המיומנות החשובה ביותר שגיא זקוק לו כדי להצליח עם נשים

המיומנות החשובה ביותר שאותה בחור צריך כדי להצליח עם נשים

המיומנות החשובה ביותר שאותה בחור צריך כדי להצליח עם נשים היאהיכולת לעורר תחושות של משיכה מינית בתוך אישה.

רמת היכולת שלך לִמְשׁוֹך נשים קובעות את איכות האישה שתוכלו לגשת אליהן וזה גם אחד הדברים המרכזיים שקובעים את הרצון שלה לרצות להישאר איתכם בזמן מערכת יחסים.

היכולת למשוך נשים כשאתה פוגש אותן ושומר על המשיכה בזוגיות

משיכת אישה לזוגיות ואז שמירה על המשיכה שלה
כגבר, אם אין לך את המיומנות להיות מסוגל לעורר תחושות של משיכה מינית בתוך אישה, האינטראקציות שלך עם נשים בדרך כלל ירגישו משעממות, מביכות ומאולצות. אישה אולי תחבב אותך בתור חברה, אבל היא לא מתכוונת לחוש משיכה רבה כלפיך ובכך לא תהיה מעוניינת מאוד להתחיל איתך קשר מיני או רומנטי.

במערכת יחסים, לאחר שהתפוגה הראשונית דעכה, אם אינך מצליח לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך בדרכים העמוקות יותר, הארוכות יותר, אז היא תאבד עניין להיות איתך באופן טבעי.

האם יש לך את המיומנות להיות מסוגל למשוך נשים?

האם יש לך את היכולת למשוך נשים עם האישיות שלך?

היכולת למשוך נשים זו מיומנות שלבחור יש או אין לו. יש בחורים שהם חסרי מושג לחלוטין כשמדובר במשיכת נשים, חלקם בסדר, חלקם נהדרים בזה וחלקם מצוינים במשיכת נשים.מה איתך?

האם יש לך את המיומנות להצליח למשוך את הנשים שאתה באמת רוצה לקיים איתך יחסי מין או מערכת יחסים? האם אתה מסוגל רק להיות בר מזל או שאתה יכול למשוך נשים כרצונך? אחת הדרכים לגלות היא לשאול אותך מספר שאלות.

האם קרה לך אי פעם מהמצבים הבאים?

1. דיברת עם אישה שמאוד אהבת וקיווית להתחיל איתה קשר מיני, אך השיחה הרגישה משעממת, מביכה ואפילו מאולצת. אז נגמרו לך הדברים לומר ואיבדת את ההזדמנות איתה.

2. היית לדייט עם אישה והיה ברור שיש כאלה יְדִידוּתִי כימיה ביניכם, אבל לא ידעתם כיצד 'להחליף הילוך' ולהצית את מִינִי כִּימִיָה. אז, הדייט הרגיש קצת משעמם ומסורבל, היא איבדה עניין ולא קיבלת דייט שני.

3. פגשת אישה מושכת שהייתה בבירור 'חומר חברה' והיא אהבה אותך, אבל רק כחברה. רצית לגרום לה להרגיש כמוך, אבל פשוט לא ידעת איך לעשות את זה, אז ויתרת ונשארת לבד.

לא מרגיש שום משיכה אליו

מה דעתך כרגע בחיים שלך ...

האם יש אישה שאתה מאוד אוהב ואתה רוצה להתחיל איתה מערכת יחסים מינית, אבל הכימיה המינית פשוט לא קיימת? אם ענית כן, אז אני אכניס לך סוד גדול לגבי משיכה שרוב החבר'ה לא מודעים לה לחלוטין ...

סוד גדול על משיכה

אתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך מסיבות אחרות מאשר מראה ... ואז היא באמת תאהב את המראה שלך

רוב הבחורים חושבים שאין להם שום שליטה אם אישה חשה משיכה אליהם או לא.

זה לגמרי לא נכון.

אתה יכול לִיצוֹר תחושות משיכה בתוך אישה.

אם אישה בתחילה לא מרגישה נמשכת למראה שלך, אין זה אומר שאתה לא יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליך בעוצמה אַחֵר סיבות.

הרבה בחורים טועים בהנחה שאם אישה לא מרגישה נמשכת אליו בגלל המראה, הגובה, העבודה או כל דבר אחר, אז הוא לא יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליו.

גברים מבולבלים שחושבים שזה

גברים רבים מניחים שמכיוון שהם מחליטים על אילו נשים הם מעוניינים בהתבסס על מראה, נשים חייבות לעשות את אותו הדבר כאשר הן בוחרות בחור. עם זאת, זה פשוט לא עובד ככה עבור רוב הנשים. רוב הנשים יכולות להסתכל על בחורים שהם 'נראים טוב' ומרגישים נמשכים, אך אם היא מתקשרת עם הבחור שנראה טוב ואישיותו, סגנון התקשורת וההתנהגות שלו מכבים אותה, אז היא לא תרצה להיות איתו כמעט בכל מקרה.

