הסיבה האמיתית מדוע הרבה גברים טובים נכשלים עם נשים

הסיבה האמיתית מדוע הרבה גברים טובים נכשלים עם נשים

אני עוזר לבחורים להצליח עם נשים עוד בשנת 2005.

אחד הדברים שמצאתי הוא שלכל בחור שלא מצליח עם נשים יש תירוץ סודי או א סיבה סודית למה זה לא קורה בשבילו.

יש בחורים שיגידו,'זה בגלל הגובה שלי. אני לא מספיק גבוה ”אוֹ'זה בגלל המשקל שלי. אני סובל מעודף משקל ”(או רזה מדי), או'זה בגלל המראה שלי. אני מכוער. אנשים אמרו שאני מכוער. אני לא נראה כמו החבר'ה במגזינים או בפרסומות. אני לא טיפוס של דוגמנית גברית ונשים לא אוהבות אותי בגלל זה. '

יש בחורים שיגידו שחוסר ההצלחה שלהם עם נשים הוא בגלל גזע,'זה בגלל שאני שחור'אוֹ'זה בגלל שאני אסייתי'אוֹ'זה בגלל שאני בחור לבן ואני נראה חנון.'

לוקחים את כל הנשים הטובות

יש חבר'ה שיאשימו את חוסר ההצלחה שלהם עם נשים בהעדר נשים זמינות שתואמות איתם ועשויים לומר,'הנשים היחידות שאני אוהבת הן אלה שכבר לוקחים.'החבר'ה הטובים ביותר לא מבינים עד כמה הם קרובים להצליח עם נשים

בחור טוב כל כך קרוב להצלחה

למרבה הצער, עבור הרבה בחורים טובים שם בעולם, הם פשוט לא מבינים כמה הם קרובים להיות מסוגלים למשוך נשים יפות, לאסוף אותן, לקיים יחסי מין ולפתוח איתן מערכת יחסים.

רוב הבחורים מתמקדים בסיבות שבגללן נשים לא יאהבו אותן, במקום להתמקד בכך שנשים ירגישו נמשכות אליהן. נשים יכולות להימשך בכל כך הרבה דרכים שונות, אך הרבה בחורים מכבים נשים במהלך השיחה עם סגנון השיחה בהן הם משתמשים, שפת גופם ועל ידי כישלון במבחנים הרבים שאישה מעבירה גבר תוך כדי שיחה אוֹתוֹ.

הרבה בחורים טובים (שנשים היו אוהבות להיות איתם) פשוט לא יודעים כיצד לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהן באמצעות סגנון שיחה ושפת גוף מסוימת. הם גם לא יודעים על המבחנים הרבים שנשים עוברות בחור בזמן שדיברו איתו. במקום לגרום לאישה להרגיש נמשכת על ידי עמידה במבחנים שלה, הוא גורם לה להרגיש מכובה על ידי כישלונם.

ללא ידיעה זו, כאשר הדברים משתבשים, רוב החבר'ה פשוט פונים לתירוץ הסודי שלהם כסיבה לכך.'טוב ... זה בטח נראה. אני לא מספיק טוב לחפש אותה ”או כל תירוץ סודי או סיבה שהוא משתמש בו כדי להסביר את חוסר ההצלחה שלו עם נשים.

התירוץ הסודי המוזר שהשתמשתי בהיעדר הצלחתי עם נשים

לפני שהצלחתי עם נשים, היה לי גם אחד מהתירוצים הסודיים האלה. למעשה היו לי שניים מהם, אבל אחד מהם היה די מוזר.

הראשון (זה המוזר) היה על האף שלי. האף שלי כפוף מעט מתאונת ילדות ובגלל זה אני נראה קצת שונה משני צידי הפנים. כשהייתי באינטראקציה עם נשים, נהגתי להרגיש ממש לא בטוח לגבי זה וחשבתי שיש לזה השפעה עצומה על האטרקטיביות שלי לנשים.

