מה מושך נשים יותר מגברים?

מה הכי מושך נשים לגברים?

הדבר שמושך נשים יותר מכל לגברים הוא היכולת של הגבר להפעיל את רגשות המשיכה המינית שלו כלפיו על סמך אישיותו, התנהגותו ותכונותיו הפנימיות.

לדוגמא: אם בחור בטוח בעצמו, יש לו אווירה גברית, הוא כריזמטי ומקסים, אז באופן טבעי אישה תרגיש נמשכת אליו.

הרבה בחורים מבזבזים את חייהם במחשבה שנשים חייבות להימשך הכי הרבה לכסף, למראה או לגובה של הבחור, אבל הם לא מצליחים לזכור שרוב החבר'ה אינם עשירים, אין להם מראה של דוגמניות גברים והם בגובה די ממוצע.

אז איך בחורים שנראים ממוצעים או נמוכים מהממוצע יכולים להשיג נשים לוהטות מבלי להיות עשירות, מפורסמות או יותר מגובה 6 מטר? כיצד יכול בחור רגיל בכל יום להיות סוג של גבר שגורם לאישה להרגיש משיכה עזה אליו?

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד באמת משיכה של אישה לגבר עובדת ...

כפי שתגלה על ידי צפייה בסרטון לעיל, אישה יכולה להרגיש נמשכת לדברים שטחיים כמו כסף, מראה וגובה, אך מרבית הנשים (לא כולן) יכולות להימשך באופן אינטנסיבי לתכונות אחרות לגבי גברים (למשל ביטחון, כריזמה, הומור, גברי אווירה וכו ').הבנת משיכה

מה שקורה לעתים קרובות הוא שרוב הגברים טועים לחשוב שנשים מרגישות נמשכות לגברים מאותן הסיבות שגברים מרגישים נמשכים לנשים.

במילים אחרות, מכיוון שגברים נמשכים בעיקר לנשים יפות, אז הם מניחים שאותם חוקים חלים על נשים, וכי נשים נמשכות הכי הרבה לגברים שהם, כפי שמסכמת זאת הקלישאה המקובלת,'גבוה, כהה ונאה.'

עם זאת, מה שבחורים כאלה לא מבינים הוא שרוב הנשים (לא כולן), נמשכות יותר למי שבחור נמצא בפנים (כלומר לתכונות האישיות ולהתנהגויות שלו), מאשר לאיך שהוא נראה מבחוץ.

לדוגמא: אישה עשויה להסתכל על בחור ולהגיד,'אה, הוא ממש חתיך'אוֹ'וואו! הוא בחור ממש טוב ',אבל זה לא הדבר העיקרי שיגרום לה להחליט אם היא רוצה לקיים איתו יחסי מין, או להיות חברה או אשתו.

אם היא מתקשרת איתו והוא מתנהג בדרכים שאינן מושכות באופן טבעי לנשים (למשל, הוא עצבני, סגנון השיחה שלו משעמם, הוא עושה מעשה ומעמיד פנים שהוא מישהו שהוא לא רק כדי להרשים אותה), אז ה'טוב שלו מבטים 'יעלו' לפתע בעיניה, מכיוון שהתנהגותו מכבה אותה ברמה עמוקה, אינסטינקטיבית.

לכן, למרות שלפני שהיא מתחילה לתקשר איתו היא חושבת לעצמה, 'הוא כל כך חם! אני אשמח להתחבר אליו, 'כשהיא מתחילה לדבר איתו הוא לא מצליח ליצור משיכה בינו לבינה, ואז באופן טבעי הרגשות שלה כלפיו ישתנו.

אם במהלך שיחתם ביחד, התנהגותו הלא מושכת (למשל חוסר הביטחון העצמי שלו, העצבנות וחוסר הביטחון שלו, או אם הוא יהיר וחושב שהוא מספיק נראה טוב כדי שהוא אפילו לא ינסה למשוך אותה במהלך השיחה) , מתברר לה, היא תתחיל לחשוב,'המממ, הוא לא נראה טוב כמו שחשבתי,'אוֹ,'בטח שהוא חמוד, אבל הוא פשוט לא הטיפוס שלי.'

לא משנה כמה הוא נראה טוב, אם בחור לא גורם לאישה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהוא מתקשר איתו, כלומר אם הוא לא מעורר את תחושותיה של תשוקה מינית אליו, היא לא הולכת להרגיש מתרגש לדבר איתו; לא משנה כמה הוא נראה טוב.

