האם האקס שלי היה מונוגמיסט סדרתי?

האם האקס שלי היה מונוגמיסט סדרתי?

יִתָכֵן.

אם היא הייתה, הדבר היחיד שיגרום לה להישאר עם מערכת יחסים היא אם היא פוגשת גבר שיכול לבנות על רגשותיה לאורך זמן, על ידי היותו האתגר שהיא צריכה שהוא יהיה כדי להתעניין.

להלן 4 סיבות מדוע אישה תהיה מונוגמיסט סדרתי עד שהיא תפגוש את הגבר הנכון:

1. גברים פשוט לא מבינים אותה

כשאישה חשה שלא מבינים אותה על ידי גברים, היא פשוט הולכת ממערכת יחסים לזוגיות עד שהיא תמצא גבר ש'מקבל'שֶׁלָה.

לדוגמא: אישה בטוחה בעצמה, עצמאית וחזקה רגשית.

היא באמת רוצה גבר שבטוח מספיק בכדי לעמוד מולה ולא להרשות לעצמו להתנהל בכל אישיותה החזקה.עם זאת, חבר'ה לא מבינים את זה.

הם רואים שהיא בטוחה בעצמה, עצמאית וחזקה רגשית ולכן, מסתכלים עליה כמנהיגה (למשל, הוא ממתין שתחליט על הדברים, תשאל לאן תרצה לצאת לדייט, מבקש אישור להתנשק אותה, נראה מאוימת ממנה).

כתוצאה מכך, הניצוץ גווע והיא מאבדת עניין כמעט בכל גבר שהיא פוגשת או מתחילה לצאת איתו.

יש הרבה דוגמאות לכך (למשל אישה שרק רוצה סקס מזדמן, אבל בחורים מנסים לגרום לה להתחייב למערכת יחסים רצינית מהר מאוד), אבל אתה מבין את התמונה.

לכן, אם אתה חושד שהאקס שלך היה מונוגמיסט סדרתי, זה יכול להיות כי היא תמיד ניסתה למצוא בחור שמבין אותה, אבל רוב הבחורים (אם לא, כולם) לא.

אם תצליחו להבין מה חסר במערכת היחסים איתה (למשל. היא רצתה גבר דומיננטי, אבל הייתם נחמדים מדי ומסרתם לה את הכוח שלכם. היא רצתה בחור שהיה קצת אתגר עבורה לרכוש ולשמור עליו אבל בעצם מסרת את עצמך אליה על מגש כסף ואמרת,'אני שלך לכל החיים. איפה אני נרשם? 'היא רצתה גבר שהרגיש כאילו הוא מספיק טוב בשבילה, אבל נראה שאתה חסר ביטחון ומפקפק בעצמך סביבה), ואז תוכל לשנות ולשפר במהירות את הדברים האלה לגבי עצמך כך שאתה מוכן למשוך אותה מחדש.

ואז, כשאתה מתקשר איתה שוב והיא קולטת את השינויים בדרך שאתה מדבר, חושבת, מתנהגת ומגיבה לה, היא תתחיל להבין שאתה זה שברחת.

כתוצאה מכך, היא תפתח בפניך כל עוד אתה יודע כעת לבנות על המשיכה של האישה עבורך לאורך זמן, היא תפסיק עם המונוגמיה הסדרתית שלה ותישאר איתך.

סיבה נוספת מדוע אישה תהיה מונוגמיסט סדרתי היא ש ...

2. היא כל הזמן פוגשת בחורים שחסרים להם את הקצה הגברי שהיא מחפשת בבחור

הגבריות שרוב הנשים מחפשות איננה גבריות פיזית, אלא גבריות רגשית.

איפה שהרבה חבר'ה משתבשים חושבים שאם הם ילכו לחדר הכושר ויבנו כמה שרירים, הם יהיו הגבר הגברי שנשים מחפשות.

למרות שאין שום דבר רע בלהיות בכושר ושרירי, מראה גבר אינו הדבר החשוב ביותר שיגרום לאישה להרגיש נמשכת אליו בטווח הארוך.

