מהו מספר תספורת?

למרות שביקרנו במספרה כבר זמן רב, זה עדיין מבלבל אותנו כשהסטייליסטית שלנו מבקשת את מספר התספורת שאנחנו רוצים. מכאן שהחלטנו לפענח את התעלומה אחת ולתמיד על ידי רישום מספרי התספורת שלנו לפי גודל הקוצץ בפירוט עבורך. הנה לך.

מהו מספר תספורת?

מספרי תספורת

כאשר הספר שלך או מעצב השיער שלך מבקש ממך מספר, מה זה באמת אומר? עד כה, יש לדעת כי אלה קשורים באופן אורך השיער. מה שהם בעצם הוא חלק השיער שיש להשאיר על הקרקפת.

לדוגמא, אם בחרת נגיד, מספר 2 זה אומר גם ש -2/8 מהשיער שלך (אם 8 היה אורך השיער המרבי שמותר לקוצץ להשתמש) יישאר על הקרקפת. באופן כללי, 8 הוא מספר התספורת הגבוה ביותר בעוד שיכולים להיות גם קוצץ גדול יותר המבוסס על אורך השיער.

הבנת מספרי תספורת/האם אתה יודע את מספר התספורת שלך?

מהו מספר משמר הקוצץ?

מספר שומר קוצץ הוא למעשה רק מספר התספורת שנחרט על להבי הקוצץ. אם תבקש תספורת מספר שתיים, הסטייליסטית שלך תשתמש בשומר מספר 2 מבין כל הגדלים שיש לקוצץ. ממספר השומר של הקוצץ עלו מספרי התספורת.

אז אם ניקח בחשבון את הקוצץ הממוספר הגבוה ביותר, כלומר, הגוזז בגודל 8 הוא בגודל 1 סנטימטר, הגדלים האלה מאחד עד 8 הם בסדר העולה של אורך השיער שנשאר בחוץ. רשימת המספרים והגדלים המתאימים שלהם, מבחינת אינץ ', יתנו לך מושג לגבי הרעיון של מספרים לתספורת.מוצר שם מוצר
קוצץ שיער לגבר SURKER גוזם התקשרות מרובת חיות פיליפס Norelco MG3750
קוצץ שיער נטען אלחוטי של Wahl Color Pro גוזם שיער וגוזם שיער נטענת Wahl Color Pro
קוצץ שיער לגבר SURKER קוצץ שיער SURKER לגברים גולף
קוצץ שיער גבול לגברים קוצץ שיער לגבול + ערכת גוזם T-Blade אלחוטית
קוצץ שיער אלחוטי מקצועי לגברים קוצץ שיער אלחוטי מקצועי של גדר
ערכת חיתוך שיער Hatteker Pro Clippers ערכת חיתוך שיער Hatteker Pro Clippers
קוצץ שיער - קוצץ שיער מקצועי לגברים קוצץ שיער מקצועי של Tofuls לגברים
קוצץ שיער חוט שיער מקצועי קוצץ שיער מחוטי Ceenwes

מספרי קוצץ שיער: להתעמק קצת בכל מספר של התסרוקת, להלן פירוט קל של כל אחד ממספרי התסרוקת לפי אורך השיער שנותר בקרקפת. המשך לבדוק אותם כדי שתוכל לבחור טוב יותר בפעם הבאה שתלך למספרה שלך, ובכך תקבל את האורך המושלם.

מספר 1: תספורת מספר 0:

מספר 0 כפי שאתה יכול לנחש הוא גילוח מוחלט של הראש, לפעמים עם שכבת שיער בקושי. הסיבה לכך היא שלא נשאר שום שמירה על הקוצץ כשאתה מסתפר. יש גם הדרגות כמו ה 0.5 שנמצאות בין המספר 0 למספר 1.

