שימוש בדומיננטיות אוהבת כדי להחזיר את האקסית שלך

באמצעות דומיננטיות אוהבת כדי להחזיר את האקס שלך

לאהוב דומיננטיות פירושו שאתה לוקח את ההובלה בצורה אוהבת באופן להחזיר אותה.

זה מה שנשים באמת מכבדות ורוצות אצל גבר.

זה לא קשור למטרד אותה, לדרוש או להפציץ אותה בשיחות טלפון או טקסטים כדי לגרום לה להיפגש איתך ולתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת.

במקום זאת, אתה פשוט נרגע ובביטחון, ברוגע ובאהבה מנחה אותה בחזרה למערכת יחסים.

לדוגמא: דמיין שאתה מדבר עם האקס שלך בטלפון מתוך כוונה לבקש ממנה להיפגש איתך לכוס קפה מהירה.

אחרי קצת צ'ט צ'ט, אתה יכול לומר משהו כמו,'היי לורה, היה טוב לדבר איתך שוב'ואז השהה כדי שתאמר לה משהו כמו,'כן גם אתה.'ואז תוכל לומר,'ובכן, כשרואים שהכל מגניב בינינו ואנחנו לא לשעבר של האויב ששונאים זה את זה לחלוטין, מה דעתך שניפגש לקפה מתישהו השבוע כדי להתעדכן ולהגיד היי?'

אם היא אומרת,'כן,'פשוט קבעו זמן להיפגש ולמשוך אותה מחדש למפגש.

עם זאת, אם היא אומרת משהו כמו,'לא, אני לא מוכן להיפגש איתך באופן אישי,'אוֹ'לא, אני לא חושב שזה רעיון טוב להתראות שוב'לא להיבהל.

אל תתנו לה להתחיל,'לֹא'דוחה אותך בניסיון להיפגש איתה.

עליכם להיות חזקים ולהנחות אותה באהבה למערכת יחסים, במקום לקוות שהיא תקל עליכם או שתנחה אתכם חזרה למערכת יחסים.

כגבר, אתה חייב להיות האדם הדומיננטי יותר, האמיץ רגשית ולהדריך אותך ואת אשתך לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה אליך.

לכן, במקום להיבהל ולחשוב שפרצת את ההזדמנות שלך להיפגש איתה, פשוט תצחיק אותה (כי אתה בחור אוהב) ואז כשהשומר שלה לא יהיה, בקש ממנה להיפגש איתך שוב.

גורם לאקס שלך להרגיש נמשך דרך הטלפון

לדוגמא: אולי תצחק (חשוב) ותגיד לה בצורה מבודחת,'לא! לא! אמרת שהכל לא בסדר. היית אמור לומר, 'כן בבקשה! אשמח להיפגש איתך לכוס קפה 'או,' בטח האקסית הנאה שלי ... אשמח להיפגש איתך בדיוק כחברים. אני יודע ששנינו בשלים מספיק לעשות זאת. 'זה מה שהיית אמור לומר ... אל תתן לי איזה תירוץ צולע. אוקיי, בואו ננסה את זה שוב: אז, מה דעתך שנתכנס לכוס קפה מהיר? '

סביר להניח שהיא תצחוק ורוב הסיכויים שהיא תתחיל להרגיש סקרנית לגבי השינויים בך (למשל שאתה מסוגל להיות דומיננטי באהבה ולהתלוצץ איתה ככה, למרות שהיא קרה כלפיך) והיא תתחיל מרגיש שוב קצת כבוד ומשיכה אליך.

עם זאת, אם היא עדיין אומרת לא להיפגש איתך, אל תדאג.

תצחק ותגיד,'בסדר, אתן לך קצת מקום ואז אתקשר אליך שוב בעוד כמה ימים או שבוע. בתקווה שאנו נוכל להסכים להתעדכן לקפה כחברים. '

אם היא עדיין אומרת,'לֹא'לזה, פשוט תגיד,'היי, תראה - אני מבין שאנחנו נפרדים עכשיו, אבל זה פשוט קפה. אם אתם מודאגים מכך, אז זה מה שאעשה עבורכם: אם תיפגשו איתי לקפה הזה, אני מבטיח לא לפנות אליכם לעולם לאחר מכן אם זה מה שאתם רוצים. יש לך את המילה שלי על זה. אז מה אתה אומר? בואו נתעדכן לקפה מהיר להגיד היי מתישהו השבוע. '

בעיקרו של דבר, אתה לא לוקח לא תשובה, אבל אתה עדיין אדם אוהב וטוב.

