מה לעשות כשהאקס שלך יוצר איתך קשר

מה לעשות כשהאקס שלך יוצר איתך קשר

אם האקס שלך יוצר איתך קשר לאחר פרידה, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להניח שזה אומר שהיא רוצה לחזור איתך.

אחת הסיבות לכך היא שאתה צריך להיות בטוח בעת קבלת אישה בחזרה.

ככל שאתה בטוח יותר בעצמך וככל שיש לך יותר ביטחון במושך שלך אליה, כך יהיה קל יותר להחזיר אותה.

למה? נשים באופן טבעי נמשכות לעוצמה הרגשית של גברים ונכבות על ידי החולשה הרגשית.

אם גבר מפקפק בעצמו ומרגיש חסר ביטחון כשהאקס שלו יוצר איתו קשר, הוא עשוי לחשוב,'טוב, אני לא יודע אם זה אומר שהיא מחבבת אותי. אולי היא פשוט יוצרת איתי קשר. אולי אני צריך להתעלם ממנה קצת יותר או אפילו לא לענות לטקסט שלה. '

מה אם היא קוראת לי רק כדי לגרום לי להרגיש רע?במצבו הרגשי החלש, הוא באופן טבעי יהפוך לה פנה אם הוא ידבר איתה בטלפון ויתקשר איתה באופן אישי כי היא הולכת לחוש בחולשתו הרגשית ובחוסר הביטחון שלו.

עם זאת, אם בחור מניח שבכל פעם שהאקס שלו יוצר איתו קשר זה אומר שהיא רוצה לראות אותו או לחזור איתו, הוא יוכל לחייך בביטחון ולהרגיש טוב לגבי הסיכויים שלו להחזיר אותה.

הוא יוכל לחשוב לעצמו,'כן, היא רוצה אותי. היא מחבבת אותי.'

כשהיא תתקשר אליו, הוא יוכל לשאול בביטחון,'היי, מה קורה איתך? מה שלומך?'ולא,'אה, היי. אה, היי, מה שלומך? יום טוב? 'ולנסות להישאב אליה בכך שהיא ממש נחמדה, תמימה ומנומסת.

לכן, אם האקס שלך לוחץ כמו בפוסטים ברשתות החברתיות שלך, מעביר לך הודעות בטלפון או בוואטסאפ, שולח לך דוא'ל או מתקשר אליך, אתה חייב להניח שהיא כן רוצה לחזור איתך.

זה לא אומר בעצם שהיא רוצה לחזור איתך, אבל עדיף להניח שזה אומר שהיא רוצה לחזור איתך, כי אם אתה בטוח, אתה תהיה הרבה יותר מושך עבורה.

אל תדאגי אם היא תתקשה להתקדם לפגישה איתך

שיחת טלפון עם אקס

כשמדובר בהחזרת אישה לאחר פרידה רצינית, היא לרוב תשחק מעט קשה להשיג כשאתה מנסה לארגן מפגש.

אז נגיד למשל שבחור הבחין שחברתו לשעבר, או ארוסתו או אשתו לחצו על לייקים בפוסטים שלו ברשתות החברתיות ונראה שהיא מעוניינת והוא חושב,'בסדר מגניב. אני אתקשר אליה. '

לאחר מכן הוא מתקשר אליה והוא מנסה לארגן מפגש והיא אומרת שלא.

מה עליו לעשות אז?

מה שעליו לעשות הוא לוודא שהוא משתמש בה כהזדמנות לגרום לה להרגיש קצת כבוד כלפיו כגבר, שהיא תרים אליו את מבטה וכדי שהיא תרגיש רמה מסוימת של משיכה גם כלפיו.

למשל, אם הוא אומר,'היי, עלינו להתעדכן ולהגיד שלום באופן אישי,'והיא אומרת לא, מה שהוא יכול להגיד זה,'הו באמת? בסדר. ובכן, אני אגיד לך מה. תפסיק ליצור איתי קשר אז! 🙂 מה קורה עם כל הודעות הטקסט והמיילים האלה לאחרונה? אם תפנה אליי שוב, תצטרך לשלם עבור החשבון כשנדאג לשתות או לארוחת צהריים או כל דבר אחר. '

לומר לה את הדברים האלה מראה לה שהוא לא נזרק מכך. הוא לא חושש שהיא אמרה 'לא' לבקשתו הראשונה לגרום לה להיפגש עמו.

הוא עדיין מאמין בעצמו. הוא בטוח והוא לא מתכוון להידחק ממנה. הוא הגבר. הוא בשליטה, אך יחד עם זאת, הוא לא מטומטם. הוא עדיין מתלוצץ איתה וקל על העניין.

