טיפים לזקן בעל מראה אטרקטיבי

שיער הפנים הוא שהפך את הגברים לאטרקטיביים יותר לנשים ולכן יש מגמה של סגנונות זקן ספורטיביים הכוללים מגוון סגנונות שיער פנים, הזיפים, הזקן המלא וזה שגורם לך להיראות כמו קוסם . דיווחי סקר קבעו שרוב הנשים אוהבות את מגוון הזיפים של סגנונות הזקן אטרקטיביים.

זה יכול להיות גם הזקנים הגדולים והמלאים שיוצרים משיכה מינית לנשים לחפור את אצבעותיהן בשיער הפנים. בעוד שנשים ארוכים נראים אטרקטיביים לנשים ביצירת מערכת יחסים ארוכת טווח, אין זה משנה ליחסים המצויים לטווח קצר. ישנם סגנונות זקן שעוזרים לקו הלסת להיות אטרקטיבי, תכונה שאהובה על רוב הנשים.

נשים נמשכות בקו הלסת הגברי ויש מאות תסרוקות פנים שיכולות לעזור לך לעסוק בכל אחת מהן. זקן מתנהג כמו מסקרה לעיניים, מכיוון שהוא מבליט את העיניים שלך, שיכולה להיות תכונה נוספת למשוך נשים.

טיפים לזקן בעל מראה אטרקטיבי

  1. אל תשכח לגלח את המחשוף. צוואר מגולח בצורה נקייה מסייע לסגנון הזקן להיראות אטרקטיבי יותר.
  2. פיתוח כיסוי אחיד, שעשוי להיות תלוי בצמיחה ובמרקם של שיער הפנים.
  3. הגדל את הזקן שלך עד כדי כך שאפשר לנשק אותו. אל תלך יותר מדי זמן או קצר מדי.
  4. היזהר מכל חומר דביק השוכן בזקן לאחר שאכלת. שטפו את הזקן בעדינות כדי להסיר אותו.
  5. הסגנון הטוב ביותר יכול להיות גידול זקן זיפים, בן 3 עד 4 ימים.

להלן 15 סגנונות זקן שיכולים להפוך אותך לאטרקטיבי יותר לנשים.

15 סגנונות זקן שונים המגבירים את המשיכה לנשים

זקן המעגל

זקן המעגל

מָקוֹר

זקן העיגול מיועד לגברים המעוניינים בסגנון זקן נקי ומסודר. התיש משתרע בצורה עגולה כדי לענות לשפם. סגנון זקן התיש הזה קל לתחזוקה, אטרקטיבי, במיוחד למין השני, אך יזדקק לחיתוך קבוע כדי להבטיח כי צורת המעגל לא תאבד.זקן זיפים בן 4 ימים המעוצב כראוי

זקן זיפים בן 4 ימים המעוצב כראוי

מָקוֹר

השימוש בשמן שיער וקיצוץ קבוע גורמים לסגנון זקן הזיפים הזה להיראות אטרקטיבי. הזקן מטופח ומטופח על בסיס יומי.

הסגנון המסורתי של זקן זיפים

הסגנון המסורתי של זקן זיפים

מָקוֹר

דיוויד במיטבו עם סגנון הזקן המסורתי של הזקן. שיער הפנים מטופח ומסודר בכל השלבים ומתוחזק כראוי.

ואן דייק בירד סטייל

ואן דייק בירד סטייל

מָקוֹר

סגנון זקן הוואן דייק גדל בפופולריות בשנים האחרונות. סגנון זקן התיש הזה הוא שילוב מושלם של זנב הסנטר ותיקן סטנדרטי. הלחיים מגולחות חלקות ונקיות כדי לתת יותר אפקט לסגנון הזקן הזה ולהפוך אותו לאטרקטיבי. סגנון שיער הפנים הזה הוא עדיין אחד מסגנונות התיש, שעוסקים בגברים מכל תחומי החיים.

זקן זיפים בסגנון המקצועי

זקן זיפים בסגנון המקצועי

אם אתה רוצה סגנון מקצועי של זקן מלא, תן לשיער הפנים לצמוח עד שיהיה לך קל יותר לעצב. השילוב של זיפים מתכננים וזיפים קצרים בסגנון קופסה יכול לעזור לך להשיג את המראה שיכול למשוך נשים.

