איזה סוג של אדם אני?

איזה גבר אני?

על פי ציטוט של לאו צו,“מי שמכיר אחרים הוא חכם; מי שמכיר את עצמו נאור. '

אז לפני שתוכלו באמת לענות על השאלה,'איזה גבר אני?'ראשית אתה צריך לשאול,'איזה גבר אני רוצה להיות?'

לדוגמא: רוב החבר'ה בעולם הזה רוצים להיות איש נהדר שאחרים אוהבים אותו, מכבדים אותו ומעריצים אותו. עם זאת, אין זה אומר שכל הגברים רוצים להיות שחקנים מפורסמים, או מוזיקאים, או ממציאים, אנשי עסקים או גורואים חכמים.

מי אני כגבר?

כדי לאהוב אחרים, לכבד אותם ולהעריץ אותם, אתה פשוט צריך להיות ולהיות מה שאחרים מכנים כגבר אמיתי.

בעיקרו של דבר, גבר אמיתי הוא מסוג הגברים שעושים דברים גדולים בחייו על סמך מה שהוא אוהב, מעריך ומכבד ביותר, תוך שהוא אוהב ומכבד אחרים.הוא מצליח בקריירה הנבחרת שלו, יש לו מבחר של נשים יפות וכשהוא מתיישב, הוא בעל ואב נהדר. הוא ממלא את מלוא הפוטנציאל שלו ושואף לעלות ברמות החיים, במקום להסתפק בחיים בינוניים או לתרץ מדוע הוא לא הצליח.

כשמדובר בהחלטה איזה גבר הוא רוצה להיות, בחור עשוי להיאבק להבחין בין המאפיינים של אדם שהוא באמת גדול למי שאינו.

לדוגמא: רק בגלל שגבר הוא שחקן מפורסם וחביב על אנשים רבים, זה לא אומר שהוא מהווה מודל לחיקוי אידיאלי לגברים כיצד להצליח בכל היבטי החיים.

בחייו הפרטיים, השחקן המפורסם עשוי להיות חסר ביטחון ומתקשה לקיים יחסים עם אישה, אך נשים בתקשורת יתייחסו אליו כסקסי, נאה או רצוי.

חבר'ה ששואלים את עצמם: 'איזה גבר אני?' ומחפש מודלים לחיקוי שיעזרו להם לגבש זהות ברורה יותר כמו שגבר עשוי לראות את השחקן המפורסם ולחשוב, 'אם הייתי מפורסם כמוהו, החיים שלי היו נהדרים. אני רוצה להיות כמוהו.'

עם זאת, השחקן המפורסם כנראה עדיין מנסה להבין איזה סוג אדם הוא ועדיין לא שולט בכל תחומי החיים (למשל מערכות יחסים).

לכן, אם אתה באמת רוצה לדעת איזה גבר אתה, הנה 5 מאפיינים שהם הסימנים של גבר אמיתי.

אלה דברים שאתה צריך לשאוף להשיג ולשלוט בחיים שלך אם עדיין לא ...

1. אדם אמיתי בטוח בעצמו כדי להיות העצמי האמיתי שלו

יש בחורים שלעולם לא הופכים למה שמכונה גבר אמיתי כי הם אף פעם לא מתבררים מי הם באמת בפנים.

לדוגמא: כאשר הוא מקיים אינטראקציה עם נשים או עם אנשים שהוא פוגש בסביבה חברתית, הוא עלול לבצע פעולה של בחור נחמד עוד יותר ממה שהוא באמת.

הוא עדיין לא הבין שאנשים יאהבו אותו ויכבדו אותו יותר אם הוא פשוט ייראה אמיתי.

עמוק בפנים הוא מתרעם על אנשים אחרים כי הוא כל כך נחמד אליהם והם עדיין מתעלמים ממנו, דוחים אותו או לועגים לו.

מבצע מעשה של להיות נחמד יותר ממה שהוא באמת

הוא חושב ש,'אני כל כך נחמד עם אנשים והם מתייחסים אלי כמו זבל. מה הבעיה שלהם? 'כי הוא לא יודע שהוא יוצר את הבעיה על ידי ביצוע מעשה של להיות אפילו יותר נחמד ממה שהוא באמת.

אנשים יכולים לחוש שהוא מבצע מעשה, אבל הוא חושב שאין להם מושג. הוא חושב שזה יותר חכם מאנשים אחרים כי הוא נחמד מהם, אבל הוא עושה טעות חברתית קלאסית של זיוף פרסונה במקום להיות אמיתי.

