נפרדנו כי היא לא יכלה להתחייב

נפרדנו כי היא לא יכלה

להלן 5 סיבות נפוצות לכך שאישה תעשה זאת:

1. היא לא נמשכה לגמרי למי שהיית בקשר

לפעמים אישה תיכנס לקשר עם בחור מכיוון שנראה שיש לו כמה מהתכונות ותכונות האישיות שהיא מחפשת.

לדוגמא: בתחילת הקשר הוא נתקל בביטחון עצמי וגברי רגשי.

הביטחון והגבריות הרגשית שלו (כלומר הוא לא היה רעב רגשי) גרמו לה להרגיש רגשות חיוביים כמו כבוד, משיכה ובטיחות.

היא הצליחה להביט אליו כגבר שלה.

כתוצאה מכך, היא אולי חשבה בנוסח,'אני חושב שהוא יכול להיות זה בשבילי. הוא גורם לי להיות בטוחים כשאנחנו ביחד. אני אוהבת שהוא כל כך בטוח וחזק רגשית כל הזמן. זה מאפשר לי להירגע ולהיות אישה אמיתית כשאני איתו, ולא צריך להיות כל הזמן על המשמר שלי ולדאוג שצריך לטפל בו כי הוא לא מאמין בעצמו, או לא יכול להתמודד עם אתגרי החיים. אולי תתחתן ותקים משפחה. זה יהיה כיף. אני אוהב אותו והוא אוהב אותי, אז זה רק הגיוני שנלך בדרך הזו. אני מצפה לראות מה קורה! 'עם זאת, עם התקדמות היחסים, היא החלה לראות שהביטחון שלו כביכול היה רק ​​פעולה להביא אותה למערכת יחסים.

היא גם החלה להבין שהוא מרגיש ביטחון רק אם היא מראה לו אהבה, תשומת לב וחיבה.

אם היא התחילה לסגת ולא להיות אוהבת, קשובה או חיבה, הוא התחיל לחוש באופן אוטומטי בחוסר ביטחון.

ואז הוא שאל אותה דברים כמו,'האם אתה עדיין אוהב אותי?'אוֹ,'אתה עדיין נמשך אליי?'אוֹ,'מה לא בסדר? אתה עדיין רוצה להיות איתי? יש עוד מישהו? מה קורה?'

היא גם שמה לב שכאשר הוא נתקל בבעיה גדולה (למשל בעבודה, עם משפחה או חברים, במערכת היחסים שלהם), במקום להתמודד מולה ראש כמו גבר חזק רגשית, הוא בדרך כלל התפורר תחת הלחץ והתאמץ להתמודד.

באופן טבעי, אז החלה לאבד את הכבוד אליו והחלה לחשוב על דברים כמו,'באמת חשבתי שהוא זה בשבילי, אבל אני רואה עכשיו שהפרסונה החיצונית שלו שהוא הראה לי בהתחלה היא לא מי שהוא באמת עמוק בפנים. בכנות לא ראיתי את הצד הזה שלו כשפגשתי אותו, אחרת לא הייתי מעורב את עצמי איתו. עכשיו הוא מנסה להפוך את היחסים ליותר רציניים ומחויבים, אבל אני לא רוצה את זה. להתחייב כלפיו יותר תהיה טעות כל כך גדולה מכיוון שהוא לא איש בטוח באמת שאני יכול לסמוך עליו. אז אני צריך להיפרד ממנו עכשיו לפני שהדברים ילכו רחוק מדי ושנינו בסופו של דבר נפגעים ”.

לאחר מכן היא נפרדת ממנו ומתמקדת לעבור על ידי מציאת בחור חדש שהוא באמת מה שהוא נראה (למשל בטוח, בוגר רגשית, גברי רגשית), במקום להמשיך מערכת יחסים עם בחור שהיא לא יכולה לכבד לחלוטין, מרגיש נמשך ואוהב.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא יתחייב היא ...

2. היא תמיד רצתה סקס מזדמן

לפעמים, גבר ואישה ירצו דברים שונים מאוד ממערכת יחסים.

