דברים לומר כדי להחזיר את האקסית שלך

דברים לומר כדי להחזיר את האקס שלך

מה בעצם לומר כדי להחזיר את האקס שלך תלוי בשלב הפרידה שעוברת.

לדוגמא: מה להגיד כשהיא נפרדת ממך, מה להגיד לה למחרת, כמה שבועות אחרי הפרידה, כמה חודשים אחרי או מה להגיד אם אתה והיא כבר נפרדת פעמים רבות לפני.

לכן, מה שאני הולך לעשות זה לתת לך דוגמאות למה לומר בכל אחד מהמצבים האלה.

1. כשהיא נפרדת ממך

מה לומר כשאישה נפרדת ממך

כשהיא נפרדת ממך ואומרת,'אני לא רוצה להיות איתך יותר. זה נגמר'מה אתה יכול להגיד לה?

במצב זה, הדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה היא לא להתחנן, להתחנן או לנסות לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת. במקום זאת, אתה צריך פשוט לקבל את זה.לדוגמה:'אוקיי, אני מקבל את החלטתך. אם זה מה שאתה רוצה, זה מה שאנחנו נעשה. '

כמובן, אם אתה אחד מהחבר'ה שכבר נפרדו מאשתך פעמים רבות בעבר, כנראה שכבר שיחקת את הקלף הזה. סביר להניח שכבר קיבלת את הפרידה במהלך פיצול קודם איתה.

מה לומר כשהיא נפרדת ממך

הטכניקה לקבל את הפרידה תעבוד בדרך כלל פעם או פעמיים, אבל זה לא משהו שאפשר לסמוך עליו שיעבוד תמיד בכל פעם שאתה והיא נפרדים. בפעם הראשונה או השנייה שאתה מנסה את זה, אישה בדרך כלל תתגעגע אליך ותשלח לך טקסט או תתקשר אליך ותגיד שהיא מתגעגעת אליך.

ובכל זאת, מה אם כבר שיחקת את הקלף הזה עם האקס שלך, או שאתה לא יכול לעשות את זה בגלל שאתה ונפרדו מזה זמן מה? בואו נסתכל על הדוגמה של דברים שאומרים כדי להחזיר את האקס שלך ...

2. אם אתה מדבר איתה למחרת

מדבר עם אקס יום אחרי הפרידה

אם אתה מדבר איתה למחרת בטלפון או באופן אישי, הדבר הטוב ביותר לומר הוא,'היי, נפרדנו עכשיו, אבל לפחות אנחנו יכולים להיות חברים'ותן לה לראות שאתה לא רודף אחריה או מתחנן להזדמנות נוספת.

דרך טובה יותר לגשת לשיחה עם אישה לאחר פרידה היא לדבר על הטעויות שעשית ולהתנצל על כך, מבלי לבקש ממנה הזדמנות נוספת.

לדוגמא: בחור הושלך על ידי אישה משום שהיה חסר ביטחון, מגן מדי, קנאי מדי, נזקק ודביק.

לכן, מה שהוא יכול לומר זה לדבר איתה בצורה שבה הוא לא מנסה לחזור איתה, אבל הוא רק יראה לה שהוא מבין איפה הוא טעה ואת הסיבות לכך שהיא נפרדה ממנו.

[חייכו ואמרו בצורה נוחה]'תראה ... אני חושב שהפרידה מאתמול הייתה הכרחית לחלוטין. כלומר, אני מבין מאיפה אתה בא ... אני לא יודע מה חשבתי ... הייתי מגונן עליך יתר על המידה ... באמת שלא היה לי הרבה איזון בחיים והייתי מרוכז מדי במערכת היחסים שלנו ונאחז בך, במקום ללכת אחרי מה שאני רוצה בחיים מבחינת הקריירה והשאיפות שלי, מה שהיה מאפשר לי לנהל חיים מאוזנים יותר. '

כל עוד הוא אומר משהו בסגנון זה, האישה תראה שהוא כבר שינה את הדרך שהוא חושב. לעולם אל תנסו להחזיר אקס באומרו שתשנה או שתשתנה אם היא תיתן לך זמן או תיתן לך הזדמנות נוספת, כי רוב הנשים פשוט לא יקבלו את זה.

יש נשים (בדרך כלל נשים צעירות או נשים שאין להן ניסיון רב בזוגיות) יתנו לבחור אחר הזדמנות על בסיס שהוא מבטיח לשנות, אך רוב הנשים לא.

כאשר מתרחשת פרידה, רוב הנשים היו מגיעות למצב שהספיקו.

היא תנסה להיות סבלנית כלפי הבחור שלה, אבל הוא לא הצליח לשנות ולהבין מה היא באמת צריכה ממנו כדי להרגיש מאושר ונרגש להיות בקשר, אז היא פשוט תגיד 'לא' כשהוא מבקש סיכוי נוסף המבוסס על הבטחתו לשנות.

מה שאישה רוצה לראות זה שכבר שינית והיא לא תצטרך להיות סבלנית איתך, או לקחת על עצמה את התפקיד של ללמד אותך איך להיות סוג הגבר שהיא רוצה. במקום זאת, עבדת על זה בעצמך וכעת אתה סוג הגבר שהיא יכולה לכבד.