בכל פעם שהייתי מדבר עם כמה נשים, הייתי רוצה להיות במה שחשבתי שהוא 'הצד הטוב' שלי כדי שהם יראו את הצד הנראה הכי טוב בפנים שלי. חוסר הביטחון והאמונה שלי היו שאני נראית טוב יותר בצד שמאל שלי, ולכן נשים הולכות לחבב אותי יותר כי אני נראית טוב יותר.

עם זאת, למרות שנשים ראו את 'הצד הטוב' בפניי, עדיין הייתי רווקה ולא הצלחתי לגרום לנשים מושכות לרצות להיות איתי. אז פשוט הנחתי שחוסר ההצלחה שלי עם נשים קשור לתירוץ השני שלי.

התירוץ הסודי השני שלי היה על המראה שלי. חשבתי שאני פשוט לא מחפש מספיק נשים מושכות. כשראיתי בחורים אחרים שקיימו אינטראקציה עם נשים יפות, הנחתי שה,'אה, הבחור ההוא בטח נראה יותר טוב ממני כי הנשים האטרקטיביות כמוהו. אני לא דומה לו ובגלל זה הם לא אוהבים אותי. '

עם זאת, טעיתי.

מה שלא הבנתי, וזה מה שדווקא כל בחור שיש לו אחד התירוצים הסודיים לא מבין, הוא שכל בחור שלא מצליח עם נשים, כל בחור אחר שנכשל עם נשים, עובר את החיים בתירוץ הסודי שלו או באוסף התירוצים הסודיים שלו.

הוא גם לא מבין (או פשוט מסרב לקבל) שלכל תירוץ סודי שיש לו, יש בחורים שיש להם את אותו 'סוגיה' שלדעתו היא בעיה והם מצליחים נשים. הם מושכים נשים, מקיימים יחסי מין עם נשים ויש להם חברה או אישה.

עם זאת, עבור בחור שקשור לתירוצים שלו, הוא פשוט חוסם את הראיות האלה. הוא רוצה להרגיש שהוא צודק, במקום להודות שהוא אולי לא צודק וייתכן שיהיה עליו לשנות את הדרך בה הוא חושב על מה שנדרש כדי למשוך אישה.

הבעיה הגדולה בהיקשרות לתירוצים שלך

נקשר לתירוצים הסודיים שלו

לאחר זמן מה, אם בחור באמת מתחבר לתירוץ הסודי שלו (או לאוסף התירוצים הסודיים שלו), הם מתחילים לשזור את עצמם עמוק במוחו ועמוק בחייו. יתכן שהוא אפילו יתחיל להימנע מלנסות לפגוש נשים לגמרי משום שהוא מאמין שהוא יידחה בגלל המראה שלו, הגזע שלו, העבודה שלו, מקום מגוריו, גובהו או כל תירוץ אחר שהוא נושא איתו.

מפחד לפגוש נשים כי הוא קשור לתירוץ הסודי שלו

בסופו של דבר, הוא מאבד הרבה ביטחון בעצמו סביב נשים ומתחיל לפתח חוסר ביטחון עמוק יותר לגבי האטרקטיביות שלו לנשים. אמון, אם אתה מחפש את זה במילון, הוא בעצם אמונה בעצמך וביכולות שלך. בכך שהוא מצמיד את עצמו לתירוצים שלו, הוא מאמין פחות ופחות בעצמו וביכולתו למשוך נשים, ולכן הוא מאבד יותר ויותר ביטחון.

להיפטר מהתירוצים הסודיים שלך כדי להיות בטוחים יותר בנשים

איך יכול בחור להיפטר מהתירוץ הסודי שלו ולהתחיל להיות בטוח יותר סביב נשים?

איך עשיתי את זה? איך הפסקתי לדאוג לאף הכפוף שלי?

הדבר הראשון שבחור צריך לעשות הוא:

1. חפש דוגמאות לבחורים שיש להם את ה'נושא 'כמוהו, אך למעשה מצליחים עם נשים

אם בחור שמן והוא אומר,'נשים לא אוהבות בחורים שמנים. נשים לא אוהבות אותי כי אני שמנה ”הוא צריך לשים לב לעובדה שהוא אכן רואה בחורים שמנים ובעלי עודף משקל עם נשים. הם כן מקבלים חברה, הם נשכבים והם מתחתנים.

