על מה נשים אוהבות לדבר עם גברים?

על מה נשים אוהבות לדבר עם גברים?

בפוסט זה אביא לך כמה דוגמאות לדברים שאתה יכול לומר כשאתה מדבר עם אישה.

דבר אחד שאני רוצה לציין קודם כל הוא שאתה יכול לדבר על כל דבר שאתה רוצה, כל עוד אתה גורם לאישה להרגיש נִמשָׁך לך.

שיחה ללא משיכה

איפה שהרבה חבר'ה משתבשים זה שהם מדברים עם נשים באופן שרק גורם לה להרגיש יְדִידוּתִי סוגי רגשות. זה יותר סוג של שיחה רצינית, רשמית או ידידותית שלא ממש הולכת לשום מקום מיני.

אולי ראית בחורים אחרים מדברים עם נשים וכשהם מתחילים לדבר עם נשים, ניצוצות עפים מיד. האישה צוחקת, היא נוגעת בו, היא רוצה לדבר איתו, היא רוצה להיות איתו והיא לא רוצה שהשיחה תסתיים.

יש ביניהם ניצוץ מיני ברור וזה קרה כל כך בקלות. הוא לא היה צריך לדבר איתה שעות או להכיר אותה במשך ימים או שבועות. הניצוץ נוצר מיד בדרך שבה הוא דיבר איתה.יצירת ניצוץ כשאתה מתחיל לדבר לראשונה עם אישה

אתה יכול להשפיע על נשים גם על ידי הפעלת פעיל של רגשות המשיכה המינית של האישה אליך. אני אתן לך כמה דוגמאות כיצד לעשות זאת ואני גם אסביר לך את הדבר החשוב ביותר וזהלמהמה שאני אומר ועושה מושך נשים.

דוגמאות לשיחה

דבר אחד שאני רוצה להכין ברור לחלוטין לפני שאביא לך את הדוגמאות האלה זו: אני אתן לך דוגמאות למה להגיד שמפעילות תחושות של משיכה מינית אצל אישה. אני לא נותן לך דברים רגילים ומשעממים לומר או רשימה של נושאים אקראיים לדבר עליהם עם אישה.

לתת לך רשימה של נושאים לדבר עליהם עם נשים לא יעזור לך להשיג חברה או להיות רגוע. מה שאתה צריך לעשות כשמדברים עם אישה הוא לעורר תחושות של משיכה מינית בתוכה, ולא לעורר רגשות ידידותיים שבהם אין לה בכלל שום עניין מיני בך.

כאשר אישה חשה בך משיכה מינית, היא תהיה מעוניינת לדבר איתך על כל מה שאתה רוצה לדבר עליו. עם זאת, אם היא לא חשה שום משיכה מינית והיא מרגישה קצת משועממת מהשיחה הידידותית והמנומסת שאתה מנהל איתה, היא לא תהיה מעוניינת לדבר איתך הרבה מאוד זמן אם היא באמת מחפשת חבר או מאהב.

לכן, מה שאני אעשה כאן זה לתת לך כמה דוגמאות למה לומר, אבל אני אגיד את זה בצורה שתפעיל תחושות של משיכה מינית. המילים שאני אומר לאישה לא כל כך חשובות. מה שהכי חשוב זהאיך אני גורם לה להרגישכשאני אומר אותם.

דוגמה 1

מדברים עם אחות

תאר לעצמך שאתה מדבר עם אישה והיא אומרת שהיא עובדת כאחות ...

מה אתה אומר בתגובה לכך?

מה שרוב הבחורים יגידו זה,'אה, נכון ... אז כמה זמן אתה עובד שם?'אוֹ'אה, בסדר ... באיזה בית חולים אתה עובד?'והם ינהלו שיחה פשוטה ומשעממת שהיא כנראה הייתה מיליון פעם בעבר.

זה לא יגרום לה להרגיש נמשכת אליו מינית.