כמובן, שזה כמעט בלתי אפשרי עבור בחור לתקן את חוסר הביטחון שלו בן לילה. עם זאת, אתה צריך לפחות לתת לה את הרושם שאתה מבין מדוע היא נפרדה ממך (כלומר בגלל חוסר הביטחון שלך), מה שיאפשר לה להרגיש כאילו אתה כבר משתנה.

אתה לא מנסה להחזיר אותה רק עם הבטחה לשנות ובמקום זאת, אתה כבר מודע לסיבות האמיתיות שבגללן היא נפרדה ממך. בהתבסס על מודעותך הנאורה יותר לבעיות האמיתיות במערכת היחסים שלך איתה, אתה כבר עובר שלב של מעבר וצמיחה כגבר.

היא תוכל לראות שאם באמת תבין איפה היא טעתה. צפה בסרטון זה למידע נוסף ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, יש הרבה טעויות עדינות וברורות שעשוי לעשות בחור, אשר בהדרגה יהפכו את האישה מהרעיון להיות בקשר איתו.

עם זאת, אם אתה יכול להפסיק לעשות את אותן טעויות ישנות ובמקום זאת לתקשר איתה באופן שגורם לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך, באופן טבעי היא תתחיל להתחבר מחדש לתחושות האהבה שלך אליך.

3. אם אתה מדבר איתה 1-4 שבועות אחרי הפרידה

מה שתגיד לה אם תדבר איתה תוך 1-4 שבועות, תלוי באמת בסיבת הפירוק.

יש בחורים שנפרדים מאישה כי הם לקחו אותה כמובן מאליו וממש לא הראו לה מספיק אהבה, אכפתיות והערכה. בחורים אחרים (למשל בחורים לא בטוחים) נפרדים מאישה כי הם לא מספיק גבר בשבילה.

אם קיבלת את האקס שלך כמובן מאליו ואתה רואה אותה תוך 1-4 שבועות אחרי הפרידה, אז אתה אומר לה על העובדה שאתה מבין עכשיו שלקחת אותה כמובן מאליו. אתה לא צריך להתעכב על הנושא הזה יותר מדי זמן, אבל חשוב לומר לה בקצרה שאתה מבין שהיא נפרדה ממך מסיבה זו.

עליכם להזכיר לה שאתם מקבלים את הפרידה ואז להתנצל על כך שעברתם את מה שעברה עליה. עם זאת, יש לומר את ההתנצלות בצורה נוחה ובטוחה, בה אתה פשוט מתנצל על העשייה הלא נכונה שלך ומשאיר את זה.

יש בחורים שטועים בהתנצלות באופן בו הם מחפשים רחמים מהאקס שלהם. לדוגמה:'אני ממש מצטער על מה שעשיתי ... ואני מקווה שאוכל להשיג איתך הזדמנות נוספת.'

אמירה ככה תגרום לה להרים את המשמר ולא לסמוך על התנצלותך. היא תניח שאתה פשוט אומר סליחה כדי לגרום לה להרגיש אשמה ומאמינה שעכשיו שינית, אבל אתה באמת רק מנסה להשיג איתה הזדמנות נוספת.

לא אכפת לך שפגעת בה, לא למדת מהניסיון ופשוט אומרת כל דבר כדי לגרום לה לתת לך הזדמנות נוספת.

הדרך הנכונה לעשות זאת היא להיות מאוד עניינים בנושא,'תראה ... רק רציתי להתנצל. למען הפרוטוקול - הדרך בה התייחסתי אליך טעתה. היה לך ולך משהו נהדר ופשוט לקחתי אותך כמובן מאליו ... ועל זה, אני מצטער. אני רק רוצה להגיד לך את זה. אני לא מבקש שנחזור יחד, אבל רק רציתי להגיד לך שאני מצטער. '

מה שקורה אז היא שהיא חושבת,'בסדר, טוב ... הוא לא מנסה נואשות להחזיר אותי'והיא לא מרגישה שאתה מפעיל עליה לחץ כלשהו, ​​אז היא תפתח את עצמה בפניך ופוטנציאל החזרה.

אז, זה יאמר בחור שלקח את חברתו כמובנת מאליה.

מה דעתך על בחור חסר ביטחון שנזרק בגלל שלא היה מספיק גבר לאשתו?

הוא היה אומר (בצורה בטוחה, עניינית ונוחה),'היי, אני מבין את הסיבות לפרידה ... פשוט לא הייתי מספיק גבר בשבילך ואני מבין את זה. אני רק רוצה לומר לפרוטוקול שאני מצטער ... היה לך הרבה יותר טוב ממני ... היה לי ולך משהו נהדר, אבל אני לא יודע מה לעזאזל עשיתי. כמובן, אני מבין עכשיו למה נפרדת ממני ואני מקבל את זה. אני לא מבקש שנחזור יחד או משהו כזה, אלא רק רציתי להגיד סליחה. אני רוצה לפחות לתת לך את זה כי היה לנו משהו נהדר ומה עשיתי? הפכתי למגן יתר על המידה, נצמד וקנא ... הייתי פתטי ... אבל, אתה עובר את החיים ואתה חי ולומד ... מילאתי ​​דברים איתך ואני, אבל היי - אלה החיים. '

באמירה של דבר כזה לה, היא תראה שאתה גדלת מהחוויה ואתה לא אותו בחור זקן וחסר ביטחון שמבקש ממנה הזדמנות נוספת.