לדוגמא: בעוד בחור עסוק בלהתאהב בחברתו, לדמיין עתיד גדול ביחד ולחשוב על דברים כמו,'היא זו בשבילי. אני יכול לראות אותנו ביחד לכל החיים, ”הוא לא מצליח להבין שרגשותיה ומטרות היחסים שלה שונים מאוד.

למרות שהיא דואגת לו ונהנית מחברתו, היא לא מעוניינת לקחת על עצמה את התפקיד של להיות חברה, ארוסה או אישה רצינית יותר עבורו.

במקום זאת, היא חושבת בסתר,“אני נהנה להיות בקשר עם בחור שאני לא קשור אליו רגשית. ככה, אני יכול להיפרד ממנו מתי שאני ארצה ולא אהיה שבור לב. אני נהנה לקיים אותו למין, לצאת יחד וליהנות, אבל אני לא רוצה שום דבר יותר מזה. אם הוא לא יכול לחוש בזה, זו לא אשמתי. נתתי לו הרבה סימנים להראות את זה. '

כמובן, לא כל בחור מנוסה מספיק עם נשים ומערכות יחסים כדי להיות מסוגל להרים את הסימנים האלה.

אז אם הוא מתגעגע לשלטים וממשיך לומר דברים כמו,'ובכן, אנחנו יוצאים כבר הרבה זמן, אז אני חושב שעלינו לשקול לעבור לגור ביחד'אוֹ,'אני אוהב אותך בכל ליבי. אני באמת חושב שאנחנו צריכים להתחתן. האם בבקשה תשקול את זה? 'אוֹ,'אני לא יכול לחכות להקים איתך משפחה. הילדים שלנו יהיו כל כך יפים אם הם יראו את המראה שלך. אתה רוצה שילד או ילדה יתחילו איתם? 'בדרך כלל היא תחליט להיפרד ממנו ולא להתחייב אליו יותר.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא יתחייב היא ...

3. היא התכוונה להשתמש בך כריבאונד

לפעמים אישה תצא ממערכת יחסים רצינית עם בחור ותיכף תיכנס לקשר אחר כדי לעזור לה להתגעגע לאקס שלה, או לחוש שבור לב.

עם זאת, ברוב המקרים, יחסי הריבאונד אינם עם בחור שהיא תופסת כגבר האידיאלי שלה.

במקום זאת, הוא בדרך כלל מסוג הבחור שמציג תכונות אישיות והתנהגויות הפוכות מהאקס שלה.

לדוגמא: אם לשעבר של אישה היה בטוח מאוד במשיכותו לנשים וזה גרם לו לעין נודדת, סביר יותר שבחור הריבאונד שלה יהיה מעט חסר ביטחון ודביק, כך שהיא יכולה להרגיש בטוחה שהוא לא ירצה לרמות אותה.

היא עשויה להצדיק את החלטתה לצאת עם בחור חסר אמון בעצמו על ידי מחשבה,'לפחות אני יודע שהוא לא יסתכל על נשים אחרות בזמן שהוא איתי. הוא יהיה נאמן ואף ירגיש בר מזל שיש לי אותי, ולכן הוא תמיד יכניס אותי למקום הראשון בחייו ויתייחס אליי כאל נסיכה. אני צריך את זה עכשיו אחרי הדרך שהאקס שלי פגע בי. אני צריך לאהוב ולהוקיר אותי. '

עם זאת, בחור שמרגיש בר מזל להיות איתה ובעצם נותן לה להמשיך בדרכה כל הזמן, הוא לא מה שהיא באמת רוצה.

אם היא הולכת להתחייב לגבר לכל החיים, הוא יצטרך להיות בטוח מאוד, כמו גם להיות סוג של בחור שאוהב אותה באמת, מוקיר אותה ולא היה רוצה לרמות אותה.

