מהי רמת המיומנות שלך עם נשים?

מהי רמת המיומנות שלך עם נשים?

פיתחת מערך כישורים שלם במהלך חייך.

כדי להיות ברור, מיומנות מוגדרת כ:

מְיוּמָנוּת (שֵׁם עֶצֶם): היכולת לעשות משהו טוב; מומחיות.

ישנן מיומנויות שונות אשר יכול להיות לאדם.

באופן כללי, הם משתלבים בארבע רמות של מיומנות:

 1. מַתחִיל.
 2. חוֹבְבָן.
 3. מִתקַדֵם.
 4. לִשְׁלוֹט.

לפני שאדבר על נשים, אדבר על אחת הכישורים ששלטת בחיים.אין ספק ששלטת במיומנות ההבנה והדיבור בשפת האנגלית, אחרת לא היית יודע על מה אני מדבר כרגע.

המיומנות שאתה צריך להבין ולהיות מסוגלת לדבר אנגלית היא מיומנות מורכבת מאוד, אבל זה לא משהו שנולדת איתו.

זה משהו שהיית צריך ללמוד ולהתפתח עם הזמן.

לכן, אם אתה חושב על הדוגמא של ילד שנולד, הוא נולד, הוא לא יודע איך לדבר בשפה, הוא מפתח מיומנות להיות מסוגל להשתמש במילים ולהבין את המילים ולהבין איך הכל מתקשר יחד, ואז הוא מסתדר בזה.

בהמשך הוא מסוגל לדבר בשפה ולהשתמש בה ולהבין אותה מבלי אפילו לחשוב עליה. זה פשוט בא לו באופן טבעי וקל.

הילד התחיל כמתחיל, הוא היה קצת חובבן בשלב מוקדם, ואז היה לו הבנה מתקדמת כיצד לדבר ולהאזין לשפת האנגלית, ואז הוא שולט בה והוא יכול פשוט לדבר בה.

כמו עצמך עכשיו, אתה יכול להבין על מה אני מדבר.

כנ'ל לגבי נשים מבחינת הכישורים הנדרשים כדי שגבר יצליח עם נשים.

לדוגמא: היכולת שלו לעבור ולדבר עם נשים, ולהתחיל שיחה, להמשיך את השיחה, לשמור עליה מעניינת, להתחבר לאישה ואז להמשיך את הדברים קדימה. היכולת שלו למשוך נשים כשהוא מתקשר איתן.

היכולת שלו להיות בטוחים, הבנת הביטחון שלו ואיך להיות בטוחים בפועל (כי אם גבר לא בטוח שהוא הולך לכבות נשים, והוא כנראה אפילו לא מתכוון לגשת לנשים מלכתחילה. הולך להימנע מהם כי הוא מפקפק בעצמו, הוא חושש מכך, הוא מרגיש חרדה, הוא מרגיש עצבני).

ואז יש את הכישורים של מערכות יחסים (כלומר להיות מסוגלים, למעשה, לשמור על יחסים ביחד ולא על זה שהוא יתפרק).

יש חבורה שלמה של מיומנויות שמעורבות בהצלחה עם נשים, וזה תחום מיומנויות מורכב, אבל עם הכשרה נכונה בחור יכול לשלוט במהירות באותו תחום בחייו.

זה לא משהו כמו ללמוד שפה שבה זה לוקח הרבה זמן.

בחור יכול לעבור מלהיות קצת מתחיל עם נשים, חובבן, עד לרמה המתקדמת מהר מאוד, ואז אם הוא מכניס קצת עבודה הוא יכול להגיע לרמת שליטה בהצלחה עם נשים.

שיפור כישוריך עם נשים

אז איך בעצם תוכלו לדעת אם לבחור יש מיומנות מתחילה עם נשים, לעומת בחור שהוא אדון (כלומר, הוא שולט באזור חייו והוא שם לגמרי בשליטה)?

אנלוגיה לשימוש, לפני שאכנס לפרטים מה חווים מתחילים ואיזה חבר'ה שיש להם ניסיון ברמה מתקדמת עם נשים וכו ', אתן לך את האנלוגיה של ספורט.

עם ענפי הספורט של טניס, כדורסל, כדורגל או כדורגל.

באופן כללי, אם מתחיל מסתכל על מישהו שמשחק טניס, זה נראה די קל.

אתה פשוט מכה את הכדור קדימה ואחורה, זה נראה די קל, אבל אם המתחיל מנסה לעשות והוא מעולם לא שיחק בעבר טניס, הוא מפספס את הזריקה. הוא לא יכול לדרוס לצד השני של המגרש בזמן כדי להכות את הזריקה בחזרה, והוא מוכה על ידי אדם שיש לו מיומנות גבוהה יותר ממנו.

