מהו דהיית צל - כיצד ניתן להשיג ולסגנן את צל דהייה - 20 הסגנונות הטובים ביותר

בין כל תספורות הדהייה, דהיית צל היא הפופולרית ביותר. הסיבה לכך היא שיש לו תכונה מרכזית, שהיא המעבר האפל מלמעלה לצדדים. המעבר הזה גורם לגברים להיראות מסוגננים והוא מתאים גם לכל צורת פנים. כמו כן, ניתן לשלב דהיית צל עם מספר תסרוקות אחרות, מה שהופך אותו לתסרוקת הגמישה ביותר.

ישנם שני סוגים של דהיית צל שהם בעיקר במגמה בזמן האחרון; צללית טמפרטורת דהייה וצל דהייה עם גלים, הכל בזכות השחקנים הבינלאומיים שהביאו אותם לאור. עם זאת, יש עוד המון סגנונות דהיית צל שתוכל לנסות.

לכן, במאמר זה אנו הולכים להסביר בפירוט על דהיית הצל, כיצד להשיג אותו וגם על 20 סגנונות דהיית הצל הטובים ביותר שתוכלו לבחור מהם.

זכור! תספורות דהיית צל הן עניין של מיומנות ודיוק, לכן אנו ממליצים לך לא לנסות את אלה בבית אם אתה מתחיל. אבל, אתה יכול לבחור את המועדף עליך מהרשימה שלנו ולהציג אותו לספר שלך כדי לקבל את המראה המדויק.

מהו בעצם דהיית צללים?

ראשית, הבה נדון מהי דהיית צל לפני שנקפוץ לסוגי תסרוקות דהיית הצל.

זהו מיזוג ישיר של השיער עם החלק העליון שבו השיער מתקצר ככל שהוא יורד לעבר הצוואר.צד עליון וצדדים קצרים יותר הם הנושאים של תסרוקת זו והדהייה יכולה להיות נמוכה, בינונית או גבוהה בהתאם לסגנון.

מדובר בתספורת עדינה ונקייה המעניקה מראה מקצועי, כל עוד המיזוג מושלם. החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לקבל את דהיית הצל עם מגוון רחב של תסרוקות.

איך עושים דהיית צללים?

כאן נדון בכל התהליך של קבלת דהיית צללים והכלים הנדרשים לכך. זהו תהליך שלב אחר שלב שצריך לנסות רק אם כבר יש לך את הכשרון להסתפר לעצמך.

שלב 1

ראשית, קבע את המיקום של קווי הדהייה. זה מאפשר לך לדעת היכן בדיוק צריך להתחיל הדהייה.

שלב 2

השתמש במספריים חדים כדי לקצץ את השיער הארוך יותר בחלקו העליון. שיער עדיף ככל שהוא יחתך יותר קרוב לראש.

שלב 3

השתמש במספרות השיער כדי לחתוך את השיער קצר יותר מלמטה. קירב את הקוצץ אליך תוך כדי גזירת השיער בזווית ברגע שתגיע לקו הדהייה הראשון. חותכים את השיער בהדרגה ולא יותר מדי.

שלב 4

המשך לגזור את השיער בזווית כאשר אתה עולה כלפי מעלה, ומגיע לקווי הדהייה בזה אחר זה. התחל בחיתוך השיער לאורכו של הראש.

שלב 5

עבור למדדים הקצרים יותר של הקוצץ כאשר אתה דוהה לשכבה הבאה של השיער כלפי מטה. זה יעזור לך לחתוך את השיער קרוב יותר לקרקפת.

שלב 6

הסר את עודף השיער על ידי סירוק, והשתמש בגוזם כדי לקצץ את השיער מאחור ומסביב לאוזניים.

שלב 7

המשך לחתוך את השיער קצר יותר בעזרת מד הסרק הקצר יותר כך שהדמוי יושג, שהוא בהיר וקצר יותר.

שלב 8

חתכו את קו השיער בקו ישר בעזרת קוצץ ללא כל מד או סכין גילוח.

שלב 9

לרסס מוצר המבוסס על אלכוהול על כל הראש על מנת למנוע גירוי בעור או בליטות.

