איזה גיל הוא אדם בשיאו הפיזי?

באיזה גיל אדם נמצא בשיאו הפיזי?

על פי מחקרים שונים, התשובה הרשמית 'באיזה גיל האדם נמצא בשיאו הפיזי?' נמצא בכל מקום מסוף שנות העשרים לחייו המוקדמות.

לאחר נקודת גיל זו, הכוח הפיזי של הגבר בדרך כלל יפחת לאורך כל שנות חייו הנותרות, אלא אם כן יחליט להשתמש ב- TRT (טיפול החלפת טסטוסטרון) או ב- HGH (הורמון גדילה אנושי) כדי לשמור על תפקוד גופו כמו גבר צעיר יותר.

גברים שונים, פסגות שונות

גברים שונים, פסגות שונות

לגברים צעירים בדרך כלל יש יותר כוח וסיבולת, אך אין גיל מדויק בו כל אדם נמצא במיטבו הגופני מכיוון שאנשים חיים את חייהם בדרכים שונות.

ניקח לדוגמא, אדם שמבלה את מרבית שנות נעוריו מתמקד בלהיות אתלט מהשורה הראשונה ולהיות בכושר גופני נהדר.

עם זאת, כאשר הוא עוזב את בית הספר ומגיע לעבודה, הוא עלול להפסיק להשתתף בספורט, לבלות את רוב זמנו בישיבה ליד שולחן העבודה בעבודה ואז לשבת על ספה כשהוא חוזר הביתה ואולי גם לא יצליח לדבוק בתזונה בריאה. .כתוצאה מכך, באופן טבעי הוא יתחיל לאבד מסת שריר בשל חוסר פעילותו הגופנית ו'השיא הגופני 'שלו יסתיים עד שהוא בתחילת שנות העשרים לחציו.

מצד שני, בחור אחר עשוי לבלות את מרבית נעוריו במצב גופני ירוד מכיוון שהוא אינו עוסק בספורט או בפעילות גופנית ויש לו תזונה לא בריאה.

ואז, בגיל 40 או 50, אם הוא מתחיל להתייחס ברצינות לבריאותו ולכושרו, הוא בהכרח יתחיל לבנות (או לבנות מחדש) מסת שריר והוא יהיה במצב הטוב ביותר בחייו, (כלומר ב 'השיא הפיזי' שלו).

לכן, למרות שמדע יכול לחזות מה אמור לקרות בגופך בגילאים שונים במהלך חייך, השיא הפיזי שלך כנראה יהיה יותר קשר לאופן שבו אתה חי את חייך.

בסופו של דבר, הבחירות היומיומיות שלך יתווספו לאורך זמן כדי לקבוע אם למצות את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלך כגבר, בין אם זה פיזית, נפשית, רוחנית או מינית.

כשמדובר במשיכה של אישה לגבר, רוב הגברים רק משתפרים עם הגיל

זה אחד הדברים הטובים ביותר בלהיות גבר ...

בניגוד לנשים שנוטות לאבד מערכן בשוק ההיכרויות ככל שהן מתבגרות, נראה שגברים פשוט משתפרים ומושכים יותר לנשים עם הזמן.

על פי מחקרים מרובים נראה כי גברים מתוכנתים להימשך לנשים צעירות ומושכות, מכיוון שמושכות ונעורים אצל אישה הם סימן לבריאות טובה ועל ידי אסוציאציה, פוריות טובה.

בעיקרו של דבר, גברים רוצים אישה שתוכל להביא צאצאים מרובים, בריאים ומושכים; לכן, הבטחת הסיכויים הטובים ביותר לשושלתו הגנטית להמשיך לעתיד.

זו הסיבה שאישה מאבדת מערכה בשוק ההיכרויות ככל שהיא מזדקנת. גברים פשוט מפסיקים להרגיש את המשיכה האינסטינקטיבית עבורה שהייתה זוכה לה כשהיתה בשנות העשרה המאוחרות, ה -20 וה -30 לחייה.

מצד שני, המדע הצליח להוכיח שבגרותו של הגבר משחקת לטובתו דווקא בזירת ההיכרויות, מכיוון שבניגוד לנשים הפוריות לתקופה קצרה בלבד, גברים מבוגרים ונמצאים עדיין בסביבה ( בעבר, רוב הגברים היו מתים לפני שהם אפילו עשו 30 בגלל כל מלחמות השבט, מלחמות אזרחים, מלחמות עולם ורציחות אקראיות) מראים עד כמה גנים חזקים.

