מבחן הנשיקה: 7 סימנים שאישה רוצה שתנשק אותה

מבחן הנשיקה

כל עוד שאתה לגרום לאישה להרגיש הרבה משיכה אליך ראשית, זה ירגיש טבעי שהיא תנשק אותך. היא תרצה בזה כי יהיו לה רגשות מיניים כלפיך, ולא רק רגשות ידידותיים.

עם זאת, למרות מידת המשיכה שהבחור גורם לאישה להרגיש, לעתים נדירות היא תעשה את הצעד הראשון על ידי נשיקתו תחילה. במקום זאת, היא תיתן לך כמה שיותר אותות, בתקווה שיש לך את הביטחון להתחיל לנשק אותה.

בסרטים לפעמים תראה אישה מתקרבת ומתחילה לנשק בחור, אבל בחיים האמיתיים, רוב הנשים מעדיפות להחמיץ הזדמנות לקיים יחסי מין או מערכת יחסים, במקום שתצטרכו לעשות את הצעד הראשון על ידי נשיקה אותו קודם.

למה? נשים נמשכות לביטחון בגברים, ולכן רובן מעדיפות לחכות לבחור בטוח יותר מאשר להתחבר לבחור עצבני שחסר את הכוח הנפשי והרגשי שיכול לגרום לה להרגיש את סוג המשיכה שהיא רוצה.

7 סימנים שהיא רוצה שתנשק אותה

כדי להבטיח שלא תחמיץ הזדמנויות עם נשים שפתוחות לנשק אותך, חפש את האותות האלה ואז בצע בביטחון את הצעד הראשון ...

1. היא ממשיכה לשמור על קשר עין ואז בוהה בשפתייך

כשאישה מעוניינת לנשק אותך, היא בדרך כלל תנסה לשמור איתך על קשר עין וגם תמשיך להסתכל מטה אל הפה שלך, לבהות בו כמה שניות ואז להסתכל אחורה אל העיניים שלך. אם היא ביישנית, היא לא תיצור הרבה קשר עין, אבל היא תשקיע להסתכל באופן קבוע על הפה שלך כדי להראות לך שהיא מעוניינת.אם אתה מדבר עם אישה שמנסה לשמור איתך על קשר עין וגם ממשיך להסתכל מטה אל הפה שלך, בוהה קצת בשפתייך ואז מרים שוב את עיניך, זה סימן שהיא פתוחה לנשיקה אתה.

גרמת לה להרגיש נמשכת אליך והיא מראה זאת במודע (כלומר מנסה להודיע ​​לך שהיא אוהבת אותך) או שהיא מגיבה על אינסטינקט ופשוט הולכת עם הזרם.

לא כל הבחורים בטוחים מספיק בכדי להתחיל לנשק אישה עם אות אחד בלבד של עניין. למרבה המזל, ישנם אותות אחרים שצריך להיזהר מהם ...

2. נושך את שפתיה / מלקק את שפתיה

נשים לא כולן מציגות את אותם סימני התעניינות בדיוק ברצף או בכלל, כך שלא כל הילדות הולכות להראות לך את האות 'נושכת את שפתיה / מלקקת את שפתיה'.

כשאתם מתקשרים עם אישה שתרצו לנשק, עליכם לשים לב לכל אחד מהאותות בדף זה, אך אל דאגה אם היא לא תציג את כל האותות במהלך האינטראקציה שלכם אתכם. אם אתה מתמקד יותר מדי באותות, אתה עלול לבזבז יותר מדי זמן ולהיתקל בעצבנות, בספק עצמי או לא מעוניין בה באופן מיני.

ברור שככל שהיא מראה לך יותר אותות, כך הסיכויים שהם רוצים שתנשק אותה גבוהים יותר, אך חלק מההצלחה עם נשים הוא להיות בטוח מספיק בכדי לבצע מהלך על אות אחד או שניים שאישה נותנת לך.

למה?

לא כל הנשים נותנות הרבה אותות והנשים האטרקטיביות יותר נוטות להראות אותות שאינן מעוניינות, רק כדי לבדוק את רמת הביטחון שלך. ברמת המיומנות שלי עם נשים, אישה לא יכולה למנוע את עצמה מלהראות לי סימני עניין כי אני גורמת לה להרגיש רגשות עזים של משיכה מינית רק בדרך שאני מסתכל עליה ומדבר איתה.