באופן טבעי, יש שם נשים שרק ידברו איתן, יקיימו יחסי מין ויוצאות עם בחורים מאוד נראים, אבל רוב הנשים רוצות יותר מבחור מאשר רק פנים יפות או שרירים גדולים.

לכן כל כך הרבה בחורים פשוטים, ממוצעים או אפילו לא מושכים בעולם מסתובבים עם חברות לוהטות או נשים; הם פשוט בעלי תכונות אישיות שהופכות אותם לבלתי ניתנים לעמידה בפני נשים.

לגרום לנשים להרגיש מושכות אליך קל יותר ממה שאתה חושב

אם אתה רוצה לדעת מה מושך נשים יותר מכל לגברים, עליך להבין תחילה שיש לו יותר לעשות מאשר רק מראה. זה קשור לכך שנשים מרגישות נמשכות באופן טבעי לאישיות שלך ולמי שאתה כגבר.

אתה יכול לעשות זאת על ידי:

  • להיות בטוח ונינוח כשאתה מדבר איתה.
  • גורם לה להרגיש ילדותית ונשית בניגוד לגבריות שלך.
  • גורם לה לצחוק ולהרגיש מופעלת במהלך השיחה.

על ידי הצגת תכונות אישיות אלו ואחרות המושכות באופן טבעי לנשים, לא תצטרך לעשות את הטעויות שעושים חבר'ה שמכבות נשים.

הנה 3 טעויות נפוצות להימנע מלעשות אם אתה רוצה שנשים ירגישו נמשכות אליך ...

1. להציג את עצמך כחבר ולא כמאהב.

רוב הבחורים גדלים על ידי אמהות בעלות כוונות טובות המלמדות את בניהן,'כדי לגרום לאישה לחבב אותך ורוצה להיות חברה שלך, אתה צריך להיות בחור נחמד.'

באופן טבעי, אין שום דבר רע בלהיות נחמד לנשים ולהיות בחור טוב, אבל אם אתה רוצה שנשים ירגישו נמשכות אליך ורוצות לקיים איתך יחסי מין ולהיות חברה שלך, להיות נחמד אליה ולהעמיד פנים שהיא חברה שלה זה לא לא מה שיעורר את רגשות המשיכה המינית שלה עבורך.

לדוגמא: טעות נפוצה שעושים חבר'ה כאשר הם מתקשרים עם אישה שהם רוצים להיכנס איתה ליחסי מין היא להעמיד פנים שיש להם 'כוונות טובות'.

בחור כזה מאמין שלהיות מתוק וחברותי עם אישה זה מה שהיא באמת רוצה. הוא בטח שמע נשים אומרות,'חבר'ה יכולים להיות מטומטמים כאלה! אני רק רוצה למצוא בחור נחמד לשם שינוי, ”אוֹ'למה לוקחים את כל החבר'ה הנחמדים?'

כשבחור נחמד שומע את הדברים האלה, זה פשוט מאשר לו מה אמו לימדה אותו כשהיה ילד קטן. ואז הוא טועה לחשוב שאם הוא נחמד ומתוק במיוחד סביב נשים, הם יחשבו,'אה! סוף כל סוף! בחור נחמד שאני יכול לקיים איתו יחסי מין ולהתאהב בו! ”

עם זאת, לא כך זה עובד. למעשה, אם הוא יתקשר עם אישה בצורה כזו ויעמיד פנים שיש לו כוונות ידידותיות כלפיה רק, ואם אז יבקש ממנה לצאת לדייט או ינסה לנשק אותה, היא ככל הנראה תיתן לו את,'אתה בחור ממש נחמד, אבל אין לי רגשות כלפייך,'נְאוּם.

הדבר העיקרי שעליך לזכור הוא שמה שמושך נשים לגברים יותר מכל אינו 'נחמדותו' של הגבר, או יכולתו להיות ידידותית, אלא יכולתו לעורר את תחושותיה של חשק מיני.

'נחמדות' הוא לא איזו איכות יוצאת דופן שגורמת לבחור להתבלט מהקהל, כי בכל רחבי העולם, רוב החבר'ה הם חבר'ה נחמדים. רוב החבר'ה הם מתוקים וידידותיים.

אז אם אישה הולכת לבחור בחור שהיא רוצה לקיים איתו יחסים או להיות בקשר, היא צריכה שהוא יגרום לה להרגיש הרבה יותר מסתם רגשות חביבים וידידותיים כלפיו.

ככל שתוכל לעורר רגשות התרגשות וחשק מיני של אישה כלפייך כשתתקשר איתה, כך היא תרצה לקיים איתך יחסי מין ולקיים איתך מערכת יחסים.

2. מציעים לה את כל הדברים הלא נכונים כדי למשוך אותה.

