מהי פלירטוט ולמה זה מדליק נשים כל כך בקלות?

מה זה פלירטוט ולמה זה מדליק נשים כל כך בקלות?

פלירטוט הוא מרכיב חיוני שעליך לכלול כשאתה שם מתקרב ולאסוף נשים כדי להשתחרר, להשיג חברה או למצוא לעצמך אישה. זה גם משהו שאתה צריך לכלול במערכת יחסים כדי לעזור לשמור על הניצוץ בחיים.

כשמדובר בפגישה עם נשים, אם גילית שהשיחות שלך עם נשים מתחילות טוב, אבל אז מתמזמזים ומשתעממים עד כדי כך שהילדה פשוט לא נראית מעוניינת יותר לדבר איתך, ואז לפלרטט הוא ככל הנראה המרכיב החסר שעליו התבוננת.

בפוסט זה

בפוסט זה אענה לך על השאלות הבאות בנושא פלירטוטים:

  • מה זה פלירטוט?
  • מהי דוגמה לפלרטט?
  • מדוע נשים מעדיפות גברים שיכולים לפלרטט?
  • מדוע פלירטוט מפעיל אישה כל כך בקלות?
  • האם לפלרטט כל מה שאתה צריך כדי למשוך אישה למין או לזוגיות?

מה זה פלירטוט?

הדרך הטובה ביותר להתחיל לענות על שאלה זו היא להסתכל על ההגדרה המילונית:

לְפַלרְטֵט (פועל): להתנהג כאילו אתה נמשך או מנסה למשוך מישהו, אבל לשם שעשוע ולא עם כוונות רציניות. לבית המשפט בזריזות או לפעול באהבה ללא כוונות רציניות.

אז מה זה אומר? בעיקרו של דבר, אתה מראה שאתה נמשך אליה, אבל זה לא רציני. אתה עושה את זה בלי כוונות רציניות. אתה מתנהג באהבה, אבל בלי כוונות רציניות. מה הפירוש של משחק בחיבה?מָלֵא אַהֲבָה (תוֹאַר): מגלה תשוקה מינית, הבעת אהבה, אהבה.

על ידי פעולה אוהבת או אהבה כלפיה אתה מגלה עבורה תשוקה מינית, מראה עליה אהבה והערכה, אך ללא כוונות רציניות.

נשים יודעות שפלירטוט אינו רציני, המילון אומר שפלירטוט אינו רציני ואני אומר גם לך; זה לא דבר רציני לעשות, אבל זה דבר חשוב מאוד לעשות כי זה יוצר ניצוץ בינך לבין אישה.

מהי דוגמה לפלרטט?

סטארבקס בריסטה

הדוגמאות לפלרטט שאני הולך לספק לך מתרחשות בבית קפה של סטארבקס כשאתה מתקשר עם הבריסטה הנשית ומזמין קפה.

הדוגמה הראשונה לפלרטט שאני אתן לך היא דוגמה עדינה לפלרטט ואז אני אביא דוגמה ממש ברורה לפלרטט, כדי להבטיח שתבין לגמרי מה קורה.

1. דוגמה עדינה לפלרטט

עם הדוגמה העדינה הזו של פלירטוטים, זה יותר קשור לשפת הגוף שלך, לטונאליות, לאווירה שלך ולאיך שאתה נתקל במקום במה שאתה אומר. אתה מתנהג באהבה, מראה לה שאתה נמשך אליה, אבל אתה לא עושה את זה בצורה רצינית.

זה לא דבר רציני, רשמי, מסוכן; אתה פשוט בחור מגניב, קליל, אוהב, מקסים ואתה מגלה בה עניין מאוד עדין שנשים אוהבות.

סטארבקס בריסטה

אז אתה ניגש והיא שואלת אותך,'מה תרצה להזמין?'אוֹ'מה אני יכול להשיג לך היום?'ובמקום פשוט להזמין את הקפה שלך כלקוח רגיל ולא להראות לה שאתה מוצא אותה מושכת, ולא להביע כל אהבה או הערכה כלפיה, אתה יכול לפלרטט איתה בצורה מאוד עדינה.

כשהיא שואלת אותך משהו כמו,'מה אני יכול להביא לך?'אתה יכול להשהות, לחייך, להסתכל עליה למעלה ולמטה ולומר,'טוב ... שלום, מה שלומך היום?'עם ביטוי עדין של אהבה, הערכה ותשוקה מינית.