אם אתה מדבר עם אישה והיא נושכת את שפתיה בצורה ילדותית או מלקקת את שפתיה בצורה מרמזת מינית (הודגמה בסרטון), אז אתה לא יכול לקבל אות ברור יותר מזה.

אל תפקפק בעצמך כשנשים מראות לך את האות הזה - זה הברור מכולן. כשאישה נושכת את שפתיה או מלקקת את שפתיה באופן מיני מרמז, היא בעצם מנסה להעביר לך זאת,'אני מרגיש ילדותי וכנוע סביבך.'

כשאישה מרגישה ילדותית וכנועה סביבך, מה שעובר לה בראש היא שהיא רוצה להיכנע לך מינית; היא מרגישה שאתה החזק יותר, הבטוח יותר וגם הדינמיקה בינך לבינה מדליקה אותה.

היא מנסה לאותת לך על כך וזה תלוי בך האמון לפעול לפי האות הזה ולעשות צעד. אם אין לך ביטחון לעבור לגור ולנשק אותה על סמך האות הזה, יש גם איתותים אחרים לחפש.

3. לגעת בך באופן קבוע / להכות בך בשובבות

כשאישה לא אוהבת בחור, לא מרגישה כלפיו שום משיכה מינית ולא רוצה לתת לו שום אותות שהיא מעוניינת בו בצורה מינית, היא נמנעת מלגעת בו. היא לא רוצה לתת לו את הרושם שזה בסדר לגעת אחד בשני, ולכן היא מנסה להימנע ככל האפשר ממגע פיזי.

עם זאת, אם אישה נוגעת בך באופן קבוע, זה מגלה שהיא מרגישה בנוח עם מגע פיזי כזה ביניכם.

האם היא רוצה לנשק אותי?

אתה צריך להאמין בעצמך וללכת עם הרגע. ברוב המקרים, אישה לא תרצה לעשות את זה ברור יותר מאשר להראות לך כמה נוח לך איתך פיזית. היא לא רוצה שתצטרך להדריך אותך בתהליך ובמקום זאת מצפה שתהיה לך הביטחון לפעול לפי האותות שלה.

לא כל נגיעה פירושה שהיא רוצה לנשק אותך בכל זאת ...

אם אתה סתם מנהל שיחה רגילה וידידותית עם אישה (למשל, בלי פלירטוט מיני, אין רגשות משיכה ברורים) והיא נוגעת בך, זה לא בהכרח אומר שהיא רוצה לנשק אותך.

כדי לדעת בוודאות אם המגע שלה מרמז שהיא רוצה שתנשק אותה, עליה גם להראות לך סימני עניין אחרים (למשל מבטים כנועים, נושכים את שפתה, משחקים בשערה בצורה ילדותית וכו ') מלבד פשוט לגעת בך באופן קבוע ברגל או בזרוע למשל.

יש נשים שנוגעות בחבר'ה בצורה ידידותית יותר; יכול להיות שיהיה לך עמית לעבודה שעושה את זה עם הרבה בחורים ובנות כי זה הטבע שלה והיא מאוד 'נוגעת ללב' עם אנשים.

עם זאת, אם אתה מתקשר עם אישה שאוהבת אותך ומגלה בך סימני עניין אחרים והיא נוגעת בך באופן קבוע או מכה בך בשובבות (למשל, מכה על היד ואומרת,'אתה באאאאאד'או להכות אותך על התחת בצורה מרמזת מינית), ואז היא מנסה לקבל יותר אווירה פעילה שובבה, פיזית, נוגעת ללב ודינמיקה הלוך ושוב ביניכם.

היא לא רוצה שהדינמיקה תהיה רק ​​'מדברת' ולא 'נוגעת'. היא מושיטה יד אינסטינקטיבית לגעת בך ומנסה להצית משהו מיני יותר בינך לבינה.

בחור בטוח כמוני היה רואה את זה ואני אומר לעצמי,'הילדה הזו מחבבת אותי'ואז הייתי עושה כל מה שרציתי לעשות (למשל לעבור לגור ולהתחיל לנשק אותה, להמשיך לדבר איתה ואז להשיג את מספר הטלפון שלה, לקיים איתה יחסי מין באותו לילה וכו ').