בחור שמן עם חברה

בחור שמן עם חברה

בחורים שמנים מתחתנים

יש בחורים שעשויים לראות את הבחור השמן עם אשה לוהטת ולהגיד שזה בגלל שיש לו כסף או כוח בחברה. עם זאת, ברוב המקרים, הבחור השמן הוא פשוט בחור רגיל שפשוט יודע למשוך נשים בדרכים שרוב הבחורים לא מודעים להן.

דוגמא נוספת היא המקום בו התירוץ הסודי של הבחור הוא שהוא לא מספיק נראה טוב. הוא אומר,'נשים לא אוהבות אותי כי אני לא מספיק נראית טוב. אני מתקשר איתם ונראה שהם פשוט לא מעוניינים, אז זה צריך להיות על המראה שלי. זה חייב להיות שהם דוחים אותי כי אני לא נראה מספיק טוב. '

מדוע דוחים אותו?

מה שהוא צריך לעשות זה להתמקד בעובדה שהוא רואה בחורים שאינם נחשבים 'נראים בדרך כלל' עם נשים יפות. הוא רואה בחורים שהוא יראה כמכוערים עם אישה יפה. הוא רואה בחור עם אף מכוער למראה, אבל יש לו חברה יפה.

בחור אף מכוער עם חברה יפה

הוא מבחין בבחור הודי עם מה שהוא מחשיב כ'תספורת מוזרה ', אבל יש לו חברה יפה. למה? כל גבר יכול להיות מושך לנשים ללא קשר לגזע, תספורת או כל מה שחבר'ה אחרים חושבים. הוא עשוי לחשוב שהוא טוב יותר מהבחור ההודי כי יש לו עור לבן או שהוא גבוה עם עור שחור ושרירים גדולים, אבל האישה חושבת שהבחור ההודי שהיא איתו מושך ... למרות שחבר'ה אחרים עשויים לחשוב שהם טובים ממנו .

בחור הודי עם חברה יפה

החבר'ה ההודים בתמונות שלמעלה יכולים להיות הרבה יותר מושכים לאישה מאשר גבר לבן שנראה טוב. לא, זה לא בגלל שהבחור ההודי הרבה כסף או שיש לו זין ענק. זה גם לא בגלל שיש לו הרבה כוח או מעמד בחברה. זה הרבה יותר פשוט וטבעי.

גבר הודי (ובעצם כל גבר אחר) יכול לעבוד בעבודה רגילה, להיות בעל פין בגודל נורמלי ועדיין להיות מושך יותר לאישה לבנה מאשר לגבר לבן שנראה טוב. למה? איך זה יכול להיות אפשרי? המשך לקרוא יחד וזה יתחיל להיות הגיוני עבורך.

BTW: החבר'ה ההודים בתמונות לעיל יכלו שניהם לאסוף את הילדה הלבנה הבלונדינית מהתמונה הקודמת למעלה. בוודאי ראית נשים כמוה עם בחור הודי, בחור אסייתי או בחור שחור. למה? זה לא קשור לגזע, אלא למשיכה.

יש אנשים שחושבים שבחורים מגזע מסוים לא יכולים להיות מושכים כמו בחורים מגזע אחר, אבל זה פשוט לא נכון. האטרקטיביות הגברית שונה מהאטרקטיביות הנשית. הדברים שמושכים אישה לגבר שונים ממה שמושך גבר לאישה.

נשים אנושיות יכולות להימשך לגברים אנושיים מכל כך הרבה סיבות שונות, ללא קשר לגזע או מה שאנשים אחרים סביבם חושבים או אומרים.

מחאת ערבוב גזעים

הודי, שחור, לבן, אסייתי וכל גזע אחר: כולנו בני אדם וכל גבר יכול למשוך נשים ללא קשר לגזע. לרוב הנשים (לא לכולן) יש את מה שאני מכנה ו'סוג פתוח ', כלומר הן פתוחות להיות עם כל סוגי החבר'ה ... גם אם אנשים אחרים סביבם גזענים וחושבים שעליהם לדבוק במירוץ שלהם.