אותו דבר עם כדורסל; זה נראה קל, פשוט לרוץ סביב מגרש ואז לזרוק כדור בחישוק.

זה נראה די קל, אבל כשמשחקים נגד אנשים שיש להם מיומנות, המתחיל מבין,'נכון, למעשה אין לי אפילו את המיומנות הזו, אני צריך ללמוד אותה, אני צריך לפתח אותה.'

אותו דבר עם כדורגל, פשוט להתרוצץ במגרש בועט בכדור, הכל נראה קל מאוד, אבל כשהמתחיל באמת מנסה לשחק את המשחק עם אנשים שיודעים מה הם עושים, הוא מבין שהוא צריך לפתח את המיומנות.

עם זאת, כשמדובר בנשים, רוב הבחורים לא מבינים שאם הם לא משיגים את התוצאות שהם רוצים עם נשים, הם צריכים לפתח את הכישורים האלה.

עבור רוב החבר'ה הם חושבים,'בסדר תראי, ניסיתי לדבר עם נשים בעבר, דחו אותי, אני מתעצבן סביב נשים, נגמר לי הדברים לומר, אני פשוט לא יכול לגרום לנשים להתעניין בי, נשים אסור לאהוב אותי כי אני לא מספיק נאה. אתה יודע, זה מה שזה. '

הוא לא מבין שהוא באמת יכול לפתח את כישורי השיחה שלו, ולהצליח להתחבר לנשים.

הוא לא מבין שהוא יכול לשפר את הביטחון שלו, וזה ישפר את התוצאות שלו עם נשים. הוא לא יודע שישנן דרכים רבות ושונות בהן הוא יכול למשוך נשים כשהוא מתקשר איתן.

אז הוא פשוט חושב,'אה, אני ממולא כשמדובר בנשים,'אבל כשמדובר בספורט, או משהו אחר בחיים, אם אין לו את המיומנות, הוא יגיד,'טוב, אני צריך לפתח את המיומנות הזו,'אבל עם נשים,'לא, לא, לא, אתה לא יכול לשפר את הכישורים שלך עם נשים. אני ממולא, נגזר עלי לחיים. '

אז נכון שיש הזדמנות ענקית עבורך, מכיוון שרוב הבחורים אפילו לא חושבים שאפשר לשפר את הכישורים שלהם עם נשים ולהשיג תוצאות טובות יותר.

רוב הבחורים עוברים את החיים במחשבה,'נו טוב, נשים לא אוהבות אותי, אני לא יכולה לעשות שום דבר בקשר לזה,'אבל אחוז קטן מאוד מהחבר'ה הבינו,'אוקיי, אתה יכול למעשה לשפר את הכישורים שלך עם נשים. אתה באמת יכול להגיע למצב שבו אתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך כשאתה מתקשר איתן. אתה יכול לבחור עם נשים, אתה יכול להיות סוג של בחור שיש בו הרבה נשים שמתעניינות בו בבת אחת, וזה בעצם מאוד קל ברגע שיש לך את המיומנות. '

בדיוק כמו שמשחק טניס קל מאוד ברגע שיש לך את המיומנות, או לדבר בשפת האנגלית זה קל ברגע שיש לך את המיומנות.

מה ניתן לשפר במיומנויות שלך עם נשים?

שיפור כישוריך עם נשים

אז, מה ניתן לשפר בכישורים שלך כדי שלא תידחה על ידי נשים, לא תזרוק אותך, לא תתגרש, לא מרומה על ידי אישה?

מה ניתן לשפר כדי שתהיה לך בחירה עם נשים, ולכן כשאתה מתקשר עם נשים הן מרגישות נמשכות אליך, הן רוצות להיות איתך, הן נהנות לדבר איתך? מה ניתן לשפר?

על מה אני אדבר, חמישה תחומי מיומנות שונים שחבר'ה צריכים לשפר כדי להשיג תוצאות טובות יותר עם נשים.

אני הולך לדבר על מהי חוויה למתחילים, איזה בחור שיש לו מיומנויות ברמה חובבנית עם נשים, בחור שיש לו מיומנות ברמה מתקדמת, ובחור ששולט בתחום הזה בחייו.

אוקיי, בואו נסתכל על הראשון; מתקרב לנשים.