אתה לא נהיה נזקק ומיואש בקשר לזה (למשל מתחנן ומתחנן אליה ואומר דברים כמו,'בבקשה תיפגש איתי רק פעם אחת !!'אוֹ'אני באמת צריך לראות אותך. אנא רק אמור כן לפגישה לקפה. אני לא יכול לחיות בלעדיך '), או לכעוס עליה ולתקוף אותה (למשל לומר משהו כמו,“למה את כלבה כל כך? אני מנסה להיות נחמד כאן ואתה פשוט מקרה קשה. למה אתה משחק קשה להשיג? זה פשוט קפה ארור. תיפגש איתי !!! ”).

במקום זאת, אתה בטוח, רגוע וגברי ופשוט להיות האמיץ יותר רגשית משניכם שיש לו את הכוח להחזיר את הקשר בצורה אוהבת.

זה כל מה שמשתמשים בדומיננטיות אוהבת ונשים אוהבות את זה כשלגבר יש את היכולת לעשות את זה כל הזמן.

נשים רק רוצות להירגע ולהוביל לתחושות עמוקות יותר עבורך, בהתבסס על מידת החזקה הרגשית, הנינוחה והביטוחה סביבך.

זה תרחיש חלומי לאישה וכשהיא פוגשת גבר כזה, היא אף פעם לא רוצה להרפות.

לכן, ככל שתובילו את ההובלה ותנחו אותה בתהליך הגב לשעבר, כך היא תוכל להמשיך ולדחוף אתכם משם.

בזמן שאתה מנחה אותה חזרה למערכת יחסים, הקפד להימנע מהטעויות הקלאסיות הבאות שעושים הרבה חבר'ה ...

1. לעשות את ההפך מלהיות דומיננטי באהבה ולהפוך לווימפ רגשי

אם אישה אומרת לבחור,'אני לא בטוח אם אני רוצה להיפגש איתך לקפה. אני כבר לא יודע מה אני מרגיש כלפיך, 'הוא עשוי להחליט שהדרך היחידה לשכנע אותה שהם נועדו להיות ביחד היא על ידי הבעת שוב ושוב את אהבתו ואת הצורך בה, עד כדי נקודה שהוא נואש.

צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

הוא יכול לומר לה,'אני יודע שאתה לא בטוח אם אתה רוצה לראות אותי שוב, אבל זה בגלל שאתה לא מבין כמה אני אוהב אותך. כשתבין שהאהבה שלי אליך חזקה יותר מכל מה שתוכל לחוות אי פעם עם בחור אחר, תשנה את דעתך. כל מה שאני מבקש זה שתפגש איתי כדי שאוכל להראות לך שהדברים באמת יכולים להיות שונים בינינו הפעם. אם אהבת אותי אפילו קצת, אתה לפחות תעניק לי את הדבר היחיד הזה. בבקשה מותק, אני צריך אותך. אתה הכל בשבילי. אל תדחוף אותי יותר. כל מה שאני מבקש הוא הזדמנות אחת לעשות דברים בינינו. אתה לא רואה שאין שום דבר שיכול לגרום לי להפסיק לאהוב אותך? בבקשה תיפגש איתי. אנא…'

ובכל זאת, הנה העניין ...

אם אישה דחפה את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה שלה אל הרקע (והאקסית שלה לא עשתה שום דבר כדי להעיר על הרגשות האלה חוץ מלהתחנן אליה) היא לא מתכוונת לדאוג שהוא עדיין מאוהב בה.

במקום זאת, היא תחשוב משהו כמו,'למה הוא מתנהג ככה? האם הוא לא מבין שהוא נזקק ומיואש רק מכבה אותי יותר? גם אם הייתי מוכן לשנות את דעתי לגבי המפגש איתו, אני משוכנע כעת שקיבלתי את ההחלטה הנכונה בכך שנפרדתי ממנו. אני זקוק לגבר שאני יכול להביט אליו ולכבד אותו, לא לווימפ רגשי שלא יכול אפילו לקחת לא לפגישה לכוס קפה בלי להתפרק. הוא פשוט עדיין לא גבר. אין לי זמן לבזבז בתקווה שהוא יגדל יום אחד ויהיה אחד, אז אני ממשיך הלאה. '

לכן, אם אתה מתחנן ומתחנן ומנסה להחזיר את האקס שלך על ידי כך שתגיד לה כמה אתה אוהב וזקוק לה, היא תתפוס אותך כלא מספיק גבר עבורה ותמשיך לדחות אותך.