עם זאת, אם אישה רואה בחור שהוא לא נראה טוב במיוחד, אבל הוא מתקשר איתה ו יוצר תחושות משיכה, היא תתעניין. לדוגמא: הוא עשוי לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליו על ידי:

  1. מצחיק אותה.
  2. להיות בטוחה סביבה.
  3. להיות גברי.

אני מלמד בחורים איך לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהם פנימה יותר מ 100 דרכים ומה שציינתי לעיל הם רק 3 דרכים. יש כל כך הרבה דרכים שונות שאתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך. אתה יכול ליצור את האטרקציה. זה לא חייב להיות שם מההתחלה על סמך המראה שלך!

כגבר, באמת חשוב לך להבין את עובדת המשיכה הזו ולקבל אותה. אם אתה לא מקבל את זה ואתה עובר דרך חשיבה בחיים,'אני חייבת להיראות טוב וכך אשיג נשים'אוֹ'אם אני לא גבוה ואין לי שרירים גדולים, נשים לא יתעניינו בי'אוֹ'נשים צריכות לבחור בי על סמך המראה שלי'אז יהיה לך ממש קשה עם נשים למשך שארית חייך.

אתה הולך לעמוד אחורה ולקוות שנשים כמוך ורוצות לקיים איתך יחסי מין או להתחיל איתך מערכת יחסים פשוט על סמך איך שאתה נראה ... וזה לא יעבוד. גבר יפה מאוד ונאה מאוד יכול להשתמש באסטרטגיה הזו כדי להשיג לעצמו אישה כי נשים הולכות להסתכל עליו ולהגיד,'וואו ... הוא חתיך'ואז הם עשויים לגשת אליו לדבר איתו או להקל עליו מאוד לאסוף אותם אם מתקרב ומתחיל שיחה.

אם גם הבחור שנראה טוב מאוד בטוח ובעל מיומנות למשוך נשים עם האישיות שלו, אז יהיה לו קל מאוד לאסוף נשים למין או לזוגיות. עם זאת, אם אתה סוג של בחור שלא פונה אליך נשים בגלל המראה שלך (95% מהחבר'ה), אתה צריך לקבל את זה שאתה חייב לִיצוֹר משיכה על ידי אינטראקציה עם נשים פנים אל פנים.

כשאתה יודע שאתה יכול למשוך נשים פנים אל פנים, אתה לא מפחד להתקרב אליהן. אתם יודעים שרוב הנשים אליהן אתם ניגשים ירגישו נמשכות אליכם ויתעניינו בכם, לכן פשוט ניגשים ובוחרים את הנשים שנראות לכם הכי מושכות. אתה יכול לבחור לקיים יחסי מין עם נשים רבות או להשיג לעצמך חברה או אישה.

יש לך את כוח הבחירה הזה כי אתה יכול למשוך נשים כרצונך, ולא לבזבז מחצית או את רוב חייך בהמתנה ולקוות 'להיות בר מזל' ... ואז אולי להרוס את הקשר הזה כי אתה עדיין לא יודע איך לשמור על משיכה של האישה עבורך ברגע שתשיג אותה.

עובדה מוזרה אך נכונה לגבי משיכת נשים בדרכים אחרות

זה מוזר, אבל נכון.

אולי לא תרצה להאמין בזה כרגע, אבל אתה תראה את זה מעכשיו אחרי שאגיד לך את זה.

הנה זה….

כשאתה מושך אישה בדרכים רבות אחרות, היא דווקא רואה בך נאה. היא אוהבת את המראה שאתה נראה, גם אם אתה סובל מעודף משקל או שאין לך תכונות דוגמניות גבריות. היא מתחילה להתמקד בדברים הטובים שבך ומתחילה לבחור תכונות ותכונות לגביך שהיא אוהבת.

זו המהות של מה המשיכה היא. אם תסתכל על ההגדרה המילונית של משיכה, תבין מדוע ניתן למשוך נשים בדרכים אחרות מאשר מראה:

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

כגבר, יש כל כך הרבה תכונות שונות שאתה יכול להציג בפני אישה שיעוררו תחושות של עניין, חיבה ורצון.

מדוע הומור הוא אחד מ- 100 הדרכים בהן בחור יכול למשוך נשים?

מדוע הומור מושך נשים?
מדוע להצחיק ולהצחיק אישה גורם לה להרגיש נמשכת לגבר? מדוע הומור הוא אחד הדברים שאישה נמשכת אליו לגבי בחור? מדוע זה אחד הדברים שאתה יכול לעשות שגורם לנשים להרגיש נמשכות אליך ורוצות להיות איתך?