 • מַתחִיל: פחדים להידחות ופעמים נדירות מתקרב לנשים שהוא אוהב.
 • חוֹבְבָן: פחדים דחויים ולעתים נדירות מתקרב לנשים שהוא אוהב, אך לפעמים יכול לתרום את האומץ לגשת.
 • מִתקַדֵם: יכול לפנות בביטחון לנשים רוב הזמן, אבל לפעמים מרגיש חרד ועצבני ונופל חזרה לדרכי החשיבה הישנות שלו.
 • לִשְׁלוֹט: יכול לפנות בביטחון לנשים מתי שהוא רוצה. הוא אף פעם לא מרגיש עצבני או חרד, לא משנה מה המצב או כמה האישה יפה. הוא ניגש כרצונו ללא כל פחד ובביטחון מלא בעצמו וביכולותיו.

התחום הבא של מיומנות, שיחה.

 • מַתחִיל: לא יודע מה להגיד כדי להתחיל שיחות, להמשיך אותם ולהשאיר אותם מעניינים.
 • חוֹבְבָן: הוא בסדר בשיחה, אך לעתים קרובות נגמר להם הדברים לומר ואז מאבד את ההזדמנות שלו עם כמה מהנשים שהוא פוגש.
 • מִתקַדֵם: יכול להתחיל שיחות בקלות, להמשיך ולקיים אותן ולשמור עליהן מעניינות. נשים נהנות לדבר איתו.
 • לִשְׁלוֹט: יכול לפתוח בשיחות בקלות ולהשאיר אותן מעניינות. נשים מאוד נהנות לדבר איתו.

התחום הבא של מיומנות, ביטחון.

 • מַתחִיל: חסר ביטחון סביב נשים שהוא מוצא מושך.
 • חוֹבְבָן: פיתח רמה חדשה של ביטחון שמאפשר לו למשוך יותר נשים, אך עדיין נראה עצבני ומפקפק בעצמו סביב נשים מושכות מאוד.
 • מִתקַדֵם: האם בטוח בעצם רוב הנשים אפילו נשים מושכות מאוד, אך אינו מסוגל לשמור על הביטחון שלו בעת אינטראקציה עם נשים שהוא מרגיש שהוא מחוץ לליגה שלו.
 • לִשְׁלוֹט: הוא תמיד בטוח בעצמו לא משנה כמה אישה מאתגרת או יפה. הוא תמיד מרגיש בטוח לחלוטין, רגוע ושולט. נשים חשות בביטחון העמוק שלו וזה נדלק עליהן כמו ששום דבר אחר לא יכול.

התחום הבא של מיומנות, הסלמה לדייטים, נשיקות ומין.

 • מַתחִיל: לפעמים יכול להיות בר מזל אבל ניסיונותיו להסלים למספר טלפון, נשיקה או מין נדחים על ידי רוב הנשים שהוא מנסה זאת.
 • חוֹבְבָן: יכולות להשיג מספרי טלפון, לנשק נשים ואפילו להסלים למין לפעמים, אך הנשים האטרקטיביות יותר עדיין נותרות מחוץ להישג ידו.
 • מִתקַדֵם: יכול לקבל מספרי טלפון, לנשק נשים ולהסלף לקיום יחסי מין עם רוב הנשים שהוא פוגש. לעיתים הוא יתחבר לנשים שהיו בעבר מחוץ לליגה שלו, אך תוצאותיו עדיין אינן עקביות ב 100%.
 • לִשְׁלוֹט: יכול לקבל מספרי טלפון, להתנשק עם נשים ולהסלים למין בקלות רבה. נשים באמת רוצות לתת לו את מספר הטלפון שלהן. הם באמת רוצים לנשק אותו, והם מאוד רוצים לקיים איתו יחסי מין בערב הראשון שהם פוגשים אותו, או בפגישה הראשונה. לפעמים הוא מקבל נשים שמבקשות את מספר הטלפון שלו, מנשק אותו תחילה ואפילו מציע לקיים יחסי מין באותו לילה או בפגישה הראשונה.

התחום האחרון במיומנות שעליו אדבר כאן הוא מערכות יחסים.

 • מַתחִיל: לאחר שהתאווה הראשונית דעכה במערכת היחסים, הוא בדרך כלל הופך לחסר ביטחון, נזקק או הורס את הכבוד והמשיכה של חברתו אליו. בשלב זה היחסים מתחילים להתפרק.
 • חוֹבְבָן: האם די טוב בשמירה על המשיכה, הכבוד והאהבה במערכת יחסים, אך יש בה חוסר ביטחון שגורם לבעיות וגורם לאישה לאבד עניין.
 • מִתקַדֵם: מיומן מאוד בשמירה על המשיכה, הכבוד והאהבה בזוגיות, אך עדיין יש לו כמה תחומים לשיפור.
 • לִשְׁלוֹט: יודע להנחות את האישה לתחושות עמוקות יותר של כבוד, משיכה ואהבה אליו. כשזה קורה האישה לא רוצה או זקוקה לאף גבר אחר מכיוון שהיא מרגישה שמוגש רגשית בקשר.