אם בחור מסוגל לגרום לה להרגיש נמשכת מאוד לאישיותו ולמי שהוא כבחור, לרוב הנשים לא אכפת מאיזה גזע (ולפעמים אפילו דת) שהבחור הוא.

יש בחורים שמסתכלים אולי חושבים,'הא? למה היא איתו? 'אבל זה לא תעלומה. היא איתו כי הוא גורם לה להרגיש נמשכת. הוא גורם לה להרגיש את מה שהיא רוצה להרגיש עם בחור, למרות שכמה אנשים סגורים סביבה (שעדיין לא מבינים שכולנו אנושיים ושווים) חושבים שהיא צריכה להיות עם מישהו אחר מה'גזע שלה '. ”

גזענות - נישואים בין גזעיים

אם אישה מרגישה מה שהיא רוצה להרגיש עם בחור, זה מה שחשוב. הבחור משיג את הילדה כי הוא יכול למשוך נשים, ללא קשר לגזע. הוא לא צריך שיהיו לו שרירים גדולים, זין גדול והרבה כסף בשביל לעשות את זה. זה הרבה יותר פשוט וטבעי ממה שרוב החבר'ה מבינים.

לרוב הנשים יש סוג פתוח והן יתחברו ויתחתנו עם בחור שגברים אחרים עשויים לחשוב שהוא מכוער או ממרוץ שלדעתם הוא לא מושך. בעיניה, הגבר יהיה מושך מכיוון שמשיכת האישה לגבר מורכבת הרבה יותר מאשר רק המראה שלו או הגזע שלו.

בחור הודי או בחור היספני לא פחות מושך מבחור שחור, בחור לבן או בחור אסייתי. זה לא קשור לגזע. מדובר בלגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך בהרבה מובנים כגבר.

ברגע שאתה יכול להבין את הרעיון הזה, הכל מתחיל להיות הגיוני.

לא תסתכל על בחורים אחרים ותתהה מדוע יש להם ילדה ואתה לא כי תדע בדיוק למה זה קורה. הבחור גרם לאישה להרגיש נמשכת אליו והיא מרגישה מה היא רוצה להרגיש עם בחור ... גם אם יש אנשים שמחפשים לחשוב שהיא לא צריכה להיות עם בחור מאותו גזע.

יש בחורים לבנים שיחשבו שהם טובים יותר מחבר'ה אסייתיים ויש בחורים אסייתים שחושבים שהם פחות אטרקטיביים מאשר בחורים שחורים וכו '. עם זאת, לכל בחור יש את היכולת למשוך אליו באופן טבעי נשים. יש בחורים שקשה להאמין להם, אך התמונות שאני מציג כאן ומה שראיתם בחיים האמיתיים אמורות לאפשר לכם לפחות לפתוח את הראש לכך.

ברגע שבחור יכול להפסיק לחשוב על גזע ולהתחיל להתמקד בלגרום לנשים להרגיש נמשכות אליו, הכל משתנה. אתה מתחיל לראות שנשים אנושיות מרגישות נמשכות לגברים אנושיים, גם אם יש אנשים שחושבים שזה לא בסדר להתחבר לאדם מגזע מסוים.

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

דוגמא נוספת היא כאשר בחור מבחין בבחור אחר שהוא מחשיב כ- 'douchebag', אך לבחור יש חבר יפה. בעיניו, הבחור הוא מטומטם בגלל איך שהוא נראה. בעיניו, הבחור שהוא תופס שהוא מטומטם לא ראוי לבחורה ההיא, אבל בעיני הילדה, הוא מושך.

Douchebag או לא - הוא יכול למשוך בחורה יפה

הוא כל הזמן רואה בחורים שלדעתם מכוערים, מוזרים למראה או כמו מקלחת, אבל יש להם חברה יפה. למה? המשך לקרוא כדי לברר את התשובה, אם אינך יודע זאת כבר.