זה מה לפלרטט. אתה מראה לה שאתה מוצא אותה מושכת ואתה עושה את זה ללא כוונות רציניות. אתה פשוט בחור מגניב, בטוח, אוהב, מקסים על ידי לפלרטט איתה בצורה כזו.

סטארבקס בריסטה

מה שאולי תשימו לב עכשיו כשאנחנו מדברים על פלירטוטים עדינים הוא שאותו בחור כמו ג'ורג 'קלוני, שנשים מכנות כמקסים, השתמש בסוג זה של שפת גוף לאורך כל הדרך.

ג

כאשר הוא מתקשר עם מארחות או מראיינים, תבחין שהוא משתמש בחיוך פלרטטני ובשפת גוף. הוא מראה את הערכתו ליופיה של האישה ולמשיכה המינית. הוא לא מפחד להביע את התחושה הזו בצורה פלרטטנית בעדינות.

הדבר תקף גם לאינטראקציות שלך עם נשים; אתה יכול להראות סוג זה של הערכה ליופיה של האישה, לאטרקטיביות שלה ואתה יכול לעשות זאת בצורה אוהבת. זה לא רציני; אתה לא עושה את זה בכוונות רציניות. אתה פשוט מפלרטט איתה ונותן לה את סוג חווית התקשורת שנשים כמהות לחוות עם גברים.

2. דוגמה ממש ברורה לפלרטט

הדוגמה הבאה היא דוגמה ממש ברורה לפלרטט כדי להבטיח שתקבלו את הנקודה ותבינו מהי פלירטוט. זכור: אתה מתנהג כאילו אתה נמשך אליה, אתה מראה את המשיכה שלך אליה, אתה מראה את הערכתך כלפיה, אבל זה לא רציני, מה שאומר שאתה יכול להתבדח איתם לפעמים כמו שאעשה זאת להדגים בדוגמה הבאה.

כשאתה ניגש והאישה שואלת אותך,'מה תרצה להזמין?'להיות לפלרטט איתה בצורה ממש ברורה, אתה יכול להשהות, לחייך ולהגיד משהו כמו,'טוב ... חשבתי שאני יודע מה אני הולך להזמין, אבל הלכתי עכשיו ומוחי התרוקן. אני עומד כאן ומדבר עם הבריסטה הכי יפה בכל סטארבקס, אז איבדתי את רכבת המחשבה שלי. בואו נראה ... מה אני הולך לקבל? לאטה ... קפוצ'ינו ... אני מניח שאקבל לאטה. '

זו דוגמה ממש ברורה לפלרטט כי אני בעצם אומר את מה שאני מרגיש לגבי האטרקטיביות שלה, בכך שהזכרתי שאני עומד שם ומדבר עם הבריסטה הכי יפה בכל סטארבקס. זה לא עדין כמו פשוט ללכת עם חיוך מיני ועדין ואומר,'טוב ... שלום, מה שלומך היום?'

עם הדוגמה הברורה באמת לפלרטט, אני בעצם אומר משהו כמו,'טוב ... עכשיו מוחי נעלם. אני עומד כאן ומדבר עם הבריסטה הכי יפה בכל סטארבקס ושכחתי מה אני הולך להזמין. '

אתה שובב עם הצגת המשיכה המינית, האהבה וההערכה כלפיה. אתה לא עושה את זה בצורה רצינית שדורשת תגובה רצינית. אתה פשוט מפלרטט, מחמיא לה, מביע את אותה אהבה והערכה כלפיה וזה לא דבר רציני. עם זאת, לפלרטט דבר חשוב מאוד לעשות כי זה יוצר ניצוץ בינך לבין האישה.

מדוע נשים מעדיפות גברים שיכולים לפלרטט?

מדוע נשים מעדיפות גברים שיכולים לפלרטט?
ישנן סיבות רבות מדוע נשים מעדיפות גברים שיכולים לפלרטט ואני אצטרך להסביר לך את אלה בכדי להבטיח שאתה באמת מבין את זה, כי הרבה חבר'ה רואים בפלירטוטים כמשחקי מוח מטופשים וחסרי טעם שנשים רוצות לשחק.