זה עשוי לגרום לה להרגיש רגשות וידידותיים של רגשות כלפיו ורוצה להיות חבר שלו או להמשיך לדבר איתו בצורה ידידותית, אבל זה לא יגרום לה לחשוב,'אוף ... אני רוצה לקיים יחסי מין עם הבחור הזה. אני רוצה להיות חברה שלו! אני רוצה להיות איתו. ”

מה שיגרום לה להרגיש ככה גורם למשיכה מינית כלשהי. אז אם הייתי מדבר עם אישה והיא אמרה שהיא עובדת כאחות, חלק מהדברים שהייתי אומר כוללים,'אוי אחות ... נכון, בסדר ... אחות שובבה.'

אחות שובבה

ההתייחסות אליה כאחות שובבה מיד גורמת לשניכם להתחיל לדמיין משהו כמו התמונה למעלה. לחשוב עליה כאחות שובבה זה מה שעולה בראש לראשך עבורך ואז עבורה אחרי שאמרת את זה.

אתה אומר את זה בצורה מבודחת ולא רצינית. אתה פשוט צוחק, אתה יוצר איזה מתח מיני בינך לבינה ואין שום דבר רע בזה.

בחור מקסים

נשים אוהבות את זה כשבחור יכול להיות מספיק בטוח לומר משהו מצחיק בצורה קלה. הוא לא מפחד לעשות בדיחה כזו, הוא לא מפחד להעלות משהו מיני וזה לא כל כך רציני.

דוגמה 2

דרך נוספת לעורר תחושות של משיכה מינית כאשר אישה (שאתה מסתדר איתה וכבר גרמת להרגיש נמשכת אליך) אומרת שהיא עובדת כאחות היא,'אה נכון ... אחות ... כן, אחיות חמות ... אני אוהב אחיות.'

הרבה חבר'ה מודאגים מלהעניק מחמאות לנשים במהלך השיחה, אבל לתת לאישה מחמאה לא גורם לך לאבד שום כוח אלא אם תחליט שזה כן.

בנוסף, מתן אישה כשאתה גם מושך אליה גורם לה להרגיש נמשכת יותר אליך מכיוון שהיא תראה אותך כעת כמו בחור מקסים. חבר'ה שגורמים לנשים להרגיש נמשכות אליהם ונותנים לנשים מחמאות באותה תקופה נתפסים כחבר'ה מקסימים. המשוואה הבסיסית היא: משיכה + מחמאות מזדמנות = מקסים.

דוגמה 3

דוגמה נוספת בתגובה לאישה שאומרת לך שהיא עובדת כאחות היא להסתכל עליה בחיוך ולהגיד בצורה שיפוטית או מעט חשדנית,'כן ... נכון ... את נראית כמו אחות.'לאחר מכן היא תשאל אותך מדוע (וברוב המקרים היא כבר תחייך או תצחק) ותוכל לומר,'... כי חם לך.'

אז למה זה מושך נשים?

פשוט: אתה גורם לה להרגיש משיכה מינית בתגובה לביטחון שלך וליכולת שלך להשתמש בהומור מסוג זה.

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים הוא שהדברים שמושכים בעיקר נשים הם תכונות אישיות והתנהגויות של גבר. לכן, כשאני אומר דברים כאלה, מה שאני בעצם מציג לאישה זה ביטחון חברתי והיכולת להצחיק אותה.

אני מראה לה שאני מספיק בטוחה לומר דברים מסוג זה כשאתה חיברות או כשמדבר עם אישה. אני לא מאוימת מנשים ונשים מוצאות את זה מושך. בנוסף, חלק מהדברים שאמרתי שם הולכים להצחיק אותה.

אולי שמעת אישה אומרת,'אני אוהב בחור שיכול להצחיק אותי.'להצחיק אישה זה אחד הדברים שימשכו אותה אליך.

לא כל סוגי ההומור שהחבר'ה משתמשים בהם מושכים נשים. סוג ההומור האטרקטיבי ביותר שגורם לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלך. זה גורם לה להרגיש כאילו מעמידים אותה במקום, כאילו אתה הדומיננטי יותר בסיטואציה ושאתה בטוח בעצמו לשחק עם המצב.