בעיקרו של דבר, מה שהכי חשוב לאישה, הוא איך בחור גורם לה להרגיש כשהוא איתו.

המשיכה שלה אליו מבוססת על איך שהוא חושב, מרגיש, מדבר, מתנהג ופועל סביבה.

לדוגמא: אף על פי שנשים מודרניות עצמאיות יותר ועשויות להסתובב ולהגיד שהן יכולות לעשות כל מה שגבר יכול, הן עדיין נמשכות ומכובדות באופן אינסטינקטיבי גבר שלוקח על עצמו את תפקיד האלפא בזוגיות.

כמובן, זה לא אומר שהיא רוצה בחור שתלטני יתר על המידה וינסה לשלוט בה או להתגבר עליה.

במקום זאת, זה די פשוט.

היא רק רוצה גבר שהוא חזק ממנה רגשית, ובכך מאפשר לה להירגע להרגיש, לחשוב, להתנהג ולעשות מעשה כמו אישה נשית סביבו, במקום להרגיש כמו דמות אם בשבילו, אחות גדולה או חבר מועיל.

במילים אחרות, כשהיא עם הגבר שלה, היא חופשייה לעשות את כל הדברים (למשל להיות ילדותית, להיות רגשית, להיות מאוהבת, להיות קלת דעת) שהיא בדרך כלל לא יכולה לעשות סביב אנשים אחרים (למשל עמיתים לעבודה, משפחה, כמה חברות) כי היא אוהבת להקרין תמונה של אישה חזקה רגשית, כשירה וקשוחה.

לכן, כשלבחור אין את הקצה הגברי שאישה מחפשת להיות בסביבתו, בסופו של דבר היא תתחיל להרגיש שהיא לא יכולה להיות האני האמיתי והאותנטי שלה כשהיא איתו.

בשל חוסר הגבריות הרגשית שלו (כלומר הוא רגיש מדי, או שהוא ניטרלי מדי ומתנהג יותר כמו חבר או אח), היא אינה מסוגלת להיות נשית לחלוטין בניגוד לאווירה הגברית שלו.

לכן, אם שום דבר לא ישתנה, היא תיפרד ממנו ותתחיל לחפש גבר שיכול לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא בקשר.

הגבר לשעבר שלה עשוי לחשוב עליה כעל מונוגמיסט סדרתי, אך במציאות, כמו רוב הנשים, היא תנסה למצוא בחור שיוכל להעניק לה סוג של חווית משיכה שהיא באמת רוצה במערכת יחסים.

סיבה נוספת מדוע אישה תהיה מונוגמיסט סדרתי היא ש ...

3. גברים ממשיכים להיכשל במבחני הביטחון שלהם

הרבה חבר'ה לא יודעים את זה, אבל רוב הנשים רוצות שגבר שמאמין בעצמו, לא משנה מה היא אומרת או עושה ינסה לגרום לו להרגיש חסר ביטחון.

כמובן, נשים לא מסתובבות ואומרים לגברים את זה, אבל זה מה שהן באמת רוצות.

לכן, כדי להימנע מלהיתקע במערכת יחסים עם בחור חסר ביטחון וספק עצמי, אישה פשוט תבדוק אותו אם יש לו את מה שהיא צריכה בגבר.

אם אישה מושכת, היא לא תרצה להשלים עם זה, אבל אם אישה לא מושכת, היא לא תהיה מרוצה מזה, אבל בדרך כלל תסבול את זה הרבה יותר זמן מאשר אישה מושכת.

זה באמת תלוי באישה, אבל בסופו של יום, אישה תמיד נמשכת יותר לגבר שלא נמשך תחת לחץ שלה (כלומר גבר שיכול להישאר בטוח בעצמו, לא משנה מה היא אומרת או עושה לנסות לגרום לו להרגיש חוסר ביטחון).

הנה דוגמה קלאסית ...

אישה תביא גבר להתאהב בה (כלומר על ידי היותה מתוקה מאוד, נחמדה, אוהבת, ידידותית, ילדותית) ואז פתאום תתחיל להחזיר את העניין שלה כדי לבדוק כיצד הוא יגיב.