הוא לא אומר משהו כמו,'אה, ובכן, אל תפנה אליי שוב! אתה לוחץ כמו בפוסטים שלי בפייסבוק ושלחת לי טקסטים. זה אומר שאתה רוצה לחזור איתי. אל תפנה אליי שוב !!! 'הוא לא משוגע ככה.

הוא מחייך, נשאר רגוע ופשוט אומר (בצורה נוחה),'בסדר, ובכן, אם אתה לא רוצה להתעדכן, אל תדאגי ... אבל אני אגיד לך מה, תפסיק ליצור איתי קשר אז. אם תשלח לי עוד אחת מאותן הודעות טקסט או הודעות דוא'ל, בפעם הבאה שאתה ואני נדאג לשתות או לארוחת צהריים או כל דבר אחר, אתה תשלם עבור החיוב שיחליף לי את זה. '

הוא פשוט מתלוצץ וכתוצאה מכך שהוא מתבדח, היא תצליח לחייך ולצחוק, אבל היא גם תצליח לכבד אותו כגבר, וזה מאוד חשוב כשמחזירים אישה.

לפעמים כשאני מאמן בחורים להחזיר את האישה שלהם, אני שומע דוגמאות שבהן האישה משחקת הרבה משחקי חשיבה ואומרת כן או לא ומסירה מסרים מעורבים אם היא אוהבת אותו או לא.

אז אם אישה משחקת משחקי מחשבה עם בחור והיא מתעניינת בדקה אחת ולא מתעניינת ברגע הבא, הוא צריך פשוט לצחוק ולהראות לה שהוא לא נזרק מזה.

הוא לא מרגיש חוסר ביטחון. הוא לא נבהל. הוא ממשיך להאמין בעצמו וממשיך לאהוב אותה ולכבד אותה. הוא לא הולך לכעוס או להתגונן והוא גם לא יהפוך לחסר ביטחון.

הוא אולי יצחק ויגיד,'בסדר, בסדר. ובכן, אתמול זה לא היה והיום זה כן. בוא נראה אם ​​זה אולי מחר. מה דעתך על יום שישי נראה אם ​​נקבל כן ביום שישי ואז לא בשבת 'ולהפוך אותו למשהו שצוחקים עליו ביחד.

כשבחור ניגש לאינטראקציות עם אשתו בצורה כזו, היא תבין שאין טעם להיות טיפשי ולשחק איתו משחקי חשיבה כי היא מתמודדת עם גבר. שום דבר שהיא אומרת לא יעיף אותו והיא בסופו של דבר רק תיראה מטופשת כתוצאה מכך.

כמובן שדבר אחד שעליך להבין הוא שנשים אוהבות את זה כשבחור מדבר איתן ככה וגורם להן להרגיש ילדותיות ולצחוק במצבים כאלה.

לכן, אל תתפלאו אם היא תמשיך לעשות זאת רק כדי שתוכל לחוות את הביטחון והגבריות שלכם בתגובה. לדוגמא: היא עשויה גם לשאול אותך אם אתה מתגעגע אליה ואם אתה אומר 'כן' ואז לשאול אותה אם היא מתגעגעת אליך, היא אולי תגיד 'לא'.

אם היא שואלת,'אתה מתגעגע אליי?'ואתה אומר,'כן, אני מתגעגע אליך. מה איתך? אתה מתגעגע אליי?'והיא אומרת'לא,'אז אתה יכול לחייך ולומר,'כן, נכון, כאילו אתה לא מתגעגע אליי. אני יודע שאתה מתגעגע אלי כמו מטורף. אני יודע שאתה בוכה בעצמך לישון בלילה. '

משהו בסגנון כזה. אתה לא צריך לומר את הדבר 'בכה את עצמך לישון בלילה' אבל אתה יכול לפחות לומר,'כן, נכון, אני יודע שאתה מתגעגע אלי.'אם היא אומרת,'אני לא,'לאחר מכן תוכל לחייך ולומר (בטון שמעיד שאתה לא מאמין לה),'כן, בסדר, בסדר. אין דאגות.'

מהיכן שביטחון זה הוא ההנחה שכאשר היא יוצרת איתך קשר, המשמעות היא שהיא רוצה לחזור איתך.

אם תשמרו על סוג כזה של ביטחון בעצמכם, באופן טבעי תהיו בטוחים יותר וגבריים יותר ואז היא תכבד את זה ותרגיש נמשכת לזה.