מה זה שיחת כרית עם אישה?

מה זה שיחת כרית עם אישה?

האופן שבו אתה 'מדבר כרית' עם אישה יכול לגרום לתחושתה לבטל לחלוטין את הרעיון לקיים איתך יחסי מין, או שזה יכול לגרום לה להתרגש ומלא בתחושות של תאווה ואהבה פורחת. לכן, זו בהחלט מיומנות שעליכם להתמקד בשיפור.

שיחת כרית לפני יחסי מין

עם זאת, מהי שיחת כרית עם אישה?

שיחת כריות היא בעצם על קיום שיחה אינטימית עם אישה במיטה, לפני או אחרי קיום יחסי מין.

שיחת כרית עם אישה

זוהי דרך להכיר טוב יותר זה את זה ברמה אינטימית יותר, לקבוע למי יש את הכוח, לבסס גבולות, לדון בחביבות ובדידות מיניות ואף להניח בסיס למערכת יחסים פוטנציאלית.שיחת כריות: לפני סקס

נשים ישתמשו בו כמעט כמו 'בחינת קבלה' ויבדקו את הביטחון והמצב הנפשי שלכם.

למה?

הביטחון והיכולת של הגבר להישאר מורכבים מושכים ביותר עבור נשים. כמו כן, חוסר הביטחון והחולשה של הגבר אינם אטרקטיביים מבחינה מינית ועלולים לגרום לאישה לאבד עניין לחלוטין לקיים עמו יחסי מין.

היא עשויה לומר דברים כמו,'אנחנו לא הולכים לקיים יחסי מין אתה מכיר?'אוֹ'רק בגלל שיש לי את החזייה, זה לא אומר שאנחנו הולכים עד הסוף.'

לאחר מכן היא תסתכל בהבעות הפנים של הבחור ושפת הגוף הכללית שלו, כדי להעריך אם הוא מאבד ביטחון והופך להיות עצבני. אם הוא יישאר מורכב, נינוח ובטוח, היא תידלק עוד יותר.

עבור גברים מסוימים זה אולי נראה 'משחק' מיותר שנשים משחקות, אבל זה פשוט מקרה של נשים שמנסות להפעיל את עצמן יותר מהביטחון שלך.

נשים עושות את אותו הדבר כשהן פוגשות בחור לראשונה, בדייט ו -20 שנה לזוגיות. לכן, למדו לקבל את זה כדי שתוכלו ליהנות מהבדיקות ולהעריך את העובדה שאישה מנסה להפעיל את עצמה תוך כדי אינטראקציה אתכם.

יש בחורים שמרגיזים אותם מהדרך שבה נשים חושבות ומתנהגות במערכות יחסים או לפני קיום יחסי מין, אך יש לכך סיבות טובות לחלוטין, כאשר אני מסביר את הסרטון הזה ...

שיחת כריות: אחרי סקס

נשים ישתמשו לעתים קרובות בשיחת כרית כ'ראיון יציאה 'כדי לראות כמה אתה אוהב אותן, האם אתה עדיין מוצא אותה סקסית או כמה אתה בטוח עם עצמך לאחר ההופעה שלך. אז היא אולי תגיד משהו כמו,'בכל מקרה, אני כנראה צריך לצאת לדרך. אני חייב להגיע הביתה כדי שאוכל להאכיל את החתולים שלי 'אוֹ'תסתכל על עצמך! האה, את נראית מרוצה מעצמך! ”ותראה איך אתה מגיב.

איך להיות טוב בכרית שיחה

כדי להיות טובים בשיחות כריות, אתה בעצם צריך:

  • להיות בחור בטוח שלא מרשה לעצמו לשלוט על ידי נשים.
  • להירגע ברגע ולא לקחת דברים ברצינות רבה מדי.
  • חבק את המשיכה שלך לאישה ברגע זה. פשוט לשחות בו ולתת למשיכה שלך בשבילה להדליק אותך ולגרום לך להרגיש מאושר להיות שם.
  • לא להיות מודאג אם היא רוצה לעכב יחסי מין.
  • לא להישאב למשחקים ולמבחנים שלה. במקום זאת, דע שהיא פשוט רוצה להרגיש יותר מופעלת על ידי הביטחון שלך.