אתה לא מפחד. אתה בחור בטוח שיגיד ויעשה דברים כאלה בלי לחשוש. זה למעשה מושך לנשים וזה מצחיק מאוד.

מארחי תוכנית שיחה המשתמשים בהומור שחצן

אם תשים לב מעתה ואילך, תוכל להבחין כי הפופולרי ביותר מבין מארחי תוכניות השיחה המצחיקים בטלוויזיה משתמשים בהומור מסוג זה. הם לא מפחדים לומר דברים קצת נועזים או מסוכנים או דברים שמציבים אנשים במקום. אנשים צוחקים מהסוג ההומור הזה כשרואים אחרים חווים את זה או כשהם חווים את זה בעצמם.

זה סוג ההומור שגורם לנשים להרגיש נמשכות וזה סוג ההומור שגורם לרוב האנשים לחבב אותך, ולכן אני ממליץ עליו (ומשתמש בו) להצלחה אצל נשים ומנחי תוכנית הטלוויזיה בטלוויזיה משתמשים בו לבניית קהל. / עוקבים למופע שלהם.

למה כל כך רציני?

דבק בשיחה בטוחה ומנומסת

אם אתה מדבר עם אישה שאתה רוצה למשוך ולקיים איתה יחסי מין, דבר אחד שאתה צריך להבין הוא שאתה לא תמיד צריך לדבר בצורה רצינית, רשמית, ופשוטה.

מה שהכי חשוב לאישה זה איך היא מרגישה כשהיא מתקשרת איתך. האם היא מרגישה שעמום או שהיא מרגישה נרגשת? האם היא מרגישה שהיא מופעלת או שהיא מרגישה כבויה?

לדבר עם אישה בצורה הגיונית, אינטליגנטית, רצינית כל הזמן לא יגרום לה להרגיש נמשכת מינית. היא אולי מתרשמת מכמה אתה אינטיליגנטי וכמה שאתה טוב עם בחור, אבל זה לא יגרום לה להרגיש שהיא רוצה לקיים איתך יחסי מין בקרוב.

עם זאת, כשאתה גורם לתחושות משיכה מינית בתוכה, העובדה שאתה גם בחור טוב וחכם היא פשוט בונוס עבורה. היא מרגישה נרגשת לפגוש בחור טוב שגם היא מרגישה שהוא נמשך אליו.

הדבר שגורם לאישה לרצות לקיים איתך יחסי מין או להתחיל איתך קשר הוא משיכה מינית וזה משהו שאתה צריך באופן פעיל הדק. כשאתה מדבר עם אישה, אתה צריך להיות באופן פעיל מעורר תחושות של משיכה מינית.

ככל שיותר דרכים לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית, כך היא תהיה נמשכת ומתעניינת יותר.

דוגמה 4

דוגמה נוספת לשיחה היא המקום שבו דיברת עם כמה נשים בבר כמה דקות ואז אתה מתבדח על כך שהן צריכות לקנות לך משקה.

טעות שהרבה חבר'ה יעשו כשהם מדברים עם נשים בברים או במועדונים היא לקנות להם משקאות כדרך לשמור על האינטראקציה.

בחור כזה מקווה שהוא יגרום לה להרגיש אשמה ומחויב להמשיך לדבר איתו, אז יהיה לו מספיק זמן לגדול עליה. עם זאת, יותר זמן לדבר איתה תוך שלא לגרום לה להרגיש נמשך לא יגרום לה לרצות אותו.

אין שום דבר רע לקנות לאישה משקה בבר, כל עוד זה לא נעשה כדרך לקנות יותר מזמנה ותשומת הלב שלה. אל תהסס לקנות לאישה משקה אם אתה באמת מסתדר אחד עם השני והיא נמשכת אליך. לקבל משקה באותה נקודה זה בסדר גמור.

דוגמת השיחה שאני רוצה לתת לך כאן היא המקום בו אתה מדבר עם כמה נשים במשך כמה דקות ואתה צוחק ונהנה ביחד.