טעות נוספת שעושים בחורים כאשר הם רוצים לגרום לאישה לחבב אותם, היא להניח שאם הם מפנקים אותה במתנות, ארוחות ערב יקרות, משלמים על המשקאות שלה אם הם נמצאים בבר או במועדון, ובאופן כללי עושים כל מה שהם יכולים כדי להרשים. אותה, היא לא תוכל לעזור לעצמה ליפול עליהם.

במציאות, אף שאישה עשויה 'להשתמש' בנדיבותו של בחור בכדי להנות מעצמה ולהרגיש מפונקת, היא לא הולכת לחשוב,'וואו! הבחור הזה באמת מוציא עליי את כל הכסף הזה ומטפל בי, אני חושב שאני הולך לקיים איתו יחסי מין. '

באופן טבעי יש נשים שיקיימו יחסי מין עם בחור אם הוא יקלקל אותה וירכוש לה מתנות, ויש שם לסוגי הנשים האלה.

עם זאת, רוב הנשים לא הולכות ליפול למיטה עם בחור רק בגלל שהוא משלם על ארוחת הערב, ובוודאי שהן גם לא ירגישו הרבה כבוד כלפיו כגבר.

הדבר מספר אחד שנשים מחפשות הוא גבר שגורם להן לחוש משיכה מינית ושאותן הן יכולות גם להרים עיניים ולכבד.

3. לא מבינים שנשים אוהבות לבדוק גברים.

מה שהרבה חבר'ה לא מצליחים להבין הוא שנשים בודקות גברים כל הזמן. לא משנה אם אישה רק פגשה בחור, אם היא יוצאת איתו, או שהיא נשואה אליו הרבה מאוד זמן, וזה לא משנה אם בחור הוא טירון במשיכת נשים ולגרום להם להרגיש כבוד ומשיכה אליו, או אם הוא מקצוען; נשים עדיין יבדקו בחור.

אז מדוע נשים בודקות גברים?

זוהי דרך לאישה לראות אם הגבר אכן מספיק גבר כדי להתמודד איתה, ואם היא תראה שהוא יכול, אז היא תרגיש עוד יותר משיכה וכבוד כלפיו.

מצד שני, אם אישה בודקת בחור, למשל, על ידי העמדת פנים שהיא משועממת במהלך השיחה, או על ידי העמדת פנים שהיא מאבדת בו עניין, אם הבחור אז נהיה מבולבל, מודאג ומשתדל עוד יותר להרשים אותה, היא תאבד כבוד אליו והיא תכתוב אותו כלא מספיק גבר עבורה.

מה שקורה להרבה בחורים כשהם מבינים שאישה בודקת אותם זה שהם כועסים. הם יגידו, 'מדוע נשים משחקות משחקים? מדוע הם לא יכולים פשוט לומר מה הם רוצים כמו שאנחנו עושים? '

מה שהם לא מבינים זה שנשים אינן גברים, והמבחנים של אישה, ולא להיות 'משחק', יכולים למעשה להיות הזדמנות עבור בחור לגרום לה להרגיש מושכת אליו יותר על ידי כך שהוא מראה לה שהוא מספיק בטוח כדי 'קח את זה' ועדיין להישאר רגוע, לא משנה מה היא זורקת אליו.

כאשר אתה יכול לשמור על הביטחון שלך בעצמך ולא להתבאס מהבדיקה שהיא מעבירה אותך ופשוט להמשיך להאמין בעצמך, זה בעצם יכול לגרום לה להרגיש נמשכת יותר אליך.

כשאתה מעורר את תחושותיה של משיכה מינית היא לא יכולה שלא להרגיש נמשכת אליך

מה שמושך נשים יותר לגברים הוא היכולת של הגבר לגרום לה להרגיש את הדברים שהיא רוצה להרגיש כשהיא מתקשרת איתו.

היא תחשוב:

  • האם הבחור הזה מדליק אותי או מכבה אותי?
  • האם סגנון השיחה שלו גורם לי לצחוק ולהרגיש נרגש, או שהוא גורם לי להרגיש משועמם?
  • האם הוא גורם לי להרגיש טוב עם עצמי ונרגש לקיים אינטראקציה איתו, או שהוא גורם לי לחפש דרכים להתרחק ממנו?

בעת אינטראקציה עם נשים, מה שיש לך להיות מסוגל לעשות הוא לגרום להן להרגיש נמשכות למי שאתה בתור בחור. המשיכה תמיד באה קודם, ואז כל השאר (סקס, היכרויות, זוגיות) יתרחש באופן טבעי.