אז אם הבחור החדש שלה (הריבאונד) יתחיל לדבר על לעבור לגור ביחד, להתארס או להביא ילדים לעולם, היא תרצה להיפרד ממנו כי היא יודעת שהוא לא הגבר הנכון עבורה בגלל חוסר הביטחון וחוסר המיומנות שלו. כשמדובר ביכולת לגרום לה להרגיש נמשכת (למשל, הוא נחמד ועדין כלפיה, אבל היא אוהבת גבר יותר אסרטיבי, בעוד שהוא גם גבר טוב).

דרך אגב…

אם הבחור בריבאונד מבין את הטעות שלו (למשל שהוא לא היה בטוח מספיק וחזק מבחינה רגשית בשבילה, הוא היה רך מדי) ובמהירות מבצע כמה התאמות לאופן שבו הוא מתקשר איתה, הוא יכול להחזיר אותה בקלות.

היא תתרשם ומזועזעת (בצורה טובה) מכך כעת הוא מסוגל לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים החשובות לה באמת , ואז יגרום לה להתחרט על הפרידה ממנו.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא יתחייב היא ...

4. לא הצלחת לגרום לה להתאהב בך

לפעמים אישה תיכנס למערכת יחסים עם בחור שהיא לא נמשכת אליו באמת, אך תקווה שהוא יצליח לגרום לה להתאהב בו לאורך זמן.

היא חושבת,'הוא ממש מתוק ואני אוהב איך הוא גורם לי להרגיש כשאנחנו ביחד, אבל אני עדיין לא ממש מרגיש כלפיו רגשות מיניים ורומנטיים חזקים. למען האמת, אני רואה בו כרגע יותר חבר מאשר חבר. אולי בגלל שהוא נחמד מדי אליי, או פשוט ניטרלי מדי כמו חבר ... אני לא יודע, אבל זה מה שאני מרגיש כלפיו עכשיו. אני מוכן לתת זריקה למערכת היחסים ולראות לאן היא מובילה. אולי עם הזמן אני אגדל לאהוב אותו יותר. אולי ככה אמור להיות מערכת יחסים. אני לא יודע, אבל אני מוכן לנסות. '

לאחר מכן היא תישאר איתו בתקווה שבסופו של דבר היא תאהב אותו, ככל שהוא אוהב אותה.

עם זאת, היא אף פעם לא עושה זאת.

משהו תמיד חסר ולמרות שהוא נחמד אליה, היא פשוט לא מרגישה שהוא זה.

למה?

ברוב המקרים זה יהיה בגלל שהבחור היה נחמד מדי, עדין מדי, מתוק מדי או ניטרלי מדי.

אני מסביר זאת ומביא דוגמאות בסרטון זה ...

הנה העניין ...

אף על פי שאין שום דבר רע בלהיות גבר טוב ולהתייחס לאישה בצורה טובה במערכת יחסים, אם בחור עובר יתר על המידה (למשל מאפשר לה לברוח מהתנהגות רעה, מתכופף לאחור כדי להתאים לרצונותיה ורצונותיה לרעתו) היא לא תוכל לכבד אותו באופן מלא.

אם אישה לא יכולה לכבד בחור, היא לא תרגיש נמשכת אליו ואז זה הופך להיות כמעט בלתי אפשרי עבורה להתאהב בו ולרצות להתחייב אליו.

ואז, לא משנה כמה הקשר נראה טוב (למשל הם אף פעם לא באמת נלחמו, הם הסתדרו טוב), היא נפרדת ממנו.

ואז הבחור נשאר לחשוב,'מה קרה? חשבתי שהכל בסדר! מה לעזאזל נשים רוצות? '

למרבה הצער, הוא פשוט לא מודע לכך שהסתדרות איננה המתכון האולטימטיבי להצלחה במערכת יחסים מינית רומנטית עם אישה.

חייב להיות ניצוץ אמיתי בינו לבינה, ולא רק זה שהוא באמת נמשך אליה ומאוהב בה.

לגרום לאישה להרגיש ככה לא קורה רק בכך שהיא טובה לה.

יש בזה יותר מזה.

