10 הדרכים המובילות לאבד אישה

10 הדרכים המובילות לאבד אישה

עשית את כל הבעיות למצוא את האישה הזו וקסמת אותה מספיק כדי לעשות פעולה בחדר השינה. גדול! עם זאת, אם אתה לא משחק בקלפים שלך בזמן שאתה נוסע בדרך לזוגיות, אתה עלול לכוון למבוי סתום ... ומהר.

השגתה הייתה רק חלק מהמסע. אם אתה מפשל על ידי הצגת התנהגויות או רגשות הבאים לעתים קרובות מדי, במיוחד כאשר אתה מתחיל לצאת לראשונה, מערכת היחסים שלך נידונה לקרוס ולהישרף.

הערה: אם אתה מנסה להיפטר מאישה כרגע, הנה 10 הדרכים המובילות לאבד אישה ... מהר!

10. היו צפויים

חשוב מאוד שאתה צפוי, כך שהיא תדע בדיוק למה לצפות ממך. אז כן - קדימה ובצע את שיחת הטלפון בדיוק בשעה 20:00 כל יום שלישי כדי לבקש ממנה את השבת הבאה. דאג שתסביר לה מראש את כל מה שתעשה כך שאין הפתעות.

9. תמיד תהיה זמיןבכל פעם שהיא רוצה אותך, זרוק את כל מה שאתה עושה או לפספס את המשחק שחיכית לצפות בו כל השבוע. אם היא מתקשרת, רוץ אליה.

עכשיו, אף אחד לא אומר שאתה לא צריך לעזור לה בשעת חירום אמיתית - זה מה שגברים טובים עושים במערכות יחסים, אבל אם אתה הופך להיות 'מר' שלה. תקן את זה או ילד השליחות שלה, אתה הולך לעבור מחבר סקסי לווס לא אטרקטיבי בצעד קל אחד.

8. היו נזקקים

בקש כל הזמן ביטחון בכך היא אוהבת אותך , או שהמסעדה או הסרט שבחרת הם לפי רצונה. וודא שהיא מאשרת את מה שאתה לובש, 'איך אני נראה בזה? האם זה בסדר, או שאני צריך ללבוש את אותה חולצה אחרת שאתה אוהב? '

התעקש שהיא תאיית בדיוק מה היא רוצה שתעשה איתה במיטה ואז תעשה בדיוק את מה שהיא אומרת. כמובן, עקוב אחר כך בשאלה אם עשית טוב. להיות ילד קטן טוב לאמא.

7. הישאר בקשר מתמיד

התקשר אליה, שלח לה הודעה, שלח לה אימייל, פייסבוק, צייץ אותה או נסה להישאר איתה בקשר לפחות 5 פעמים ביום. המשך בהתנהגות זו ותגלה שהיא הולכת לוודא שתקבל משהו בתמורה - ביקור של המשטרה עם 'צו הגנה' על עקבותיה.

6. תתעניין מאוד בכל מה שהיא עושה

וודא שבכל פעם שאתה רואה אותה או דבר איתה הקפד לשאול המון המון שאלות. 'מה אתה עושה?' לאן אתה הולך?' 'עם מי אתה הולך?' באיזו שעה תהיי בבית? ” וכן הלאה. חשוב שתנהג כמו קצין השחרורים שלה או אביה. אחרי הכל, אתה לא באמת חוקר אותה, אתה רק קשוב.

5. עקוב אחריה כמו גור

היו בטוחים כי לאן שהיא הולכת או מה שהיא עושה, אתם ממש שם. דאג שהיא לעולם לא תצא לקניות רק עם חברותיה. אחרי הכל, ייתכן שהיא תזדקק לך לסחוב את התיקים שלה, להחזיק את הארנק שלה או לתת דעה גברית.

להתעקש שתתייג יחד כשהיא יוצאת עם חברותיה, גם אם זה ללכת לראות 'פלוס אפרוחים' או לעשות מניקור. היא לא יכולה להאשים אותך - אתה מאוד אוהב אותה ואוהב לבלות איתה, לא משנה מה היא עושה.

4. ספר לה הכל על עצמך

להיות ספר פתוח. העבירו את הסודות העמוקים והחשוכים ביותר שלכם. חשף את כל ניצחונות העבר שלך, כישלונות, פגיעות, רצונות, צרכים, רצונות וכל חווית לב שבורה או טראומת ילדות שעברת אי פעם. חפש רחמים. אל תשמור שום דבר בסוד. אל תשמור על שום תעלומה.

אם זו תהיה חווית קשירה אמיתית, זה חיוני שהיא תדע את כל מה שיש לדעת עליך מוקדם ככל האפשר בקשר.

3. קנו לה אהבה

מההתחלה, הרעיף עליה מתנות מרהיבות - הכי טוב שאפשר לקנות. קחו אותה לחופשות מפוארות. הוציאו אותה רק לדייטים יקרים. הציעו לשלם לה חשבונות. זה יעיל במיוחד כאשר אינך במצב הכלכלי לעשות זאת.

כניסה לחובות תראה לה שאתה באמת מוכן להקריב כל קרבן כדי לקנות את אהבתה.

2. פעל מקנא

הקנאה מראה שאכפת לך. אם לא התרגזת כשדיברה עם גבר אחר שאינו משפחתי, כיצד היא תדע אם רגשותיך כלפיה אמיתיים? עליכם גם להתעקש כי אין לה שום שיחות, למעט מה שנחוץ בהחלט, עם זכר אחר מלבדכם. זה פשוט לא נכון. היא שלך ורק שלך.

1. הכריזו על אהבתכם ומסירותכם הבלתי פוסקת בהקדם האפשרי

אז מה אם יצאתם רק זמן קצר! אתה יודע שאתה אוהב אותה וחשוב שהיא תשמע זאת ממך ברגע שהבנת שאתה מאוהב. אם היא נראית קצת פריקית ומגבה רק מעט כשאתה אומר לה, או שהיא רק אומרת, 'תודה', בתגובה, אל תיקח את זה כסימן שהיא לא מרגישה באותו אופן.

איך היא לא יכולה להיות מאוהבת בך? עשית כל כך הרבה כדי להוכיח את מסירותך. אז תגיד לה שוב ושוב ומול כמה שיותר אנשים. הקפד לצעוק את זה בפעם האחרונה כשהיא בורחת מהדלת הקרובה ביותר.