מה גורם לאישה להתאהב בגבר?

מה גורם לאישה להתאהב בגבר?

ישנם שני דברים עיקריים הגורמים לאישה להתאהב בגבר, ושני הדברים הללו הם: כבוד ומשיכה.

כמובן שיש גם דברים רבים אחרים, אך כאשר גבר מציג את ההתנהגויות ותכונות האישיות שנשים מרגישות נמשכות אליהם באופן טבעי (למשל ביטחון, כונן ושאפתנות, גבריות, כוח רגשי), הוא יוכל לעורר אישה של רגשות של תשוקה מינית אליו.

משם תחושת הכבוד שלה כלפיו תגדל ואז היא תתחיל להתאהב בו.

אחריותו של הגבר להמשיך לטפח ולהגדיל את רגשות הכבוד והמשיכה האלה בה לאורך זמן, כך שגם אהבתה אליו תתחזק ותעמיק עם הזמן. אם הוא יעשה זאת, הקשר כמעט תמיד יימשך כל החיים.

איך לגרום לאישה להתאהב בך: 3 טעויות שיש להמנע מלעשות

למעשה די קל לגרום לאישה להתאהב בך ולרצות להיות איתך בקשר; גם אם כרגע היא מתנהגת (או אפילו אומרת) היא לא מעוניינת בך.

עם זאת, עליכם לזכור שכדי לגרום לאישה להתאהב בכם, ראשית עליכם לעורר את תחושות המשיכה המינית אליכם. המשיכה באה קודם ואז כל השאר יבוא באופן טבעי לגמרי.אז אם אתה רוצה לגרום לאישה להתאהב בך - בין אם מדובר באישה שפגשת זה עתה, מישהו שאתה מכיר מהעבודה או באוניברסיטה, או אפילו חבר שאתה רוצה להפוך לחברה - תבין שאתה יכול, אבל לא אם אתה עושה את כל הטעויות הנפוצות האלה שעושים חבר'ה.

1. חושב שהוא צריך להיות גבוה, כהה ונאה כדי לקבל את אהבתה.

בחורים רבים עוברים את החיים מתוך אמונה שהסיבה שהם לא מצליחים לגרום לאישה להתאהב בהם, היא משום שהם לא נכנסים לאיזו חבילת משיכה פיזית אידיאלית.

לדוגמא: בחור עשוי להימשך מאוד, ואפילו מאוהב בסתר, לאישה שהוא עובד איתה או הולך איתה לאוניברסיטה. עם זאת, מכיוון שהוא יודע שגברים נמשכים בעיקר לנשים בגלל המראה הגופני שלהם, הוא מניח שנשים נמשכות לגברים מאותן סיבות.

אז במקום להתקרב אליה ולמשוך אותה בביטחון ובגבריות שלו, הוא מתרץ כמו,'נשים לא מתאהבות בבחורים כמוני?'אוֹ,'נשים נמשכות רק לבחורים נאים, אז אין לי סיכוי איתה, אז למה בכלל שאטרח?'

כן, ישנן כמה נשים בעולם שרק יתייצבו ויתחתנו עם בחורים נראים למראה, אבל רוב הנשים מעוניינות יותר בתכונות האחרות שיש לגבר, מאשר רק במראה שלו.

אם זה לא היה נכון, רוב הגברים בעולם היו לא אהובים ורווקים, מכיוון שרוב הגברים בעולם אינם דומים לגברים.

לרוב הבחורים יש 'פגמים', כמו להיות קירחים, נמוכים, גבוהים, שמנים, רזים, או שיש להם אוזניים גדולות או אף גדול, או מאפיין מוזר אחר, אבל אם אתה מסתכל סביבך בפעם הבאה שאתה יוצא במקום ציבורי , תראה שהחבר'ה ה'פגומים 'האלה הם עם נשים מושכות שאוהבות אותם בבירור.

למה?

הבחורים הללו למדו שמה שגורם לאישה להתאהב בגבר הוא היכולת שלו לגרום לה להרגיש נמשכת אליו מסיבות אחרות (למשל, הוא יכול להצחיק אותה, הוא יכול לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית בנוכחותו וכו '. .) מלבד המבטים שלו.

אם אתה רוצה לגרום לאישה להתאהב בך, אל תיתלה את המראה שלך. כמעט בכל המקרים, אם האישיות שלך והאופן שבו אתה מתקשר איתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך, וגורם לה להרגיש את סוגי הרגשות שהיא רוצה להרגיש כשהיא עם גבר, היא תעלם מהעובדה שאתה לא לא נראה כמו דוגמן גברי.

2. להיתקע באזור 'חבר'.

אם אתה רוצה לגרום לאישה להתאהב בך ולראות בך מישהו שהיא רוצה לקיים יחסי מין ומערכת יחסים, אתה צריך קודם להרגיש שהיא נמשכת אליך.

טעות נפוצה שבחור יכול לעשות, היא שכשהוא מאוהב בסתר באישה (בין אם היא מישהו שהוא מכיר ובין אם הוא חבר טוב), הוא מניח בכך שהוא מסתובב סביבה והעמיד פנים שהוא 'הטוב שלה' חבר ”כל הזמן, בסופו של דבר היא תרגיש כך גם כלפיו.

