מה הפירוש של אדם?

מה הפירוש של גבר?

להיות גבר שנשים מרגישות נמשכות אליו וגברים אחרים מעריצים הוא על:

 • להיות מושך לנשים במקום להיות סוג של בחור שהם מזלזלים בו או דוחים.
 • להיות חזק כשאחרים חלשים.
 • ממשיך אחר הפוטנציאל האמיתי שלך בחיים.
 • להיות מישהו שאחרים יכולים להסתכל עליו, להסתמך עליו ולכבד אותו.
 • להיות אוהב וחומל, תוך שהוא גם אסרטיבי.
 • לכבד נשים, אבל לא להיות סחף.
 • לאמץ את הגבריות שלך, במקום להדחיק אותה או להתנהג כאילו אתה נייטרלי יותר ממה שאתה באמת.

האם אתה יודע להיות מושך לנשים כשאתה פוגש אותן, כשאתה בדייט ומתי בזוגיות, או שאתה מקווה שיהיה לך בר מזל שאישה תבחר בך כי אתה בחור כל כך נחמד?

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי להפוך לגבר שנשים רוצות וגברים אחרים מעריצים ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, אי הידיעה כיצד למשוך נשים מובילה בחור בדרך בחיים שלעתים קרובות מלאה בדחייה, דיכאון, בלבול ותסכול לגבי מה שנשים רוצות.

יש בחורים שמעולם לא מלמדים כיצד למשוך נשים וכתוצאה מכך, הם משתדלים להיות 'אהובים' על ידי נשים בגלל היותם בחור נחמד. עם זאת, כפי שתגלו בסרטון למטה, להיות נחמד אינו התשובה להצלחה עם נשים.

כמובן, אין שום דבר רע בלהיות נחמד לנשים, אך עליך גם להבטיח שאתה מאפשר לה לחוות משיכה מינית עבורך. נשים מתרעמות על בחורים שמצפים שיאהבו אותם ויקבלו מערכת יחסים מינית, אוהבת ומחויבת כפרס על היותם נחמדים.האם למדת כיצד להיות גבר על ידי אביך או על ידי דמות אב?

רוב הנערים גדלים מתחת לכנף של אבא שלהם או דמות אב מסוג כלשהו ומבלי שהם מבינים זאת בהכרח, הם קולטים את המשמעות של להיות גבר על ידי דוגמה שלו.

זה לא תמיד דבר רע מכיוון שיש גברים שגברים הם דוגמאות אישיות אידיאליות, אבל בסופו של יום זה רק גבר אחד לוקח על עצמו את המשמעות של להיות גבר וזה לא תמיד עושה טוב- חינוך מאוזן ומאוזן.

בימינו, כמה גברים צעירים גדלים ללא אבא או השפעה גברית בחייהם, ולעתים קרובות נאמר להם כנערים צעירים כי הם 'איש הבית' על ידי קרובי משפחה מכוונות טובות, אך ללא הסבר מה זה למעשה פירושו שניתן אי פעם.

לרוב כשבחור שואל אותי,'מה הפירוש של גבר?'הוא שואל כי משהו או מישהו הניעו אותו לשאול אם הוא האיש שהוא חשב שהוא, או שהוא 'מספיק אדם' למשימה מסוימת.

בחור אחד שלח לי דוא'ל לפני כמה חודשים כי חבריו אמרו לו שהוא צריך 'לגייס' אם הוא רוצה להשיג לעצמו חברה.

בחור אחר שלח אימייל לשאול מה המשמעות של להיות 'גבר אמיתי' כי חבריו הנשים המשיכו לומר'איפה כל הגברים האמיתיים?'אז מה המשמעות של להיות גבר? האם ההגדרה השתנתה עוד מימי אביך, סבא וסבא רבא שלך?

להיות אדם מודרני

להיות גבר בעולם של היום שונה מאוד מלהיות גבר רק לפני דור או שניים. כדור הארץ הוא מקום שונה מאוד בימינו וקצב החיים מהיר יותר ויותר ממה שהיה לפני 100 שנה, או אפילו רק לפני כמה עשורים.

