דברים לשאול אישה להתעניין בה

דברים שיש לבקש מאישה לעניין אותה

חבר'ה שמחפשים דוגמאות לדברים שיש לבקש מאישה לעניין אותה באמת מחפשים טיפים כיצד להכיר אישה כחברה יותר, נכון?

אם אתה רוצה לגרום לאישה להתעניין בך בצורה מינית, עליך לוודא שאתה גורם לה להרגיש נמשכת מינית לאופן שבו אתה מתקשר איתה.

לדוגמא: לדבר עם אישה בצורה נחמדה וידידותית רק יגרום לה להרגיש רגשות נעימים וידידותיים כלפיך. אם אתה רוצה לגרום לה להרגיש נמשכת מינית , אתה צריך להפגין ביטחון, להיות בעל אווירה גברית, לגרום לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלך וכו '.

צפו בסרטון זה כדי להבין היכן חבר'ה מתעסקים כשמדברים עם נשים ומה לעשות במקום זאת כדי להבטיח שתצליחו לגרום לאישה להתעניין ולקבל איתה את התוצאה אליה אתם מכוונים ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, חבר'ה רבים לא מבינים כמה קל לנשים למשוך ולהרים.

בהתבסס על אי הבנה זו, בחורים מנסים לרוב להרשים את האישה, ואז מכבה אותה ומקשה עליה לשחק קשה.אם אתה רוצה לדבר עם אישה באופן שמעניין אותה, אתה חייב להאמין בעצמך. אתה צריך לדעת שאתה מספיק טוב בשבילה ואז לדבר איתה על סמך אמון ברמה הזו בעצמך.

כן, קרוב לוודאי שהיא תבדוק אותך בכך שתנהג כאילו היא לא מעוניינת בנקודות מסוימות בשיחה, אך היא מקווה שתישאר בטוחה בעצמך. היא לא רוצה שתתפורר בלחץ.

טעויות שיחה קלאסיות שיש להימנע מהן כשמדברים עם נשים

למרות שזה נהדר שיש א רשימת השאלות בהן תוכלו להשתמש כשאתם מדברים עם אישה , וודא שלא ...

1. אל תהפכו את זה לראיון

עבודה בזהירות דרך רשימת השאלות המוכנות יכולה להפוך שיחה לפגישת שאלות ותשובות בסגנון ראיון, מה שלא יגרום לאישה להרגיש רגועה בחברתך.

אלא אם כן היא מרגישה נינוחה סביבך, היא לא תרגיש מספיק בנוח לאכזב את המשמר ולהיות היא עצמה סביבך, כלומר אתה לא הולך להכיר אותה טוב יותר כתוצאה מכך.

שיחות נינוחות אינן מובנות ואין דיון בסדר פועל של נושאים. שיחה רגילה קופצת קדימה ואחורה בין שני אנשים והכיוון שהיא הולכת אליו תלוי לחלוטין בתגובות ובתגובות של כל אדם בכל רגע.

ניסיון לעבוד ברשימת השאלות אינו מאפשר קיום שיחה טבעית וזורמת עם אישה ואם היא מרגישה שהיא מתראיינת, היא תשמור על תשובותיה קצרות ועסקיות.

2. אל תהפוך את זה לפורמלי מדי

בהמשך לאמור לעיל, אם אתה מתמקד לעבוד דרך א רשימת שאלות שיש לשאול אישה במהלך שיחה , אתה מתגלה כפורמלי מדי.

בואו נהיה כנים, דקלום מדויק של רשימת שאלות תסריטאיות לא מתכוון לתת לאישיות שלכם לזרוח, נכון?

קיימת גם הסכנה שתהיה כל כך עסוק בניסיון להיזכר בשאלה הבאה ברשימה שלך, שלמעשה לא תשומת לב לתשובה שהיא נותנת לשאלה ששאלת זה עתה.

להיות איש שיחה טוב פירושו להיות מסוגל להקשיב כמו גם לדבר, ורק על ידי הקשבה למה שאישה אומרת אתה באמת יכול להכיר אותה, נכון?

