15 תסרוקות ג'ייסון מומואה הטובות ביותר

מדריך מדריכי ג'ייסון: https://www.instagram.com/p/Bl7mlvpAX6p/

הגאווה של אוכלוסיית הצוענים, ג'ייסון מומואה הוא ללא ספק שם שנשמע והתפעל. על ידי כיכובו בתפקידים כמו RonoDex בסטארגייט אטלנטיס וחאלדרוגו במשחקי הכס, הוא ודאי הטביע את חותמו בהוליווד. הוא כיכב גם כקונאן בסרט קונאן הברברי ומשחק את תפקיד אקוומן ביקום המורחב של קומיקס DC.

ג

מָקוֹר

הוא לא רק בעניין משחק, אלא גם בבימוי, הפקה, כתיבה וגם דוגמנות. הוא נמצא בביז הבידור מאז 1999 ומאז לא הביט לאחור. מאמר זה הוא ספרייה שלמה בכל הנוגע לג'ייסון מומואה ומדגיש גם כמה סגנונות שיער וזקן ששיחקו אותו בשנים האחרונות אם אי פעם תחליט לנסות את בחירת הסגנון שלו.

ליבתו של ג'ייסון מומואה

שמו המלא של ג'ייסון מומואה הוא ג'וזף ג'ייסון נמקאחא מומואה. הוא אמריקאי ונולד בשנת 1979 בהונולולו, הוואי, ארצות הברית של אמריקה. הוא הילד היחיד ואמו צלמת ואביו צייר. למרות שנולד בהוואי, הוא גדל על ידי אמו בנורוואלק, איווה. השושלת שלו מורכבת מהוואי ילידים מצד אביו ואמריקאי-גרמני-אירי-סקוטי מצד אמו. בקולג 'הוא למד את לימודיו בביולוגיה ימית במהלכו גילה אותו טאקו קובאיאשי, מעצב בינלאומי, ובכך החל את קריירת הדוגמנות שלו.

ג'ייסון מומואה זכה בדוגמנית השנה של הוואי בשנת 1999 ונהג לעבוד במשרה חלקית בחנות גלישה לפני שהוא לוהק לבייוואטש הוואי. כפי שצוין לעיל, ג'ייסון מומואה היה חלק מעסקי הבידור מאז 1999 ולמד גם אמנויות לחימה על תפקידיו בקונאן הברברי וסטארגייט אטלנטיס. הוא החל החל משנת 2017 לעסוק באמנות הברזילאית של ג'יו-ג'יטסו.הצלקת המפורסמת שג'ייסון מומואה עושה הייתה תוצאה של פתיחת פניו בכוס בירה שבורה בשנת 2008, שם נדרש קרוב ל -140 תפרים. מבצע התקיפה מרצה כיום 5 שנות מאסר.

פרופיל אישי

מקום לידה: ג'ייסון מומואה נולד ב -1 באוגוסט 1979. אמו צלמת ואביו צייר והוא ילדם היחיד.

אשה: ג'ייסון מומואה נשוי לשחקנית ליסה בונט. הוא פגש אותה בשנת 2005 והם יצאו כמעט 12 שנים לפני שקשרו את הקשר בשנת 2017.

גוֹבַה: ג 'ייסון מומואה הוא 6 רגל וגובה 4 סנטימטרים.

גיל: כפי שצוין לעיל, ג'ייסון מומואה נולד ב -1 באוגוסט 1979, והפך אותו לגיל 39 כיום.

ילדים: באמצעות מערכת היחסים שלו עם השחקנית ליסה בונט מאז 2005, לזוג יש 2 ילדים. בת שנולדה בשנת 2007 בשם לולה לולאני מומואה ובן שנולד בשנת 2008 בשם נאקואה- וולף מאנאקאופנאמקאאהא מומואה. במהלך נישואיו לשחקנית, ג'ייסון מומואה הוא גם אב חורג לשחקנית זואי קרביץ שאביו הוא הזמר/כותב השירים המפורסם לני קרביץ.

מִשׁקָל: ג'ייסון מומואה שוקל 106 ק'ג או 233.69 ק'ג.

מקום לידה: ג'ייסון מומואה הוא אמריקאי ונולד בהונולולו, הוואי, ארצות הברית של אמריקה.