סגנון היפסטר זקן אטרקטיבי

סגנון היפסטר זקן אטרקטיבי

מָקוֹר

הזקן הארוך מעוצב לצמות והוא גדל במלואו ללא זמירה. סגנון זקן ארוך זה יכול לגרום לכל אישה למשוך והוא סגנון מגניב שיכול למשוך תשומת לב גם מאחרים כשהוא מעוצב בצורה מושלמת.

סגנון זקן זיפים בצורת V

סגנון זקן זיפים בצורת V

היזהר שלא לתת לזקן הזיפים שלך לצמוח לכדי מלא. גזרו את שיער הפנים כל יומיים עד שלושה, על מנת למנוע צמיחת שיער מסולסל או סורר. שקול את צמיחת שיערך וסגנוןך במראה בצורת V.

סגנון הבלבו בירד

סגנון הבלבו בירד

מָקוֹר

סגנון שיער הפנים של Balbo הוא שילוב בן 3 חלקים של זקן, רצועת סנטר ושפם לכידון. גילוח נכון נדרש כדי להפוך את סגנון הזקן הזה להדגיש את הסנטר. סגנון זקן זה יכול לגרום לך להיראות סקסית, נועזת, מסוגננת ובעיקר אטרקטיבית לנשים.

צוואר זקן מטופח עם צוואר מלא

צוואר זקן מטופח עם צוואר מלא

כדי לעצב זקן זיפים כזה, בדרך כלל לוקח מרווח של 4 עד 6 ימים לחיתוך. לסגנון זקן מלא זה יש חיתוך מושלם אך הוא אינו גזום מתחת למחשוף כדי לעצב את זקן זיפי הצוואר המלא. אטרקטיבי וקל לתחזוקה.

גבר קירח סגנון זקן ארוך

גבר קירח סגנון זקן ארוך

סגנון ראש קירח זקן ארוך זה הפך להיות פופולרי בקרב השחורים, שם הזקן גדל לעובי מלא ולאחר מכן מעוצב להצטרף לפירות הצד. הניגוד הוא בין הקרחת ושיער הפנים העבה יותר, שיכול להיות אטרקטיבי לנשים.

זקן זיפים בסגנון וילון סנטר

זקן זיפים בסגנון וילון סנטר

אתה יכול לעצב את זקן וילון הסנטר תוך גידול זקן זיפים. פשוט אפשר לזקן לגדול במשך 4 עד 6 ימים, לקצץ אותו מסודר ולעצב את מסך הסנטר. זה ידרוש קצת עבודה, סיימו עם שפם זיפים.

סגנון זקן מלוטש ומרופט

סגנון זקן מלוטש ומרופט

שיער הפנים הארוך מעוצב ומטופח בצורה כזו שפשוט חוצה את המחשוף מלפנים. יהיה עליך לאפשר לשיער הפנים לצמוח עד למלוא הפוטנציאל, ולאחר מכן תוכל לקצץ את הזקן בכדי לתת לו את הצורה הרצויה.

זקן זיפים מסוג צוואר קל

זקן זיפים מסוג צוואר קל

מָקוֹר

סגנון צוואר קל זקן זה מדגיש את הניגודיות בין הזיפים הכהים לזקן הקצר. אתה יכול ללכת על סגנון הזקן המלא או לעצור באמצע הדרך לספורט בסגנון משלך. נשים בהחלט יימשכו לסגנון הזקן הזה.

סגנון הזקן הארוך והנועז

סגנון הזקן הארוך והנועז

הזקן מתחיל גבוה ממש ליד פינות הצד ומאפשר לו לגדול באורך מלא יותר. החלק התחתון מעוצב בחיתוך מרובע והשפם גזוז בצורה מסודרת. בסך הכל מניקור קלאסי ומושך לנשים.

סגנון זקן זיפים קצר מורכב

למרות שקל יותר לעצב זקן זיפים כזה פשוט על ידי מתן הפנים לצמוח לאורך הרצוי, תדרשו לגזום בהתאם. אתה יכול גם להפוך אותו למורכב כמו סגנון הזקן הזה. סגנון זה הוא ייחודי וללא ספק נותן הצהרה למשיכת המין השני.

סגנון זקן זיפים קצר מורכב

מָקוֹר

אתה בהחלט יכול לגרום לנשים להימשך אליך עם כל אחד מסגנונות הזקן האלה, אך עליך לקחת בחשבון גם את המרקם של שיער הפנים שלך ואת צורת הפנים שלך כך שתהיה התאמה מושלמת. שאל את הספר שלך שיעזור לך בעצותיו.