מה זה פיתולי שיער?

מדריך צעד אחר צעד לסיבוב השיער הטבעי שלך:זה נחלת העבר שבה גברים לא יכלו להתנסות בשיער שלהם להיכנס לתסרוקות אופנתיות ופאנקיות יותר. תארו לעצמכם שתצטרכו לספור תסרוקת מסוימת במשך שנים על גבי שנים ביחד.

במיוחד עבור גברים אפריקאים, עיצוב שיער הוא די חשוב בשל מרקם השיער שלהם. אם אתה אפריקאי, אתה יודע איך היית צריך לשמור על השיער שלך ממש קצר או ללכת לגזרות שהפריעו לגמרי למראה שלך רק בשביל להראות מסודרות. ובכן, לא עוד.

כרגע ישנם סגנונות רבים שאפשר להיכנס אליהם, אפילו עם שיער ארוך יותר ולהיראות מסודרים, פשוטים וקלאסיים ופיתולי שיער הם אחד הסגנונות הללו.

טוויסט שיער

מָקוֹר

מה זה פיתולי שיער?

פיתולי שיער, כאמור לעיל הם סגנון שאנשים אפריקאים יכולים להיכנס אליו בשל מרקם השיער. אתה יכול להשיג את הסגנון על ידי חלוקת השיער שלך למספר חלקים, סיבוב של קווצות השיער בנפרד ולאחר מכן סיבוב שניים מהגדילים המעוותים זה לזה.

מדיום סטיילינג למלח ים ים לגלי חוף טבעיים

מָקוֹרהחלק הטוב ביותר בסיבוב השיער הוא שאתה יכול להיכנס לזה עם השיער הטבעי והמעודן שלך וגם להיכנס לתסרוקות שונות תוך שילוב שלה עם פיתולים.

כמה תסרוקות מעוותות שאפשר להיכנס אליהן הן:-

  • אפרו- טוויסט (אורך אמצע)
  • פיתול שיער - קוצים
  • שיער מעוות ומוהוק
  • פיתולי שיער ארוך
  • אפרו- טוויסט (קצר)

כיצד לסובב שיער טבעי לגברים

אתה יכול להשתמש בשלבים הבאים כדי לסובב את השיער שלך. זה לא לוקח הרבה זמן ודורש מעט מאוד טכניקות, אורך השיער לא משנה והדברים שתצטרכו הם בסיסיים ככל שניתן, כלומר מסרק, ג'ל לשיער וספריי לשיער. אז בואו נתחיל.

שיער מעוות

מָקוֹר

שלב 1: היכונו לטוויסט: לפני שתתחילו בתהליך הפיתול, שטפו את שיערכם ותנו להם להתייבש באוויר כמעט לחלוטין עם מעט לחות שנותרה. אתה יכול להיכנס לסיבובים גם כשהשיער שלך יותר דפוק מהאמור, אולם תוכל לראות תוצאות טובות יותר אם תסובב את השיער שלך כאשר יש בו מעט מאוד לחות.

שלב 2: הכינו את השיער: חלקו את השיער לחלקים. אתה יכול להחליט על רוחב המקטעים כל עוד אתה יכול לשמור אותם אחידים ככל האפשר. מסרק אצבע בכל קטע וודא שאין קשרים והשתמש בג'ל לשיער או בג'ל מיוחד לפיתולי שיער בכדי לאחוז טוב יותר.

שלב 3: חלקו כל קטע לשני חלקים: גם כאן, וודאו שהחלוקה שווה מכיוון שאם השיער לא שווה, עד שתגיעו למטה אולי לא יהיה לכם שיער בצד של חטיבה אחת להשלמת הפיתול.

שלב 4: התחל לסובב: תהליך זה הוא די פשוט, לאחר שתסיים ליצור חלקים ותחלק אותם, תוכל להתחיל לסובב אותם זה סביב זה. אם אתה טרי יותר, תנועת יד על יד תהיה החבר הכי טוב שלך, אבל עם הזמן תוכל להתפתל בעזרת האצבעות שלך.שלב 5: המשך כלפי מטה: ברגע שתתחיל לסובב קטע, תצטרך להתקדם כלפי מטה תוך עיצוב אותו באותו כיוון. התהליך יכול להיות שונה גם אם אתה ימני או שמאלי. לשיער קצר יותר, ניתן לבצע את התהליך כלפי מטה וגם כלפי מעלה. אם אתה רוצה שהטוויסטים ייפלו ליד הפנים, תסובב קדימה ואם אחרת, סובב לאחור. אין צורך שכל קטע מעוות לאותו כיוון.