20 תספורת דהיית הצללים הטובה ביותר לגברים

עכשיו שאתה יודע את הדרך הבסיסית להעלמת צללית, להלן כמה מהווריאציות האחרות של תסרוקת זו שתוכל לנסות. תסתכל!

1. תלתלים עם Burst Shadow Fade

תלתלים עם Burst Shadow Fade

מָקוֹר

אם אתה רוצה לאלף את השיער המתולתל המתולתל שלך בצורה טובה יותר, תסרוקת זו תהיה בחירה טובה יותר. אנחנו אומרים את זה כי התלתלים שלך יקוצצו בחלק העליון כדי לגרום להם להישאר שלמים. בינתיים, אתה יכול לראות שכבות של השיער לצדדים דהויות כדי לתת אפקט צל. דהיית צל זו גם מדגישה את התלתלים שלך למעלה.

2. תספורת קצרה דהיית צל נמוכה

תספורת קצרה נמוכה

מָקוֹר

עם שכבות השיער היורדות ומחיצת הצד החיה, תספורת זו היא אחת מחיתוכי הצל הבולטים שראינו. הוא מתאים לפרצופים עגולים וגם למגרש הצעיר יותר. השיער המסורק בצד מסודר בצורה מסודרת באמצעות ג'ל או פומדה למראה מסודר.

3. דהיית הצל השחקן

צל השחקן דהוי

מָקוֹר

דהיית צל זו מתהדרת בשחקנים רבים, במיוחד אלה ב- NBA. התלתלים בחלק העליון קצרים יותר ומתואמים עם דהיית הצל עם השיער מלמטה. כמו כן, החלק העליון והתחתון מעורבבים למראה טבעי.

4. שלב חתוך צל דהייה

שלב חתך צל דהייה

מָקוֹר

השיער גזור בצעדים ודהיית הצל בולטת בצדדים. הדהייה היא נמוכה והשיער בחלקו העליון מנוקד כדי לקבל אפקט מיוחד. החלק נוצר באמצעות סכין גילוח חד.

5. תספורת גלי גלי צל

תספורת גלי גלי צל

מָקוֹר

כאן השיער בחלקו העליון קצוץ מאוד ומעוצב בגלים כשהצדדים צמודים לקירח. יתר על כן, קווי הדהייה כמעט ואינם נראים, כך שהחלק העליון משתלב היטב עם הצדדים והאחוריים. תספורת זו תזדקק למיומנויות של ספר. אל תנסו בעצמכם בבית!

6. חיתוך דהיית הצללה והצללה הנמוכה

חתך דהיית הצללית והצללה הנמוכה

מָקוֹר

אם אתה רוצה להכיר מישהו שאהב מאוד את התסרוקת הזו, הוא אושר. כאן, השיער קצוץ מאוד בחלקו העליון והצדדים מקבלים דהייה מתפרצת. גם הדהייה הזו נראית מעט מטושטשת וטבעית.

7. תספורת דהיית צל חיתול

תספורת צללית חיתול

מָקוֹר

תסתכל על הצדדים המתמזגים עם השיער בחלק העליון, שנחתך באורך בינוני. הצדדים בעלי דהייה גבוהה וקצה ישר למעלה מחמיא מאוד לסגנון השיער.

8. דהיית צללית גבוהה עם זקן

דהיית צללית גבוהה עם זקן

מָקוֹר

כאן, השיער המתולתל בחלקו העליון נחתך קצר יותר והצדדים והגב נחתכים באורכים שונים. הזקן העבה והסואן משתלב בצורה מושלמת עם דהיית צל גבוהה זו.

9. תסרוקת דהיית הגב

תסרוקת Back Shadow Fade

מָקוֹר

בחלק האחורי יש דהייה בינונית שנכנסת עד העורף. השיער בחלקו העליון מסורק לכיוון החלק הקדמי. תספורת זו גוזלת זמן ותזדקק למספרה מיומנת.

10. הבאז המתולתל עם תספורת דהיית צללים

הבאז המתולתל עם תספורת דהיית צללים

מָקוֹר

עם הצללים דהויים וחתך באז לחלק העליון, התספורת המתולתלת הזו נראית אופנתית ודי קלה לתחזוקה. אתה יכול גם לראות קצה מסודר במצח, מה שהופך את התסרוקת הזו לשונה מהשאר.