בחור שחסר אמון בעצמו עשוי לתהות,'מה זה אומר? האם זה אומר שהיא מחבבת אותי? 'ויהסס ויתאפק. העניין הוא שאם אתה מהסס סביב נשים ומתאפק מלעשות צעד, בדרך כלל תחמיץ את 'חלון ההזדמנויות' שלך.

עבור רוב הנשים, כשהן מתקשרות עם בחור שזה עתה הכירו, הן יתנו חלון הזדמנויות (WOO) לבחור כשהם מרגישים ניצוץ של משיכה ומבינים שהם אוהבים אותו.

אישה תפתח את עצמה לסיטואציה, ואז על הבחור להיות אמון לעשות צעד. אם בחור לא מבצע מהלך, החלון יתחיל להיסגר.

ה- WOO שונה במקצת לנשים שאתה כבר מכיר. אם יש אישה שאתה כבר מכיר שבאמת אוהב אותך וניסתה לתת לך אותות של עניין, אבל לא היה לך ביטחון לעשות מעשה, היא בדרך כלל תמשיך להראות את סימני העניין וחלון ההזדמנויות יישאר פתוח (עד שבחור בטוח מגיע ומושך אותה).

אם אתה פוגש בחורה בבר והיא מקווה לקיים יחסי מין באותו לילה או למצוא לעצמה חבר, אז אתה צריך לעשות מהלך מהר מאוד (כלומר, בכל מקום בין רגע לשעה הראשונה). אם היא מחבבת אותך, מראה סימני עניין ופותחת עבורך את ה- WOO, אבל אז אינך עושה מהלך, רוב הנשים יסגרו את ה- WOO ויתחילו לשחק קשה כדי להשיג או לנסות לצאת מהאינטראקציה לחלוטין.

כמובן, אתה יכול להפוך את זה אם יש לך מיומנות גבוהה עם נשים ולדעת לגרום לנשים לחוות רגשות עמוקים של כבוד, משיכה ותאווה אליך.

4. מבטים כנועים

במעשה המיני, הגבר הוא שחודר לאישה; האישה נפתחת ומקבלת את הגבר. אם הגבר הוא גברי, היא נהנית מתחושת הכניעה אליו (למשל לרדת על ברכיה כדי למצוץ אותו, להתכופף ולקבל אותו 'סגנון כלבלב' וכו ').

לכן, כאשר אישה נותנת לך מבטים כנועים (למשל, טובלת את סנטרה ומביטה אליך בצורה ילדותית) כשהיא מתקשרת איתך, היא מנסה אינסטינקטיבית (ולפעמים באופן פעיל / מודע) לתקשר,'אני פתוח להגיש לך. אני מחבב אותך. אני מרגיש את זה. אני מרגישה ילדותית סביבך. אתה גורם לי להרגיש מופעלת. '

זה תלוי בך כגבר לעשות מהלך (למשל, לשים את זרועך סביב גבה התחתון ולמשוך אותה לתוכך, ואז להסתכל לה בעיניים ואז להתחיל לנשק אותה).

אם אין לך ביטחון לעשות את זה, בוא נדבר על סימן אחר לכך שאישה רוצה שתנשק אותה ...

5. משחק עם השיער או השרשרת

אני לא אומר שכאשר אתה מתקשר עם אישה והיא מכוונת את שערה או השרשרת כלאחר יד, זה אומר שהיא רוצה שתנשק אותה. מה שאני מתכוון אליו הוא כשאתה מדבר עם אישה והיא כל הזמן משחקת בשיער או בשרשרת בצורה ילדותית, ביישנית או כנועה (הודגמה בסרטון).

זה סימן ברור שהיא מרגישה ילדותית סביבך, שאתה החזק יותר בדינמיקה ושהוא מדליק אותה מינית. היא מראה לך שהיא מוכנה להיכנע לך מינית ומראה לך שהיא נהנית מההרגשה.

אם היא באמת ברורה באופן שהיא מראה לבחור שהיא רוצה שהוא ינשק אותה (כ -20% מהנשים), היא תתן לך מבטים כנועים ותשחק ללא הרף עם השיער והשרשרת בצורה ילדותית.