בחור עשוי לחשוב או לומר,'אני לא רוצה לעשות שום דבר כזה. אני מוצא אותה מושכת ורק רוצה להגיד לה שלום, לבקש ממנה לצאת לדייט ואז היא מחבבת אותי שאני בחור טוב. מדוע היא חייבת לשחק משחקים? מדוע זה לא יכול להיות פשוט יותר? '

עם זאת, תהליך הדייטים פשוט לא עובד בצורה כזו ותגלה מדוע כשאני מסביר את ארבע הסיבות העיקריות הבאות.

1. פלירטוטים מאפשרים לה תחילה להרגיש את אישיותו של הבחור

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שנשים מרגישות נמשכות לגברים מסיבות אחרות מאשר גברים מרגישים נמשכות לנשים. אישה יכולה להרגיש נמשכת למראה הגופני של הגבר, אך אם אישיותו והתנהגותו אינם גורמים לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש, אז היא לא מתעניינת כמעט בכל המקרים.

למרות שהוא 'נראה טוב', היא עדיין תדחה אותו ולא תתעניין כי הוא פשוט לא 'מרגיש טוב'.

נדחה למרות שהוא נראה טוב

עם זאת, אותו כלל לא חל על רוב הגברים בכל הנוגע למשיכה שלהם לנשים.

גברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של אישה ואם אישה מושכת, רוב הגברים שהיא פוגשת יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין או אפילו לפתוח בקשר גם אם הם לא אוהבים את האישיות וההתנהגות שלה.

מרבית החבר'ה היו מוכנים לתת לו קיום יחסי מין מכיוון שרוב החבר'ה מוכנים לקיים יחסי מין או מופעלים מספיק רק על פי המראה הפיזי של האישה.

רוב הגברים היו מוכנים לקיים יחסי מין עם הנשים הללו, גם אם הגברים לא עשו זאת

זו הסיבה שפיצוץ הפורנו אירע באינטרנט. גברים מסתכלים על פורנו ומופעלים מייד, פשוט על סמך מראה האישה. גם אם הבחור לא אוהב את האישיות, המוסר, הערכים או רמת האינטליגנציה של האישה, הוא עדיין יכול להיות חרמן ולרצות לקיים איתה יחסי מין (או לטלטל אותה).

איש מסתכל על פורנו. גברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של נשים

רק על סמך מראה גופני, רוב הגברים מוכנים ומוכנים לתת הזדמנות לאישה מושכת. הם היו יוצאים איתה, מקיימים איתה יחסי מין או אפילו מתחילים איתה מערכת יחסים גם אם הם לא לגמרי אוהבים את האישיות וההתנהגות שלה. זו העמדה שרוב הנשים נמצאות בה ואתה צריך להבין שאם אתה הולך להבין מדוע נשים מתנהגות בדרכים בהן הן נוהגות.

יש בחורים שסטנדרטים גבוהים יותר כשמדובר בנשים ורוצים למצוא אישה שהיא לא רק מושכת, אלא גם בעלת אישיות נהדרת. עם זאת, רוב הגברים (95%) שאישה תפגוש בחייה, ישאלו אותה או יראו לה שהם באמת מעוניינים ורוצים להיות חבר שלה, פשוט על סמך המראה שלה.

גם אם הבחור לא אוהב את האישיות שלה, גם אם היא קצת כלבה, רוב החבר'ה עדיין יהיו מעוניינים לתת לזה אפשרות. אם היא מושכת, זה סוג הטיפול שהיא תקבל במהלך חייה מגברים.

עם זאת, היא לא רק רוצה לקבל את אחד מאותם בחורים אקראיים. היא רוצה בחור שיכול לגרום לה להרגיש נמשכת ... וזה לא קשור רק למראה של בחור.

נדחה על כך שלא השתמש בפלירטוט כדי ליצור ניצוץ ראשון

במקום להיות מוכנים מיד לקיום יחסי מין, יש לחמם את רוב הנשים. יש נשים שקלות מאוד ויעשו יחסי מין מיד או שיהיה להן קל מאוד לאסוף, גם אם לבחור אין מעט מיומנות למשוך ולקטוף נשים. עם זאת, יש לחמם את רוב הנשים ואם אישיותו והתנהגותו של הבחור לא מדליקים אותה וגורמים לה להרגיש נמשכת, אז היא לא מתכוונת ללכת יחד עם זה.

