מה מטרת חיי?

מה מטרת חיי?

אם אתה שואל את עצמך,'מה מטרת חיי?'אז כנראה שהבנת לאחרונה שלמרות כל הפעילות בחייך (למשל טלוויזיה, עבודה או לימוד, לחיצה על 'אהבתי' בפייסבוק, קניות במכולת, בילוי עם חברים, מאוננת לפורנו וכו '), חייך באמת אינם מסתכמים בהרבה.

אתה רואה גברים אחרים משיגים דברים גדולים בחיים, משנים את העולם ודוחפים קדימה כדי להשיג את חלומותיהם, אבל אתה לא ממש בטוח איפה אתה משתלב בתמונה הגדולה של העולם סביבך.

מה הטעם בחיי אם אין לי מטרה ברורה?

למצוא את התשובה לשאלה החשובה מאוד שלך לגבי,'מה מטרת חיי?'כל העניין הוא לגלות מה באמת מלהיב אותך וממה אתה מרגיש הכי נלהב בחיים.

בטח, יש שם בחורים שמרגישים נלהבים לסיים את הסכסוך העולמי, לרפא מחלה מסוימת, לשחרר את עולם העוני וכן הלאה, אבל זה לא אומר שאין לך מטרת חיים כזו אם אין לך מרגיש אותו דבר. מטרת החיים שלך היא כל מה שאתה מרגיש נלהב ממנו, וכל בחור הולך להיות שונה.

הדבר הראשון שעולה בראש אצל הרבה חבר'ה (במיוחד אלו שלא כל כך טובים עם נשים) כשהם חושבים על מטרת החיים שלהם זה נשים.עם זאת, למרות התשוקה שלך לנשים והרצון לקיים יחסי מין עם נשים רבות , האמת היא שנשים לא רוצות להיות המטרה שלך. נשים יודעות שהן לא התשובה לגורלה האולטימטיבי של האנושות, אלא פשוט חלק ממנה כמו שאנחנו הגברים.

למרות שרוב הנשים לא יודעות מדוע, הן כולן רוצות שתחשוב בגדול מבחינת המטרה שלך בחיים. תיהנו מיופיים הפיזי, תיהנו ממין איתם ותיהנו מהאהבה, אך זו לא המטרה שלכם בחיים.

תחשוב בגדול

תחשוב על זה…

  • היכן תהיה האנושות בעוד 1,000 שנה אם נמשיך לקדם את טכנולוגיות הרפואה והמחשב שלנו?
  • מה יקרה בבינה מלאכותית הופך חכם פי מיליארד מבני אדם (זה מה שמומחים מצפים שיקרה עד 2100)?
  • מה יקרה כאשר נעשה שימוש בננוטכנולוגיה כדי לשמור על גופנו האנושי בחיים ללא הגבלת זמן?
  • מה יקרה כשנצליח למזג את מוחנו לטכנולוגיית מחשב?
  • מה יקרה כאשר מציאות מדומה (כלומר כמו המשחקים שאתה משחק ב- Xbox למשל) יהיו אמיתיים ומורכבים בדיוק כמו העולם שסביבך כיום?
  • מה יקרה כשנשתמש בטכנולוגיה חדשה ומתקדמת כדי לנסוע דרך היקום במהירות של מיליוני פעמים יותר ממהירות האור?

כשכל מה שקורה, האם אתה חושב שהחיים הולכים להיות בדיוק כמו שהם היום?ברור שלא. כמעט הכל הולך להשתנות.

עם זאת, לדעתי דבר אחד יישאר זהה כל הזמן לגברים שרוצים להצליח עם נשים. כלומר: נשים תמיד ירצו שגברים ישמרו על עליונותן הגברית על פני נשים.

כל עוד נשים הן נשים (אני חושבת שהן תמיד יהיו, בלב), הן הולכות לרצות ש'תהיה הגבר '.

לא משנה אילו שינויים יתרחשו בעתיד לאנושות דבר אחד בטוח: כגבר, אתה צריך להיות עמוד הכוח בעולם הזה. אתה צריך להיות אדם שיודע מה הוא רוצה מהחיים והולך אחריהם בתשוקה ובנחישות בלתי פוסקים.