הוא מקווה שעל ידי היותה ממש נחמדה סביבה, ועל ידי כך שלא תראה את המשיכה המינית שלו אליה, היא תראה אותו כשונה מכל שאר הבחורים שפגעו בה, והיא תתאהב בו משום שהוא לא לא מכבד ויש לו כוונות 'טובות' כלפיה.

עם זאת, יש הבדל גדול בין אישה שבאמת מחבבת אותך כידיד לבין שהיא באמת רוצה לקיים איתך יחסי מין ורוצה להיות בקשר איתך.

כאשר אישה אוהבת בחור כחבר, זה יכול להיות בגלל שהוא מתוק, אמין, ומישהו שהיא אוהבת לדבר איתו ולבלות איתו בלי לחץ שיהיה עליה להתלבש בשמלה סקסית, או להתאפר, כי במוח שלה היא לא צריכה להרשים אותו.

מצד שני, כשהיא בסביבת בחור שהיא רוצה לקיים איתו יחסי מין ולנהל איתו מערכת יחסים אוהבת ומחויבת, היא תעשה כל מה שנדרש כדי להיות מושך יותר בעיניו, מכיוון שהוא מפעיל באופן פעיל את רגשות המשיכה המינית שלה אוֹתוֹ.

לכן, אם אתה רוצה שאישה תפסיק לראות אותך כחברה ותתחיל לראות אותך כגבר שהיא רוצה לשכב איתו ולקיים איתו מערכת יחסים, אתה צריך להפסיק להעמיד פנים שהוא חבר שלה, ולהתחיל באופן פעיל לעורר את הרגשות שלה של משיכה מינית עבורך.

3. רודף אחריה כמו כלבלב.

נשים נמשכות באופן אינסטינקטיבי לעוצמה אצל גברים ונדחות על ידי החולשה.

עם זאת, זה לא קשור לגודל שרירי הגבר, או כמה משקל שהוא יכול ללחוץ על הספסל. הכוח שאישה נמשכת אליו הוא הביטחון והעוצמה הרגשית שגורמים לגבר להיות מטרה וכיוון בחייו.

לדוגמא: מה שיש בחורים שעושים כשהם מרגישים אהבה לאישה מתנהג כמו גור מוכה אהבה סביבה בתקווה שהיא תתחיל לאהוב אותו אם הוא תמיד 'שם' בשבילה.

פירוש הדבר שהוא מאפשר לה לדחוף אותו ולגרום לו לעשות טובות עבורה, למשל. לנהל עבורה שליחויות, או לעזור לה בשיעורי בית, או אפילו לתת לה כסף לשלם את שכר הדירה שלה או לקנות משהו טריוויאלי כי היא לא רוצה להוציא את הכסף שלה.

עם זאת, הטעות הגרועה ביותר שהוא יכול לעשות היא שהוא שם את חייו 'בהמתנה', על ידי וויתור על חלומותיו ושאיפותיו, וויתור על תחומי העניין והתחביבים שלו, ואפילו לוותר על חבריו, כדי שהוא יוכל להיות בה לקרוץ ולהתקשר.

זה לא מושך את הנשים, ולא לגרום לה להתאהב בו, כאשר גבר מוותר על חלומותיו ושאיפותיו כלפיה, אישה מרגישה מכובה מכך ברמה האינסטינקטיבית העמוקה.

אישה אוהבת לדעת שהגבר איתו חזק מספיק מבחינה נפשית ורגשית כדי להיות מסוגל לומר את דברו בעולם. היא רוצה לדעת שאם היא תיתן לו את הלב ותבחר בו כבן זוגה, הוא יוכל לספק את עצמו, אותה ואת צאצאיהם אם יהיו להם כאלה.

להיות עם גבר בעל אופי חלש (כלומר מישהו שלא יכול לעמוד נאמן לחלומותיו ולאידיאלים שלו), אינו מושך נשים.

זכרו: מה שגורם לאישה להתאהב בגבר הוא היכולת שלו לעורר את רגשות הכבוד והמשיכה כלפיו, ואישה לא יכולה לכבד גבר שלא מכבד את עצמו מספיק בכדי לעקוב אחר חלומותיו.

אתה יכול לגרום לזה לקרות

מה גורם לאישה להתאהב בגבר?

לא משנה מי האישה שאתה רוצה להתאהב בך, ובלי קשר אם היא לא יודעת שאתה קיים, או שהיא אמרה לך,'אני לא מעוניין,'אוֹ,'אני אוהב אותך רק כחבר,'כשאתה משנה את האופן שבו אתה מתקשר איתה, היא תשנה באופן טבעי את התחושה שלה גם כלפיך.

אם האופן שבו אתה מתקשר עם נשים ביטל אותן מהרעיון להיות בקשר איתך (כלומר היית עצבני, חסר ביטחון, מביך, חסר ביטחון, כבה אותן בסגנון השיחה שלך וכו '), זה רק טבעי שאולי אתה חושב,'פשוט אין לי מה שצריך כדי לגרום לאישה להתאהב בי.'

עם זאת, זה בכלל לא המקרה.

כשאתה מתנהג בדרכים האטרקטיביות לנשים וגורם להן להרגיש כמו שהן רוצות להרגיש כשהן עם גבר על ידי הפעלת תחושות המשיכה והכבוד שלהן, לא תצטרך 'לגרום לאישה לאהוב אותך, כי זה יקרה באופן טבעי, לבד.