בעבר החיים היו הרבה יותר פשוטים עבור גבר. הוא ידע שכשגדל, הוא ישיג לעצמו עבודה (או יעבוד בחווה המשפחתית), ימצא לעצמו אישה, יקים משפחה, יזדקן ואז ימות.

זה היה די פשוט ורוב הגברים ידעו מה הם אמורים לעשות בחיים שלהם.

נישואים בימים ההם

כשסבא שלך היה צעיר, כנראה היה לו 'עבודה לכל החיים' והוא ככל הנראה עזב את בית הוריו רק כשהיה בטוח כלכלית מספיק כדי למצוא אישה, להקים לעצמו בית ולפרנס משפחה. זוגות לא גרו יחד לפני הנישואין ולנשים, בסך הכל, לא היו קריירות או אפילו שאיפות מחוץ לבית.

זהותה של אישה התבססה סביב יכולתה להיות אם נהדרת ולשמור על משפחתה מוזנת, שמחה ואהובה. מהר קדימה להיום: גברים ונשים מעודדים כעת לחלוק את תפקידי הספק והבית בבית זוגיות או קשרים ארוכי טווח.

זוגות חיים לעיתים קרובות יחד שנים לפני שהם שוקלים אפילו נישואים ונשים ממשיכות בקריירה עצמאית משלהן, ולעיתים קרובות בוחרות קריירה על פני אמהות. יש לנו מדע שאומר לנו שבעתיד הלא רחוק, אנו עשויים לחיות 150, 200 או אפילו 2000 שנה. בשלב זה, הטכנולוגיה ללא ספק תהיה זמינה להחזיק אנשים בחיים ללא הגבלת זמן.

אז מה אתה הולך לעשות עם חייך? אתה הולך לחיות כמו שאנשים עשו לפני 150 שנה? האם הדרך שהם עברו, הדרך בשבילך? אין זה מפתיע שגברים מודרניים רבים מתחילים לשאול את השאלה,'מה הפירוש של גבר?'ולחפש תשובות במודלים לחיקוי ישנים יותר.

הדרך לעתיד נראית קשה לדמיין, מבלבלת וכמו שהיא תתמלא בשינוי. אז מה התשובה?

התשובה היא פשוטה.

לא משנה אילו שינויים יתרחשו בעולם, גבר, תמיד אתה נראה (במיוחד על ידי נשים) כדי להיות עמוד הכוח במציאות זו.

תפקידך להיות חזק, נפשית ורגשית ולא להסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלך כגבר. לכל אדם בעולם הזה יש מטרה שהוא יכול להחליט עליה.

מה הפירוש של גבר היום?

אתה יכול להאמין שזה הגורל שנכתב מראש וזה בסדר, אבל יהיה המקרה אשר יהיה, דבר אחד נשאר: יש חלומות גדולים שיש לך כגבר, ואם אתה מבלה את חייך בהסתתרות מחלומות אלה, אתה לא להיחשב גבר אמיתי.

גבר אמיתי הוא הרבה דברים, אבל דבר אחד שהוא לא הוא פחדן שמסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלו או שמוותר על חלומותיו כשהוא נתקל במכשולים הטבעיים להצלחה גדולה. כפי שאמר פעם קלווין קולידג '(הנשיא ה -30 של ארצות הברית):

'שום דבר בעולם לא יכול לתפוס את מקומו של ההתמדה. כישרון לא; שום דבר לא נפוץ יותר מגברים לא מצליחים עם כישרון. גאון לא; גאונות לא מתוגמלת היא כמעט פתגם. חינוך לא; העולם מלא בזלזולים משכילים. התמדה ונחישות בלבד הם כל יכול. הסלוגן לחץ על! פתר ותמיד יפתור את בעיות הגזע האנושי. ' קלווין קולידג '(1872 - 1933 )

קלווין דיבר חוכמה שאני מדבר היום. אם אתה רוצה להיות גבר, אתה צריך לדחוף או (או ללחוץ הלאה) כמו שאמר קלווין. אם אתה מוותר על דברים גדולים שאתה רוצה להשיג ומנסה להסתתר מאחורי מערכת יחסים עם אישה או להסתתר מאחורי התחביבים או הטלוויזיה שלך, אז אתה לא מה שנשים מתייחסות אליו כגבר אמיתי.