אם השאלות ששאלתי אותך לעיל גרמו לך לחשוב, יהיה לך קל להבין מדוע אני מציע לך כי מטרת חייךלֹאלהיות על רכישת 'הדברים' המהותיים שאנשים כיוונו אליהם לפני 50 שנה.

בטח, תזדקק למקום לינה, רכב להסתובב ואישה שאוהבת אותך ויכולה לספק לך משפחה אם אתה רוצה, אבל מחוץ לזה, רק דע שהדברים לגמרי פתוחים לשינוי.

גברים אבודים של העולם המודרני

מה מטרת חיי כגבר?

מאות מיליוני גברים מודרניים מבולבלים מה לעשות עם חייהם היום, אז אל תחשוב על ידי שאתה שואל את עצמך,'מה מטרת חיי?'שאתה סוג של כישלון וכל בחור אחר מתמודד עם זה.

לרוב הבחורים שפגשתי לאורך השנים יש יעדים (למשל לסיים את האוניברסיטה, לקבל עבודה מסוימת, לקנות בית, לנסוע וכו '), אבל כמו שאני מסביר ב עדיף על ילד רע , הדברים האלה הם רק 'מכניקת החיים' ואינם מטרת החיים שלך.

אם אתה חושב שמטרת החיים שלך היא המכניקה הבסיסית של החיים, אז אתה תרגיש אומלל ולא מילא את כל חייך.

בכל פעם שתגיע להשגת אחת מאותן אבני דרך, ייתכן שתקווה שזה הדבר שבסוף ישמח אותך, רק כדי לגלות שתחושת האושר וההישג הייתה זמנית. למה? זו לא המטרה שלך. המטרה שלך גדולה ומרחיקת לכת מזה.

זה הוגן לומר שרובנו שואפים לחוות מצב מתמשך של אושר בחיים, אבל בחורים רבים טועים לחשוב שאפשר למצוא אושר ברכישת דברים ובכל הרכוש החומרי שעליהם חלם אי פעם.

לא מבינים שכסף הוא המצאה עדכנית שנוצרה על ידי בני אדם על כוכב לכת בן מיליארדי שנים, בתוך יקום לכאורה אינסופי, הם חושבים,'אם היה לי המון כסף הייתי יכול לקנות בית בכל מדינה בעולם ואז הייתי שמח'אוֹ,'אם הייתי יכול להרשות לעצמי לקבל אוסף ענק של מכוניות קלאסיות, הייתי מרגיש מרוצה מעצמי'אוֹ,'אם לא הייתי צריך ללכת כל יום לעבודה והיה לי מספיק כסף לעשות רק מה שרציתי הייתי איש מאושר.'

אין לי שום דבר נגד כסף ולמעשה, אני חושב שזו המצאה מבריקה שעזרה לאנושות להתקדם במהירות לגורלה בכך שהיא מתנהגת כ'גזר בקצה המקל 'עבור מחדשים ויזמים, ובכל זאת זו לא המטרה שלך. או מטרת האנושות.

למרות שכסף יאפשר לך לעשות יותר מהדברים שאתה רוצה מתי שאתה רוצה, זה לא התשובה לשאלה של,'מה מטרת חיי?'

לחשוב בגדול פירושו לחשוב במונחים של מה שאפשר לך להשיג בחיים שלך כגבר, ולא לחשוב במונחים של כמה רכוש חומרי אתה יכול לרכוש. שיש לך כל מותרות שאולי תרצה בחיים זה לא להיות מי שאתה רוצה להיות בחיים.

לגלות את מטרת החיים שלך יש הרבה קשר למי שאתה רוצה להיות בחיים שלך. אתה יכול לגלות את התגלית הזו על ידי להבין מה באמת נותן לך השראה; מה גורם לך להרגיש בוער לחלוטין, ומה ממלא אותך בהתלהבות בכל פעם שאתה חושב על זה או מדבר על זה.