לאחר מספר דקות של שיחה, אתה יכול לומר דבר כזה עם א חיוך ,'יודעת ... אני מדבר איתך בנות כבר שתיים-שלוש כאן ואף אחד מכם לא הציע לקנות לי משקה. זה כמו ... איפה הנימוסים שלך? המשקה שלי ריק כאן ... מה קורה כאן? '

אתה מתבדח על זה. זה לא דבר רציני לומר.

אתה לא רציני ואתה לא דורש שהם יצטרכו לקנות לך משקה. אתה פשוט מתלוצץ על זה וזה יצחיק אותם כי נשים בדרך כלל מבקשות מחבר'ה לקנות להם משקה, אבל אתה בעצם אומר את זה קודם.

תחשוב על זה…

זהו סוג ההומור שמנחה תוכנית שיחה בטלוויזיה ישתמש בו. הם מציבים בשובבות אנשים במקום, הופכים תפקידים וכו '. זה מצחיק. אתה לא יכול להסתבך בגלל שאתה מתבדח. זה לא מזיק לחלוטין ... וזה מצחיק, וזה מושך נשים.

דבר אחד שאתה צריך לדעת על לדבר עם נשים שאתה רוצה למשוך, הוא שאתה לא צריך להיות רציני כל הזמן. הרבה בחורים אינטליגנטים נאבקים בשיחה עם נשים מכיוון שהם לא רוצים לדבר על שום דבר שעשוי להיראות מטופש או שאינו רציני או רשמי.

הם באמת לא רוצים לדבר על שום דבר (למשל סמול טוק 'חסר טעם') שלא מציג את האינטליגנציה האקדמית שלהם או את הכוונות הטובות שלהם. כתוצאה מכך, חבר'ה כאלה לעיתים קרובות נמנעים מלהתלוצץ על דברים משום שהם לא רוצים להיתפס כמי שאינו רציני בחיים או שאינו אדם חכם במיוחד.

עם זאת, כשאתה מדבר עם נשים, אתה צריך להיות מסוגל לגרום להן להרגיש נמשך אליך. עליכם לעורר תחושות של משיכה מינית על ידי כך שהם ירגישו נמשכים אליכם בדרכים רבות ושונות. שימוש בהומור הוא רק אחת הדרכים לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך.

באיש המודרני אני מלמד בחורים איך לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהם ביותר מ -100 דרכים שונות. חלק מדוגמאות השיחה שנתתי לך עד כה רק מציגות שלוש או ארבע דרכים שונות למשוך נשים בדרכים מאוד עדינות. אתה יכול למעשה למשוך נשים ביותר ממאה דרכים שונות.

דוגמה 5

מדברים עם בנות באוניברסיטה

דוגמא נוספת לשיחה היא לא על אישה שעובדת, אלא על אישה שלומדת באוניברסיטה. אז, נניח למשל שבחור מדבר עם בחורה באוניברסיטה ואז הוא שואל אותה מה היא לומדת. היא אומרת לו שהוא לומד רפואה.

ואז הוא יכול לומר מה כמעט כל בחור יגיד לה באותה נקודה, וזה יהיה משהו כמו,'אוי וואו ... זה ממש מגניב. טוב לך! ”זה מה שרוב החבר'ה הולכים לומר לה כי הם רק רוצים להיות נחמדים אליה ולתת לה מחמאה.

הם אפילו לא יודעים שהם יכולים לגרום לה להרגיש נמשכת באותו הרגע.

אז במקום להיות רק הבחור הנחמד האופייני שנותן לה מחמאה ומנסה מאוד להראות לה שהוא בחור טוב, הוא יכול לגרום לה להרגיש נמשכת.

BTW: אין שום דבר רע בלהיות בחור טוב. אתה צריך להיות בחור טוב, אבל אתה יכול גם לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך ברגעים מסוימים בשיחה!

כשהיא אומרת שהיא לומדת רפואה, הוא יכול לומר דבר כזה כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליו ...