מצד שני, כשאתה משתמש בדומיננטיות אוהבת (כלומר, אתה שולט ברגשות שלך, תוך שהוא מנחה אותה בביטחון ובאהבה למערכת יחסים), היא תתחיל לראות אותך בעיניים אחרות.

הרעיון לראות אותך שוב באופן אישי ירגיש לה טוב.

היא תרצה להיות סביבך כי אתה מציע כעת תרחיש חלומי לאישה כה נדירה.

רוב הבחורים שם פשוט לא יודעים איך להיות כל הזמן גבר אוהב ודומיננטי ... ונשים יודעות את זה.

לכן, כאשר האקס שלך מרגיש שפתאום פיתחת יכולת זו, היא באופן טבעי תרגיש נמשכת אליך, גם אם היא מנסה לדבר על עצמה מכך.

טעות קלאסית אחרת שעושים חבר'ה היא ...

2. לתת לה לשלוט בו ובמצב

דוֹן

אם בחור לא יכול לשמור על הביטחון שלו, קל מאוד לאישה לעלות על העליונה ולשלוט בו ובמצב.

לדוגמא: אחת הדרכים שבהן אישה עשויה לעשות זאת לאקסיה היא על ידי העלאת שגיאות עבר כל הזמן וניסיון לגרום לו להרגיש רע עם זה.

היא אולי תגיד דברים כמו,'באמת התמלאת. האם אתה באמת חושב שאני פשוט אשכח מכל מה שעברת עלי וסלח לך רק בגלל שאמרת שאתה מצטער? ובכן ככה זה לא עובד. היית כל כך מטומטם בעיניי. אני לא מאמין שאתה רוצה שאני פשוט אשכח מכל זה, אמהר לפגוש אותך לקפה כדי שנוכל להיות החברים הכי טובים לנצח. '

אם הוא ממשיך לומר דברים כמו,'אני כל כך מצטער. כמה פעמים עלי להתנצל לפני שתוכל לסלוח לי? 'היא תאבד עוד יותר כבוד כלפיו על שלא עמד בעד עצמו.

כשאישה שולטת בבחור בצורה כזו, היא לא יכולה להסתכל אליו ולכבד אותו.

אם היא לא יכולה לכבד אותו, היא גם לא יכולה להרגיש כלפיו משיכה מינית אמיתית ובלי שני הדברים האלה זה הופך להיות קשה (אם לא בלתי אפשרי) לנהל מערכת יחסים.

לכן, כדי להחזיר את האקס שלך, חשוב שתישאר דומיננטית רגשית כשאתה מתקשר איתה כדי להחזיר את עצמך ואז לשמור על הכבוד שלה.

אם האקס שלך ממשיך להעלות את כל טעויות העבר שלך ומדבר אליך כאילו אתה ילד, אתה צריך להשתמש בדומיננטיות אוהבת כדי להראות לה שאתה יותר גבר בוגר רגשית ממה שהיא נותנת לך קרדיט.

לדוגמא: אתה יכול לומר לה בצורה עדינה ואוהבת,'כן אתה צודק. עשיתי דברים. עם זאת, זה בעבר. התנצלתי בפניך בכנות, ולכן אין צורך להמשיך ולהעלות את זה. אני לא ילד קטן שצריך להכניס אותו למקומו. בטח שעשיתי טעות או שתיים, אבל זה נגמר עכשיו. אני כבר לא הבחור ההוא והייתי מעריך את זה אם לא תמשיך להעלות את זה כל הזמן. '

אתה יכול גם לצחוק (חשוב) ולומר בצורה מבודחת ונוחה,'בסדר, מספיק! זו כנראה הפעם ה -50 שאתה אומר לי את זה. כמה פעמים אתה רוצה לומר זאת? אתה מכוון ל 100? אולי כשמגיעים למאה, עלינו להשיג לך מדליה או גביע ולברך אותך על היותך שיא שבור ”ואז צחק איתה על זה.

ואז, אולי תגיד משהו כמו,'אוקיי, מה דעתך שננסה את זה רק דקה או שתיים. העמיד פנים שרק עכשיו נפגשנו ולא היינו יחד קודם. אתה יכול להכיר אותי החדש, ולא להמשיך לחשוב על אותי הישן ולהרגיש כועס או מוטרד עליו. אולי אתה עלול להיות מופתע שהאני החדש אינו כמו אני הישן. '

בכך שאתה אומר לה משהו כזה אתה מבסס את התפקיד שלך כגבר אוהב ודומיננטי, שיזעזע אותה ותפתיע אותה בצורה טובה.