דרך אגב…

זה לא אומר שאישה רוצה גבר שמתייחס אליה בצורה רעה.

במקום זאת, היא רק רוצה גבר טוב שלא מוצץ אליה כל הזמן ומניח אותה מעליו מבחינת ערך וחשיבות.

היא רוצה גבר טוב שגורם לה להרגיש כאילו היא צריכה להרשים אותו ולעמוד בסטנדרטים שלו, במקום שהיא תהיה מנהיגת הקשר.

זה לא אומר שאישה רוצה גבר שמניח אותה ומורה לה.

במקום זאת, המשמעות היא שאישה רוצה בחור שיש לו סטנדרטים ומצפה מאישה שתמלא אותם, ובו בזמן, מתייחס אליה היטב, גורם לה להרגיש אהובה וליהנות ממערכת יחסים מאושרת יחד.

זה לא אומר לאישה שהיא לא מספיק טובה ולצפות ממנה שתעשה הכל בשבילך.

במקום זאת, זה נותן לה לקבל את התחושה שאם היא לא תהיה חברה נהדרת עבורך, אז אתה עלול לאבד בה עניין ולזרוק אותה.

כתוצאה מכך, היא רוצה להיות חברה נהדרת עבורך, כך שהיא מקווה לגרום לך להתחייב אליה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא יתחייב היא ...

5. היא לא אהבה את הדינמיקה ביחסים

נשים נמשכות לגברים שיש להם ביטחון, עוצמה רגשית וגבריות רגשית לקחת את ההובלה ולעשות כל מה שצריך כדי לגרום לה להרגיש מוגנת ובטוחה בקשר איתו, כמו גם בחיים בכלל.

לכן, כאשר גבר נותן לחברתו לקבל את כל ההחלטות, מתפרק כשהיא יוצרת דרמה ובוכה אליה כמו אישה או ילד כאשר הדברים נעשים קשים, היא אינסטינקטיבית מתחילה לאבד את הכבוד והמשיכה אליו.

היא אולי לא תחשוב במודע,'הממ ... אני לא רוצה להיות בקשר איתו יותר, כי אני לא מרגיש בטוח איתו,'אבל היא תרגיש את זה.

האינסטינקטים שלה ייכנסו והיא תתחיל לחשוב על דברים כמו,'משהו פשוט לא נראה בסדר. אני כבר לא מרגיש שהוא נמשך אליו. אני לא יודע מה השתנה אצלו, אבל אני לא אוהב את זה. הוא לא מסוג האנשים שאני יכול להתיישב ולהרגיש בטוח איתו. אני חושב שיש לו עוד הרבה התבגרות. '

לאחר מכן היא תיפרד ממנו, במקום להתחייב לבחור שייראה שהוא יחמיר ככל שיעברו הזמנים (למשל הוא יהפוך לחסר ביטחון יותר, שברירי יותר, נזקק יותר).

איפה החבר'ה משתבשים כשמנסים להחזיר אקס שלא יכול להתחייב

ל להחזיר את האקס שלך ולגרום לה לרצות להתחייב , עליך להשתמש בגישה הנכונה מעכשיו.

הגישה הנכונה היא להתמקד במשיכתה מחדש ולגרום לה לרצות בך, מבלי שתדחף למעשה למערכת יחסים.

למרבה הצער, הרבה חבר'ה לא לומדים את זה לעולם, ולכן בסופו של דבר הם עושים אחת או יותר מהטעויות הבאות ...

1. האמונה שהפרידה נוגעת לחשש ממחויבותה

כאשר בחור נזרק על ידי אישה שלא יכלה להתחייב, לעתים קרובות הוא יניח שזה בגלל שיש לה בעיות התחייבות.

עם זאת, ברוב המקרים, זה לא קשור בכלל לזה.

למעשה, רוב הנשים רוצות להתחייב ולעלות לרמות הבאות של מערכת יחסים עם בחור, למרות שהן אולי לא מודות בכך בגלוי.

