רוצה להשתחרר

רוצה להיות רגוע

אם אתה רוצה להתבדר על ידי נשים יפות וסקסיות אז בהחלט מצאת את האתר שילמד אותך באמת מה שאתה צריך לדעת כדי להצליח.

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת לעשות הוא לגשת לנשים.

אם אתה מתחבא מאחורי היכרויות מקוונות, אתה תתחרה במאה ולפעמים 1,000 בחורים על האישה האחת. עם זאת, כשאתה ניגש לאישה באופן אישי, זה רק אתה והיא. צפו בסרטון זה כדי ללמוד כיצד לבנות את הביטחון להתקרב לנשים ...

הדבר השני שאתה צריך לעשות אם אתה רוצה להיות רגוע הוא ללמוד איך למשוך נשים כשאתה מתקשר איתן.

רוב הבחורים מניחים שנשים נמשכות בעיקר למראה, כסף ומעמד חברתי אצל בחורים. כן, הדברים האלה יכולים למשוך נשים, אבל לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח, כלומר הן פתוחות להיות עם כל סוגי הבחורים השונים, כל עוד הבחור יודע לגרום להם להרגיש מספיק מבוסס משיכה על אישיותו והתנהגותו.צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

אם אתה רוצה להסתבך, הדבר השלישי שאתה צריך לדעת הוא שרוב הנשים פתוחות לקיים יחסי מין בלילה הראשון או בדייט הראשון. נשים לא מסתובבות ומודות בכך, אך כמה מחקרים מצאו כי עד 70% מהנשים מודים שהיה להן לילה אחד לפני כן.

... וזה רק מי שמודה בכך.

רוב הנשים שקיימתי איתן יחסי פנים מעמידות פנים כאילו זו הפעם הראשונה בה הן מקיימות יחסי מין בלילה הראשון או בדייט הראשון. למה? הם צריכים לשים על עצמם פעולה של חפות מפשע, אחרת רוב החבר'ה לא יוכלו לסמוך עליהם במערכת יחסים.

בעבר, נשים נאלצו להציל את עצמן לנישואין והגבר ירגיש מצוין שהוא קודם לקיים איתה יחסי מין. בימינו, נשים צריכות להתנהג חפות מפשע, כך שבחורים מרגישים שהם הראשונים לתקוע אותה בתוכה.

זו לא אשמת נשים וזו לא אשמת הבחור; זו פשוט חברה מודרנית. הדברים לא יחזרו לאיך שהם היו בשנת 1905. בימים אלה כולם נהנים מהחופש לקיים יחסי מין עם מי שהם רוצים וכגבר מודרני, אתה מקבל את זה ומתערב או מסתכל מבחוץ כמו כולם אחר מקיים יחסי מין ונהנה מאהבה ומזוגיות בלעדייך.

קיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים

שמי הוא דן בייקון והייתי נדחה על ידי נשים כל הזמן. לא יכולתי להישכב במשך חודשים רבים בכל פעם וכאשר אעשה זאת, זה יהיה עם אישה לא מושכת שזרקה את עצמי לעברי. הסיבה שלא התאבדתי הייתה שאני עצבנית מדי סביב נשים, לא יודעת מה לומר ולא יודעת איך למשוך דוכן לילה אחד.

אחרי שנמאס לי להיות בודד ולהפסיד את כל המינים שכולם נהנו מהן, החלטתי לברר את הסודות להתבונן.

זה לא היה קל ודחיתי הרבה בהתחלה, אבל בסופו של דבר גיליתי טכניקות שאפשרו לי לצאת לברים ולמועדוני לילה ולגרום לנשים להגיע איתי למין בכל פעם מחדש.

בסופו של דבר, יצאתי לקיים יחסי מין עם מספר נשים בבת אחת ...

עצבני - דן

תראה כמה הייתי עצבני בהתחלה. לא פלא שלא שוכבתי! הילדה הזו דווקא חיבבה אותי ואפילו נתנה לי את מספר הטלפון שלה, אבל פיברתי את התאריך כי הייתי עצבני מדי סביבה. הרגשתי שהיא מחוץ לליגה שלי. נשים כאלה אילצו אותי להתחזק על ידי בניית ביטחון רב יותר והפיכה לגבר.

וגם - בטוח

... ואז התחלתי להיות בטוח וזה מה שקרה.

האם אתה מוכן ללמוד טכניקות שיובילו אותך?

אם אתה מוכן ללמוד את טכניקות העבודה הנבדקות שלי והמוכחות ליצירת שכבות, אני בהחלט יכול להבטיח לך שתקבל מאוד מאוד בקרוב.

למעשה, ככל שתממש מהר יותר את הטכניקות שלי, כך תתעורר מהר יותר ביום ראשון בבוקר עם אישה יפהפייה במיטה לידך. תוכלו להסתכל אחורה על היום כהתחלה של חיים חדשים עבורכם ותשמחו שמצאתם את האדם המודרני.

הטכניקות שאני מלמד בתוכניות שלי כאן ב'איש המודרני 'הן מה ש -95 מתוך 100 בחורים לא יודעים עליהם. כמעט כל בחור שאישה פוגשת יעשה איתה את אותן הטעויות ויכבה אותה.

בערך 5% או פחות מהחבר'ה בעולם הזה יודעים מה אני יודע. 95% הנותרים עוברים חשיבה בחיים,'אני רוצה להישכב! איך אוכל לעשות פעולה ...? 'מכיוון שניסיונותיהם החוזרים ונשנים למשוך או לפתות נשים נכשלו.

לעזאזל, רוב החבר'ה לא יכולים אפילו לעבור שלוש דקות של שיחה עם אישה מושכת!

אם אתה רוצה לדעת איך לגרום לאישה להרגיש משיכה מינית עזה עבורך עם 1-5 דקות של פגישה איתך, אז הקפד ללחוץ באתר שלי וללמוד כמה מהטכניקות שלי.

קיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים מאז שעבדתי על הדברים האלה ...