מהו שפם פו מאנצ'ו?

פו מנצ'ו הוא שם שנגזר ישירות משמו של הנבל הסיני המפורסם ד'ר פו מאנצ'ו. זהו מראה השפם הנתמך על ידי ד'ר פו מאנצ'ו שאנו מכירים כיום את שפם פו מאנצ'ו.

המראה מנוהל גם על ידי רבים שנקראים 'נבלים' בז'אנרים שונים של סרטים והוא גם פופולרי מאוד בקרב אופנוענים וקבוצות שונות אחרות בעלות מוניטין מרושע. אם אתה מעוניין לגדל לעצמך שפם פו מאנצ'ו, כדי להעניק לעצמך את התחושה המחוספסת והקשוחה, ובכן, זה המקום.

המאמר מדגיש או אותך כיצד לגדל, לעצב, לקצץ שפם פו מאנצ'ו וגם 10 וריאציות מובילות לסגנון.

מהו פו מנצ'ו שפם?

שפם פו מאנצ'ו הוא שפם ישר ומלא, שמקורו בקצוות השפה העליונה וגדל כלפי מטה על פני השפתיים והסנטר, המשתרע לעתים קרובות על קו הלסת ובעלי שני גידים מחודדים. בדרך כלל מעורבת גם הרחבה שלישית של השפם. זהו גיד שלישי היורד מהסנטר דרך כתם קטן.

כפי שצוין לעיל, שפם פו מאנצ'ו הוא שם נרדף למראה קשוח ומחוספס, בעיקר על ידי נבלים. ניתן לייחס את המראה בעיקר לגברים אסיאתיים וגם לספורט עם וריאציות.

כיצד לגדל שפם פו מאנצ'ו

כיצד לגדל שפם פו מאנצ

מָקוֹרגידול שפם פו מאנצ'ו דורש מעט זמן ומאמץ כיוון שכולנו יודעים כי שיער צומח רק סנטימטר וחצי בלבד בחודש. כדי לגדל שפם פו מאנצ'ו השתמשו בטיפים הבאים-

 • בזמן תקופת הצמיחה, חתן את השפם לפחות פעמיים בשבוע וודא שרק קצות השיער יורשו לצמוח.
 • לגלח את שאר הפנים מדי יום שני.
 • השתמש בגוזם לעיצוב השפם וגם שמר על שאר השיער שלא יגדל עבות וארוך.
 • שיער הזקן דורש גילוח כדי לשמור על קצות השפם תלויים ישר כלפי מטה מבלי ששאר הפנים יהיו מחוברים אליו.
 • שפם Fu Manchu האמיתי הוא כזה שתלוי כראוי מבלי שיגדל אותו על ידי שיער הזקן.

כמה זמן לוקח לגדל שפם פו מאנצ'ו

כפי שצוין לעיל, גידול שפם פו מאנצ'ו דורש מעט זמן ומאמץ. ברור שזה ישתנה מאדם לאדם. עם זאת, בדרך כלל מכיוון שהשיער צומח רק סנטימטר וחצי בחודש, המראה ייקח לפחות 4 עד 5 חודשים עד שתשיג אותו.

זמירה קבועה ושימוש בתוספי מזון כגון שמני שפם יכולים לעזור להאיץ מעט את התהליך אך לא בהרבה. השמנים עם זאת יסייעו בשמירה על בריאות השפם שלך, אשר בתורו יעזור לו לגדול היטב.

כיצד לעצב שפם פו מאנצ'ו

כפי שצוין לעיל, אם אתה רוצה מראה מחוספס וקשה, אז מראה שפם של פו מאנצ'ו הוא התשובה שלך. זכור את הנקודות הבאות בעת עיצוב שפם פו מאנצ'ו.

 • לגדל שפם בחלק העליון של השפתיים שלך.
 • המשך לגדל את השפם כלפי מטה מכל צד הפה.
 • לגלח את כל השיער הצומח מעבר לזווית הפה שלך כדי לשמור על השפם דק.
 • חלק את השפם והשתמש במעט שעווה על מנת להצביע על שני הקצוות כלפי מטה.
 • אתה יכול לעצב את הקצוות האלה על ידי לתת להם להיות או לצמות אותם או לתת להם להסתיים על הסנטר או ממש מתחת לסנטר.

כיצד לקצץ שפם פו מאנצ'ו

כיצד לקצץ שפם פו מאנצ

מָקוֹר

יש לשמור על מראה פו מנצ'ו. אי אפשר להשאיר אותו לבד אחרי שהגעת למראה. לא לשמור על שפם פו מנצ'ו שלך יוביל לכך שבסופו של דבר יצמח ממנו וייתן לך מראה מאוד לא מסודר. אם אי פעם תרגיש שהתגברת הצורך בשפם פו מאנצ'ו, עדיף ללכת על גילוח נקי ואז להתמקד בסגנון שפם אחר. אתה יכול להשתמש בטיפים הבאים כדי לקצץ את כאב הלחות של Fu Manchu-

 • בעזרת גוזם, גזרו כל יום שני כדי לקצץ את השיער שצומח שאינו חלק מהמראה.
 • בעת השימוש בגוזם וודא שרק השיער בפינה העליונה של השפתיים והריצה לאורך צידי הפה נראים לעין.
 • בהתאם לאורך שאליו אתה רוצה לשמור את הקצוות המחודדים שלך, קח מספריים וגזור את השיער בקצוות כדי לקבל אותו באורך הרצוי.
 • השימוש במספריים לא יהיה נחוץ כל יום אחר. אתה יכול להשתמש במספריים פעם או פעמיים בחודש.

