דברים לומר כדי להחזיר ילדה

דברים לומר כדי להחזיר ילדה

אם אתה רוצה להחזיר ילדה, תזדקק ליותר מכמה דברים לומר.

עם זאת, כדי לעזור לך עם מה לומר, הכנתי את הסרטון הזה וסיפקתי מספר דוגמאות להתמודדות עם סוגים שונים של הפסקות ...

כפי שתגלה מהצפייה בסרטון שלמעלה, תוכל להשפיע לטובה על הכבוד שהילדה שלך חשה כלפייך על ידי אמירת הדברים הנכונים לה. עם זאת, אם אתה רוצה להחזיר אותה אמיתית, עליך להתמקד באמת בשיפור כמה האטרקטיביות הכוללת שלך אליה.

לדוגמא: אם היא נפרדה ממך מכיוון שהיית חסרת ביטחון מדי ולא היית מספיק גבר בשבילה, אז אתה צריך לעבוד על להיות בטוחים ולהיות יותר גבריים איך אתה חושב, מתנהג ונקוט בפעולה בחיים.

אם היא נפרדה ממך מכיוון שלקחת אותה כמובנת מאליה או לא היית מוכן להתחייב באותה תקופה, אתה צריך לעבוד על למידה כיצד לגרום לאישה להרגיש אהובה, מכובדת ורצויה במערכת יחסים.

עם זאת, כפי שהסברתי בסרטון למטה, היא לא תדאג באמת עד כמה אתה רציני לעשות דברים טובים יותר בינך לבינה עד שתגרום לה להרגיש שוב כבוד ומשיכה אליך ...כפי שאתה מגלה מהסרטון לעיל, חשוב קריטי שבכל פעם שאתה מתקשר איתה בטלפון או באופן אישי, אתה גורם לה להרגיש נמשכת ונמשכת אליך.

אם דרך החשיבה הנוכחית שלך, ההתנהגות, ההרגשה והפעולה שלך מכבה אותה, אז שום דבר שאתה אומר לה לא ישפיע הרבה.

למה הילדה שלך צריכה לקחת אותך בחזרה?

לחשוב כי להחזיר אותה זה הכל על מציאת המילים הנכונות לומר זו טעות ענקית שעליך להימנע ממנה.

זה באמת בזבוז זמן להתמקד בניסיון לומר לה את הדבר הנכון, במקום להתמקד בלגרום לה להרגיש שוב כבוד ומשיכה אליך.

לדוגמא: אם סגנון התקשורת הנוכחי שלך עם הילדה שלך הוא בעצם שאתה חבר לשעבר נושק בתחת, להיות ממש נחמד, מחפש את רחמיה ומגמל אחר הזדמנות אחרת, היא לא מתכוונת להרגיש נמשכת לזה.

מצד שני, אם סגנון התקשורת שלך התמקד בהצחיקתה, פלירטוט איתה, גורם לה להרגיש נרגשת לדבר איתך ולגרום לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלך, אז היא הולכת שוב להרגיש נמשכת אליך. .

היא לא בהכרח מתכוונת להחליט לחזור איתך על סמך זה. כדי להחזיר בחורה אמיתית, אתה חייב להיפגש איתה, לנהל איתה דיון מסוים שיגרום לה לכבד אותך שוב ולסלוח לך (אני מסביר מה לומר בתוכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר ) ואז לגרום לה להרגיש נמשכת אליך בדרכים חדשות ומרתקות.

כאשר היא נמצאת בנקודה זו, סביר להניח שהיא תגיד,'כן'לחזור יחד או לפחות לנסות דברים שוב ולקחת את זה לאט לזמן מה.

לכן, במקום לחשוב יותר מדי על דברים שאומרים כדי להחזיר ילדה, אתה צריך לחשוב על דברים כיצד לגרום לה להתחבר מחדש לרגשותיה כלפייך ולהתחיל לחוות רגשות חדשים ומרגשים כאשר היא מתקשרת איתך.