בעולם של היום, להיות גבר כבר לא מקרה פשוט של להיות 'זוכה הלחם' ולפרנס אשה ומשפחה.

נשים מודרניות

נשים יכולות להרוויח את הכסף שלהן כעת (ברוב המקרים), אז מה שהן באמת צריכות ממך זה הכוח הגברי שלך, הנחישות והנכונות שלך להמשיך ולהפוך את החלומות והרצונות שלך בחיים למציאות.

כשהחיים מתקשים או מציבים בפניך אתגר, זכור את דברי קלווין או אותי. אל תתרפק כמו ילד חלש, תהיה גבר ותהיה עמוד הכוח למי שנמצא סביבך או תלוי בך.

אילו דברים הכי אכפת לך מהחיים?

כדי שיכבדו אותו גברים וירצו אותו על ידי נשים, גבר צריך להיות הגבר שלו.

כדי להיות האיש שלך, אתה צריך לדעת מי אתה, מה אתה מעריך בחיים, במה אתה עומד ובמה אתה מאמין. במה הכי חשוב לך בחיים?

אם היית חושב על חמשת הדברים הראשונים שאכפת לך מהם ורוצים להשיג בחיים, מה הם היו? ברגע שהגעת לתשובה לשאלה זו, שאל את עצמך כך: האם אני פונה ישירות לקראת השגת זאת, או האם אני מתחבא בפחד?

מה הפירוש של גבר היום?

אם אתה הולך להיות האיש שלך, אז אתה צריך להבין מי אתה בדיוק. עם זאת, לא משנה מה שתעשה, אל תנסה לעבוד על ידי צפייה בסרט שובר הקופות האחרון, בסיטקום הטלוויזיה או בפרסומת הטלוויזיה. בימינו יותר מדי חבר'ה נשאבים מהטרנדים האקראיים שהם רואים בטלוויזיה ובסופו של דבר מרגישים מבולבלים יותר לגבי המשמעות של להיות גבר.

למשל, כמות הפרסום בטלוויזיה שמכוונת לגברים היא עצומה. פרסומת אחת אומרת לך שאתה צריך להלבין את השיניים, הבאה היא לומר לך שדאודורנט מיוחד וחדש הוא מה שאתה צריך, והשני אומר לך, אלא אם כן אתה נוהג במכונית הספורט המסוימת שהם מפרסמים, אתה לא אדם מגניב.

שוב, אין זה מפתיע שגברים מודרניים יותר ויותר שואלים,'מה הפירוש של גבר?'

אם תשים לב למספיק הפרסום שאתה רואה בטלוויזיה, בסופו של דבר תחשוב שכדי להצליח עם נשים ולהיחשב כגבר, אתה צריך להיראות כמו דוגמן גברי, שיהיה לך שש שרירי בטן, נהג ספורט רכב, קחו טאטו מגניב, ערכו מסיבות קוקטייל עם 50 חברים בכרית המגניבה שלכם, לבשו את האופנה האחרונה ושיניים לבנות בוהקות.

זה מטורף, ובכל זאת הרבה חבר'ה נשאבים לחשוב שנשים רוצות שגברים יגלחו אותם טרי, מריחים כמו בקבוק קלן ולובשים בגדים נקיים ומגוהצים לחלוטין.

החבר'ה האלה מוציאים אז 1,000 דולר של דולרים (או אירו או כל דבר אחר) על בגדים והגאדג'טים האחרונים (כדי להיראות 'מגניבים') ומבזבזים שנים רבות מחייהם בניסיון להיות מה שפרסום הטלוויזיה אומר להם שהם צריכים להיות, רק להבין יום אחד שזה ממש לא עובד.

גרוע מכך, הם מבינים שהם תמיד רואים בחורים שהם 'מכוערים' או שאין להם אפילו עבודה או בגדים יפים עם נשים יפות. כל הזמן הזה הבחור חשב שהוא לא נראה טוב כמו הדוגמניות הגבריות בטלוויזיה או שעדיין אין לו את מכונית הספורט ההיא, ובכל זאת בחורים 'מכוערים' נמצאים עם נשים לוהטות בכל מקום שהוא עושה.