באופן טבעי, ברוב המקרים, הגבר ירדוף אחריה וינסה להרשים אותה כדי שיוכל לשמור עליה במערכת יחסים (למשל הוא יהפוך לה נחמד ומתוק במיוחד, אולי יקנה לה מתנה יקרה, ישלח לה פרחים, מתוק טקסטים או כרטיסים או הודעות רומנטיים).

לאחר מכן היא עשויה לבדוק אותו עוד יותר באמירה שהיא זקוקה לזמן בנפרד, זקוקה למרחב לזמן מה, אינה בטוחה אם היא רוצה מערכת יחסים או גרוע מכך, רוצה להיפרד.

אם אז הוא נואש (למשל רודף אחריה ומתחנן ומתחנן בפניה להזדמנות נוספת, מציע לשנות את מה שהיא רוצה, יבקש ממנה לומר לו מה לעשות כדי לשמח אותה) ואז היא תרצה לעבור עם את הפרידה כי ברור שהוא בחור שלא מאמין בערך שלו כלפיה.

מדוע זה חשוב לה?

אם אישה מושכת תיכנס למערכת יחסים עם בחור שלא בסתר לא מרגיש שהוא מספיק טוב בשבילה, כמעט בוודאות הוא יהפוך לדביק, נזקק ושולט בהמשך הקשר.

אם הייתה לה ניסיון עם מערכות יחסים בעבר, היא תדע זאת ותרצה להימנע מכך כמו המגיפה.

היא תדע שאם בחור הוא מיואש בחשאי ואין לו מושג איך למשוך נשים מבחירה (כלומר הוא מסתמך אך ורק על מזל), הוא כנראה הולך לרדוף אחריה באופן נואש, ללחוץ עליה ולנסות לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת אם היא תנסה להיפרד ממנו.

כפי שצוין קודם לכן, אם אישה לא מושכת, היא בדרך כלל תשלים עם בחור חסר סיכוי למשוך נשים, כי זה יגרום לה להרגיש בטוחה במחויבותו כלפיה בהתבסס על הצורך שלה בה.

עם זאת, גם אישה לא מושכת לא תוכל להמשיך ולהרגיש נמשכת לבחור שלא מאמין בעצמו ובערך שלה כלפיה.

בסופו של יום, אישה רק רוצה להיות עם גבר שיכול להישאר בטוח ולא משנה מה היא אומרת או עושה כדי לנסות לגרום לו להרגיש חסר ביטחון.

נשים מרגישות נמשכות לכך ברמה האינסטינקטיבית מכיוון שזה גורם להן להרגיש שהוא סוג הגבר שיכול להגן עליהן.

הוא מסוג האנשים שלא יירכש תחת לחץ בחיים ויעמוד במקום חזק, ייקח על עצמו אתגרים ויתגבר עליהם.

זה מאפשר לאישה להרגיש כמו אישה במערכת יחסים.

היא יכולה להיות הילדה שלו, במקום להרגיש שהיא צריכה להיות קצת דמות אם בשבילו ולהגן עליו.

כאשר גבר יכול להציע לה סוג כזה של חווית משיכה במערכת יחסים, היא באופן טבעי תפסיק להיות מונוגמיסטית סדרתית ותקבל בשמחה את התפקיד של אישה של גבר אחד למשך שארית חייה.

אחרי הכל, פחות או יותר כל אישה על הפלנטה רק רוצה להיות מאוהבת בגבר שמבין אותה ומסוגל להעניק לה את סוג חווית המשיכה שהיא באמת רוצה.

אתה עלול להרגיש כאילו האקס שלך שונה (כמעט כל בחור עושה), אבל היא כנראה לא.

היא כנראה רק אישה רגילה שמנסה למצוא גבר שמשיג אותה.

אתה יכול להיות הגבר ההוא, אבל אתה צריך להיות מוכן לשנות את הגישה שלך למשיכה, במקום לנסות להציע לה את אותה חווית משיכה ישנה ולצפות ממנה להתרגש מכך.