איך להשיג את פו מנצ'ו במראה זקן

איך להשיג את פו מנצ


מָקוֹרהזקן הקלאסי של פו מאנצ'ו מחייב אותך להיות בעל שיער רק בפינה העליונה של השפתיים שלך ולזוז כלפי מטה בצידי הפה. עם זאת, ניתן לשלב מראה זה גם עם זקן.

תן לשיער על הלסת והסנטר שלך לצמוח במקום לקצץ אותו. כדי לשמור על בריאות הזקן והשפם, המשך להשתמש בשמני זקן והמשך לקטום באופן קבוע לצמיחה תקינה. כדי שהמראה יהיה מתאים, נסו לשמור על הזקן קצר מכיוון שזקן ארוך יכסה את סגנון השפם ויראה כמו כל סגנון זקן אחר.

איך להשיג את פו מנצ'ו עם מבט עזים

איך להשיג את פו מנצ

מָקוֹר

ניתן לשלב גם את שפם פו מנצ'ו עם זקן. פשוט עקוב אחר ההוראות שלעיל לגידול שפם פו מאנצ'ו ושלב אותו עם מעט צמיחת שיער על הסנטר. המראה מתאים למי שמרגיש שהסנטר שלו רחב מאוד או קצת עקור. התיש מסייע בזריקת תשומת הלב מהסנטר ויסייע במיקוד תשומת הלב של האדם בשפם פו מאנצ'ו.

הבדל פו מאנצ'ו נגד שפם פרסה

הרבה בלבול שורר בנוגע לשפם פו מנצ'ו ושפם הפרסה. ההבדל הבסיסי בין שני סגנונות אלה הוא שסגנון פו מנצ'ו דורש שפה עליונה נקייה למעט פינותיו והקצוות המחודדים מתחילים מפינת השפה העליונה ונעים כלפי מטה בצידי הפה. שפם פרסה עם זאת כולל שיער על השפה העליונה כמו גם על צידי הפה, ובכך מחבר את השפם עם קצותיו.

10 סגנונות השפם השונים של פו מאנצ'ו

מספר 1: קלאסי

פו מנצ

מָקוֹר

שפם פו מאנצ'ו הקלאסי הוא שפם פו מנצ'ו המקורי. אין וריאציות לסגנון זה והשפם פשוט תלוי בצידי הפה.#2: קלוע באמצע

שפם פו מאנצ'ו הקלוע באמצע למרות שנראה בעיקר בסרטים הוא גם פופולרי מאוד בקרב גברים נפוצים. אם יש לך זקן באזור הסנטר יחד עם שפם פו מאנצ'ו, אתה יכול לצמות את הזקן. זה ייתן לו מראה מסודר וגם קשוח.

#3: דק וקצר

כיצד לקצץ שפם פו מאנצ

מָקוֹר

שפם פו מנצ'ו הדק והקצר הוא המתאים ביותר אם יש לכם פנים עגולות. השפם אינו מכסה את הסנטר והמחיצה דקה מאוד.

#4: בין פרסה

בין פרסה

מָקוֹר

שפם פו מאנצ'ו שספורט יחד עם פרסה הוא וריאציה מבלבלת מאוד לסגנון זה. אם אינך מסוגל להחליט אם אתה רוצה שפם פו מאנצ'ו או שפם פרסה זה ההימור הבטוח שלך.

#5: שעווה הצידה

שעווה הצידה

שפם פו מנצ'ו בשעווה הצידה היא התשובה שלכם אם אתם חובבי שפם. באמצעות השעווה יהיה עליכם לחלק את השפם הצידה וגם להשתמש בשעווה כדי להנחות את השפם כלפי מעלה.

#6: תלוי בחופשיות (ארוך)

תלוי בחופשיות (ארוך)

מָקוֹר

שפם פו מנצ'ו הנתלה בחופשיות הוא שפם פו מאנצ'ו האמיתי. השפם תלוי בחופשיות מזווית השפתיים.

#7: מעוות

מְפוּתָל

מָקוֹר

שפם פו מנצ'ו המעוות הוא שפם המסוגל לתמוך רק על ידי אדם בעל יכולת להיות סמל סגנון. הפיתולים הם דבר שקל להשיג. עם זאת, הביטחון שבו אדם צריך לשאת אותו הוא זה שעושה את כל ההבדל. אתה יכול להשתמש בשמן או בשפם כדי לסובב את השפם ולשמור על צורתו.

#8: עם תיקון נשמה

עם תיקון נשמה

מָקוֹר

שפם פו מנצ'ו עם תיקון נשמה הוא מראה נהדר לשלב מכיוון שהוא יעזור לדחוף את המיקוד מאזור השפה התחתונה שלך גם לא לגרום לו להיראות חשוף ויתמקד בשפם.

#9: עבה ורחב

שפם פו מנצ

מָקוֹר

אם אתה מעדיף שפם עבה ורחב אז שפמו הקלאסי של פו מאנצ'ו אינו התשובה שלך. השפם העבה והרחב של פו מאנצ'ו יעזור לכם לשמור את רוב שיערכם ליד אזור הפה והסנטר אך עדיין לתת לו מראה של פו מאנצ'ו.

#10: פו מנצ'ו עם זיפים

פו מנצ

מָקוֹר

גבר לעולם לא יכול להשתבש עם זיפים. זיפים בשילוב עם כל מראה משפרים את המראה הזה. שילוב של מראה פו מנצ'ו עם זיפים מייצר מראה מבוקש ועוזר לשמור על פנייך להיראות חשופות.