אתה צריך להכין את עצמך מוכן להראות לה דרך הפעולות, ההתנהגות והגישה שלך שלמדת מהניסיון וביצעת שינויים לטובה כדי להפוך לגבר טוב יותר - גבר שהיא תרצה לקחת בחזרה.

לקבל אותה בחזרה זה להראות לה מי אתה עכשיו ולתת לה לחוות את זה, ולא למי שאתה אומר שאתה תהיה בעתיד. אתה צריך להיות מסוגל להראות לה שכבר שינית, במקום לצפות שהיא תחזיר אותך למרות שכנראה אין לך מושג איך להפוך לסוג הגבר שהיא באמת צריכה שתהיה.

משהו בך משך אותה כשהיא הפכה לחברה שלך, אז משהו בך בוודאי השתנה כדי לגרום לה להיות חברה לשעבר שלך. אתה צריך להבין מה השתנה ואז לבצע את השינויים והשיפורים הדרושים כדי שתוכל לראות אותך שוב באור חיובי יותר.

איפה טעית איתה?

ישנן סיבות רבות מדוע אישה תיפרד מבחור (חלקן עדינות וחלקן ברורות מאוד) ואני מסביר יותר מ -70 מהן בתכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר

לעת עתה אבקש ממך ...

1. האם נעשית נזקקת?

נעשית נזקקת?

אין שום דבר רע בלרצות להיות בחברה שלך, לרצות לחוות את אהבתה ולרצות להשיג ממנה קצת סקס וחיבה.

עם זאת, כאשר בחור מגיע למצב בו הוא זקוק לאהבתה, חיבתה ותשומת לבה של חברתו כדי להרגיש בטוח ויציב רגשית, זה הופך להיות מפנה עצום עבורה.

נשים נמשכות לגברים בטוחים שיש להם מטרה ואינטרסים חשובים ועצמאיים מחוץ למערכת היחסים שמשמעותם שהוא לא צריך להיצמד לחברתו כדי להרגיש שהוא בן אנוש כדאי.

סוג הבחור שנשים נשארות נמשכות אליו, מכבדות ומאוהבות בו לא מרגיש קנאה בזמן שהיא משקיעה בעשייה שלא קשורה אליו. הוא אוהב אותה, סומך עליה ורוצה אותה בחייו, אבל היא יודעת שהוא יהיה מאושר גם בלעדיה.

הוא לא היה מתפורר ומתכרבל לכדור אם היא עוזבת אותו ובמקום זאת פשוט היה משיג אישה אחרת וממשיך להתקדם בחייו. באופן אירוני, זה גורם לאישה להיצמד לצידו כי היא לא רוצה אישה אחרת שתזכה להיות איתו. היא רוצה אותו לגמרי לעצמה.

לכן, אם חוסר הביטחון שלך הוביל לכך שאתה מתנהג בצורה דביקה ורכושנית מדי סביב הילדה שלך, אז הנזקקות שלך תוביל לתחושה שהיא נחנקת ממך ונכבה ברמה עמוקה, אינסטינקטיבית.

מדוע אינסטינקטיבי? קשה לחבר נשים ליישר קו עם גבר שלא מסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלו מאחוריה ומערכת יחסים. אנו חיים בעולם מאתגר ונדרש הרבה ביטחון, דחף, נחישות ואינטליגנציה חברתית ורגשית כדי להצליח ברוב תחומי החיים המודרניים.

אם אישה מקבלת תחושה שהגבר שלה חלש ובלתי רגיל, היא באופן אינסטינקטיבית מרגישה כבויה מכיוון שזה מרגיש שהוא הולך להיות נטל שהיא צריכה לשאת לאורך כל החיים.

היא לא יכולה להירגע להיות הילדה שלו ולהרגיש בטוחה שיש לו תוכנית והוא מתקדם בחיים בביטחון ובנחישות. במקום זאת, היא קיבלה לעצמה בחור מפוחד, חסר ביטחון, נזקק, שנאחז בה בביטחון רגשי ותחושת זהות.