האם הכל לא נוגע רק למראה?

לא.

כמה סיבות מדוע הומור הוא משהו שבחור יכול להשתמש בו כדי למשוך נשים הן:

1. החיים יכולים להיות די משעממים, לחוצים ומדכאים לפעמים וזה נהדר שיש מישהו שיכול להקל על מצב הרוח ולגרום לך לחייך.

2. היכולת להצחיק אותה פירושה שאנשים אחרים כנראה יאהבו אתכם, וזה יהיה טוב יותר להישרדותה. ככל הנראה תהיה שורד וספק טוב יותר.

אז על מה אני מדבר עם 'הישרדות' ויכולת לספק לה דברים כאלה? במשך רוב ההיסטוריה האנושית, לשרוד כאדם לא היה כל כך קל. זה היה אתגר עד היום הנוכחי.

המון אנשים

גם היום, בעולם המודרני שלנו עם כל הטכנולוגיה, הסופרמרקטים, המערכות וכו ', ההישרדות היא עדיין אתגר. אתה עדיין צריך להיות מסוגל לעשות טוב ולהגיע לאנשהו בחיים כדי שתוכל לשרוד, לשגשג וליהנות מחיים נהדרים. החיים אינם מסוכנים כמו פעם, אבל האינסטינקט שאישה צריכה ליישר קו עם בחור שהולך לשרוד טוב יותר עדיין קיים.

שימוש בהומור ויכולת להצחיק אותה הוא אחד האותות לה שסביר להניח שאתה הולך להיות סוג של בחור שיכול לשרוד היטב. סביר להניח שתסתדר טוב עם אחרים ותמצא חן בעיני אנשים אחרים. כתוצאה מכך, כנראה שתהיה טוב יותר בלספק, לשרוד ולשגשג בעולם הזה מאשר בחור שלא מסתדר טוב עם אחרים ולא מוצא חן בעיני אחרים.

משיכת נשים באישיותך

איזה תאום מושך יותר?

כדי לעזור לך להבין למה אני מתכוון למשוך נשים עם האישיות שלך ולהיות מושך באופן טבעי לנשים מסיבות אחרות מאשר מראה, דוגמה מצוינת להראות לך היא הדוגמה של זוג תאומים זהים.

אז, מי מהתאומים הללו הולך להיות מושך יותר עבור נשים?

התאום משמאל הוא עצבני סביב נשים, הוא לא יודע לפלרטט עם נשים, הוא מפקפק בעצמו ונראה קצת ביישן ומסורבל. התאום מימין בטוח בעצמו בנשים, יודע לפלרטט עם נשים, הוא מאמין בעצמו ונתקל בביטחון ונוח.

מי מהתאומים הולך להיות מושך יותר עבור נשים? התאום משמאל או התאום מימין?

התאום משמאל פחות מושך מכיוון שהוא עצבני, מפקפק בעצמו ואינו

אם אתה מבין במשיכה, תדע שנשים נמשכות ל כוח אצל גברים וכיבה על ידי חוּלשָׁה . לכן התאום מימין הולך להיות מושך יותר באופן טבעי לנשים. הוא בטוח בעצמו, הוא מאמין בעצמו (כוח רגשי), ואילו התאום משמאל חסר ביטחון ומפקפק בעצמו סביב נשים (חולשה רגשית).

להיות חזק רגשית זו רק אחת הדרכים בהן אתה יכול למשוך נשים. זו לא הדרך היחידה.

יש יותר מ 100 דרכים שונות בהן אני מלמד בחורים איך למשוך נשים ולהיות חזק מבחינה רגשית זה צודק אחד מהדרכים בהן אתה יכול למשוך נשים.

בדוגמה זו עם התאומים שהם 'תאומים זהים', כמה חבר'ה עדיין יסתכלו עליהם ויגידו,'טוב ... אני חושב שהתאום מימין נראה טוב יותר, ולכן היא תלך בשבילו.'חבר'ה שחושבים ככה עדיין לא מבינים שאפשר למשוך נשים בדרכים רבות ושונות. הם גם לא מבינים או שעדיין לא מוכנים לקבל את העובדה שנשים נמשכות יותר לאישיות של הבחור ואיך שזה גורם לה להרגיש, מאשר איך שהוא נראה.

נשים יכולות להימשך לאיך שנראה גבר, אבל אם אישיותו של גבר לא גורמת לה להרגיש טוב (כלומר זה לא מדליק אותה מינית ורגשית) והיא מרגישה כבויה מאישיותו (למשל התאום על שמאל הוא עצבני ומפקפק סביבו וכו '), אז היא לא תרצה להיות איתו גם אם הוא נראה טוב יותר מהתאום מימין.