אם היא חוששת להידחות על ידך וחוששת שלא תמצא חן בעינייך או שהיא טיפוס האישה שמונעת סימני עניין ברורים לבדיקת רמת הביטחון של הבחור, היא עשויה לשחק עם השרשרת שלה, אבל לשמור על מבט רציני את פניה כדי להימנע מלתת לך יותר מדי מידע על רמת העניין שלה.

6. היא פתוחה בפניך לגעת בה

אם אישה אינה מעוניינת בך מינית ולא רוצה להראות לך סימני עניין, היא בדרך כלל לא תהיה פתוחה לך לגעת בה. אם תשים את היד שלך על הרגל שלה או תשים אותה עם היד שלך, היא תדחוף אותך משם בצורה מוטרדת או תגיד בכעס,'היי - אין צורך לגעת.'

עם זאת, אם אתה מדבר עם אישה ושם את זרועך סביב גבה התחתון, נוגע בה בכתף, משחק בשערה תוך כדי שיחה איתה (הודגמה בסרטון) והיא מגיבה בצורה ילדותית וחיובית, אז זה אות ברור שהיא נמשכת אליך מינית ופתוחה בפניך מנשקת אותה.

7. מקדימה את עצמה בשבילך

Primp (פועל): ביצוע התאמות קלות (לשיער, לאיפור או לבגדים).

כשמדובר בדינמיקה הגברית / נקבה, האישה היא שצריכה להראות יפה ויפה והגבר בוחר את האישה היפה והיפה. זה לא תלוי בנו החבר'ה להקדים את עצמנו נראים יפה עבור נשים; זו האישה שצריכה להיות יפה, צבעונית ויפה היא הגבר שצריך להיות בטוח, גברי ולבחור את הנשים שהוא מוצא מושכות.

טווס זכר המציג פומה

עבור ציפור טווס, הציפור הזכרית היא שצריכה להיות יפה וצבעונית כדי למשוך את הנקבה. לאחר מכן היא בוחרת בן זוג על סמך עד כמה נוצותיו צבעוניות ויפות. בתור גבר אנושי, אתה לא ציפור ואתה לא צריך להיות יפה ונראה כדי להשיג אישה יפה.

אתה גבר ובריקוד ההזדווגות האנושי, זה הגבר שצריך להיות בטוח בעצמו וגברי מספיק (באופן שהוא חושב, מתנהג ונוקט פעולה) לבחור את הנשים היפות שהוא אוהב.

הגבר צריך להאמין שמגיע לו לבחור נשים ואז הוא צריך לבחור נשים עם סמכות. ככל שהוא מאמין שיש לו את כוח הבחירה, כך הוא יתקל בגברי יותר ונשים ירגישו סביבו יותר ילדותיות.

כשמדובר במה שנשים עושות כדי להראות לך שהן רוצות שתנשק אותן, אחד הסימנים הוא שהם יקדמו את עצמם כדי להיראות טוב יותר בשבילך.

לכן, אם אתה מדבר עם בחורה והיא מתקנת את החלק העליון שלה כדי להתאים מחדש את שדיה כדי להראות לך מחשוף טוב יותר, זה סימן שהיא מנסה להראות לך מושכת. היא עשויה גם לשים או להחיל איזשהו שפתון או גלוס, מה שמשמעותו שהיא מנסה למשוך תשומת לב לשפתיה ולהפוך את שפתיה למושכות ככל האפשר עבורך.

עבור בחור שלא מאמין בעצמו, הוא יראה אישה מורחת מולו שפתון ועשוי לחשוב,'אהה ... היא כל כך יפה ... עכשיו היא שמה שפתון ... וואו, זה נראה ממש נחמד'או אולי אפילו לא חושב על זה בכלל.

בשביל בחור בטוח כמוני, אני מסתכל על זה וחושב,'תסתכל על הבחורה הזאת ... מנסה לגרום לעצמה להראות יותר נחמדה בשבילי ... כמה חמוד.'

לאחר מכן אשים את זרועי סביבה, אתקרב או אקרב אותה אלי. אז יהיה לי קשר עין-עין איתה ואני אסתכל על פיה ואז אחזור לעיניה (כמה פעמים) עם חיוך בטוח.

כשאני רואה שהיא מחייכת לאחור או לפחות שומרת על קשר עין בצורה חיובית, אז פשוט אעבור לגור ונשק לה ...