שיחת כרית עוזרת ביצירת קשר

שיחת כריות
אם אתם מחפשים לנהל מערכת יחסים רצינית עם אישה, שיחת כרית עם אישה חשובה לא פחות מהמין. זה מאפשר לך להתחבר ברמות רבות ולהתחיל להשתלב יחד כזוג. שניכם יכולים לדבר בכרית על כל מיני נושאים, כגון:

  • מה אתה חושב על העולם כיום.
  • המחשבות שלך על החיים באופן כללי.
  • הדברים שאתה נלהב מהם בחיים.
  • דברים מעניינים שקרו לך בעבר.

סוגים אלה של שיחות הם שיחת כריות 'כבדה', ואילו שיחת כריות 'קלה' היא יותר לפלרטט עם הילדה, להתלוצץ על דברים, לדבר על מסיבות או לצאת עם חברים, לדון במאכלים האהובים עליך ובדברים אחרים שאתה אוהב, בלי להתעמק יותר מדי בעניין.

באופן אישי קיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים ועשיתי כל כך הרבה דוכני לילה שאני בקושי זוכר את רוב שמות הנשים.

דן בייקון במועדון לילה עם חברה

אני עכשיו במערכת יחסים מחויבת עם הילדה המושלמת שלי (תמונה למעלה: זה אני שאוסף אותה ממועדון לילה).

עם זאת, בכל פעם שהתחלתי מערכת יחסים מינית עם אישה חדשה (או כאשר הייתי מושך דוכן לילה) בעבר, הייתי שומר על שיחת הכרית 'קלה' ולא נכנס לשיחות עמוקות ומשמעותיות על עברי. , ההווה שלי והעתיד שלי.

פשוט הייתי משחק עם הילדה, צוחק, מדבר על דברים מהנים ואז מקיים יחסי מין שוב.

למה? הדיבורים על כל הדברים העמוקים והמשמעותיים יחד עוזרים לבסס מערכת יחסים רצינית, ואז יצאתי בשמחה עם מספר נשים בבת אחת.

עם זאת, כשפגשתי את חברתי, ניהלתי שיחות כריות קלות וכבדות ונרגענו במערכת היחסים המהנה, האוהבת והמחויבת שאנחנו נמצאים בה עכשיו.

טעויות כרית שיחה

כמו בכל מה שקשור להצלחה עם נשים, יש גם טעויות רבות שבחור יכול לעשות במהלך שיחת כרית, אשר יהרוג את מצב הרוח או יבטל את הסיכוי לפגישה שנייה. טעויות שבחורים יכולים לעשות כוללים:

1. להיות רומנטי מדי ליותר מדי זמן

רומנטיקה היא נחלתן של נשים ושיחות כריות הן הזמן המושלם להיות רומנטיות.

לחישת שום דבר מתוק באוזנה יכולה להיות מגניבה; אולם זה לא הזמן לשירה, לומר דברים חמודים או להיות מרופט.

טוב להיות רומנטי, אבל אם בחור הוא רומנטי יותר מדי זמן, זה יכול להיות מפנה גדול עבורה. באופן אישי, אני אגיד רק דבר אחד או שניים 'רומנטיים' או 'מתוקים' ברצף, אבל רוב השיחה שלי תהיה שילוב של כל השאר.

אני לא משתמש בזה כ'טריק שיחה 'על נשים; זה פשוט מי שאני. אני משתמשת בגישה של נשים שמבוססת על היותה אמיתית לחלוטין בכל עת, כך שלהיות מתוקה ורומנטית מדי זמן רב מדי לא מרגישה בסדר.