בעיקרו של דבר, אם בחור מגיע לגיל 40 או 50 וחי חיים טובים, לאישה זה מעיד שהוא חייב להיות עדיף גנטית על בחורים אחרים כדי לשרוד כל כך הרבה זמן.

זה נשמע מוזר, אבל המשיכה מוזרה.

משיכה של אישה לגבר מבוגר ובוגר יותר עשויה להיראות מוזרה או 'מצמררת' עבור בחורים שלא מבינים איך משיכה עובדת, אבל זה רק הטבע.

אם אינך יודע כיצד המשיכה של אישה לגבר באמת עובדת, אני ממליץ לך לצפות בסרטון זה ...

כפי שתגלו בסרטון שלי לעיל, רוב הנשים מרגישות נמשכות לגברים מסיבות שונות ממה שאנחנו הגברים מרגישים נמשכים לנשים.

רוב החבר'ה בעולם הזה מניחים שנשים מתעניינות בעיקר במראה של הבחור, כך שאם הוא לא במצב גופני בשיא, הוא יכול גם לארוז וללכת הביתה.

עם זאת, זה בכלל המקרה.

נשים יכולות להימשך לגברים מכל מיני סיבות (למשל ביטחון, אווירה והתנהגות גברית, כריזמה, להצחיק אותה ולהרגיש טוב סביבו, נחישותו להצליח בחיים וכו ').

הנה הדבר שהרבה חבר'ה שוכחים מכיוון שרובנו גרים כיום בערים עם סופרמרקטים, סמארטפונים ומכוניות ...

האטרקטיביות של גבר לאישה היא בעיקר על היכולת שלו לעזור לה לשרוד

במשך רוב ההיסטוריה האנושית ואפילו עד היום, לשרוד, לשגשג ולשגשג בחיים לא היה קל עבור רוב בני האדם.

קל מאוד לשכוח שבמשך 99.9% מההיסטוריה האנושית, לא היו סופרמרקטים, סמארטפונים או ספות.

כתוצאה מכך, נשים פיתחו אינסטינקטים חוטיים שקוראים להן להתמזג עם בחור שהולך להיות מסוגל לעזור לה לשרוד, לשגשג ולשגשג.

זו הסיבה שלעיתים קרובות תראו נשים יפות הנמצאות במצב גופני מושלם, עם בחור עם עודף משקל.

משיכת נשים כגבר שמןיכול לבחור שמן להיות חברה יפה?יכול לבחור שמן להיות חברה לוהטת?בחור שמן עם חברה סקסיתבחור שמן עם חברה רזה בבריכה

בעיני כמה חבר'ה הם מסתכלים על כך שנשים חושבות וחושבות,'מה היא עושה איתו?'אבל זה די פשוט: הוא גורם לה להרגיש נמשכת בדרכים עמוקות, אינסטינקטיביות העוקפות את העדפתה השטחית לבחור עם שרירים ושישה שרירי בטן.

כן, היא אולי תסתובב ותגיד,'אני רוצה בחור עם שרירי בטן עם שישה חלקים וגוף מושלם,'אבל זה לא אומר שהיא לא יכולה להרגיש נמשכת לגברים אחרים מסיבות מהותיות יותר שקשורות להישרדותה (למשל הוא גברי, הוא מסתדר טוב עם אחרים, הוא נחוש להצליח בחיים וכו ').

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שנשים יכולות להימשך לבחורים שנמצאים בכושר ולאלו שלא. כמובן, לא כל הנשים מוכנות להיות עם בחור שסובל מעודף משקל, רזה או לא במצב גופני בשיא, אבל האמת היא שרבים מהנשים כן.

עבור רוב הנשים, המשיכה שהיא חשה לגבר אינה מבוססת על האם הוא בשיאו הפיזי או לא. למה?

אף על פי ששיאו הפיזי של גבר היה מועיל לאישה בעבר בו גבר נדרש לצוד אותה ולהגן על צאצאיהם מפני טורפים מסוכנים או גברים רעים, בעולם המודרני, גבר אינו צריך להיות מסוגל להדוף נמרים של שיניים חרבות, שבטים פולשים או בוקרים המניפים אקדחים.

כדי להגן על אישה בעולם של ימינו, גבר צריך לקום ולהגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר בדרך שתבטיח שהוא יוכל לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה.

לדוגמא: אם בחור אוהב לשחק במשחקי מחשב ועובד במבוי סתום רק כדי שיוכל לשלם את החשבונות, אישה לא מתכוונת להרגיש בטוחה שהיא מתחברת אליו לכל החיים.