4. לאחר פרידות רבות

בחורים רבים שמנסים להחזיר אישה כבר עברו איתה כמה פרידות.

במקרים כאלה, בחור צריך באמת להתאמץ בכדי לתקן את הבעיות שלו ולשפר את עצמו, כי היא כבר תיתן לו הזדמנויות רבות בעבר והיא ככל הנראה בנקודה שבה כל מה שהוא אומר לה יישמע. כמו שטויות.

אם הוא אומר שהוא מבין את הסיבות לפרידה, היא בדרך כלל תגיד משהו כמו,'טוב, טוב בשבילך, אבל אני נגמר'ולא יהיה לה אכפת שעכשיו הוא הסתדר איפה הוא משתבש.

האם אני עדיין רוצה להיות איתו?

היא הולכת לדאוג רק אם הוא יצליח לתקשר איתה באופן שגורם לה להרגיש תחושת כבוד חזקה ומושכת אליו. הוא עדיין יכול לומר לה שעכשיו הוא מבין איפה הוא התעסק איתה, אבל היא הולכת לקחת אותו ברצינות רק אם היא יכולה לראות שבכל פעם שהיא מתקשרת איתו, הוא מסוגל לגרום לה להרגיש אחרת.

אם היא תקיים איתו קשר והוא יביא אותה מחויכת, צוחקת ונהנית סביבו, היא תדע שהוא השתנה.

עם זאת, אם נראה שאותו מתח שלילי ישן תמיד קיים ביניהם בכל פעם שהם מתקשרים, היא תדע שהוא עדיין אותו בחור זקן ועדיין לא מבינה איך לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש כשהיא מערכת יחסים.

צפה בסרטון זה למידע נוסף ...

כאשר אישה נפרדה עם בחור פעמים רבות בעבר, לעתים קרובות היא תהיה בנקודה בה חבריה ומשפחתה אומרים לה להמשיך.

אז לתת לה את הביטחון לומר לחברים ובני משפחתה,'לא, הוא השתנה ... זה הפעם שונה'הוא באמת צריך להתאמץ לשפר את עצמו ולתקן את הנושאים (למשל חוסר ביטחון, בעיות מחויבות, חוסר מטרה בחיים וכו ') שגרמו לבעיות במערכת היחסים שלהם לאורך כל הדרך.

להיות אדם טוב יותר כדי להחזיר אותה

להיות גבר טוב יותר כדי להחזיר אותה

לא משנה מה היו הסיבות של האקס שלך לסיים את הקשר איתך, לנקוט בצעדים ללמוד מהטעויות שלך ולהפוך לגבר טוב יותר זו הדרך הנכונה לגרום לה לראות אותך אחרת ולהרגיש שוב אחרת כלפיך.

קל לעשות זאת כשאתה מקבל את העצות הנכונות, אך אם אתה מנסה לעשות קיצורי דרך באמצעות טריקים חובבניים שתוכל למצוא בקלות באינטרנט (למשל, הימנעות ממנה באמצעות אין כלל קשר ), אתה מסתכן בכיבוי שלה עוד יותר ויהרוס את האהבה, הכבוד והמשיכה שנשארה אליך.

כבר עזרתי למאות חבר'ה לחזור בהצלחה עם חברה לשעבר, ארוסה או אשה ואני יכול לעזור גם לך. בתוכנית הפופולרית שלי שנקראה, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר אני מסביר בדיוק מה אתה צריך לעשות ולומר במהלך כל שלב בתהליך החזרת האקס שלך.

לפני שנגיע לאותם קטעים בתוכנית, אני עובר על החלק החשוב ביותר בתהליך, שכולו תיקון הבעיות שלך (למשל חוסר ביטחון, בקנאות, מוגנות יתר, בעיות מחויבות וכו ') ושיפור מי שאתה גבר (למשל גורם לך להיות בטוח יותר, להבהיר לך את מטרתך בחיים, להפוך אותך לגברי יותר, לשפר את היכולת שלך לגרום לה להרגיש בר מזל שיש לך בחור כמוך וכו ').

החזרת האקסית שלך היא תהליך מרגש שבאמת דוחף אותך לגדול כגבר.

רבים מהחבר'ה שעזרתי אמרו לי שהם לא רק קיבלו את האקס שלהם בחזרה, אלא קיבלו קידום בעבודה או קיבלו חבורה של חברים חדשים נהדרים בגלל הגישה החדשה שלהם לחיים. י

האם אתה מוכן לעשות את הצעד הבא ולבסוף להחזיר אותה לזרועותיך?