'אה, תרופה ... זה נשמע די קל. כלומר כשראיתי אותך חשבתי שאתה נראה כמו ילדה חכמה. חשבתי שאולי אתה לומד משהו קצת יותר קשה מזה. רפואה ... כל אחד יכול לעשות את זה. כל אחד יכול להיות רופא. זה כמו ... אה, בסדר - יש לך שפעת? הנה, קח את האנטיביוטיקה האלו ... זה לא יעבוד, אבל הנה לך ... או ... אה כן, חתוך לו את הרגל ... לא נוכל להציל את הרגל הזו, סליחה. '

בכך שהוא מצחיק אותה ומגלה ביטחון כזה, הוא ימשוך אותה בשתי דרכים שונות בבת אחת. זה הרבה יותר טוב מאשר סתם להיות ידידותי ולא ליצור שום משיכה מינית.

תגובה כזו לא אמורה להיות רצינית. אתה פשוט מתלוצץ וצוחק איתה. אתה יוצר סיטואציה מצחיקה יש מאין, שהיא מושכת לנשים. נשים נמשכות לבחורים שיכולים להצחיק אותם ובטוחים לומר דברים כאלה ולא לפחד לטעות.

נדחה בגלל ששיחק את זה בטוח מדי
הרבה חבר'ה מפחדים לומר משהו שילדה אולי לא אוהבת. הם חוששים לטעות בזמן שהם מדברים איתה, אז הם פשוט שותקים וכלל לא אומרים הרבה. הם מקפידים על שיחה בטוחה, מנומסת וידידותית, אבל זה לא מה שגורם לנשים להרגיש נמשכות.

נושאים שיש להימנע מהם

למען התיעוד כאן, ישנם כמה נושאים שכדאי לנסות להימנע מהם כשאתם מדברים עם נשים ...

אלה כוללים: מוות, רצח, אונס, מחלות ודברים כאלה. ברור, להיכנס לסוגי הנושאים האלה לא יגרום לאישה לרצות לקיים איתך יחסי מין, אבל באופן כללי, אתה יכול לדבר על כל מה שאתה רוצה לדבר עליו כל עוד אתה לא באמת רציני בכל זה הזמן.

הרבה בחורים טועים בניסיון להראות לנשים כמה הם אינטליגנטים, כמה הם בחור טוב, כמה הם אמינים כבחור וכמה שהם נאמנים. הם מקווים שבאמצעות הצגת התכונות האלה בפני האישה זה בסופו של דבר יגרום לה לחשוב,'אתה יודע מה? הבחור הזה בחור טוב באמת ... אני חייב לקיים איתו יחסי מין. אני חייב לתת לו את מספר הטלפון שלי! '

עם זאת, הדרך שזה באמת עובד היא שאתה באמת צריך לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך. עליכם לעורר תחושות של משיכה מינית (לא רגשות ידידותיים, לא מיניים) בדרך שבה אתם מדברים איתה ומתקשרים איתה.

מדוע יש חבר'ה שמקבלים את כל הבנות ... למרות שהן לא כל כך חכמות כמוך

להשיג את כל הבנות
אולי ראית את זה קורה לפני ...

אולי ראית בחורים אחרים שאינם אינטליגנטים כמוך, שאינם טובים כמו בחור כמוך, אבל כשהם מדברים עם אישה, ניצוצות עפים ביניהם תוך שניות. דקות לאחר מכן אתה רואה אותם מתנשקים ועוזבים את המסיבה, הבר או המועדון ביחד.

ניצוצות עפים מיד

מה שקורה הוא שהבחור לוקח את קיצור הדרך להצלחה עם נשים. הוא לא מנסה להכיר אותה שעות, ימים או שבועות לפני שהוא חושף את העניין המיני או הרומנטי שלו. הוא גורם לה להרגיש משיכה מינית אליו מייד ומעביר את הדברים ישר.

זו למעשה גישה כנה, ישירה ויעילה יותר לשימוש מאשר 'לשחק בזה בטוח' ולהתנהג כמו בחור ידידותי שאין בו שום עניין מיני.