לא תמיד הייתי אדון

לפני שגיליתי את מה שאני מלמד כאן אצל הגבר המודרני, אפילו לא ידעתי שאפשר לשפר את הכישורים שלך עם נשים.

הייתי אחד הבחורים שחשב,'אוקיי, נשים לא אוהבות אותי כי אני לא מספיק נראית וזה בדיוק זה. אתה דחוף דן ... אתה לא יכול לעשות כלום. '

חשבתי,'אוקיי, אולי אני חייבת לקנות בגדים טובים יותר, אני חייבת ללבוש בגדים יפים יותר ולהיראות הכי טוב שאני יכולה, ואז נשים יאהבו אותי,'אבל כשקניתי בגדים יקרים עדיין לא השגתי תוצאות טובות יותר עם נשים.

שום דבר לא תיקן את העובדה שלא הייתי בטוחה סביב נשים, שום דבר לא תיקן את העובדה שלא היה לי את המיומנות להיות מסוגלת לדבר עם נשים שנראו לי מושכות ולגרום להן לחבב אותי.

יכולתי לדבר עם נשים שלא מצאתי מושך, אבל נראה שהנשים האטרקטיביות איתן התקשרתי איתן לא אהבו אותי. נראה שהם לא נהנו לדבר איתי ולא הגעתי לשום מקום והרגשתי עצבנית סביבם.

פשוט לא ידעתי ששיפור תחומי מיומנות מסוימים יביא לך תוצאות טובות יותר עם נשים, אבל כשגיליתי את זה והתחלתי ליצור טכניקות חדשות לדבר עם נשים, ולהיות בטוח בעצמי בקרב נשים ולמשוך נשים, אז הדברים באמת התחילו להשתנות בשבילי.

התחלתי ברמה למתחילים, והייתי צריך לאסוף נשים לפעמים דברים, אבל בסופו של דבר הגעתי למצב שאני חובב, ואז הגעתי למיומנות מתקדמת ואז שלטתי בתחום הזה של חַיִים.

שם הייתי הרבה שנים מאז.

הייתי ברמת המיומנות שבה אני כבר לא צריך לחשוב על התחום הזה בחיי כי זה בשליטה. אני לא צריכה לנסות למשוך נשים כי נשים פשוט מרגישות נמשכות אליי באופן טבעי.

בעבר, כשהייתי ברמת המיומנות המתחילה עם נשים, הייתי צריך להשתמש בפלירטוטים והומור רב כדי לגרום לנשים להרגיש מספיק משיכה כדי שאוכל לקיים איתי יחסי מין, אבל בסופו של דבר הגעתי לעניין איפה יכולתי באמת לעמוד שם ולהביט באישה בצורה מסוימת ולהגיב לדברים שהיא אומרת בצורה מסוימת, ולשמור עלי אווירה מסוימת שגרמה לה להרגיש מופעלת.

למתחילים, נראה שזה לא הגיוני לראות את זה קורה בחיים האמיתיים.

אני עומד שם ומדבר עם אישה ואני פשוט נורמלי ועם מתחיל, נראה שאני בכלל לא עושה שום דבר מיוחד במיוחד, אז הוא יחשוב, 'למה הנשים האלה מחבבות אותו?'

דן בייקון - מומחה לדייטים וזוגיות

אני יכול להראות לך את התמונות האלה שלי עכשיו, כשהנשים האלה נהנות מאוד. אני מנשק נשים תוך דקה עד שתיים מפגישתן, לפעמים 10 דקות.

אני מסוגלת לקחת נשים הביתה למין, אבל למה נשים כל כך מתעניינות בי?

מה קורה שם, כי נראה שאני פשוט כל כך נורמלי וטבעי, ולא באמת עושה שום דבר מיוחד?

מה שקורה הוא שאני מסוגל לגרום לנשים באופן פעיל להרגיש נמשכות על ידי הצגת תכונות אישיות מסוימות, התנהגויות ותכונות פנימיות שנשים מוצאות מושכות (למשל ביטחון, כריזמה, קסם וכו ').

עם זאת, מבחוץ, מתחיל יהיה מבולבל אם יסתכל עלי באינטראקציה עם נשים. זה ייראה כאילו אני פשוט נורמלי, אז הוא ירגיש מבולבל ויחשוב,'הממ ... אולי היא חושבת שהוא נראה טוב'אוֹ'אולי הוא עשיר'ואז למחוק את זה ככה.

אותו דבר חל על ספורט.