חבר'ה עם מטרה לא חושבים במונחים של,'הייתי מסתפק בזה או שאני אהיה מספיק מרוצה מזה,'הם חושבים במונחים של מה הם באמת רוצים לצאת מהחיים ומה יביא להם תחושה של סיפוק אמיתי מכך שהשיגו את מלוא הפוטנציאל שלהם בחיים.

נשים מתייחסות לגבר עם מטרה כאל 'גבר אמיתי'

הידעת שנשים נמשכות באופן אינסטינקטיבי לגברים עם מטרה? יש לך מושג מדוע זה יכול להיות? תחשוב על זה. תאר לעצמך את שלושת הגברים האלה עכשיו:

  • איש מס '1: יודע מה הוא רוצה מהחיים והולך אחריו בביטחון. אשתו יכולה להירגע לכיוון הגברי שלו בחיים ולהיות אישה שלו.
  • איש מס '2: לא יודע מה הוא רוצה מהחיים ונראה שנשים יובילו אותו, ידאגו לו ויהיו הכיוון שלו.
  • איש מס '3: אכן יודע מה הוא רוצה מהחיים, אך חושש מדי ללכת אחריו, ולכן הוא מנסה להסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלו מאחורי עבודה שהוא לא אוהב או מאחורי אישה שהוא מקווה שתעמוד בו, למרות שהוא מפחד להפוך לגבר אמיתי.

גבר מס '1 הוא ללא ספק הבחירה האידיאלית עבור אישה מכיוון שאיתו היא לא צריכה לחשוב או להתנהג כמו גבר. הוא לוקח על עצמו את התפקיד הזה ומאפשר לה להיות אישה, כל הזמן.

זה לא אומר שגם לא יכולה להיות לה מטרה (לנשים רבות יש מטרה), אבל זה אומר שהיא לא צריכה להיות 'הגבר' בזוגיות שלהן. היא יכולה להירגע בידיעה שלגבר שלה יש תוכנית והוא לא יעצור בכלום כדי להבטיח שהוא ישיג אותה.

גבר תכליתי מייצג מישהו שיש לו פוטנציאל לספק את האישה ולמרות העובדה שחלק מהנשים יכולות לספק את עצמן או שיש איזו אישה 'גברית' בטלוויזיה אומרת שהן לא צריכות גבר) , ברמה אינסטינקטיבית, רוב הנשים עדיין מחפשות ספק ומגן בעולם הזה.

בתקופה האחרונה נשים הצליחו להרוויח את עצמן ובמוסדות משטרה, תקשורת וממשל כדי להגן עליהן. עם זאת, עמוק בפנים, הם עדיין משתוקקים להיות עם גבר שיודע מי הוא, מה הוא רוצה ויהיה לנצח אחרי זה יהיה ביטחון ונחישות בלתי פוסקים.

כשאישה מקבלת את התחושה הזו ממך כשהיא מתקשרת איתך בפעם הראשונה, בדייט או בזוגיות, זה גורם לה להרגיש כבוד ומשיכה עמוקים כלפיך שהיא פשוט לא יכולה לחוש עם גברים פחותים.

באופן אינסטינקטיבי, היא מתחילה להיצמד אליך כמו דבק ומוחה מתחיל לראות בך עמוד הכוח שלה במציאות זו; כגבר האחד והיחיד שלה לכל החיים.

יש חבר'ה שטועים לחשוב ש'דיבור לשיחה '(על קיום מטרת חיים) ירשים נשים, למרות שהוא לא מוכן' ללכת בהליכה '.

נכון שנשים מתרשמות מבחור עם מטרה, אבל אם כולו מדבר ואין שום פעולה, הוא מזויף ונשים יקלו על זה מיד או סמוך לתחילת הקשר והן ידחו אותו או יזרקו אותו.

למרות שאתה בהחלט יכול להיות רגוע על ידי העמדת פנים שאתה בחור שהולך למקומות ומכוון לדברים גדולים בחיים, בסופו של דבר אתה יתגלה כרמאי ונשאר מאחור.

לכן, אל תסתירו מהפוטנציאל האמיתי שלכם בחיים ותפסיקו להתעלם מהסיכוי שתגלו את המטרה האמיתית שלכם בחיים ...