בחור ממוצע למכוער עם חברה יפה

יש בחורים שמשתמשים בגזע כסיבה לכך שהם לא מצליחים עם נשים. בחור יכול לומר,'אני אסיאתי'אוֹ'אני שחור'או איזה גזע שהוא חושב שיהווה בעיה למשוך נשים, מכיוון שהוא לא הצליח למשוך נשים.

אם הוא בחור אסייתי למשל, הוא צריך להתמקד בעובדה שבחורים אסייתיים כן מקבלים חברה והם יכולים למשוך נשים, למרות שהן אסיאתיות. הם עדיין יכולים למשוך נשים, הם עדיין יכולים להשיג חברה והם עדיין יכולים להתחתן.

בחור אסייתי מתחתן עם בחורה לבנה

אז, זה הדבר הראשון שצריך לעשות בחור כדי להתחיל להתגבר על התירוץ הסודי שלו. הדבר השני שעליו בחור לעשות הוא:

2. קבל השכלה כיצד לגרום לנשים לחוש משיכה לאישיותו ולמי שהוא כבחור

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שמשיכת נשים היא למעשה מיומנות שבחור יכול לפתח ולהיות בעל. אם אתה מסתכל על ההגדרה המילונית של מיומנות:

מְיוּמָנוּת (שֵׁם עֶצֶם): היכולת לעשות משהו טוב; מומחיות.

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

אתה יכול למעשה להיות בעל מיומנות להיות מסוגל לדבר עם אישה באופן שגורם לה להרגיש משיכה אליך.

אתה יכול להיות מיומנות להשתמש בשפת הגוף שלך באופן שגורם לאישה לחוש משיכה אליך.

אתה יכול להיות במיומנות להיות מסוגל להגיב למבחנים של אישה במהלך אינטראקציה באופן שגורם לה להרגיש משיכה אליך.

יש כל כך הרבה דרכים שונות שאתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך.

ככל שתהיי מיומנת יותר למשוך נשים בדרכים שונות, כך תוכל לגשת לאישה באיכות גבוהה יותר. רוב החבר'ה מתקשרים עם נשים יפות ופשוט לא יודעים איך לגרום לאותן נשים להרגיש נמשכות אליהן. במקום זאת, הם בדרך כלל גורמים לנשים להרגיש כבויות על ידן בדרכים שונות ועדינות שונות.

כשאתה הבחור שיודע למשוך נשים בדרכים רבות ושונות בו זמנית, זה הופך להיות פשוט מאוד וקל לך. אתה מתקשר עם נשים, הן מרגישות מאוד נמשכות אליך והן רוצות להיות איתך בגלל זה.

ואז, עם המיומנות שלך למשוך נשים, אתה גורם לאישה להרגיש יותר משיכה כלפיך עד לנקודה בה היא מרגישה משיכה עזה והיא מרגישה שהיא צריכה להיות איתך. במערכת יחסים, היא רוצה להישאר איתך והיא לא רוצה לעזוב אותך כי היא מרגישה מה שהיא רוצה להרגיש עם בחור.

הסיבה שרוב הבחורים לא רואים את הקשר ומבינים שבעצם אתה יכול להיות מיומנות למשוך נשים, היא שרוב הבחורים אפילו לא יודעים איך למשוך נשים. אם אני מראה תמונה כמו זו למטה, רוב הבחורים יגידו,'אוקיי, שלוש הנשים האלה אוהבות את הבחור הלבן כי הבחור השחור ברקע לא נראה כל כך טוב.'

למה היא איתו?

ואז, אם אני מראה את התצלום הזה של הבחור השחור עם הבחור הלבן ברקע, רוב הבחורים יגידו,'אוקיי, נשים אוהבות את הבחור השחור כי הוא נראה יפה.'

למה היא איתו?

ואז, אם אני מראה את התצלום הזה עם הבחור מימין שנראה יותר 'בדרך כלל נראה טוב', רוב החבר'ה ירגישו מבולבלים ותוהים איך לכל הרוחות האישה תרצה שהבחור משמאל. הם עשויים לומר,'זה בטח קורה כי זה לא תמונה אמיתית ... זה רק צילום מלאי, לא כמו אלה שהצגת עד כה.'