תארו לעצמכם ספורטאי עלית שיש לו מיומנות גבוהה מאוד לשחק כדורגל.

הוא פשוט מתרוצץ במגרש הכדורגל ובועט בכדור, אבל הוא עושה דברים עדינים שהופכים אותו לעילית יותר מהשחקן הממוצע. הוא מודע לטכניקות מסוימות והוא חידד את כישוריו עד כדי כך שהוא שולט באותו תחום מיומנות מסוים.

אותו דבר חל על נשים, אלא שזה הרבה יותר קל ומהיר לפתח את הכישורים שלך עם נשים.

מה לקח אותי שנים כדי להתאמן, בחור יכול עכשיו לבוא לאתר שלי וללמוד בעניין שעה (ות .

לכן, אם הוא מתחיל ברמת התחלה או ברמת מיומנות חובבנית, הוא לומד את הטכניקות ולומד את התובנות והוא מבין מה לקח לי כל כך הרבה זמן להתאמן. הוא מבין שבתוך שעות, ואז הוא מתחיל להשתמש בו, והוא מתחיל להשתמש בו והוא נמצא ברמת מיומנות מתקדמת עם נשים, לא ברמת מיומנות אדונית.

כדי להגיע לרמת המיומנות המאסטרית, הוא צריך להתאמץ לחדד את המיומנויות האלה ולהתרגל להשתמש בטכניקות ולהשיג את התוצאות, לבנות את הביטחון שלו ואז הוא מקבל את הנקודה בה הוא שולט בחייו, והוא לא צריך לחשוב יותר.

מה שמצאתי מעניין להיות ברמת שליטה בהצלחה עם נשים כל כך הרבה זמן, זה שרוב החבר'ה פשוט בכלל לא נמצאים ברמה הזו.

רוב החבר'ה עוברים את חייהם'אוקיי, אני אפילו לא יכולה לשפר את ההצלחה שלי עם נשים, אני רק צריכה להשיג חולצה טובה יותר, אני חייבת לקנות מכונית יקרה יותר, אני חייבת להשיג עבודה טובה יותר ואז אני מקווה, נשים הולכים לחבב אותי. '

הם אפילו לא יודעים על כך שקל למשוך נשים על ידי הצגת תכונות אישיות, התנהגויות ותכונות פנימיות שנשים נמשכות אליהן באופן טבעי (למשל ביטחון, כריזמה, קסם, אווירה גברית, הומור).

כשאתה מגיע לרמת המיומנות של נשים עם נשים, אתה פתאום מבין שזה רק אתה ואחוז קטן מהבחורים האחרים שנמצאים ברמה הזו.

חבר'ה מסתכלים עליך מתקשרים עם נשים, וזה פשוט לא הגיוני. הם חושבים,“מדוע נשים כל כך אוהבות אותו? כאילו, מה קורה שם? זה בכלל לא הגיוני, 'אבל מבחינתך, זה הגיוני לגמרי.

זה פשוט מאוד וקל וטבעי, בדיוק כמו שאתה יכול להבין על מה אני מדבר עכשיו, ואתה יכול לדבר בשפה האנגלית, שהיא מיומנות מורכבת מאוד לאדם לשלוט בה, אבל זה כל כך קל ברגע שאתה מקבל את זה, פעם אתה מבין את זה.

דוגמאות ללימוד מיומנויות אחרות

אז אני רוצה לתת לך עוד כמה דוגמאות לפיתוח מיומנות מורכבת, כדי שתוכל להבין זאת בצורה ברורה מאוד.

הדוגמאות שאביא הן ללמוד כיצד לנגן בגיטרה, וללמוד כיצד ליצור תוכנית תוכנה באמצעות תכנות מחשבים.

מבחוץ נגינה על גיטרה נראית די קלה. בחור יכול היה להסתכל על בחור אחר שמנגן בגיטרה וזה נראה די קל.

כל שעליך לעשות הוא להחזיק את הגיטרה, לחטוף, ואז אתה עושה מוזיקה יפה, נכון?

ובכן לא, ככה זה לא עובד אם אי פעם הרמתם את הגיטרה בפעם הראשונה.

אתה מרים את הגיטרה וזה כמו,'אה נכון ... בסדר, אז איפה אני מחזיק את האצבעות ... אה בנאדם, זה קשה.'אתה משמיע כל מיני צלילים מוזרים, ואתה לא יודע לעשות את זה.

ובכל זאת, מה עושה אז בחור באותה נקודה?