כמו שתמיד אמרתי,'כל סוג אישיות קיצוני מבוסס על חוסר ביטחון'אז אם אתה בחור רומנטי או סופר נחמד קיצוני, אתה עושה זאת כתוצאה מחוסר ביטחון מסוים. מכיוון שנשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות על ידי החולשה, חוסר הביטחון שלך יכבה אותן.

2. לחשוף יותר מדי מוקדם מדי

למרות שדיבורים עם אישה במיטה לאחר יחסי מין הם הזמן המושלם להיפתח ולחקור את האהבות, הדיסליקים וההעדפות האחד של השנייה, אך אינך צריך לדבר על הכל מיד.

3. העלאת הנושאים האישיים שלו

רק בגלל שאישה נמצאת במיטה עם בחור ורק עשתה איתו יחסי מין, זה לא אומר שהוא זכה ומבחני הביטחון שלו הסתיימו כעת.

זה גם לא אומר שהיא החליטה ליצור איתו מערכת יחסים ורוצה לקיים איתו עוד יותר יחסי מין. לכן, אם בחור מתחיל להעלות את הנושאים האישיים שלו ואת חוסר הביטחון שלו כדרך לשוחח עמה בכרית, הוא הולך להרוס את הסיכוי לקשר עם כל מילה נוספת שהוא אומר.

דוגמאות לנושאים וחוסר ביטחון כוללים:'לא הייתה לי חברה עד גיל 21'אוֹ'פעם הייתי ביישן מאוד עם נשים'אוֹ'האם הייתי טוב?'אוֹ'האם הגודל משנה לך?'אוֹ'פעם היו לי פצעונים וסוגרים וכל הילדים צחקו עלי בבית הספר'אוֹ'אבי היה שיכור ונהג להתייחס אלי לרעה.'

בסופו של יום, לאישה לא אכפת או שהיא צריכה לדעת על הנושאים שהתגברת עליהם בעבר.

כל מה שהיא צריכה לדעת זה שהגבר שאיתו עכשיו הוא גבר חזק ובטוח רגשית ששווה להשקיע זמן, אהבה ואנרגיה. לכן, לספר לה על כל הבעיות שלך (בעבר ובהווה) לא יגרום לה לראות אותך כגבר ההוא.

4. אומר לילדה כמה שהוא אוהב אותה

אם בחור נמשך לאישה במשך זמן רב ולבסוף מקיים איתה יחסי מין, קל לו לאבד את קור רוחו ולפתע לטשטש עד כמה הוא אוהב אותה; למרות שהיא עדיין מעריכה אותו כבן זוג מיני או פוטנציאלי ליחסים ואינה מוכנה להודאות אהבה.

זה יכול לגרום לו להראות נזקק ויהיה מפנה חשוב מבחינתה.

חברה שלי (ונשים רבות לפניה) אמרה לי שרוב החבר'ה יגידו,'אני אוהב אותך'בלילה הראשון ויהרוס לאישה את ההזדמנות לתהות,'כמה הוא אוהב אותי?'

נשים רוצות להרגיש כאילו יש להן מזל לחטוף גבר כמוך מנשים אחרות שישמחו להיות איתך. אישה לא רוצה להרגיש כאילו היא הרבה יותר יקרה ממך ושהיא בעצם עושה לך טובה בכך שהיא איתך.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

5. מספר לה יותר מדי על הנשים הקודמות שלו

עם כל 'הורמוני ההנאה' המרגיעים המשתחררים במהלך קיום יחסי מין ואחריהם, ניתן להבין שחלק מהחבר'ה יתחילו לדבר בחופשיות ובסופו של דבר יספרו לאישה קצת יותר מדי על עצמו ועל נשותיו הקודמות.

כשאתה מדבר עם כרית עם אישה, עליך להימנע משיתוף סיפורים על כיבושים מיניים קודמים שלך, תיק המניות שלך, עסקת הנדל'ן שלך או 'סיסמה מצחיקה' לכספת שלך במרכז העיר ...