פלירטוט מאפשר לאישה לחוש תחילה את אישיותו של הבחור לפני שהיא מתחילה לגלות עוד קצת עניין. במקום שאישה רק תגיד,'אה, אתה אוהב אותי? אוקיי ... אתה נראה טוב, אני נראה טוב, אז אתן לך את המספר שלי ... בוא נצא לדייט ... מה דעתך על הלילה? בוא למקום שלי, נקיים יחסי מין ונתחיל את הקשר הזה 'היא תרצה קודם להרגיש את האישיות של הבחור.

2. לפלרטט הוא דיסקרטי ולא מתחייב

כשאתה מפלרטט עם אישה והיא מפלרטטת איתך בחזרה, זה לא אומר שהיא אומרת,'אוקיי, אני מחבב אותך ואני רוצה לפתוח בקשר'אוֹ'אוקיי, בוא נעשה סקס.'מה שהיא עושה זה פשוט לפלרטט איתך כדי לראות איך זה מרגיש ואם זה מרגיש טוב, היא תלך עם זה.

נשים אוהבות לשחק במה שאני מכנהאזור אולי הפלירטוטיםלראות איך הם מרגישים, לפני שמתחייבים למשהו אחר. אזור אולי הפלירטוט הוא,'אולי אני אוהב אותך, אולי לא. אולי אני אתחבר אליך, אולי לא. '

הרבה חבר'ה לא אוהבים את זה ומייחלים שנשים יהיו פשוטות יותר ולעניין.“מה עם כל המשחקים המטופשים האלה ?! אני אוהב את הבחורה ההיא ... אני מוצא אותה מושכת ... אני רוצה להיות איתה. מדוע היא משחקת קשה להשיג? למה היא מקשה על זה? '

אחת הסיבות מדוע היא שאישה רוצה להיות דיסקרטית לגבי העניין המיני שלה בבחור, כך שאנשים אחרים (כולל הבחור) לא יחשבו שהיא 'קלה' או יזלזל בה בשום צורה שהיא. בנוסף, לפני שהיא ממש מתחייבת לצאת לדייט עם בחור, לקיים יחסי מין או לפתוח בזוגיות, היא רוצה להיות מסוגלת להרגיש נמשכת אליו קודם כל מכיוון שהמשיכה שאישה מרגישה כלפי בחור מבוססת בעיקר על האופן שבו שלו אישיות והתנהגות גורמים לה להרגיש.

אם אישה מושכת, רוב הבחורים שהיא פוגשת מוכנים להתחיל איתה (כלומר לנשק אותה, לקיים איתה יחסי מין, להוציא אותה לדייט וכו ') פשוט על סמך המראה שלה, אבל היא לא. ראשית צריך 'לחמם' את רוב הנשים ואז הן יהיו מעוניינות להתקדם לנשיקה, לדייט, לקיים יחסי מין או לפתוח בקשר.

3. פלירטוט בונה מתח מיני

מתח מיני הוא תחושה מרגשת שגבר ואישה יחוו כאשר הם רוצים לקיים יחסי מין אחד עם השני או ללכת לשלב הבא של מערכת יחסים, אך יש משהו (או מישהו) החוסם את ההתקדמות הזו.

דוגמא 1: הם עובדים יחד ונמשכים זה לזה, אך זה נחשב לא נכון או לא הולם להתחבר, אז הם פשוט מפלרטטים זה עם זה והמתח המיני מצטבר. אַחֵר

דוגמה 2: אישה מקיימת אינטראקציה עם בחור בבר שלא קל לאסוף. הוא לא בחור טיפוסי שמיד מוכן להתחבר אליה או להיות חבר שלה פשוט על סמך המראה שלה. במקום זאת, הוא מרגיש נמשך אליה, אך יש לו את היכולת 'לחמם אותה' על ידי בניית המתח המיני ביניהם.

רוב החבר'ה מגיבים באופן מיידי למראה הגופני של האישה ומוכנים לפעול פשוט על סמך זה, ולכן החבר'ה מתרוצצים לפורנו. המשיכה למראה הגופני של האישה מספיקה עבור רוב החבר'ה.

עם זאת, מה שאישה רוצה לחוות הוא התחושה המרגשת של מתח מיני שקורה רק עם בחור שמבין את העמדה בה נשים נמצאות בכל מה שקשור לדייטים ולמין. היא רוצה להרגיש נמשכת אליו בדרכים רבות ושונות במהלך אינטראקציה עד כדי כך שהיא גם מוכנה להתנשק או לקיים יחסי מין.