רוב הנשים שונאות להשאיר אחריה חברות שלהן שמתארסות או מתחתנות, או להיות אחות חד הורית כשאחיה מאושרים במערכות יחסים, או להיות הילדה הרווקה בעבודה כשכולם שמחים בזוגיות או נשואים.

כמובן שבמקרים מסוימים לאישה יש בעיות מחויבות, אך הנה מציאות המצב.

אם אישה עם בעיות מחויבות פוגשת גבר שגורם לה להרגיש כמות עצומה של כבוד, משיכה ואהבה (הרבה יותר ממה שחוותה אי פעם) היא לא הולכת להיות עם בעיות מחויבות.

היא הולכת לרצות להיות איתו ורק איתו.

זה חל גם אם היא נשואה וישנה עם בחור בצד.

אם הבחור מהצד יגרום לה להרגיש יותר כבוד, משיכה ואהבה לבעלה (שהיא ככל הנראה כבר לא מאוהבת בה), היא תרצה להתגרש כדי להיות עם הבחור החדש שלה.

כמו כן, אם לאישה יש חבר והיא בוגדת בו עם בחור חדש, היא תעזוב את החבר שלה ותתחייב בפני הבחור החדש אם רגשותיה אליו הרבה יותר חזקים.

לכן, כאשר אישה לא רוצה להתחייב לבחור, זה כמעט תמיד כי היא פשוט לא נמשכת אליו מאוד או מאוהבת בו.

הוא יכול לשנות את דעתה בכך שהוא גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליו ועל ידי משיכתה בדרכים חדשות ומושכות יותר, אך רק אם הוא משנה את גישתו כלפיה.

אחת הטעויות הגדולות ביותר שעושים בחורים כשמנסים להחזיר אישה שלא יכלה לבצע, היא שהם משתמשים באותה גישה ישנה למשיכה שהיא כבר לא מעוניינת בה כדי לנסות להחזיר אותה.

כתוצאה מכך, היא לא שואבת השראה לתת לו הזדמנות נוספת וממשיכה לדחות את ניסיונותיו להחזיר אותה.

הטעות הבאה היא ...

2. אומר לה שהוא יחכה לה ולא משנה כמה זמן זה ייקח

לחכות לה זו לא התשובה.

אם האקס שלך כבר לא נמשך אליך, היא כנראה תמשיך להרגיש ככה כלפיך ופשוט תתאהב בגבר חדש במקום זאת.

למרבה הצער, הרבה חבר'ה לא מבינים את זה ובסופו של דבר אומרים דבר כזה לאישה שנפרדת מהם,'אני רק רוצה שתדע שזה בסדר אם אתה לא רוצה להתחייב אלי כרגע. אני אוהב אותך יותר מכל דבר בחיים ואני מוכן לתת לך כמה שיותר מקום שאתה צריך. אני לא רוצה שתרגישו לחץ. קח את כל הזמן שאתה צריך וכשאתה מרגיש מוכן להעלות את היחסים שלנו לשלב הבא, אני אהיה כאן מחכה לך כי אני לא יכולה לחיות בלעדיך. את האישה שאני אוהבת. אהבתי אישה כמו שאני אוהבת אותך. אני אמתין 40 שנה אם אצטרך. את האישה היחידה שאני רוצה. ”

הוא מקווה שהאקס שלו ירגיש מחמיא ויתרשם עד כמה הוא מסור לה.

לאחר מכן היא תחזור לעצמה והם יוכלו להתחיל מחדש, להתחתן ולחיות באושר ועושר.

עם זאת, לעתים נדירות זה מתרחש.

ברוב המקרים, אישה תרגיש כבויה ממה שהיא תופסת כחוסר עצמאות רגשית של האקס שלה (כלומר הוא לא יכול להיות מאושר ומלא בחיים בלעדיה) וחוסר היכולת שלו להמשיך הלאה (כלומר הוא לא יכול למשוך עוד אחד אישה איכותית כמוה כי היה לו מזל איתה ועכשיו הוא תקוע לבד).