מדוע הכל כל כך מבלבל? מדוע הרעיון מה המשמעות של להיות אדם הפך למעורפל כל כך בעולם המודרני? למה אתה תוהה,'מה הפירוש של גבר?'

פָּשׁוּט.

אתה מקבל הודעות מאלף מקורות שונים על המשמעות של להיות גבר ופחות מ -1% מהמקורות האלה הם למעשה גברים שהם מה שמכונה נשים כגבר אמיתי.

אלא אם כן אתה אחד מהחבר'ה ברי המזל בעולם שגדלת עם אבא שלימד אותך מה זה אומר להיות גבר אמיתי, רוב הדוגמניות הגבריות שלך מבולבלות בדיוק כמוך לגבי מה זה אומר להיות איש. במקום לדעת באמת את התשובה, הם פשוט חוזרים על רעיונות שראו בסרטים בדיוניים או בסיטקציות טלוויזיה ומנסים להבין את החיים כך.

ברוך הבא לעולם המודרני! זה מקום מבלבל לחיות אם אתה לא יודע מה זה אומר להיות גבר.

אם אינך גבר אמיתי ואינך יכול לראות דרך כל הרעש ממכונת התקשורת, תמצא את עצמך עובר מרעיון אחד למשנהו, ומחפש כל הזמן תשובות ממקורות בדיוניים ומאנשים המבולבלים בדיוק כמוך. הם.

תוכלו להקשיב לשיר ברדיו ולחשוב שעבדתם אותו, רק כדי לצפות בטלוויזיה כשתגיעו הביתה ותגיעו למסקנה אחרת לגמרי!

אז אני הולך לחתוך את כל הרעש ולומר לך מה זה אומר להיות גבר. בעיקרו של דבר, עליכם:

 • להיות חזק.
 • יש מטרה בחיים.
 • להיות עמוד עוצמה לאחרים.
 • להיות חזק יותר רגשית מאחרים, במיוחד נשים.
 • ללכת אחרי החלומות שלך בחיים ולעולם לא לוותר.
 • לִהיוֹת סוג הגבר שיכול באופן טבעי למשוך נשים , ולא גבר מבולבל שמשתדל מאוד להיות 'מוצא חן בעיניי' נשים ואז צריך להסתפק במקום השני הכי טוב או כל מה שהוא יכול להשיג.

למרות שנשים מרוויחות כסף בעצמם בימינו ורוצות לעשות קריירה (במקרים רבים), הן מעולם לא הפסיקו לרצות גבר שיוכל להגן עליהן.

למרות שהחברות שלנו כוללות כעת משטרה, בתי משפט, כלי תקשורת, מרכזי קניות וכל מיני בונוסי בטיחות, אישה עדיין רוצה להרגיש כאילו היא יכולה לסמוך עליך אם המצב יהיה קשה. היא רוצה לדעת את זה, לא משנה מה יקרה, אתה לא הולך להתפורר. אם אתה יכול להיות כזה, אתה תהיה מה שנשים מכנות כגבר אמיתי.

להיות איש מטרה

גילית מה המטרה הספציפית שלך בחיים? עליכם להחליט מה אכפת לכם ומה אתם רוצים להשיג, לעשות או להיות בחיים.

אם אינך יודע מה מטרתך בחיים ומרחף כמו שקית ניילון ברוח, במקום לעוף באוויר כמו כדור לעבר מטרה, רוב הנשים ירגישו כבויות על ידך , רמה אינסטינקטיבית.

יש נשים (בדרך כלל נשים לא מושכות או נשים שמחפשות בחור מבולבל שהן יכולות לשלוט בהן, אך בסופו של דבר הן יזרקו או יבגדו בהן) כמו בחורים שאין להם הרבה מושג מה זה אומר להיות גבר.

עם זאת, אם אתה רוצה אישה איכותית ומערכת יחסים איכותית, אתה חייב לאמץ את תפקידך כגבר כאן על כדור הארץ. התברר מי אתה, מה אתה רוצה ואיך אתה הולך לגרום לזה לקרות.