Undercut Fade: איך להגיד לספר שלך בדיוק מה שאתה רוצה

Undercut Fade הוא שילוב עדין של שתי התסרוקות הבולטות ביותר, Undercut ו- Fade. כל מספרה מתארת ​​את סגנון הדהייה החתוכה ובגאווה מציגה את כישורי הטיפוח שלה תוך החייאת סגנון זה לחיים.

סגנון החיתוך נחשב לתסרוקות הרצויות המובילות בתחילת המאה ה -20. בדוק את סדרת הלהיטים של נטפליקס Peaky Blinders (אם עדיין לא צפית בה), חברי השחקנים המובילים ניערו את הופעתם עם התספורת המגניבה והמשכנעת הזו. בסגנון זה, החלק העליון של הראש ארוך או בינוני ואילו הצדדים והגב נחתכים לרמה נמוכה או אפילו מגולחים לקרקפת.

Fade הוא סגנון נוסף בו מעורבים אורכים שונים כדי להביא מראה מתוחכם יותר. זהו התחדדות השיער למעלה מלמטה מלמטה שמירה על צמוד לקרקפת. הסגנון מוציא מעבר ניכר של אורכים בצדדים ובחלק האחורי.

למי הסגנון הזה מתאים יותר?

כל אחד. זה היופי בסגנון הזה וכנראה הסיבה לחזרה לחיים לאחר מספר עשורים. כולם יכולים לטלטל את הסגנון הזה בלי קשר לתווי הפנים עם הרבגוניות הרבה שלו. עם זאת, הוכח כי הסגנון המתאים ביותר לגברים בעלי פנים מרובעות וצורת יהלום.

אם יש לך שיער ארוך, סגנון זה מביא את הטוב ביותר ואף תומך בפנטסטי בזנב הקוקו או הגבר שלך. התסרוקת עובדת היטב גם עם שיער קצר ומעלה את החלק הטוב ביותר בתווי הפנים שלך. אם לשיערך יש מרקם עבה, סגנון זה יגרום לשיער שלך להיראות מסוגנן על ידי חיתוך החלק הארי. גם אם מרקם השיער שלך דק הוא יוצר ניגודיות יפה והופך את שיערך למראה עבה יותר.

איך להשיג את הסגנון הזה?

כפי שצוין קודם לכן, לכל מספרה יש את הסגנון הזה על התצוגה. אז כנראה שלא תצטרך לדאוג לגבי תקשורת לא נכונה של הסגנון. ליתר ביטחון אתה יכול לקבל את סגנון דהיית החיתוך הבסיסי על ידי מתן ההוראות הבאות למספרה שלך.  • אמור לספר שלך להתחיל עם הצדדים שלך עם קובץ מצורף 0 ולהתקדם לדהייה העליונה עם קבצים מצורפים 1, 2, או אפילו 3 במידת הצורך.
  • בהתאם לאורך הצדדים, השאירו עד 3 עד 5 אינץ 'מלמעלה וחתכו אותם בקצוות לצמיחה טובה יותר.
  • מערבבים את החלק העליון של השיער מאחור בעזרת קבצים מצורפים 1 או 2.

אם אתה רוצה לגדל את השיער לארוך באמת, עליך לעצב אותו בצורה מסוימת ולחכות חודשים כדי לתת לשיער לצמוח לסגנון הרצוי.

אתה יכול גם לבצע סגנון דהייה תחתון בעצמך. קצת מורכב אבל הוא בר השגה. השתמש במערך קוצץ כדי לעצור את השיער שאתה רוצה לתת לו לצמוח ולהתחיל לעבוד על האזור שהשארת פתוח. וודא שהאזור בקו אחיד סביב ראשך. התחל לעבוד מהצוואר כלפי מעלה, חתוך בזהירות את השיער בעזרת הגוזמים האיכותיים ביותר.

מספר סגנונות מעניקים לך מראה חביב ומסקרן. עיין ברשימה שהרכבנו לעיון מהיר.

15 סגנונות דהייה תחתונים שנבחרו בעבודת יד

1: Fade+ Trim

חיתוך דהייה תחתון

מָקוֹר

עבור סגנון זה, שמור על שיער באורך בינוני עד ארוך בחלקו העליון והצמצם את הצדדים החל מהפיאות. תן לשיער שלך לדעוך מאחור מלמעלה לכיוון הצוואר שלך. גזרו את השיער בקצוות ושמרו על צורה הגונה ברקות כדי להיראות מטופחות.