עם זאת, אם הוא לוקח משחק ברצינות ועושה זאת קריירה, היא יכולה להרגיש בטוחה בידיעה שהוא מקדיש את זמנו למשהו שיבטיח שהוא יוכל לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה.

גבר שנמצא בשיאו הפיזי אינו בהכרח מבטיח שהוא יכול להגן על אישה באופן שהיא צריכה להרגיש בטוח בעולם של ימינו, או שהוא יצליח להצליח בחיים ולכן יוכל לספק לה ול הצאצאים שלהם, אם הם מחליטים שיהיו להם כאלה.

בעולם של ימינו, אי אפשר לומר במדויק באיזה גיל האדם נמצא בשיאו הפיזי, והנה מדוע ...

גברים מודרניים רבים מתריסים נגד הסיכויים

זה די ברור שהבחור בשנות ה -20 וה -30 לחייהם נמצא בדרך כלל במצב גופני טוב בהרבה מגברים בשנות 40-50, אבל זה לא אומר שהחבר'ה המבוגרים צריכים לארוז וללכת הביתה.

לדוגמא, בזמן כתיבת פוסט זה:

  • סטיב ווסט הוא שחיין אמריקאי שבגיל 40 העפיל למשפטים האולימפיים בארה'ב בשני אירועים.
  • ריימונד מון הוא בן 83 והוא השרירן התחרותי הוותיק בעולם.
  • קים קולינס הוא אצן מסלול שדה מסנט קיטס ונוויס, המחזיק בשיא היותו האיש המבוגר ביותר שרץ מירוץ תת-עשרה שניות של 100 מטר. בגיל 39 שנים ו -69 יום, והוא ממשיך לשבור את השיא שלו בכל פעם שהוא רץ.
  • פלויד ג'וי מייוות'ר, ג'וניור, הוא מתאגרף אמריקאי מקצועי, שפרש ללא הפסד בגיל 38, לאחר שזכה ב -12 תארים עולמיים ובאליפות השורות בארבע שיעורי משקל שונים.
  • סוונד סטנסגארד בן ה -95 מדנמרק יכול להרים 290 פאונד בכוח - וכל זאת לאחר שעבר התקף לב לפני כמה שנים.

בעיקרון, הרשימה יכולה להימשך, כי גברים כבר לא מוחזקים כבן ערובה על ידי מה שאמור להיות הנורמה בכוח הפיזי ובביצועים.

לדוגמא: מחקרים שנערכו על ידי Age UK ואוניברסיטת מנצ'סטר ופורסמו בכתב העת British Medical Journal, הוכיחו כי כמעט 70% מהגברים בגילאי 70 עד 90 עדיין מקיימים חיי מין.

אין ספק שיש להם ויאגרה להודות על כך, אבל היי - הם עדיין מסתדרים - לך סבא!

בימים אלה הרבה גברים מבוגרים מתחתנים או מביאים ילדים לעולם, הרבה אחרי מה שאמור להיות ראש הממשלה המיני הגופני שלהם.

דוגמאות מפורסמות כוללות:

  • ג'ורג 'קלוני שהתחתן עם אישה הצעירה ממנו בגיל 17 בגיל 53.
  • ברוס וויליס שהפך לאב (שוב) בגיל 59.
  • סטיב מרטין שהפך לאב בפעם הראשונה בגיל 67.

דוגמאות שאינן מפורסמות כוללות אותי. לאחרונה התחתנתי חברה סקסית שלי שצעירה ממני ב -15 שנה (היא הייתה בת 20 כשנפגשנו ואני בת 35) וכעת אנחנו מנסים להקים משפחה. עכשיו היא בת 23 ואני בת 38.

לאן שלא תסתכלו היום תראו ראיות לכך שגילכם כגבר אינו מהווה חסם להצלחה שתוכלו להשיג בקריירה שלכם, אצל נשים ובחיים בכלל.

גיל הוא רק מספר

השאלה,'באיזה גיל אדם נמצא בשיאו הפיזי?'כבר אין את התשובה האופיינית שהיה לה בעבר.

קל מאוד להתלונן ולהביא תירוצים מדוע אינך יכול לעשות 'את זה' או 'את זה', או מדוע אינך יכול לקבל את הנשים שאתה באמת רוצה, אבל זה פשוט בזבוז זמן ואנרגיה.

במקום לדאוג אם עברת את השיא הפיזי שלך או לא, התמקד במקום ללכת אחר מה שאתה באמת רוצה בחיים מבלי להתאפק - בין אם זו עבודה חדשה, מטרה פיזית כמו לרדת במשקל או להשיג הישג פיזי, או להשיג אישה לוהטת - הבחירה היא שלך.