אם היית חסר ביטחון סביב הילדה שלך, היא לא תאמין שתיקנת את זה פשוט על ידי אמירת לה כמה שורות מהירות. היא תצטרך לראות את זה על ידי ניתוח האווירה שלך, שפת הגוף, הגישה שלך ואיך אתה נוקט בפעולה בחיים מאז הפיצול.

2. האם קיבלת אותה כמובן מאליו?

יש בחורים שעושים את הטעות שהם לוקחים בחורה כמובנת מאליה ברגע שהם בקשר יציב. הם מניחים שברגע שהם אספו ילדה, קיימו איתה יחסי מין ושמעו אותה אומרת,'אני אוהב אותך'ואז היא פחות או יותר שלו והיא לא הולכת לשום מקום.

עם זאת, לא כך זה עובד בעולם של ימינו.

בעבר אישה נאלצה לבחור רק בגבר אחד, להתחתן איתו, לאבד את בתוליה אליו ואז לדבוק בו לכל החיים גם אם היא לא הייתה מאושרת. בעולם של היום, אישה יכולה להיפרד או להתגרש מכל בחור שהיא רוצה.

אם אתה רוצה להצליח לשמור על מערכת יחסים משותפת עם בחורה בעולם של היום, אתה חייב להיות מסוגל להעמיק את אהבתה, כבודה ומשיכה אליך לאורך זמן. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, עליך ללמוד ממישהו שעושה זאת.

אם קיבלת את הילדה שלך כמובנת מאליה, היא בטח שמעה אותך אומר הרבה דברים לפני כן שהביאו לכך שהיא נותנת לך הזדמנות נוספת ובשלב זה, היא כנראה חולה ועייפה מהבטחות ריקות.

למה שהיא אמורה להאמין לך הפעם?

למה שהיא אמורה להאמין לך הפעם?

עד שתוכל להראות לה שאתה באמת מצטער על האופן שבו התנהגת ושעכשיו אתה אדם טוב יותר, מילים לבד יהיו חסרות משמעות.

כאשר תתקשר איתה הבא, אם היא תוכל לומר שבאמת לא שינית כל כך הרבה, היא לא מתכוונת להאמין לך כשתגיד שאתה מבין איפה טעית ועכשיו שינית.

אתה צריך להיות מסוגל לתת לה לראות שינויים משמעותיים בדרך שאתה חושב, מרגיש, מתנהג ונוקט בפעולה בחיים וסביבתה.

3. האם הפסקת לגרום לה להרגיש נמשכת אליך?

בימינו, רוב החבר'ה גדלים סביב מודל לחיקוי גברי שיש לו את היכולת ללמד אותם כיצד למשוך נשים מודרניות.

כתוצאה מכך, הרבה חבר'ה מבקשים ללמוד מה זה אומר להיות גבר על ידי צפייה בסרטים, האזנה למילים האחרונות של שירים פופולריים או צפייה בתוכניות טלוויזיה.

אם הם לא מצליחים למצוא את התשובות שם, הם מנסים לבקש עצות מחברים שבדרך כלל לא מצליחים במיוחד עם נשים ופשוט יש להם מזל עם נשים, או גרוע מכך - הם מנסים לקבל תשובות מנשים.

עם זאת, לא משנה לאן תפנה, כמעט אף אחד לא יסביר לעולם כיצד המשיכה של האישה לגבר באמת עובדת. אם אתה רוצה לדעת, צפה בסרטון הזה ואני אסביר לך אותו ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, למעשה יש לכם שליטה רבה ישירה על איך בחורה מרגישה כלפייך.

אם אתה אומר פעיל ועושה דברים סביבה שגורמים לה להרגיש נמשכת אליך, היא באופן טבעי ובאופן אוטומטי תרגיש נמשכת אליך.