2. דהייה תחתונית עם פומפ גבוה

דהייה תחתונית עם פומפ גבוה

מָקוֹר

סלעו את הסגנון הזה עם חלק עליון ממש ארוך ועל ידי דהיית הצדדים מלמטה למעלה. סגנון זה דורש שיער בעל נפח גבוה מלפנים ואורכו יורד בהדרגה מאחור. המשך עם דהיית הצד מאחור כדי לשמור על עקביות ולעצב את הרקות למראה אלגנטי. השתמש בג'ל האיכותי ביותר כדי שהפומפ הקדמי יעמוד גבוה.

3. דהייה תחתונית עם Long Slick

דהייה תחתונית עם סליק ארוך

מָקוֹר

סגנון זה עובד בצורה מושלמת לבעלי שיער חלק וארוך. חיתוך אחיד משני הצדדים וגב הראש וסרק את שאר שיערך הארוך לכיוון הגב לאחר ייבוש. השתמש במוס או בג'ל השיער האיכותיים ביותר כדי לשמור על שיער יציב ומסוגנן. כמו כן, אל תשכח לעצב את המקדשים.

4. תחתון עם מאט סליק

תחתון עם מאט סליק

מָקוֹר

עבור סגנון זה אתה לא צריך שיער ארוך במיוחד, אורך בינוני מלמעלה יעשה. דוהה את הצדדים ואת המקדש יחד עם הגב באופן אחיד. גזור את השיער הארוך מלמעלה ושמור על אורך שווה מכל המידות. הקפד לא לחתוך אותו קצר מדי ולהשתמש במוצר השיער האיכותי ביותר כדי לשמור על הסגנון שלם.

5. Undercut Fade with Mohawk

דהייה תחתונית עם מוהוק

מָקוֹר

זהו אחד התסרוקות האמנותיות שהוצגו אי פעם. כדי שכל מוהוק יעבוד כמתוכנן הוא צריך להיות ארוך מאוד מההתחלה. תן לשיער הארוך בחלקו העליון לנוח לכיוון הגב בעקביות אל עורף. דוהה את הצדדים או שאתה יכול אפילו לרדת לקרקפת. תן לשיער מלמעלה להמשיך לגב כשהצדדים דהויים באופן אחיד. אם אתה אוהב זקן, תן לזה להתחיל מרמת צריבת הצד כדי להפוך אותו לייחודי יותר.

6: לדעוך תחתון לדעוך לקירח

חתך תחתון לדעוך לקירח

מָקוֹר

עבור סגנון זה, אתה יכול להיות בעל שיער ארוך או בינוני בחלקו העליון. כאשר אתה יורד בצד השיער שלך אמור להתחיל לדעוך עד לנקודה מסוימת שאחריה עליך לגלח את השיער לקרקפת. בצדדים ובגב, שמור על ההתקרחות המוגבלת בצורה מאוזנת. אתה יכול להתנסות עם סגנונות שונים על הגב בהתאם לצורת הקרקפת שלך.

7. נתק את Fade Undercut

נתק את Fade Undercut

מָקוֹר

סגנון זה נראה טוב יותר אם אתה יכול לגדל שיער ארוך בחלקו העליון. בצדדים ובגב לקצץ כלפי מטה כך שהשיער דוהה ככל שאתה יורד. הקפד לא להתחדד יותר מדי מכיוון שהסגנון הזה שומר על הצדדים עם רמת עובי טובה בצדדים ובגב. אל תשכח לעצב את הרקות מכיוון שהוא נותן מראה מטופח.

8. דהייה תחתונית עם זקן

Undercut Fade with Beard

מָקוֹר

אם יש לך זקן בוגר, אז זה הזמן שלך לזרוח. שמור את החלק העליון של הראש עבה עם שיער באורך בינוני עד ארוך ותן לדפנות ולגב לדעוך כאשר אתה יורד. צור את הזקן שלך בקו לחיים מושלם ומרובע משני הצדדים. כמו כן, העניקו למחשוף שלכם טיפוח נכון למראה אלגנטי. צור את השפם לעבה מעט יותר מחיתוך בעיפרון ותן לו להיפגש עם הזקן שלך.

9. החלקה אחורית חלקלקה עם עיצוב שיער

חתך גב חלקלק עם עיצוב שיער

מָקוֹר

למען האמת, הסגנון הפאנקי הזה לא מתאים לכולם. אי אפשר באמת להיכנס למשרד של החברה עם התסרוקת הזו. עדיין לא. אבל אם המקצוע שלך מאפשר לך להיות מה שאתה רוצה או אם אתה סטודנט אז שווה לנסות את הסגנון הזה. שמור על שיער ארוך למעלה ושמור אותו מסורק מאחור. בצדדים ובגב שבהם אתה מחדד את השיער, אתה יכול להתנסות בעיצובים ייחודיים שיהפכו את המראה שלך למשכנע יותר.