אתה יכול למשוך אישה לפי האופן שבו אתה מדבר איתה, איך אתה משתמש בשפת הגוף שלך ואיך אתה מגיב למה שהיא אומרת ועושה. אלו דברים שבחור יודע לעשות או לא. חבר'ה שלא יודעים איך למשוך נשים במהלך אינטראקציות ידברו עם נשים והשיחות אולי מתחילות בסדר, אבל זה מהר הופך משעמם והאישה מאבדת עניין כי אין שום הצטברות של משיכה או מתח מיני.

גברים רבים לא רוצים לפלרטט עם נשים כי הם רוצים שנשים יפסיקו להיות מטופשות וכמוהם על היותם בחור טוב,'היי ... אני בחור נחמד ... אני אינטליגנטי ... יש לי כוונות טובות איתך. מה עם כל המשחקים המטופשים? אני אוהב אותך ... בואי נפסיק להתעסק כאן. '

למה לא

עם זאת, מה שקורה באמת הוא שאם אתה מסרב לפלרטט עם נשים, מה שאתה מסרב לעשות הוא ליצור ניצוץ בינך לבין אישה כשאתה פוגש אותה. השיחות האינטליגנטיות, העמוקות והמשמעותיות עם אישה מתרחשות בהמשך הקשר. אינך צריך לערוך שיחות מסוג זה עם אישה בהתחלה כדי לעניין אותה בך.

עליכם ליצור ניצוץ, לבנות את המשיכה שלה עבורכם וליצור תחושות מתח מיניות מרגשות. רוב הנשים צריכות 'להתחמם' לפני הבחור והן אינן מעוניינות להתחיל (כלומר עם נשיקות, יחסי מין או זוגיות) פשוט על סמך מראהו של הבחור. הם רוצים להרגיש נמשכים ומופעלים על ידי אישיותו והתנהגותו.

בתחילה, נשים רוצות להרגיש איתך ניצוץ ופלירטוט היא אחת הדרכים הקלות ביותר לגרום לזה לקרות. יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לומר ולעשות כדי לפלרטט עם אישה וליצור בינך לבינה כשאתה פוגש אותה לראשונה.

אם יש אישה שאתה כבר מכיר ולא יצרת איתה ניצוץ, אתה יכול עכשיו ליצור את הניצוץ הזה באמצעות פלירטוט ואז לבנות על זה על ידי משיכת אותה בדרכים רבות ושונות.

הרבה גברים אינטליגנטים רוצים שנשים יתרשמו מהעובדה שהן אינטליגנטיות, בעלות רעיונות מעולים על העולם והפוליטיקה (או כל נושא אחר שהם חושבים שנשים צריכות להתרשם ממנו), יש להן עבודה נהדרת, יש להן כוונות גדולות עם אישה, אבל זה לא מה שהיא מחפשת.

היא רוצה להרגיש ניצוץ של משיכה מינית ואז היא רוצה שתוכל לבנות על זה על ידי כך שהיא תרגיש מופעלת על ידי האישיות וההתנהגות שלך, וזה למעשה דבר קל מאוד לעשות ברגע שאתה יודע מה אתה עושה .

4. זה יותר כיף ומהנה מאשר לדבר עם בחור שלא מפלרטט

מדבר עם בחור שלא

עם פלירטוט, ניצוצות עפים מיד בין גבר לאישה ובזוגיות, פלירטוט הוא אחד הדברים שעוזרים לשמור על הניצוץ בחיים.

מה שקורה להרבה זוגות הוא שהם ייכנסו למערכת יחסים ובתחילה, זה יהיה מהנה ומרגש מכיוון שיש את 'התאווה למתחילים' בתחילת הקשר.

הניצוץ גוסס
עם זאת, ברגע שהתאווה הראשונית ההיא נפטרה, אם הבחור לא יודע לפלרטט עם אשתו ולא יודע ליצור מתח מיני נוסף כדי לשמור על הניצוץ בחיים, הקשר יכול להתחיל להרגיש משעמם. לאחר מכן בני הזוג מרגישים כמו חברים או בני בית והאש מתחילה להישרף ללא ניצוץ ביניהם.

מדוע פלרטוטים מפעילים אישה כל כך בקלות?

הסיבה לפלרטט מפעילה אישה כל כך בקלות, היא שהיא מושכת נשים בדרכים רבות ושונות בבת אחת.