מספר 2: תספורת מספר 1:

תספורת מספר 1תסרוקת מספר 1 משאירה שכבה דקה מאוד של שערות בקרקפת שלך. השכבה דקה כל כך שהקרקפת בהחלט תיראה. אולי נוכל לומר שהסגנון הזה כמעט קירח אבל פשוט לא מספיק קירח! אז אם אתה לא רוצה להתקרח לגמרי אבל רוצה לגלח את הראש, זה המספר שאתה צריך לבחור.

#3: תספורת מספר 2 :

תספורת מספר 2מעט יותר מתספורת מספר 1, לתספורת מספר 2 נשאר מספיק שיער בקרקפת שלך כך שלא נראה קרקפת. עם מעט שיער שנשאר בקרקפת שלך אתה יכול אפילו לעצב אותו לכמה תספורות פופולריות ממש כמו גזירת באז וגזירת צוות. אין ספק שזהו אחד התספורות הנכונות ביותר לקיץ רק בגלל שהוא שומר על קרירת הקרקפת. כמו כן, קל מאוד לתחזוקה ולכן זה נהדר אם יש לך אורח חיים עמוס שבו אתה לא יכול להשקיע יותר מדי זמן בשיער שלך.

#4: תספורת מספר 3

תספורת מספר 3מספר 3 מותיר שערות ארוכות יותר בקרקפת שלך. למרות שניתן להשתמש בו ליצירת דהויות או תספורות קצרות כמו גזירת הבאזז או גזרת הצוות, אתה לא באמת יכול לעצב את זה יותר מדי. ניתן להשיג סגנון שיער קוצני גם באורך השיער הזה. גזירת השיער הזו היא תחזוקה קלה גם כן.

מספר 5: תספורת מספר 4:

תספורת מספר 4כרגע, אנחנו בגודל של חצי סנטימטר של קווצות שיער ושם במספר 4, נשאר כמות טובה של שיער על הקרקפת. ניתן לעצב תסרוקת זו לסגנונות שיער קצרים וארוכים יותר ואפשר גם להיפרד באורך זה. טוב לאנשים בעלי צורת פנים עגולה יותר להתחיל לעלות מספר 4 מכיוון שהוא משאיר יותר שיער על הקרקפת וגורם לפנים שלהם להיראות דקים במידה ניכרת.

#6: תספורת מספר 5

תספורת מספר 5תספורת מספר 5, הנמצאת מעל חצי סנטימטר משאירה הרבה שיער בחלק העליון של הראש. התספורת מספר 5 משאירה אותנו מסוגלים לעצב אותה לסגנונות רבים ושונים כמו תסרוקות הצד המופרדות והדהות רבות. לפעמים אפילו תסרוקות שוליות ושוליים אפשריות עם תספורת זו. בדרך כלל זהו אורך השיער המועדף ביותר על ידי גברים.

#7: תספורת מספר 6

תספורת מספר 6תסרוקת מספר 6 שמשאירה מעט שיער ארוך מ -5 דומה מאוד לתספורת מספר 5 בדרכי העיצוב שלה. לפעמים, החלק הקדמי של השיער נשאר עם אורך מספר 6 ואילו שאר השיער הוא בעל אורך שיער נמוך יותר.

מספר 8: תספורת מספר 7

תספורת מספר 7תספורת מספר 7 מספרת רק חלק מהשיער שלך כשהוא נשאר הרבה. תספורת זו מועדפת על ידי גברים המעוניינים להמשיך לעצב את שיערם לתסרוקות שונות כך שהוא מראה את המרקם הטבעי.

#9: תספורת מספר 8

תספורת מספר 8תספורת מספר 8 היא גזרה קלה מאוד בה רוב שיערך נשאר ללא פגע. זה משמש כאשר אתה רוצה לעצב את שיערך בתספורות דהויות בחלק העליון של השיער ומשאיר אותו להיות מעוצב בסגנונות מוהוק מסובכים או פאנקים אחרים. זה יכול להיות גם כאשר אתה לא רוצה לאבד הרבה את השיער שלך אבל רוצה לשמור על הקצוות גזומים.