אז במקום לחזור אליו אם הוא ממתין חודשים או שנים, היא פשוט ממשיכה הלאה.

טעות נוספת להימנע היא ...

3. כתיבת מכתב אהבה ארוך או מייל אליה

עד כמה שזה נראה רומנטי, כתיבת מכתב אהבה (או דואר אלקטרוני) לאישה לשעבר שתגיד לה עד כמה אתה עדיין אוהב אותה ורוצה שהיא תחזור לחיים שלך, כמעט אף פעם לא משנה את דעתה לגבי פרידה.

למה?

כשאישה התנתקה מהרגשות שלה כלפי בחור, עד כמה הוא אוהב אותה, מתגעגע אליה ורוצה אותה חזרה פשוט לא משנה לה יותר.

בנוסף, היא גם מרגיזה שהוא ממשיך וממשיך את רגשותיו, תוך שהיא מנסה להישאב אליה על ידי אמירת דברים מתוקים שהוא מקווה להטעות אותה לחשוב שהיא עדיין אוהבת אותו.

עם זאת, היא כבר לא אוהבת אותו, אז זה לא עובד.

היא רואה במכתב או במייל שלו דרך אבודה לבלתי אפשרית, לא במקום, לא יעיל ולנסות להחזיר אותה.

כתוצאה מכך היא מאבדת עוד יותר כבוד אליו.

אז מה עליכם לעשות במקום?

אל תנסה להיות מתוק ורומנטי אם כבר אין לה רגשות מיניים או רומנטיים כלפייך.

נשים מעריכות רק רומנטיקה מגברים שהם מרגישים שהם נמשכים אליהם מינית ורומנטית.

לכן, הצעד הראשון הוא למשוך אותה מחדש, לא להיות מתוק ורומנטי על ידי הכרזת אהבתך הבלתי פוסקת אליה, או ניסיון לחזר אחריה במילים מתוקות על אהבה, נשמות או משהו כזה.

טעות נוספת שהחבר'ה עושים לעתים קרובות כאשר הם נמצאים במצב כמו שלך היא ...

4. מנסה לשכנע אותה שהוא לעולם לא ישבור את לבה ותמיד ירצה להיות איתה, כך שאין לה מה לדאוג

לפעמים בחור ינסה לשכנע את האקס שלו לתת לו הזדמנות נוספת באומרו,'אין לך מה לדאוג אם אתה מתחייב אלי. אולי מישהו אחר שבר את ליבך בעבר ובגלל זה אתה מפחד להתחייב אלי, אבל אני לעולם לא אעשה לך את זה. אני מבטיח שתמיד אתייחס אליך כמו לנסיכה. אתה זה בשבילי ולעולם לא אעשה דבר בכדי לפגוע בך או לבגוד באמונך. אני מבטיח. בבקשה תאמיני לי. אני מוכן לקחת את הדברים לאט אם אתה רוצה, אבל אתה צריך להאמין לי שלעולם לא אשבור לך את הלב. אני רוצה אותך ורק אותך.'

זה נשמע נהדר, נכון?

ובכל זאת, הנה העניין ...

כשאישה לא מתחייבת לבחור, זה בדרך כלל לא בגלל שהיא דואגת לשבור את הלב.

במקום זאת, זה בדרך כלל בגלל שבעומק, היא מרגישה כאילו הבחור פשוט לא יודע לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים החשובות לה באמת.

הוא מבטיח שלעולם לא ישבור את לבה, אבל היא חושבת,'כן, אבל אני אשבור לך את הלב כי אני בהחלט אפרד ממך בעוד כמה שנים, או אולי מוקדם יותר. אז אני הולך להיפרד ממך עכשיו, ולא לבזבז את הזמן שלי או את הזמן שלך. '

שום דבר שהוא יכול לומר לא ישנה את דעתה.

הדבר היחיד שישנה את דעתה הוא אם הוא משתמש בגישה אחרת למשיכה שמשנה את הרגשתה.

זה מה שעובד.