רוב החבר'ה עוברים את החיים שכדי למשוך נשים, אתה צריך להיראות טוב, להיות גבוה, להיות בעל שרירים, יש לך המון כסף, להחזיק מכונית יקרה, לגור בבית או בדירה מדהימה, ללבוש את הבגדים הטובים ביותר ואז אתה תקבל את הילדה. עם זאת, זה פשוט לא איך זה עובד. העובדה היא שאתה יכול למשוך נשים בכל כך הרבה דרכים שונות.

כן ... נשים נמשכות לבחורים שנראים יפה. בחור נאה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת.

כן ... להיות גבוה יגרום לאישה להרגיש איזה משיכה לבחור.

כן ... בעל גוף מושלם וחדר כושר יכול לגרום לאישה לחוש משיכה.

עם זאת, הם לא הדברים היחידים שנשים יכולות להרגיש נמשכות אליהן ובגלל זה תראו בחורים הסובלים מעודף משקל, עם נשים מושכות. תראה בחורים שרבים חושבים שהם לא נראים טוב, עם אישה יפה. תראה בחורים שמגיעים ממרוץ (למשל אסיאתי) שבו אנשים אחרים חושבים שהוא לא יכול למשוך הרבה נשים, אבל הוא יעשה את זה ... בקלות.

בחור שמן עם חברה לוהטת. היא מוצאת אותו מושך
בחור אסייתי מתחתן עם ילדה לבנה. היא מוצאת אותו מושך
בחור קירח עם אישה יפה. היא מוצאת אותו מושך
בחור שמן עם חברה סקסית
בחור שמן עם חברה יפה. היא מוצאת אותו מושך
גבר מכוער עם נשים יפות. היא מוצאת אותו מושךבחור חנון עם חברה יפה
בחור מכוער עם חברה יפה. היא מוצאת אותו מושך

למה זה קרה? איך נשים יכולות להרגיש נמשכות לבחורים שלא נראים כמו דוגמניות גבריות? מה קורה?

עובדת טבע היא שנשים יכולות להרגיש נמשכות לגברים מסיבות רבות ושונות. משיכה של אישה לגבר אינה מוגבלת למראהו הגופני. כשאתה מפלרטט עם אישה, אתה ממש מושך אותה בדרכים רבות ושונות בבת אחת.

על ידי פלירטוטים עם אישה אתה:

  1. להיות בטוח.
  2. הצגת אינטליגנציה חברתית.
  3. להיות גברי.
  4. להיות מקסים.

אתה נמצא בטוח ומציגים אינטליגנציה חברתית בכך שהוא בחור שמבין ממש לפלרטט ויודע שנשים אוהבות את זה ושהן רוצות שבחורים יעשו את זה איתם.

אתה נמצא גַברִי כי אתה גורם לה להרגיש ילדה; אתה לא מפחד לומר או לעשות משהו כזה בסביבה ציבורית או חברתית. אתה גם כן מַקסִים , תלוי באיזה סגנון פלירטוטים אתה משתמש באותה עת.

יש כל כך הרבה דרכים שונות שהאישה מרגישה נמשכת אליך כשאתה מפלרטט איתה. אם תחשוב מהי אטרקציה בפועל, תבין כיצד היא עובדת. ההגדרה המילונית של משיכה היא:

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר תחושות של עניין, חיבה או רצון.

ההגדרה המילונית של משיכה אינה,'התחושה שאישה מקבלת כשהיא רואה בחור שנראה טוב.'משיכה מתרחשת כאשר אישה מתבוננת, מבחינה או חווה איכויות בגבר המעוררות בתוכה תחושות של עניין, חיבה ורצון.

כשמדובר במשיכת נשים, יש לך כל כך הרבה כוח. יש לך יותר כוח ממה שאתה כנראה מבין. אתה יכול למשוך נשים בכל כך הרבה דרכים שונות.

האם לפלרטט כל מה שאתה צריך כדי למשוך אישה למין או לזוגיות?

לא.

לפלרטט זה פשוט אחד מהדרכים בהן אתה יכול למשוך נשים.

גם בחנות http: //.

כשתעשה זאת, תהיה לך את המיומנות המורכבת הנדרשת כדי להצליח עם נשים ואתה תהיה מסודר לכל החיים. תהיה לך בחירה עם נשים ותוכל למשוך נשים כשתפגוש אותן ותשמור על המשיכה של אישה בזוגיות.