סיבה נוספת מדוע אישה תהיה מונוגמיסט סדרתי היא ש ...

4. הגברים שהיא פוגשת לא גדלים איתה, ולכן היא משאירה אותם מאחור

במקרים מסוימים, אישה פשוט מגדילה את הגברים שלה על ידי התבגרות מהירה יותר מהם.

לחלופין, היא רוצה לקחת את הקשר לרמה חדשה מבחינה רגשית, אבל הבחור לא יכול להתמודד עם זה (למשל להתיישב יחד, לקנות בית, להתחתן, להקים משפחה).

אישה לא תיפרד מייד עם בחור מסיבה זו, אבל זה יתחיל לאכול את הכבוד והמשיכה שלו אליו לאורך זמן.

אם היא עדיין מרגישה נמשכת אליו, היא עלולה לחשוב,'אולי הוא פשוט צריך קצת יותר זמן כדי לרצות את אותם דברים בחיים כמוני. הוא בחור נהדר, אז אתן לו צ'אנס. '

עם זאת, אם הוא לא ישתנה או לא יהיה מוכן לשנות במהלך החודשים או השנים הבאות, בסופו של דבר היא תיפרד ממנו ותעבור לזוגיות אחרת בתקווה שזה יסתדר עם הבחור הבא.

3 טעויות שעושים כמה חבר'ה עם אקס שהוא מונוגמיסט סדרתי

לא משנה אם האקסית שלך היא מונוגמיסטית סדרתית או לא, אם אתה רוצה אותה בחזרה, עליך לבצע התאמות מסוימות בהתנהגותך ובגישה שלך, כך שתוכל לפתות אותה בהצלחה למערכת יחסים איתך.

כדי להבטיח שתצליח להחזיר אותה ולשמור עליה, אני ממליץ לך להימנע מהטעויות הבאות ...

1. חושבת שהמונוגמיה הסדרתית שלה היא קבועה

אישה יכולה לחוות יחסים מונוגמיים מרובים ברצף, אבל זה לא אומר שהיא לעולם לא תסתדר עם בחור אחד לכל החיים.

למעשה, אישה שהיא מונוגמיסטית סדרתית תחפש כמעט תמיד בחור שסוף סוף יהיה הבחור שהיא תוכל לדבוק בו.

אתה יכול להיות הבחור ההוא.

כשתבין מה באמת גרם לה להיפרד ממך ואז לבצע התאמות ושיפורים אטרקטיביים לעצמך, באופן טבעי היא תתחיל לשאול אם קיבלה את ההחלטה הנכונה להיפרד ממך או לא.

אז היא עלולה להתחיל לחשוב על דברים כמו,'האם בכל זאת הוא יכול להיות זה בשבילי? אולי אני צריך לתת לו הזדמנות נוספת. אולי טעיתי בפרידה ממנו. אולי אנחנו אמורים להיות ביחד. הוא היחיד שמקבל אותי. אני לא יכול לאבד אותו. '

לאחר מכן היא נפתחת בפניך בחזרה ואז תוכל לבנות על רגשותיה ולהחזיר אותה למערכת יחסים מונוגמית מאושרת לאורך זמן.

מצד שני, אם אתה טועה בהנחה שהמונוגמיה הסדרתית שלה היא תקלה באישיותה ושהיא לעולם לא תשתנה ותתיישב עם בחור אחד, אתה עלול בסופו של דבר לאבד את האישה האידיאלית שלך לנצח.

לכן, אם אתה רוצה אותה בחזרה, אל תשכנע את עצמך שהיא מונוגמיסטית סדרתית שלא יכולה לדבוק בבחור אחד.

טעות נוספת להימנע היא ...

2. לא זיהתה את הסיבות האמיתיות מדוע היא באמת נפרדה ממך ואז תיקנה את הדברים האלה לגבי עצמך לפני שניסתה להחזיר אותה

לפעמים בחור יגיד,'אני לא יכול שלא להתפרק. האקס שלי הוא מונוגמיסט סדרתי והיא פשוט נכנסת למערכות יחסים ונפרדת מחבר'ה כשהספיקה. אין שום דבר שאני יכול לעשות כדי לשנות את זה. זה בדיוק איך שהיא. היא לא יכולה להישאר עם בחור אחד ”כי הוא פשוט לא יודע מה באמת גרם לה להיפרד ממנו, או איך הוא יכול לשנות את זה לגבי עצמו ולמשוך אותה מחדש.