מה שהרבה חבר'ה טועים לעשות זה לחשוב,'טוב, אני אדבר עם האישה הזו ואני אספר לה הכל על עצמי ... אני הולך להקשיב לה ולמה שיש לה לומר. אני אנסה כמיטב יכולתי להתחבר אליה ואז אני מקווה שהיא תאהב אותי. '

ואילו, מה שאתה באמת צריך לעשות הוא להפעיל את רגשות המשיכה המינית שלך אליך מיד.

ברגע שרגשות המשיכה המינית של אישה מופעלים, אתה בונה על זה ומתחבר אליה. אם אתה לא יודע לעשות את זה כשמדברים עם נשים, אתה צריך ללמוד את זה.

האם יש לך כבר את כל התשובות להצלחה עם נשים ... או שאתה צריך ללמוד כמה דברים נוספים על נשים?

אתה צריך ללמוד?
רוב החבר'ה צריכים ללמוד איך להצליח יותר עם נשים ... לא רק אתה.

אתה לא לבד עם זה.

יש בחורים בעלי יכולת טבעית עם נשים והם לומדים דברים מסוג זה באופן אינסטינקטיבי כשהם גדלים. בדיוק כמו שאתה עשוי להיות טוב יותר בדברים מסוימים בחיים בהשוואה לחבר'ה אחרים, החבר'ה שבאופן טבעי טובים עם נשים יש כרגע יתרון עליך.

עם זאת, זה לא אומר שתוכלו למשוך נשים כמו שטבעי הטבע. אתה באמת יכול לעשות את זה טוב יותר אם תלמד את מה שאנחנו מלמדים כאן באיש המודרני.

אם בחור לא טוב באופן טבעי עם נשים, הוא עשוי להיות בר מזל מספיק לגדול עם דמות אב שיכולה ללמד אותו איך להצליח עם נשים. אם זה לא זמין, יתכן שיהיו לו דודים, אחים או בני דודים שיכולים ללמד אותו איפה הוא משתבש עם נשים.

עם זאת, אם אתה אחד הבחורים שלא עברו סוג כזה של חינוך או אם אתה אחד מהחבר'ה שלא טוב להם באופן טבעי עם נשים, אתה צריך ללמוד איך. אם אף אחד בסביבה לא מלמד אותך את הדברים, אתה צריך ללמוד אותם באופן פעיל.

לפני 100 או 200 שנה, גברים לא היו צריכים ללמוד דברים מסוג זה מכיוון שנשים היו זקוקות לגברים. אז גבר יכול היה לדבר עם אישה שמוצא חן בעיניו ולעשות כל מיני טעויות שגורמות לדחייה של גברים מודרניים והוא עדיין יוכל להתחתן איתה.

הימים הישנים...

לנשים היו פחות אפשרויות לבחור והיו צריכות למצוא גבר להתחתן. אם אישה לא התחתנה צעירה והפכה לעקרת בית, נראו עליה מלמעלה ונראו מוזרים. אז, החברה בעצם הביטה בחייה של אישה כעל שרת גבר. מבשל עבורו, מנקה ומטפל בצאצאים, בזמן שהוא יצא והרוויח כסף כדי לטפל בהם.

בעבר, גבר בעצם יצטרך להראות שהוא יכול לטפל באישה ולפרנס אותה. הוא היה מחזר אחריה, קונה לה מתנות ומראה לה שהוא מסוגל לטפל בה. לאחר מכן היה מבקש מאביה את ידה בנישואין והם יאבדו את בתוליהם בליל הכלולות.

אהה, כל כך קל ...

אז גברים לא היו צריכים לדעת איך למשוך נשים או להיות נהדרים בשיחה. אם התחלת לחזר אחרי אישה והיא גילתה עניין מסוים, זה בעצם אומר שאתה ואתה הולכים להתחתן ... גם אם תמצוץ לשיחה.