אם תפיל את הפורמליות של שאלת שאלות ותירגע רק להקשיב ולהגיב למה שהיא אומרת בפועל, תמצא שיחה טבעית להכיר אישה תתפתח משם ללא מאמץ.

3. אל תתיימר להיות מישהו שאתה לא

עבור כמה חבר'ה, מחפשים רשימה של דברים לבקש מאישה שתעניין אותה יכולה להיות דרך לנסות להסתיר את חוסר הביטחון שלהם מאחורי חזית 'מזויפת'.

הימצאותם של רשימת שאלות מוכנה נותנת להם דרך מובטחת להימנע מדמויות מביכות, והיא גם נותנת להם דרך להימנע מהצורך לדבר על עצמם אם אין להם ביטחון עצמי.

אם בחור חושש שאישה עלולה למצוא אותו משעמם ולא מעניין, הוא עשוי לנסות לגרום לעצמו להראות יותר כיף על ידי הורדת כמה בדיחות או סיפורים מצחיקים מהאינטרנט. עם זאת, אם זהו סיפור שאינו משקף את מי שהוא באמת, חוסר ההתאמה בין המילים שהוא אומר לבין שפת הגוף שהוא מציג יגרום לו להיתפס כזיוף.

אף אחד לא אוהב זיוף! אם אישה חשה שבחור מעמיד פנים שהוא מישהו שהוא לא, היא לא תרגיש מספיק בנוח כדי לאפשר לה להתאפק ולהיות היא סביבו.

ניסיון להתאמץ מכדי שאישה תמצא חן בעיניך במטרה להכיר אותה טוב יותר יכול להוביל להיות נחמדה במיוחד ומיואשת מדי לרצות אותה.

זה אומר אולי לתלות בה כל מילה ולהסתדר עם כל מה שהיא אומרת, אבל התנהגות כזו לא תהפוך אישה כמוך יותר, למעשה, סביר יותר להניח שהיא תכבה אותה לחלוטין.

נשים נמשכות לבחורים בטוחים שהם בטוחים במי שהם ומה שיש להם להציע בחיים, מה שהופך אותם לבחורים אמיתיים שאפשר לסמוך עליהם שיישארו תמיד נאמנים לעצמם.

בחור שמסתדר עם כל מה שהיא אומרת ומשלם כל הזמן את המחמאות שלה יכול להיתקל ככנה במקרה הטוב וחלש, רעוע ומיואש במקרה הרע. כך או כך, לא מדובר בתכונות שיחממו אותה אליך וירגישו בנוח בחברתך.

4. אל תעשה הכל עלייך

להעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא במאמץ להרשים אישה זו גישה שתחזור לאש. נשים הן מומחיות בקריאת שפת גוף, ואם אתה מראה את עצמך לובש חזית מזויפת, הן יראו ממש דרכך.

במקום לזייף את זה, הסר את הלחץ על ידי זכור ששיחה צריכה לזרום אחורה וקדימה בין שני אנשים - זה לא הכל בך!

חבר'ה שחסרים ביטחון סביב נשים אוהבים את הרעיון שיש להם רשימת דברים לבקש מאישה שתעניין אותה כי זה אומר שלא יגמר להם הדברים לומר.

עם זאת, הפחד משקט מביך יכול גם לגרום לכך שבחור מדבר יותר מדי - וממשיך וממשיך על עצמו. פטפטת עצבים לא תדליק אותה ותגרום לה לרצות להכיר טוב יותר בחור, זה יגרום לה לרצות לצאת מהשיחה כמה שיותר מהר.

השורה התחתונה היא שהדברים שיש לבקש מאישה לעניין אותה הם הדברים שיובילו לשיחה דו-כיוונית בה תגלו עליה קצת יותר והיא תגלה קצת יותר עליכם.

אם אתה רוצה להכיר אישה כחברה יותר, עליך להראות לה דרך ההתנהלות שלך בסביבה חברתית שאתה רגוע ונוח רק להיות אתה עצמך, ובכך לאפשר לה להרגיש נינוח החברה שלך מרגיש נמשך אליך מינית.