היא לא תוכל למנוע את עצמה מלהרגיש נשית וילדותית בניגוד לגישה הגברית שלך לאינטראקציה.

לאחר מכן היא תפיל את השומר ותפתח את עצמה לרעיון להיפגש איתך באופן אישי.

טעות נוספת להימנע היא ...

3. מתייחסת אליה כעקשנית

כאשר אישה מסרבת להיפגש עם האקס שלה, הוא עלול להתעצבן עליה קצת, או במקרים קיצוניים מסוימים, אפילו לכעוס עליה.

הוא יכול לומר לעצמו,'מה לא בסדר איתה? למה היא כל כך עקשנית? כל מה שאני רוצה לעשות זה לראות אותה שוב. היא לא צריכה להיות כלבה כזו בקשר לזה. אחרי כל מה שעברנו, היא יכולה לפחות לעשות את זה בשבילי. היא כמו אדם אחר לגמרי עכשיו. עכשיו היא כל כך עקשנית. '

עם זאת, היא בעצם לא עקשנית.

היא רק ככה כי הוא חסר את הכדורים כדי לשלוט בה באהבה והוא לא מספיק חזק כדי לעבור את מבחני הביטחון שלו.

העובדה היא שאישה רוצה לדעת שאם היא הולכת לקחת את הסיכון לחזור שוב יחד עם האקס שלה, הוא לא הולך להיות אותו בחור, שיעשה את אותן הטעויות שהיא נפרדה ממנו.

לדוגמא: אם אישה נפרדה מבחור בגלל שהוא היה חסר ביטחון וספק עצמי ביחסים איתה, עכשיו היא רוצה לראות שהוא בטוח ובטוח בעצמו עכשיו חשוב כמה קר, רחוק או קשה שהיא איתו .

דוגמה נוספת היא אם בחור נפרד מכך שהיה נחמד מדי והיה סחף שהוא הלך בכל רחביו, נשלט ומזלזל.

כדי שהאישה תפתח את עצמו אליו שוב, היא צריכה לראות שהוא עכשיו יותר ססגוני ויכול לעמוד על שלו באופן אוהב, אך דומיננטי.

לא משנה מה המקרה עבורך, לקרוא לאקס שלך עקשן לא יגרום לה לחזור בריצה.

במקום זאת, סביר להניח שהיא פשוט תפעל עקשנית עוד יותר כדי לראות אם תתפצח בלחץ הדחייה שלה.

זה מה שנשים עושות.

הם רוצים לראות כמה אתם באמת בטוחים מכיוון שיש להם צורך אינסטינקטיבי להיות עם גבר שגורם להם להרגיש בטוחים, בשל יכולתו להתמודד עם מצבים ואנשים מאתגרים.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר אותה, אל תבזבז זמן לדאוג לכל תגובה שלה, לקרוא לטקסטים שלה או לתהות למה התכוונה כשאמרה ככה או אחרת.

פשוט התמקדו בשימוש בכל אינטראקציה שיש לכם איתה (למשל באמצעות טקסט, ברשתות החברתיות, בטלפון, באופן אישי) כדי לחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליכם בכך שאתם גברים אוהבים ודומיננטיים.

זכרו: להיות גבר אוהב ודומיננטי במערכת יחסים זה לא להיות בשליטה על הכל כל הזמן ולהשתלט על האישה שלכם בצורה תובענית.

במקום זאת, אתה פשוט צריך להראות לה שיש לך כעת את היכולת להיות דומיננטי באהבה וגברי רגשי באופן שגורם לה להרגיש נשית.

כשהיא רואה זאת, היא יכולה להירגע ולסמוך על כך שאתה באמת הגבר עכשיו.

כשזה יקרה, היא תתחיל לכבד אותך, תיפתח שוב להרגיש נמשך אליך ובאופן טבעי תתחיל להתחבר מחדש לרגשות האהבה הישנים שלה אליך.

לכן, כדי להחזיר את האישה לשעבר שלך, זה חיוני שתקח אחריות בביטחון ותוביל את הדרך, ובכך תאפשר לה להירגע להיות אישה רגשית ונשית סביבך.

זה מה שנשים רוצות.

נשים רבות מתנהגות כאילו הן רוצות להיות אחראיות או בשליטה, אך בסתר, הן פשוט רוצות שגבר שיש לו את הכדורים יהיה גבר אוהב ודומיננטי לא משנה מה היא אומרת או עושה.