הנה העניין ...

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך למערכת יחסים קבועה, תחילה עליך לזהות את הסיבות האמיתיות, הנסתרות והסודיות שלה להיפרד ממך.

ואז, עליך לבצע כמה התאמות לאופן שבו אתה מדבר איתה ומתנהג סביבה, כדי שהיא תראה שאתה מבין אותה עכשיו.

לבסוף, אתה האיש שמשיג אותה.

אתה מקבל את זה, בלי שהיא תצטרך להסביר לך את זה.

אז אם אתה לא ברור מדוע האקס שלך נפרד ממך, הנה כמה שאלות בשבילך ...

  • האם היו לך מטרות גדולות ומטרת חיים שעבדת באופן פעיל להשגתה, או שהיא הרגישה שאתה נסחף בחיים ותלוי בה להוביל את הדרך לשניכם (למשל לשבת בבית ולראות טלוויזיה, לנגן וידאו משחקים בזמן שהיא התמקדה בקריירה או במטרות שלה, רק רוצה לבלות איתה את כל הזמן הפנוי שלך, לוותר על היעדים והשאיפות שלך כי קיבלת לעצמך ילדה)?
  • האם היית בטוחה ובוגרת רגשית במערכת היחסים, או שהיית חסרת ביטחון, נצמדת, שולטת או מקנאה?
  • האם היא יכולה להיות תלויה בך שתהיה הדומיננטית יותר רגשית (כלומר תהיה הגבר), או שאפשרת לה לשלוט בך באישיותה התקיפה?
  • האם היית גברית רגשית באופן שגרם לה להרגיש ילדותית ונשית בנוכחותך, או שהיית רגישה מדי רגשית לנקודה בה היא חשה יותר גברית ממך?
  • האם נשארת בטוחה כשניסתה לגרום לך להרגיש חסרת ביטחון כלפי עצמך, או שהתפוררת תחת הלחץ שהיא מפעילה עליך (למשל, להקניט אותך על המראה שלך, לומר שאתה לא מספיק גבר, להצביע על הפגמים שלך)?

על ידי הבנה מה גרם לאקס שלך לאבד קשר עם תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך, אז קל לך יותר לבצע את ההתאמות הנכונות כדי להראות לה שאתה הגבר היחיד שבאמת משיג אותה ומסוגל לתת אותה סוג של חוויית משיכה שבחורים אחרים פשוט לא יכולים.

מצד שני, אם אתה לא באמת מבין מה אתה צריך לשנות, אז כשתתקשר איתה, כנראה שתמשיך לעשות את אותן טעויות ישנות בסגנון התקשורת שלך (למשל להיות חסר ביטחון, לתת לה יותר מדי כוח, להיות כלובה רגשית או בקצה הנגדי של הסקאלה, נזקקת רגשית), שתכבה אותה.

בנוסף, בסופו של דבר אתה מציע לתקן את הדברים הלא נכונים לגבי עצמך (למשל לומר לה שתתייחס אליה טוב יותר, כאשר מה שהיא באמת רוצה זה שתגבר ותפסיק להסתכל עליה כמנהיג הקשר).

אם זה יקרה, היא פשוט תמשיך במסע שלה לחפש את הגבר האידיאלי שלה.

לכן, אם אתה רוצה אותה בחזרה, ודא שאתה מבין בכנות מה באמת גרם לה להרגיש כבויה וליפול מאהבה אליך.

טעות נוספת להימנע היא ...

3. לוותר על החזרתה כי הניסיונות הראשוניים שלך נכשלו

לפעמים בחור ינסה לשכנע את האקסית שלו לתת לו הזדמנות נוספת בדרכים שלא עובדות טוב במיוחד, אם בכלל (למשל מתחנן ומתחנן, שופך את ליבו אליה, מנתק מגע ומחכה).