למה היא איתו?

להישאר בתירוץ הסודי שלך לא משנה מה

בתקופה בה לא הצלחתי עם נשים, הייתי מתמקד בתירוצים שלי ובכל הנמקה שלילית אחרת שיכולתי להעלות מדוע אני לא מצליח עם נשים. הייתי מתמקד באמונה שלי שאני לא נראית מספיק טובה, שיש לי אף מכופף ושאני פשוט לא נראית מספיק טובה עבור נשים מושכות.

במוחי, זו הייתה הסיבה שנשים מושכות לא התעניינו בי.

לא הייתי מרשה לעצמי להתמקד בעובדה שראיתי בחורים שלא נראים טוב עם נשים יפות. דבקתי בתירוץ שלי כי זה מה שהיה הגיוני בעיניי.

חשבתי שהאטרקטיבי הזה לא רוצה להיות איתי בגלל המראה שלי.

... וזה היה סוף הסיפור מבחינתי.

לעזאזל, אפילו הייתי שומעת נשים אומרות שהן אוהבות רק בחורים נאים ורואות נשים רבות נשפכות כאשר מסתכלים על בחור ואומרים,'או, הוא חתיך.'אז, במוחי, דחו אותי בגלל המראה שלי וזה היה זה. נשים אטרקטיביות לא זרמו עלי, אז אצטרך לקבל נשים לא מושכות או כלום.

אף על פי שנשים רצו בחור שנראה ממש טוב ומכיוון שאני לא בחור שנראה טוב, לא יכולתי למשוך נשים. סוף הסיפור.

כתוצאה מחשיבה בדרך העקשנית, המבולבלת וחסרת הביטחון הייתי די בודדה. פספסתי ליהנות מאהבה, יחסי מין ומערכות יחסים בזמן שכולם התחברו ונהנו מאוד.

עם זאת, עמוק בפנים, ידעתי שמשהו לא ממש בסדר בתירוצים שלי.

עמוק בפנים ידעתי שחייבת להיות סיבה נוספת מדוע אני לא מצליח עם נשים. צריכה להיות סיבה נוספת מכיוון שבחורים אחרים הצליחו עם נשים כשהם נראים גרועים ממני.

בסופו של דבר התחלתי לחשוב,'אולי ישנן דרכים אחרות בהן נשים יכולות להימשך לגברים. אולי אוכל לעשות משהו בקשר לזה. אולי אני יכול להיות אחד מאותם חבר'ה שראיתי שהם עם נשים יפות, אבל הבחור אפילו לא נראה כמו שום דבר מיוחד. '

כשהתחלתי להתמקד במשיכת נשים פנימה שונה דרכים, אז הכל התחיל להשתנות עבורי.

עדיין נראיתי כמו אותו בחור, אבל מה שעשיתי היה למשוך נשים בדרכים שונות. התחלתי להשתמש בסגנון שיחה מסוים, סוג מסוים של הומור וסוג מסוים של שפת גוף. התחלתי להגיב למבחנים שנשים עברו גברים במהלך אינטראקציה, באופן שגרם לנשים להרגיש נמשכות אליי.

במהלך השנים, כשהתחברתי ליותר מ -250 נשים, עדיין היה לי אותו אף כפוף ועדיין נראה כמו אותו בחור. לא פיתחתי גוף בחדר כושר, לבשתי את אותם סוגי בגדים והדבר היחיד שבאמת השתנה הוא שאיבדתי יותר ויותר שיער על הראש.

באופן מעניין, כשהחלטתי,'אוקיי, קיימתי יחסי מין עם מספיק נשים ... אני הולך להתיישב עכשיו'ובחרתי בחברה הנוכחית שלי (אנחנו ביחד יותר משנתיים בזמן כתיבת הפוסט הזה), הייתי עדיין אותו בחור עם אותה אף כפוף ... והיא אפילו לא שמה לב שהאף שלי כפוף.