עם זאת, כיום (בין אם מישהו אוהב את זה ובין אם לאו), הכל על משיכה מיידית וחיים של חיים בתנאים שלך. החברה השתנתה ואינה חוזרת לשנות ה 1800 או 1900. אתה מסתגל או נשאר מאחור.

בימים אלה, מרבית הנשים מורשות לקיים יחסי מין לפני הנישואין והן עושות זאת בשמחה. רוב הנשים אינן זקוקות לגבר לצורך הישרדותן משום שהן יכולות להרוויח את עצמן ולהיות מוגנות על ידי החברה סביבן. כתוצאה מכך, רוב הנשים רק בוחרות גברים שהם מרגישים שהם נמשכים אליהם מאוד.

כאשר אישה מתקשרת עם בחור, אם הוא לא גורם לה להרגיש משיכה מינית, אז אין צורך שהיא תהיה איתו. היא לא צריכה אותו. היא מחפשת בחור שגורם לה לרצות אותו, אבל היא לא באמת זקוקה לגבר לצורך הישרדותה המיידית.

מדוע נשים אינן מעוניינות בי?

הרבה חבר'ה טובים באים לאתר שלי ושואלים אותי שאלות מדוע הם כל כך מתקשים להשיג חברה או להשתחרר. במהלך השנים, כמה חבר'ה אמרו דברים כמו,'אני לא יודע מה זה עם נשים בימינו ... אני מדבר איתן והן לא אוהבות אותי. אני בחור טוב, אז איך אוכל להראות לה שאני בעצם בחור טוב ... אני לא הולך לפגוע בה ... אני בחור אמין, אז היא צריכה להיות איתי. '

עם זאת, זה לא כל מה שאישה צריכה להרגיש או לדעת כדי לרצות להתחיל איתך קשר מיני. מה שהיא רוצה להרגיש זו משיכה מינית, ולא רק רגשות חביבים וידידותיים כלפייך. להיות טוב זה לא מספיק טוב. אתה צריך גם לגרום לנשים להרגיש משיכה מינית.

מה שהרבה חבר'ה טובים לא מבינים זה שרוב הבחורים בעולם הזה הם חבר'ה טובים.

אם אתה מדבר עם אישה וחושב שיש לך יתרון על בחורים אחרים כי אתה בחור טוב, אז תחשוב שוב. לנשים יש מבחר עצום של בחורים טובים לבחירה, אבל להיות טוב זה לא מה שמדליק אישה מינית.

מה שמפעיל אישה מינית הם תכונות האישיות וההתנהגויות הגבריות שמושכות נשים באופן טבעי. בחיים שלך כרגע, אתה מפעיל את תחושות המשיכה האלה אצל נשים כשאתה מתקשר איתן, או שאתה לא.

אם אתה לא מעורר את התחושות האלה כשאתה מתקשר עם נשים, אז זה לא משנה כמה אתה בחור טוב. יש המון בחורים טובים אחרים שישמחו איתה גם בשמחה, אבל מה שהיא מנסה למצוא זה בחור שגורם לה להרגיש נמשכת מינית.

רוצה ללמוד עוד על שיחה?

אני מקווה שלמדת משהו שימושי מדוגמאות השיחה שסיפקתי בפוסט זה.

אם עכשיו אתה רוצה לקבל חינוך מעמיק כיצד לדבר עם נשים ולגרום להן להרגיש נמשכות אליך ורוצה להיות איתך מינית ורומנטית, אז יש לי תוכנית שנקראת, http: // store

אתם תהנו מאוד להאזין לתכנית ותלמדו כל כך הרבה תובנות מדהימות על משיכת נשים ותקבלו כל כך הרבה דוגמאות למה להגיד כדי לגרום לנשים לרצות אתכם.

זו תוכנית שמע של 10 שעות בה תלמדו בדיוק מה להגיד בכדי להתחיל שיחות, להמשיך אותם ולהשאיר אותן מעניינות, לבנות על המשיכה המינית של האישה והרצון אליכם עד לנקודה בה היא פשוט צריכה שיהיה לכם.