אוהב פשוט רוצה להיות חברות

ילדה רק רוצה להיות חברות

משהו שרבים מהבחורים שואלים עליו את האדם המודרני הוא מה לעשות כשילדה רק רוצה להיות חברות, אבל הם רוצים מערכת יחסים מינית.

לעתים קרובות, הבחור יכיר ילדה כחברה מזה זמן מה ואז הוא יציע להם לצאת לדייט או לפתוח בקשר, רק כדי שהיא תגיד שהיא רק רוצה להיות חברים.

אז למה בנות אומרות שהן רק רוצות להיות חברות עם בחורים טובים שיש להם כוונות טובות? מדוע ילדה לא יכולה לראות שהבחור הוא בחור טוב ושהוא מעוניין בכנות בקשר איתה? מדוע היא דוחה הצעה כה גדולה?

ברוב המקרים, זה פשוט אומר שהבחור לא גרם לה להרגיש נמשכת אליו מינית ומנסה לפתח מערכת יחסים המבוססת על רגשות של חברות, ולא על משיכה מינית.

הילדה שאני אוהב פשוט רוצה להיות חברות

צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) כדי להבין מדוע כל כך חשוב להתמקד בלגרום לילדה להרגיש נמשכת אליכם קודם ...רוב הבנות לא אוהבות לפגוע ברגשותיו של בחור, במיוחד אם הבחור הוא מישהו שהיא אוהבת כחבר. באמירה שהיא רק רוצה להיות חברים, היא מאכזבת אותו בעדינות, אבל מה שהיא באמת אומרת זה שהיא לא נמשכת אליו מינית.

האם גרמת לה להרגיש נמשכת אליך מינית?

כשבחור מבין שבחורה רק רוצה להיות חברות איתו ולא מעוניינת להתחיל מערכת יחסים מינית, הוא כנראה כבר עשה כמה טעויות קלאסיות שהביאו אותו לראות אותו כחבר ולא חבר פוטנציאלי. .

חלק מהטעויות הללו כוללות:

1. מתנהג כמו 'אחת הילדות'

למרבה הצער, הרבה בחורים טועים לחשוב שלהיות חברים גדולים עם בחורה יוביל לחיבובה שלו ואז לרצות לקיים איתו יחסי מין. ככל שהוא אוהב יותר ילדה, כך הוא ינסה לחבב אותה קשה יותר ולעיתים קרובות זה מוביל להתנהגות באופן סביבה שגורם לו להיראות 'אחת הילדות'.

לדוגמא: הוא יתערב בדברים 'ילדותיים' כמו רכילות, יציאה לטיולי קניות ועזרה בבחירת תלבושות ואיפור וכו '. הוא יכול להיות גם הבחור שתמיד יהיה זמין כאשר היא צריכה לדבר על משהו שהרגיז אותה - במיוחד אם זה משהו שהחבר האחרון שלה עשה.

כמובן, הבעיה עם כל זה היא שלאהוב כחבר ולהתאוות כחבר פוטנציאלי הם שני דברים שונים לחלוטין. ככל שהתנהגותו 'ילדותית' יותר, כך הוא הופך פחות מושך מינית כתוצאה מכך. בטח, היא הולכת לאהוב אותו בסביבה כאחד 'החברים הכי טובים' שלה, אבל היא לא מתכוונת לראות בו שום דבר אחר מאשר רק חבר.

2. להיות מחצלת שער עבורה ללכת בכל מקום

להיות אישה

אני חושב שזה הוגן לומר שאחת הטעות הנפוצות ביותר שעושים בחורים מבחינת ניסיון להפוך חברה נשית לחברה מנסה יותר מדי מכדי לחבב אותה. כמו בדוגמה שלעיל, ניסיון קשה מדי לחבב אותו וניסיון להיות 'החבר הכי טוב' של ילדה מוביל בהכרח לכך שבחור נראה פחות מושך מינית.

ככל שהוא מנסה להיות הבחור הסופר נחמד שהיא יכולה לסמוך עליו 'להיות שם' בשבילה, כך גדל הסיכוי שהיא תדרוך עליו כמו שטיח פתח.

תמיד להיות זמינה ותמיד להפיל את הכל כדי לרוץ לעזרתה לא תוביל לכך שהיא בסופו של דבר תבין שהיא מאוהבת בו בטירוף - דברים מסוג זה קורים רק בסרטים, לא בחיים האמיתיים, תאמין לי - זה רק יוביל שהיא רואה בו בחור חלש ונבוך שאין שום דבר אחר שקורה בחייו חוץ ממנה.

אין שום דבר רע בלהיות בחור נחמד, אבל כדי להיראות אטרקטיבי מבחינה מינית, בחור חייב להיות בעל איכויות האלפא הנדרשות כדי להיראות כבחור נחמד בטוח, גברי וחזק נפשי ורגשי.

השורה התחתונה היא שאם אתה תמיד זמין לאישה, אתה לא מראה את עצמך כגבר האלפא שהיא מחפשת. לזכרי אלפא יש תכונות שגורמות להם להתבלט כ'גברים אמיתיים 'בעיני אישה, ונשים יודעות שלגבר אמיתי יש למעשה בחירת הנשים שלו, כך שיהיה עליהם לעבוד קשה כדי למשוך את תשומת ליבו אם הם רוצים להביא את כולם לעצמם.

להיות גבר מושך מינית פירושו פיתוח המאפיינים הגבריים האלפאיים שנשים נמשכות אליהם באופן אינסטינקטיבי אצל גבר, ובעלות התכונות שגורמות לנשים להרגיש ממש חלשות בברכיים בנוכחותך. כשתלמד איך להיות הגבר ההוא, כבר לא תגלה שבחורה רק רוצה להיות חברות, היא תרצה להיות הרבה יותר מסתם חברות איתך.

גורם לה לרצות להיות חברה שלך

אם אתה רוצה שילדה תראה בך חבר פוטנציאלי, אתה צריך להראות לה דרך ההתנהגות והמעשים שלך שיש לך את התכונות האטרקטיביות המינית שהיא מחפשת בגבר. נשים נמשכות אינסטינקטיבית לגברים עם ביטחון עצמי אמיתי וגבריות אמיתית, ומעל לכל, גברים שגורמים להם להרגיש נשיים.

נשים מודרניות רוצות להיות עם גבר שיודע לקחת באופן טבעי את ההובלה במערכת יחסים, ובכך לאפשר לה להירגע ולהרגיש סביבו נשית טבעית.

בעולם של היום, נשים צריכות לעתים קרובות לדכא את הנשיות הטבעית שלהן כדי להתקדם בקריירה שלהן. עם זאת, למרות כמה נשים מודרניות חזקות, עצמאיות ואפילו גבריות, הן עדיין משתוקקות להיות עם גבר שיש לו את מה שצריך. לגרום לה להרגיש כמו אישה.