כשלושה חודשים בתוך מערכת היחסים שלנו, קיימנו דיון על חוסר ביטחון ואמרתי לה שפעם הייתי חסרת ביטחון לגבי האף שלי ואיך שהוא כפוף. כשאמרתי לה, היא הסתכלה עלי ואמרה,'אה כן, האף שלך כפוף'

זו הייתה הפעם הראשונה שהיא חשבה על זה.

למה?

היא נמשכה אליי (ועדיין נמשכת) בכל כך הרבה דרכים שונות.

הצלחה עם נשים אינה קשורה לאף שלך. זה לא קשור לגובה שלך. נשים יכולות להרגיש נמשכות לגבר מכל כך הרבה סיבות שונות, שרוב החבר'ה פשוט לא מודעים להן.

הסיבה האמיתית

הסיבה האמיתית מדוע הרבה גברים טובים נכשלים עם נשים היא שהם לא יודעים איך למשוך נשים.

כאשר הם ממשיכים להידחות על ידי נשים, הם מתייחסים ל'תירוץ הסודי 'שלהם כאל הסיבה לכך שזה ממשיך לקרות. עם זאת, אם הבחור רק ידע איך למשוך נשים, הוא היה מפסיק להידחות מכיוון שנשים היו נמשכות ומתעניינות בו.

כמה שאלות חשובות עבורך

כמה שאלות חשובות שאני רוצה לשאול אותך בשלב זה הן:

1. האם לדעתך ניתן למשוך נשים בדרכים אחרות מלבד מראה, גובה, כסף ומעמד חברתי?

2. האם לדעתך ניתן למשוך נשים על ידי הצגת תכונות אישיות והתנהגויות מסוימות?

3. האם לדעתך ניתן למשוך נשים על ידי שיחה איתן בצורה מסוימת שגורמת להן להרגיש נמשכות אליך, להרגיש תאווה אליך, להרגיש מחוברת אליך ולהרגיש שהן רוצות להרשים אותך?

התשובות לשאלות אלו הן גדולות ושמנות כן .

אתה פחית למשוך נשים על ידי הצגת תכונות והתנהגויות אישיות מסוימות.

אתה פחית למשוך נשים על ידי שימוש בסגנון שיחה מסוים.

יש כל כך הרבה דרכים שונות שאתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך.

זיהיתי יותר מ -100 דרכים שבהן בחור יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליו ואני מלמד את כל הדרכים האלה ב http: // store

טוען ...

* בחר את הסיבה למספר מדוע אתה חושב שנשים מושכות דחו אותך או מדוע נכשלת עם נשים.


מה התירוץ הסודי או הסיבה שלך מדוע נכשלת עם נשים? מה הסיבה הסודית בה אתה משתמש כדי להסביר מדוע נשים לא נמשכות אליך או מדוע אינך יכול לאסוף נשים?

איזה תירוץ עברת בחיים באומרך לעצמך, או איזה אוסף תירוצים אתה סוחב במוחך לאינטראקציות עם נשים ולאורך כל חיי היומיום שלך שגורמים לך להרגיש פחות ביטחון ולהרגיש חסר ביטחון סביב נשים?

פרסם תגובה למטה

אל תהסס לפרסם את התירוץ הסודי שלך בתגובה למטה. אחת הסיבות שבגללן אני ממליץ לך לפרסם את התירוץ הסודי שלך (או אוסף של תירוצים סודיים) היא שזה עוזר לך להבין מה באמת מטריד אותך. מה גורם לך לאבד ביטחון סביב נשים? מה גורם לך להרגיש חוסר ביטחון?

מה שתוכלו למצוא (ככל שההערות מצטברות לאורך זמן) הוא שרוב החבר'ה חושבים על אותם דברים ויש להם תירוצים דומים, למרות שלחברים אחרים עם אותו סוג של 'סוגיה' כמוהם יש חברה יפה או אשה או מתחילים להיות משוגעים.

אז מה התירוצים שלך? אנא פרסם תגובה למטה. מעניין אותי לשמוע מה יש לך לומר.