הוא הבין,'אוקיי, אין לי את המיומנות לנגן בגיטרה. יצא לי לפתח את המיומנות הזו. ”אם הוא מפתח את המיומנות, אז הוא יכול לנגן מוזיקה וזה מאוד קל וטבעי בעיניו, אבל לפני כן זה היה מאוד מביך והוא לא יכול היה לעשות את זה.

הדוגמה הבאה היא עם תכנות מחשבים ליצירת פיסת תוכנה.

תוכנה יכולה להיראות מאוד פשוטה וקלה מבחוץ, אבל מה שקורה מאחורי התוכנה הם חבורה שלמה של הוראות מסובכות שמביאות את התוכנה לחיים.

מתחיל עשוי להסתכל על פיסת תוכנה שנראית נחמדה ונקייה, פשוטה וקלה וחושבת,'אני יכול לעשות את זה,'אבל אז המתחיל מנסה לכתוב קוד והוא מבין,'אוקיי, יש המון דברים שאני צריך ללמוד כאן, יש מיומנות מורכבת שאני צריך לפתח.'

ואז אם הוא מפתח מיומנות, הוא מגיע למצב שהוא יכול לכתוב קוד ולהכין תוכניות, והוא יכול להיות מאסטר בקוד וליצור כל מיני תוכניות מדהימות שעושות כל מיני דברים מדהימים.

אז, כמו שבחור יכול לפתח את הכישורים המורכבים הנדרשים לנגן מוסיקה או לכתוב קוד של תוכנה, או לנהוג ברכב על מנת ללמוד את כל הדברים השונים שהוא צריך לעשות לשם כך וזה נראה ממש מביך התחל, אבל אז יש לו את המיומנות המורכבת הזו והוא יכול לנהוג ברכב.

כך גם לגבי נשים.

בחור ברמת מתחילים ירגיש לעתים קרובות כמו,'זה מאוד מורכב ... זה מאוד קשה ... זה מביך מדי. אני לא יכול לעשות את זה, ניסיתי לדבר עם נשים בעבר אבל הן לא מראות שום עניין. נגמר לי הדברים לומר. אני נהיה עצבני אני פשוט לא יכול לעשות את זה. נראה שנשים לא מתעניינות בי '.לא יודע שהוא יכול לפתח את המיומנות להיות בטוח בעצמו בקרב נשים.

לא לדעת שהוא יכול לפתח את כישורי השיחה שלו באופן שמפעיל נשים, במקום לכבות אותן.

הרבה חבר'ה שנמצאים ברמה למתחילים מדברים עם נשים באופן שמכבה אותן והן אפילו לא יודעות את זה.

בחור ברמה החובבנית מדבר עם נשים בסדר עם זה, אבל נגמר לו הדברים לומר. הוא לא באמת יודע להמשיך בשיחה ולהשאיר אותה מעניינת.

בעוד שבחור ברמת מיומנות מתקדמת, הוא יכול לדבר כמעט עם כל אישה והוא מסתדר טוב, הוא יכול לאסוף נשים, זה מאוד קל בשבילו, אבל נשים שיוצאות מהליגה שלו, הוא עדיין פשוט יכול ' לא לעשות את זה.

הוא נהיה עצבני, הוא מפקפק בעצמו והנשים מרגישות את זה וזה מכבה אותן.

בעוד שהאיש ששולט באמנות השיחה, הוא בטוח כל הזמן, הוא יודע לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליו.

שיפור כישוריך עם נשים

זה טבעי וקל בשבילו, בדיוק כמו בשבילך, זה טבעי וקל לדבר אנגלית ולהקשיב לי מדבר אנגלית, לנהוג ברכב, לנגן בגיטרה, לכתוב תכנות מחשבים או כל מיומנות מיוחדת שיש לך בחיים .

במהלך חייך, ללא ספק פיתחת הרבה מיומנויות מורכבות שונות.

בדיוק כמו שפיתחת את הכישורים האלה, אתה יכול גם לפתח את המיומנות להיות מסוגל למשוך נשים ולבנות על הכבוד, המשיכה והאהבה של האישה כאשר אתה נמצא בזוגיות.

באיזו רמת מיומנות אתה נמצא היום?

האם אתה יודע באיזו רמת מיומנות אתה נמצא כרגע עם נשים?

אם אתה ברמת מיומנות שאינך מרוצה ממנה והיית רוצה להשיג תוצאות טובות יותר עם נשים, האם אתה באמת מעוניין ללמוד כיצד לשפר את רמת המיומנות שלך עם נשים?

האם אתה מעוניין ללמוד את הטכניקות שלי, את התובנות וההבנות שלי שפיתחתי במשך כל כך הרבה שנים, ופשוט ללמוד את זה תוך מספר שעות כדי שתוכל להגיע לרמת מיומנות מתקדמת, או אם אתה כבר נמצא מיומנות מתקדמת, אתה יכול פשוט לעלות לרמת מיומנות שליטה?