15 תסרוקות ג'ייסון מומואה הטובות ביותר

#1: לונג ביץ '

Long Beachy

מָקוֹר

זו התסרוקת העיקרית שלנו של ג'ייסון מומואה. הוא עשה זאת בהזדמנויות שונות ובסיבות שונות. הוא נותן מראה צועני אבל הוא גם ייחודי לו מאוד ולא יכול להתבצע על ידי עדינות כזו על ידי אף אחד אחר.

#2:ארוך מתולתל

ארוך מתולתל

מָקוֹר

סיבוב נוסף למראה שיער החוף הארוך של ג'ייסון מומואה הוא השיער המתולתל הארוך. שיער זה נראה מעט מעוצב והוא מעוצב על ידו באירועים חצי רשמיים. למרות שהוא ברונטית מטבע הדברים הוא ממשיך לצבוע את שיערו בלונדינית מלוכלכת וזה מתאים לו לא מעט.

#3:לחמנייה מאן

לחמנייה מאן

מָקוֹר

די ברור שעם שיער כה ארוך, ג'ייסון מומואה יקשור אותם בשלב זה או אחר. אבל הוא מעולם לא הצליח להיראות טוב אם שיערו קשור או לא. כפי שאתה יכול לראות בתמונה למעלה.#4:לחמנייה של חצי איש

לחמנייה של חצי איש

מָקוֹר

לחמניה של חצי גבר היא סבבה נוספת לעיצוב השיער הארוך שלך כשאתה לא רוצה שזה ייפול על הפנים שלך כל הזמן. ג'ייסון מומואה נצפה גם הוא בסגנון זה ולהבטיח שהוא יראה עליו נהדר בליווי אותו מבנה גוף שלו.

#5:Dreads קצרים

Dreads קצרים

מָקוֹר

זה כנראה ההוואי שבו אבל במשך זמן רב ג'ייסון מומואד היה סובל מרידות מנעולים וגם נדנד את המראה. למרות שזה נתן לו מראה קצת ברברי, הוא עשה זאת בערך בתקופה שחרדות היו בעצם באופנה.

# 6:Dreads ארוכים

Dreads ארוכים

מָקוֹר

משחק על השיער שלו, ג'ייסון מומואה מאז שהתחיל במעמד הסלבריטאי שלו גם סבל מפחדים ארוכים מתישהו. למרות שרבים יחששו מעט ללכת על הסגנון, הוא ביצע אותו בביטחון וגרם לו להיראות טבעי מאוד.

# 7:ביץ 'בינוני

ביץ

מָקוֹר

שיער חוף בינוני הוא הסגנון היחיד שמזוהה כל הזמן עם ג'ייסון מומואה. הוא נראה מעמיד אותו בהזדמנויות שונות ומעניק לו מראה חינני שרק ייחודי לו.

# 8:מתולתל בינוני

מתולתל בינוני

מָקוֹר

לא ידוע שאף שחקן עוסק בשיער ארוך במשך די הרבה זמן מלבד ג'ייסון מומואה. המראה הזה הוא סיבוב למראה החוף שלו והוא מעט מעוצב ובכל זאת נראה עליו מדהים.

# 9:קצר

קצר

מָקוֹר

לעתים רחוקות מאוד מישהו הצליח לראות איך ג'ייסון מומואה נראה עם שיער קצר אבל זה בהחלט קרה ויש לנו תמונות שיוכיחו את זה. התספורת התאימה לו באותו אופן בכל סגנון שיער שלו וגורמת לנו לתהות אם יש איזושהי דרך שהאיש הזה יכול להשתבש.

# 10:קצר וקוצני

קצר וקוצני

מָקוֹר

בזמן שמדברים על השלב בו ג'ייסון מומואה היה בעל שיער קצר, אנחנו יכולים לדבר גם על השלב הזה שבו השיער היה קצר וגם קוצץ. זה נתן לו ילד טוב שהלך למראה רע וגרם לו להיראות די אינטנסיבי.