בחור יקווה שאשתו לשעבר תבין כמה הוא דואג לה מכיוון שהוא מוכן לעשות כל מה שהיא רוצה כדי להחזיר אותה, ואז יגרום לה לוותר על דרכיה המונוגמיסטיות הסדרתיות ולהתיישב איתו.

עם זאת, במקום לשנות את דעתה לגבי הפרידה, סוג זה של התנהגות מכבה אישה מכיוון שהיא גורמת לבחור להיראות נואש.

בנוסף, אם היא עשתה את אותו הדבר כלפי בחורים אחרים בעבר, אותם בחורים כמעט בוודאות הגיבו באותה צורה (כלומר מתחננים, מתחננים, מבטיחים לה את העולם, מוכנים לעשות כל מה שהיא רוצה כדי לקוות לקבל איתו הזדמנות נוספת שֶׁלָה).

למרבה הצער, רוב החבר'ה כל כך מזועזעים מהאישה שהם אוהבים שהם בסופו של דבר מתנהגים לגמרי מאופיים (למשל, בחור מגניב ובטוח בדרך כלל בסופו של דבר בוכה לאשתו ומתחנן אליה להזדמנות נוספת).

לכן, כאשר בחור ניסה כל מה שהוא יכול לחשוב על מנת להחזיר את האישה לשעבר שלו, הוא יכול להודות בתבוסה ולחשוב,'אני מניח שזהו אז. זה נגמר. אין לי שום סיכוי איתה יותר. אחרי הכל, היא כנראה רק מונוגמיסטית סדרתית ולעולם לא מתכוונת להתיישב ולהיות מאושרת עם אף אחד. אז אני צריך לקבל שזה נגמר בינינו. '

לאחר מכן הוא מוותר על הרעיון להחזיר אותה ובסופו של דבר מרגיש מדוכא, עצוב ומתוסכל מכך במשך חודשים ואף שנים לאחר הפרידה.

הנה העניין ...

למרות שדברים כמו להתחנן, להתחנן, להתעלם ממנה או לומר לה עד כמה אתה אוהב אותה לא משנים את דעתה של אישה לגבי פרידה, יש משהו אחר שמשנה את דעתה של האישה.

מה זה?

לגרום לה להרגיש תחושת כבוד מהדהדת, מחודשת, משיכה מינית ואהבה לחדש ושיפרה אותך.

זה מה שעובד.

להחזיר אישה לשעבר (במיוחד כזו שפירקה מספר מערכות יחסים בעבר) צריכה להיות לגבי איך שאתה גורם לה להרגיש כשהיא איתך (למשל נמשכת, מכבדת, נרגשת, מופעלת, מאוהבת).

זה לא יכול להיות שאתה מנסה לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת בגלל כמה שאתה רוצה את זה, כמה אתה אוהב אותה, כמה אכפת לך וכמה אתה צריך לעשות טוב יותר הפעם.

זה צריך להיות על לגרום לה להרגיש תחושה מחודשת של כבוד, משיכה ואהבה כלפיך החדש.

אז הנה מה שאתה צריך לעשות ...

קבל אותה לשיחת טלפון או לפגישה איתך, שם תוכל לגרום לה להרגיש לך כבוד, משיכה ואהבה על ידי כך שאתה מראה לה שאתה עכשיו האיש שתמיד רצתה שתהיה.

לא משנה כמה קשה או מרוחקת היא תפעל בהתחלה כשאתה מתקשר איתה באופן אישי, אם אתה יכול לשמור על הביטחון שלך ולהתמקד בהצחיקתה, חיוך והרגשה טובה להיות איתך אינטראקציה, היא באופן טבעי תתחיל להיפתח אתה.

כשהיא תבין שהביטחון שלך עכשיו חסין כדורים, היא תראה שאתה העסקה האמיתית.

כתוצאה מכך, ההגנות שלה תרדו עוד יותר והיא תתחיל להרגיש נרגשת מההיות להיות הילדה שלך שוב.