לרוב הנשים יש סוג פתוח כשמדובר בגברים, גם אם הם לא מודים בזה בגלוי

ישנן נשים בררניות ביותר וילכו רק לבחור שנראה כמו דוגמן גבר, גבוה ועשיר, בעל גוף כושר מושלם ונוהג במכונית יקרה. עם זאת, לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח, מה שאומר שהן פתוחות עם סוגים רבים של בחורים כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אַחֵר דרכים.

האמת היא שאתה לא צריך להיות עשיר, נראה טוב, גבוה או בעל שרירים גדולים כדי למשוך את רוב הנשים (95%). מה שאתה צריך להיות זה היכולת למשוך נשים עם האישיות שלך, התקשורת וההתנהגות שלך. נשים רק צריכות לראות שיש לך פוטנציאל לעשות טוב, אבל אינך צריך להצליח כבר בחיים.

אתה יכול להיות סוג של בחור בדרך להצלחה או שדוחף קדימה בחיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר. עבור רוב הנשים, זה מושך בדיוק כמו בחור שכבר מצליח בחיים. אתה כבר לא צריך להיות בשיא הקריירה שלך או להצליח בחיים כדי להיות מושך לנשים.

אני

יש בחורים שמבזבזים מחצית או רוב חייהם בחשיבה,'קודם אני אעבוד לעבודה טובה ... אני אחסוך הרבה כסף ... אני אקנה מכונית ובית ואז אני אתחיל לנסות להשיג חברה כי נשים יאהב אותי כי אני כל כך מסודר ומצליח בחיים. '

עם זאת, האמת היא שאתה באמת לא צריך לעשות את זה כדי למשוך כמעט את כל הנשים.

כפי שהיית רואה שם בעולם האמיתי, מיליוני חבר'ה הם עם נשים והם לא מצליחים לגמרי בחיים. רוב החבר'ה לא לגמרי מסודרים ומצליחים בחיים, אבל עדיין יש להם חברה, אישה או מקיימים יחסי מין עם נשים רבות ושונות במחזור.

כמעט כל הנשים לא מצפות ממך שתהיי דוגמנית גברית גבוהה עם גוף הכושר המושלם ומיליארדי דולרים לפני שאת ראויה להן. הם פשוט מצפים להרגיש נמשכים אליך ואתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך בדרכים רבות ושונות.

היכולת לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה

מיומנות משיכת נשים
היכולת לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה היא הדבר החשוב ביותר שאותו בחור צריך ללמוד אם הוא רוצה להצליח עם נשים.

בחור יכול לעבור את החיים ויש לו עבודה טובה, מכונית נחמדה ולגור בדירה נהדרת או בבית, אבל אם הוא מתקשר עם אישה ואישיותו וסגנון התקשורת שלו לא גורמים לה להרגיש נמשכת מינית, אז היא זכתה לא אכפת לי שיש לו עבודה יפה ומכונית.

האינטראקציה איתו לא תגרום לה להרגיש נמשכת, כך שזה ירגיש משעמם למדי, מביך ומאולץ. בלי תחושת המשיכה המינית, אין סיבה שהאישה תרצה לנהל איתו משהו אחר מלבד שיחה ידידותית ואז להסתובב ולשכוח ממנו. עם זאת, כאשר אישה חשה נמשכת מינית לבחור, אז יש סיבה להכיר אותו עוד יותר וכמו כל שאר הדברים עליו.

נמשך ליותר מסתם מבטים

אז דבר אחד שאני באמת רוצה להבהיר לך ב 100% הוא זה: ניתן ליצור משיכה.

ברגע שתפתח את הראש לזה, תתחיל לראות את זה סביבך. תוכלו לראות חבר'ה מקיימים אינטראקציה עם נשים והם יהיו יוצר תחושות משיכה בתוך האישה וזה מה שמושך אותה אליו. זה משהו שאתה יכול לעשות.

ביליתי את השנים לבדוק איך למשוך נשים ואז לקחתי את הזמן להכניס את כל העצות לספר שלי, http: // store.

כשתלמד כיצד למשוך נשים ותתחיל להשתמש בטכניקות, תבין כמה זה קל. רוב החבר'ה עוברים את חייהם ולא מבינים באמת איך למשוך נשים וכתוצאה מכך הם נדחים על ידי נשים או בסופו של דבר הורסים את היחסים שיש להם עם נשים לאורך חייהם.

כל בחור יכול לשפר את יכולתו למשוך נשים ואם אתה זקוק לעזרה, אני כאן בשבילך. אני מקווה שתחליט לנסות את התוכניות שלי. אתה יכול להתחיל ולנסות את התוכניות ללא סיכון. אני מציע אחריות להחזר כספי למשך 30 יום, אז תנסו, התחילו ללמוד איך למשוך נשים, השתמשו בטכניקות ותופתעו לאופן שבו נשים מגיבות אליכם.