#אחת עשרה:קוקו

קוקו

מָקוֹר

קוקו הוא נתון כשיש לך שיער ארוך. ג'ייסון מומואה נראה כשהוא סובל קוקו בהזדמנויות שונות, בין אם זה רשמי או חצי-פורמלי. שילוב חליפה רשמית עם קוקו הוא בחירה מסוכנת למדי אך נראית נהדר כשהיא מעוטרת על ידו.

# 12:קשר עליון

קשר עליון

מָקוֹר

הקשר העליון שג'ייסון מומואה מגלה אותו דומה מאוד ללחמנייה הגבר שסחף על ידו, אבל רק גבוה יותר בחלק העליון ולא בחלק האחורי של הראש. זה יחד עם סגנון הזקן שלו נותן לו אווירה של כומר והוא נושא את זה די טוב.

# 13:בלונדינית בצבע שיער

בלונדינית בצבע שיער

מָקוֹר

למרות שבאופן טבעי ברונטית, ג'ייסון מומואה נראה עם מנעוליו הארוכים בצבע בלונדיני או בלונדיני מלוכלך. הצבע מחמיא לעורו ולדמות שהוא רוצה לכבוש.

# 14:בינוני וסחוף לאחור

בינוני וסחוף לאחור

מָקוֹר

זה היה סגנון ששיחק בעיקר ג'ייסון מומואה כשהיה צעיר ובאייוויטש הוואי. הקסם הנערי היה די ברור אז ופשוט גרם לו להיות רצוי יותר עם הנשים.

#חֲמֵשׁ עֶשׂרֵה:ארוך עם קוקו מחולק לשניים

ארוך עם קוקו מחולק לשניים

מָקוֹר

זהו מבטו של חאלדרוגו ממשחקי הכס. הדמות הייתה מאוד אינטנסיבית והליהוק בוצע בצורה מושלמת וכולם יסכימו שאף אחד לא יכול היה לשחק את התפקיד טוב יותר. שערו תמיד היה קשור בקוקו ששוב נחלק לשניים בתוך הקוקו.

5 סגנונות הזקן של ג'ייסון מומואה

# 16:זקן ארוך

זקן ארוך

מָקוֹר

ג'ייסון מומואה נראה בעל זקן ארוך בהזדמנויות שונות. הגבר ברור שאינו מאמין להתחפש לכל אירוע, אך סגנונו הייחודי עושה זאת בשבילו. כדי לקבל את המראה הזקן והארוך המושלם של ג'ייסון מומואה, שלבו אותו עם שיער ארוך ועם מעט סגנון הלבשה צועני.

# 17:זקן בינוני

מָקוֹר

למראה הזקן הבינוני של ג'ייסון מומואה עדיין יש מראה מבולגן אבל בכל זאת נראה עליו נהדר. הוא מעוצב מעט כשהוא מבליט את קו הלסת שלו וגם מוציא את עיניו וגם מדגיש את הצלקת שלו שהפכה לשם נרדף למעמד הסלבריטאי שלו.

# 18:מגולח נקי

מגולח נקי

מָקוֹר

ג'ייסון ממואה מגולח ונקי הוא נחלת העבר אבל מי אמר פעם שזה לא נראה לו טוב. כולם יסכימו שסגנון הזקן שלו נותן לו מראה יותר קשוח וההתגלחות שלו גורמת לו להיראות קצת יותר נגיש. למרות זאת, החיוך שלו הוא למות בגלל זקן או בלי זקן.

# 19:זָקָן הָתַיִשׁ

זָקָן הָתַיִשׁ

מָקוֹר

עז עם צורת פנים זו יופי בפני עצמו. לדעת כיצד לעצב את הזקן שלך על פי צורת הפנים שלך היא קשה אך ברגע שתבין את זה כמעט אף פעם לא תהיה טווח של טעות. ג'ייסון מומואה הבין את זה והוא יודע לשחק אותנו במראה שלו עצמו.

#20: קשורים יחד

קשורים ביחד

מָקוֹר

המראה המפורסם הזה של ג'ייסון מומואה מגיע מתפקידו כחאלדרוגו בסדרת משחקי הכס של HBO. המראה כולו, אם כי די מגניב לקראת ליל כל הקדושים, עלול להפחיד כמה, אז פשוט להיכנס למראה הזקן ולא למראה כולו של חאלדרו.