11. תספורת Cortex Shadow Fade

תספורת Cortex Shadow Fade

מָקוֹר

דהיית הצל בינונית לצדדים וגם בקליפת המוח של הראש. השיער בחלקו העליון נשמר ארוך ומוברש לאחור כך ששיערך ייראה מושלם. זקן דק מחמיא לסגנון השיער.

12. Shadow Fade Pompadour

Shadow Fade Pompadour

מָקוֹר

אז אפשר לעצב פומפדור גם עם דהיית צללים, כך הרבגוניות של גזרת דהיית צל. אורך שיער נוסף נשאר בחלקו העליון והשערות הנדבקות מסורקות שטוחות.

13. Shadow Temp Fade Style אפרו

סגנון אפרו של Shadow Temp Fade

מָקוֹר

בתסרוקת זו, הדעיכה היא במקדשים היורדים בהדרגה לפגוש את המזחלים. השיער המתולתל בחלקו העליון נשמר באורך בינוני וזקן עבה תואם את סגנון השיער הזה.

14. דהיית צללים עם חלק צדדי

דהיית צל עם חלק צדדי

מָקוֹר

תסרוקת החלק הצדדי הזה היא כבר פופולרית וכאשר היא משולבת עם דהיית צל נמוכה, היא נראית ייחודית וחיננית יותר. כאן, האזור סביב האוזניים מתחדד, בניגוד לדהייה הנמוכה או האמצעית.

15. The Shape Up Shadow Bald Fade

The Shape Up Shadow Bald Fade

מָקוֹר

דהיית הצללים הקירחים גבוהה בצדדים וקו צורה גורם לתספורת הזו להיראות נקייה ומסודרת. השימוש בקליפר עם מדידים שונים מורגש.

16. תספורת הקלאסי דהיית צללים

תספורת הצללה הקלאסית הקלה

מָקוֹר

כפי שהשם מרמז, תסרוקת זו היא אחת הוותיקות ביותר אך מסוגננת. כאן נראית חצי פומפה בחלקו העליון, בעוד הצדדים והגב דהויים בכדי לתת חיתוך צל. תסרוקת זו מתאימה באופן מושלם הן לשיער חלק, גלי והן מתולתל.

17. צל דהוי לעור עם תלתלים

צל דהוי לעור עם תלתלים

מָקוֹר

בתסרוקת זו ניתן לראות את הצדדים עם דהיית עור כשהחלק העליון מתולתל וקצר. כמו כן, לתסרוקת זו יש קצה במצח, מה שגורם לך להיראות אחרת. אם יש לך שיער מתולתל קיצוני, תסרוקת זו שווה לנסות.

18. דהיית צל נמוכה בחלק האחורי

דהיית צל נמוכה בחלק האחורי

מָקוֹר

הגב מעוצב עם דהיית צל נמוכה, כאשר קווי הדהייה ברורים והשיער נחתך באורכים שונים שאינם קצרים מדי. השיער בחלקו העליון הוא באורך בינוני ומוברש לאחור בצורה מסודרת.

19. שיער גלי משולב צל דהייה

שיער גלי משולב צל דהוי

מָקוֹר

זוהי תסרוקת ורסטילית שבה השיער הגלי שלך נשמר באורך בינוני בחלקו העליון ולצדדים יש דהיית צללים. מעניק ניגודיות מושלמת, החלק העליון נראה נפח ומעניק לפנים שלך מראה מוגדר.

20. תספורת Fab Pomp Shadow Fade

תספורת Fab Pomp Shadow Fade

מָקוֹר

כאן, אתה יכול לראות כי הפאמפ מעוצב למראה עכשווי בעוד שלצדדים יש דהיית צל נמוכה. תסרוקת זו מתאימה בעיקר לפנים ארוכות בעלות צורה אליפסה.

סיכום

דהיית צללים פופולרית וגם נראית מסוגננת. כפי שאתה יכול לראות לעיל, ניתן לשלב דהייה זו עם תסרוקות שונות למראה ייחודי. אנו חושבים ששיער מתולתל וגלי הולך הכי טוב עם דהיית צללים. מה אתה חושב? הגיבו למטה וספרו לנו על התספורת הטובה ביותר מהרשימה שלנו שתנסה מיד.