שלב 6: שמור על מתח אחיד: שמירה על המתח שווה היא מאוד חשובה. זהו הגורם המכריע. זה קובע אם הטוויסטים יחזיקו או ייראו לא אחידים או יפרקו. ייתכן שתצטרך לבטל עד שתקבל את התוצאה שאתה מחפש.

שלב 7: עבוד את הקצוות: תצטרך להמשיך לסובב את השיער עד הסוף. אתה לא יכול פשוט להשאיר אותם באמצע הדרך. ייתכן שתזדקק לג'ל מתפתל לשיער במיוחד בכדי להחזיק את שיערך במיוחד אם יש לך שיער יבש. ברגע שבסוף, בעזרת שתי האצבעות, החזק את הקצוות ביחד בחוזקה ושחרר את הלחץ בהדרגה, הטוויסט יהפוך מעט רופף אך יתייצב לבד.

שלב 8: קצוות מסולסלים: בין אם שיערך היה לח או כמעט יבש ועל המתח שהפעלת בעת סיבוב שיערך, הפיתולים שלך עלולים להיות נפוחים או רזים. סיבה לפיתול מחזיקה היטב בשיער גלי או מתולתל היא גם בגלל שהקצוות יוכלו להחזיק את שלהם. שיער חלק ידרוש סוכן אחזקות, שכן אין להם מה 'להחזיק' בו.

שלב 9: סיימת: האמור לעיל הוא כל התהליך של פיתול השיער שלך. עם זאת, יש לתת שיער בכל עת והכי טוב אם תסיר את הפיתולים תוך שבוע או שבועיים. החלק הבא של המאמר עוסק בשמירה על שיערך המעוות.

כיצד לשמור על שיער מעוות

כיצד לשמור על שיער טוויסט

מָקוֹר

אם הלכת למספרה כדי לסובב את שיערך או שעשית זאת בעצמך בבית, התהליך לא מסתיים כאן. עדיף אם תבטל את הפיתולים תוך שבוע או שבועיים, אך אם תוכל לתת לו טיפול הולם ועשית זאת בשיטה מתאימה, תוכל להשאיר אותם למשך מספר שבועות נוספים. השתמש בעצות הבאות כדי לסייע בשמירה על הפיתולים וגם כדי לשמור על בריאות השיער המעוות שלך. אתה יכול להשתמש בעצות הבאות לפני ואחרי למראה שיער מעוות טוב יותר.

  • לפני סיבוב השיער תמיד זכור אם כי זוהי זכותך, שככל שהפיתולים קטנים יותר כך הם יחזיקו מעמד זמן רב יותר. הסיבה לכך היא כי פיתולים דקים מסוגלים להחזיק את עצמם טוב יותר מאשר פיתולים עבים יותר.
  • הרטיב תמיד את שיערך ונסה להשתמש במוצר שיער כלשהו על מנת להבטיח גישה נוחה והחזקה טובה יותר. שיער רך מקל על ביצוע הפיתולים, ולכן, אם יש לך שיער יבש מרכך או משהו בקווים אלה הופך להיות חיוני. אם כי נסה לא להשתמש במוצרים שהופכים את השיער לשומני או חלקלק.
  • לאחר שסיימת לסובב את השיער ועדיין להרגיש מעט רטיבות, המתן עד שהוא יבש לגמרי לפני השינה. השתמש בכרית או צעיף סאטן בזמן השינה מכיוון שזה יעזור בכך שלא יגרם לך פריסות. כמו כן, כדי לאבטח את השיער שלך אתה יכול גם להיכנס לסיכות שיער, חרוזים או רצועות. אולי לא תדרש אותם כלל אם הפיתולים נעשים בצורה מושלמת, אך אם אתה צריך כמה גדילים רופפים כדי להחזיק את מקומם אביזרים אלה יכולים לעזור בכך.
  • כל לילה לפני השינה יש למרוח מעט שמן וחמאה על הקרקפת כדי להמשיך לתת לה תזונה. סגנונות כמו פיתול וקליעה מושכים מעט את השיער וזה לא טוב במקרה שיש לך שיער שבוע. לפיכך, מתן חומרים מזינים לשורשים הופך להיות הכרחי כדי לשמור עליהם בריאים וחזקים.
  • שיער מעוות לא יחייב אותך לשטוף את השיער שלך ככל שתצטרך לעשות בדרך כלל. עם זאת, אתה יכול להשתמש בשמפו ושמנים אתריים על הקרקפת כדי לשמור על השיער חזק ולהימנע מקשקשים.

מוצרי עיצוב שיער הטובים ביותר