האם אתה מעוניין להגביר ולהצליח בהצלחה אמיתית עם נשים שיימשך לאורך כל חייך?

אתה יכול להגיע במהירות לנקודה הזו, אז אתה כבר לא הבחור שמרגיש עצבני כשהוא רוצה להתקרב לאישה, לא יודע מה להגיד, מתעלם כשמדבר עם קבוצה של אנשים מגניבים, או שנבחר אחרון או שני או שלישי כשמדובר בנשים.

אתה יכול להיות הבחור שבטוח בעצמו ומסוגל לגשת לנשים כרצונו. כשאתה מגיע לרמה גבוהה יותר של מיומנות והבנה, אתה פשוט לא מרגיש שום פחד שקשור לגישה ולדיבור עם נשים.

יש לך ביטחון מוחלט בעצמך וביכולות שלך. אתה רואה אישה שנראית לך מושכת, אתה ניגש ומדבר איתה ואתה לא מודאג כי אתה יודע מה להגיד.

אתה יודע לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.

זה אפילו לא אולי או אם.

אתה יודע לעשות את זה.

יש לך את המיומנות המורכבת.

זה מאוד פשוט עבורך, זה מאוד טבעי.

בחורים אחרים מסתכלים על מה שאתה עושה, הם דומים,'מה קורה שם, למה היא אהבה אותו?'וכמה חבר'ה יחשבו,'אה, זו חייבת להיות חולצתו, הוא חייב ללבוש בגדים טובים, או שהיא חייבת לאהוב את המראה שלו'או משהו כזה.

הם פשוט לא מבינים את זה, זה פשוט לא הגיוני למה בחורה תרצה את הבחור ההוא, כי הוא לא יודע את מיני הדברים שאתה יודע.

כשמדובר בהסלמה ונשיקות, יחסי מין ודייטים כל הדברים האלה פשוט קורים באופן טבעי וקל.

אתה אפילו גורם לנשים שמנסות לנשק אותך קודם, מנסה להציע קיום יחסי מין בלילה הראשון, ושואל אם הן יוכלו להדביק אותך ולראות אותך ודברים כאלה.

כשמדובר במערכות יחסים, אתה מסוגל להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה שאישה חשה כלפיך, במקום שזה יתפוגג, וזה אומר שהיא לא רוצה לעזוב אותך.

אז האם אתה רוצה מיומנות כזו עם נשים?

האם אתה רוצה לקבל כוח מסוג זה עם נשים?

אם אתה מוכן להוציא סכום קצר של שעה (ות ללמוד את הדברים שלקחו אותי שנים כדי להתאמן ולשכלל ולשלוט, אז אתה תהיה מסוגל לעלות מדרגה למתקדמים, לרמת שליטה במיומנות עם נשים.

תגיע במהירות לנקודה שבה אתה כבר לא צריך לדאוג לחומר הזה.

תחום הנשים ומערכות יחסים עם היכרויות נמצא בשליטה עבורך.

אז אתה יכול פשוט להירגע וליהנות מהחיים ולהתמקד בתחומים אחרים בחייך, במקום תמיד להילחץ,'איך אביא ילדה? איך אני אחזיק ילדה? איך אני אהיה בטוח אם אעבור ואדבר עם הבחורה ההיא? '

שום דבר מהדברים האלה לא מדאיג אותך יותר כי קיבל את זה בשליטה.

רמת מיומנות: מתחיל

מַתחִיל

 • מִתקַרֵב: פחדים להידחות ופעמים נדירות מתקרב לנשים שהוא אוהב.
 • שִׂיחָה: לא יודע מה להגיד כדי להתחיל שיחות, להמשיך אותם ולהשאיר אותם מעניינים.
 • אֵמוּן: חסר ביטחון סביב נשים שהוא מוצא מושך.
 • הסלמה לדייטים, נשיקות ומין: יכול לפעמים 'להיות בר מזל', אך ניסיונותיו להסלים למספר טלפון, נשיקה או מין נדחים על ידי מרבית הנשים שהוא מנסה זאת.
 • מערכת יחסים: לאחר שהתאווה הראשונית דעכה, הוא בדרך כלל הופך לחסר ביטחון, נזקק או הורס את הכבוד והמשיכה של חברתו אליו. בשלב זה היחסים מתחילים להתפרק.
רמת מיומנות: חובבנית