10. Quiff With Undercut Fade

קוויף עם דהייה תחתונה

מָקוֹר

דוהה את הצדדים והגב מלמעלה למטה. מלמעלה, שמור על שיער הגון באורך בינוני. חותכים את החלק העליון כדי לקבל חתך עלוב. בחזית, שמור על רכס פרוע באמצעות מסרק. מעצבים את שאר האזור הקדמי כך שהצוף מודגש. השתמש במוצר השיער האיכותי ביותר או בכף פומדה כדי שהקוויף יישאר יציב.

11. Drop Fade Side Swept Undercut

Drop Fade Side Swept Undercut

מָקוֹר

סגנון עדין זה מאפשר לך מראה משכנע לשאת בכל מיני לבושים. חתכו את הצדדים והאחור כך שהוא דהוי כלפי מטה. ודא שאתה לא דוהה יותר מדי. בחלק העליון, זה אידיאלי עם נפח הגון של שיער עבה. מסרק משני הצדדים כדי להביא קו פרידה המתחבר למקדשים. גזרו את השיער הנוסף וסרקו את החלק הקדמי כלפי הגב.

12. חיתוך דהיית החיתוך עם חלק קשה

חיתוך דהיית החיתוך עם חלק קשה

מָקוֹר

תן התחדדות הגונה בצדדים ובגב כך שהשיער העליון יורד לכיוון הגב באופן אחיד. השאירו את פאות הצד באורך גלוי למראה ייחודי. תן פרידה מהממת למראה משני הצדדים עם שטח גדול מסרק את השיער לכיוון הגב ונותן גוש מלפנים. אתה יכול לטפח זקן במראה הגון עם סגנון זה אם תוכל להפוך אותו לעדין יותר.

13. גלי עליון גבוה עם דהייה נמוכה

עליון גלי גבוה עם דהייה נמוכה

מָקוֹר

סגנון זה נותן מראה ייחודי אם יש לך שיער מתולתל או גלי. הצמידי את הצדדים ואת החלק האחורי של הראש כלפי הקרקעית לקרקפת במידת האפשר. גזרו את השיער העליון כדי לתת לו אורך בינוני הגון. תן לשיער בחזית ליפול על המצח שלך למראה פאנקי ומסוגנן. אנשים שאין להם שיער מתולתל טבעי יכולים להשתמש בתלתלים יחד עם תרסיס לשיער כדי להשיג את האפקט הגלי הזה.

14. Pompadour עם Drop Fade

Pompadour עם Drop Fade

מָקוֹר

זוהי תסרוקת ראווה אמיתית שתמיד אהובה אך מנוסה בזהירות יתרה. לא כולם יכולים להוריד את הסגנון הזה, אבל אם כן אתה יכול להיות איש השעה. תן לנפח טוב של שיער לצמוח למעלה. ייבש את השיער בזמן שאתה מסרק את השיער הרטוב בעזרת מברשת עגולה. שלב אותו עם דהיית טיפה בצדדים המורחבים לחלק האחורי של הראש. השתמש במוצר השיער האיכותי ביותר כמו ג'ל, ספריי לשיער או פומדה לפונפדור לאורך זמן רב יותר.

15. Manbun/ קוקו דהוי תחתון

מנבון

מָקוֹר

דהייה תחתונה מעלה את לחמניית הגבר או הקוקו הגבר שלך ביעילות על ידי הדגשת החלק העליון. דוהה את הצדדים ואת החלק האחורי של הראש שלך כלפי מטה. אתה שומר על דהייה נמוכה ונותן לצדדים להיות עבים כדי לתמוך בשיער הארוך למעלה טוב יותר. משוך לאחור את השיער הארוך ממש מהצד הקדמי לחלק האחורי של הראש. אסוף את קצוות השיער שלך והתחל בזהירות עד שהוא יכול ליצור לחמניה או קוקו של גבר הגון. אתה יכול לאהוב קוקו ארוך אבל זה נראה מדהים כשהוא קרוב יותר לשאר השיער שלך.

סיכום:

באמצעות מאמר זה, הכירו את סגנונות הדהייה החתוכים המובילים שנראים לעתים קרובות כיום. למרות שאנו מאמינים שזו הרשימה הטובה ביותר שתוכל לעקוב אחריהם, ברור שהסגנון אינו מוגבל. אתה יכול להתנסות בכמה דרכים אחרות ולתת לעצמך מראה חתימה. סגנון זה הוא מאוד תכליתי ועם כמות טובה של טיפול, הוא יכול לתת לך מהפך אדיר.