חוֹבְבָן

 • מִתקַרֵב: פחדים דחויים ולעתים נדירות מתקרב לנשים שהוא אוהב, אך לפעמים יכול לתרום את האומץ לגשת.
 • שִׂיחָה: בסדר בשיחה, אך לעתים קרובות נגמר להם הדברים לומר ואז מאבד את ההזדמנות שלו עם כמה מהנשים שהוא פוגש.
 • אֵמוּן: פיתח רמה חדשה של ביטחון המאפשר לו למשוך יותר נשים, אך עדיין נוטה להיות עצבני ולהטיל ספק בעצמו סביב נשים מושכות מאוד.
 • הסלמה לדייטים, נשיקות ומין: יכול לקבל מספרי טלפון, לנשק נשים שנפגשות ואף להסלים למין לפעמים, אך הנשים האטרקטיביות יותר עדיין נשארות מחוץ להישג ידו.
 • מערכת יחסים: האם די טוב בשמירה על המשיכה, הכבוד והאהבה בזוגיות, אך יש בה כמה חוסר ביטחון שגורם לבעיות וגורם לאישה לאבד עניין.
רמת מיומנות: מתקדם

מִתקַדֵם

 • מִתקַרֵב: יכול לגשת בביטחון ולאסוף את רוב הנשים שהוא פוגש, אבל לפעמים מרגיש חרד ועצבני ונופל שוב לדרכי החשיבה הישנות שלו.
 • שִׂיחָה: יכול לפתוח שיחות בקלות, להמשיך ולנהל אותן מעניינות. נשים נהנות לדבר איתו.
 • אֵמוּן: בטוח בעצמו בקרב רוב הנשים, אפילו נשים מושכות מאוד, אך אינו מסוגל לשמור על הביטחון שלו בעת אינטראקציה עם אישה שלדעתו היא 'מחוץ לליגה שלו'.
 • הסלמה לדייטים, נשיקות ומין: יכול לקבל מספרי טלפון, להתנשק עם נשים ולהסלים למין עם רוב הנשים שהוא פוגש. לעיתים הוא יתחבר לנשים שהיו בעבר מחוץ לליגה שלו, אך תוצאותיו עדיין אינן עקביות ב 100%.
 • מערכת יחסים: מיומן מאוד בשמירה על המשיכה, הכבוד והאהבה בזוגיות, אך עדיין יש לו כמה תחומים לשיפור.

רמת מיומנות: מאסטר

לִשְׁלוֹט

 • מִתקַרֵב: יכול לגשת בביטחון ולאסוף את רוב הנשים שהוא פוגש. הוא אף פעם לא מרגיש חרד או עצבני לא משנה מה המצב או כמה יפה האישה. הוא ניגש כרצונו ללא כל פחד ובביטחון מלא בעצמו וביכולותיו.
 • שִׂיחָה: יכול לפתוח שיחות בקלות, להמשיך ולנהל אותן מעניינות. הוא גורם לנשים ללא מאמץ לחוות רגשות עזים של תאווה, משיכה, אהבה וכבוד בזמן שהם מדברים איתו. נשים מנסות להמשיך איתו את השיחה כי הן לא רוצות לפספס את ההזדמנות להיות איתו.
 • אֵמוּן: תמיד בטוח בעצמה ולא משנה עד כמה אישה מאתגרת או יפה. הוא תמיד מרגיש בטוח לחלוטין, רגוע ושולט. נשים חשות בביטחון העמוק שלו וזה נדלק עליהן כמו ששום דבר אחר לא יכול.
 • הסלמה לדייטים, נשיקות ומין: יכול לקבל מספרי טלפון, להתנשק עם נשים ולהסלים למין בקלות רבה. נשים באמת רוצות לתת לו את מספר הטלפון שלהן, באמת רוצות לנשק אותו והן באמת רוצות לקיים איתו יחסי מין בערב הראשון שהן פוגשות אותו או בפגישה הראשונה. לפעמים הוא מקבל נשים שמבקשות את מספר הטלפון שלו, מנשק אותו קודם ואפילו מציע לקיים יחסי מין בלילה הראשון או בדייט הראשון.
 • מערכת יחסים: יודע להנחות את האישה לתחושות עמוקות יותר של כבוד, משיכה ואהבה אליו. כשזה קורה, האישה לא רוצה או זקוקה לגברים אחרים משום שהיא מרגישה שהיא מוגששת רגשית במערכת היחסים.

מהי רמת המיומנות שלך עם נשים?

 • מַתחִיל
 • חוֹבְבָן
 • מִתקַדֵם
 • לִשְׁלוֹט

צפה בתוצאות

טוען ...

מְיוּמָנוּת (שם עצם): היכולת לעשות משהו טוב; מומחיות.

למד והשתמש בטכניקות היסודיות מ- http: // store