אם תחשוב על האנשים שאתה מכבד ומעריץ ביותר בעולם הזה, תבין שהם האנשים שהם האני האמיתי שלהם סביב אחרים.

הם לא צריכים לעשות מעשה ופשוט הם מי שהם באמת. לאנשים כאלה יש אקס פקטור או כריזמה שמושכים מגנטית ומעניינים אנשים אחרים.

בחור שעושה מעשה של להיות אפילו יותר נחמד ממה שהוא באמת (כדי לקוות להרשים אנשים ולגרום להם לחבב אותו) מעדיף שיאהבו אותו, יאהבו אותו ורצו שהוא האני האמיתי שלו, אבל הוא חושש להראות זאת.

הוא דואג שאנשים ידחו אותו, יצחקו עליו או ילעגו לו על היותו לא פסיבי ולא צנוע כמו פעם.

הוא היה רוצה להתלבש בסגנון משלו (גם אם זה קצת מוזר), לרדוף אחר תשוקותיו (גם אם הן שונות ממה שנחשב לנורמה), ולדייט עם הנשים שהוא באמת רוצה.

עם זאת, הוא לא מרגיש כאילו מותר לו לעשות זאת מכיוון שהוא כל כך מודאג ממה שכולם חושבים ... למרות שבכל מקרה אפילו לא אכפת להם ממנו.

הוא ישמח להיות מסוגל לדבר את דעתו ולעמוד במה שהוא באמת מאמין מבלי לחשוש שידחו אותו או לא יאהב אותו, אבל הוא שם חשיבות רבה מדי למה שאנשים אקראיים (שאפילו לא אכפת להם ממנו) עשויים לחשוב עליו.

בכך שהוא מתיימר להיות מישהו שהוא לא, הוא מאבד את הכריזמה והייחודיות הטבעיים שלו ופשוט משתלב ברקע ועוד בחור לא מעניין שלא מאמין בעצמו.

כדי להיות גבר אמיתי, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה להיות בטוח מספיק כדי להיות העצמי האמיתי שלך, תוך כדי להיות אוהב, מתחשב ומכבד כלפי אחרים.

האמת היא שלא כולם הולכים לאהוב אותך, רוצים להיות חברים שלך או רוצים לצאת איתך לדייט.

לא בגלל שאתה לא חביב או חביב, אבל כך הטבע עובד. אף בחור אינו תואם לכל אישה על פני כדור הארץ ואין אישה שתואמת כל בחור על פני כדור הארץ.

אפילו לסלבריטאים הפופולריים ביותר בעולם יש מיליוני אנשים שאוהבים אותם ומיליוני אנשים ששונאים אותם או שלא אכפת להם פחות מהם.

יש מפורסמים שלא יכולים להתמודד עם העובדה שיש אנשים ששונאים אותם, אבל ידוענים חכמים (למשל קים קרדשיאן) חכמים מספיק כדי לדעת שאתה לא יכול לרצות את כולם.

קים קרדשיאן וקניה ווסט: אף על פי שאף אחד מהם אינו בני אדם מושלמים מכל הבחינות, הם הצליחו בחיים בכך שהם עצמם ולא הקשיבו לשונאים.

קים קרדשיאן וקניה ווסט: אף על פי שאף אחד מהם אינו בני אדם מושלמים מכל הבחינות, הם הצליחו בחיים בכך שהם עצמם ולא הקשיבו לשונאים.

לאהוב אותה או לשנוא אותה, קים הצליחה להישאר אחת הנשים הפופולריות בעולם שנים רבות ברציפות, רק על ידי היותה היא עצמה.

אנשים אומרים,'היא מפורסמת בכך שהיא לא עושה כלום,'אבל הסיבה שבגללה היא מפורסמת היא שהיא בעצם היא עצמה והיא עושה את זה היטב.

באשר לקניה ווסט, יותר אנשים שונאים אותו מאשר לאהוב אותו בגלל היהירות שלו, אבל הוא פשוט חי את חייו והוא עצמו. יכול להיות שהוא טועה בקשר לדברים שהוא אומר, אבל לפחות הוא חי את חייו בתנאים שלו.

הוא התחיל לפתח משחקי וידאו וגם ליצור מוזיקה למשחקים, לפני שהבין שהוא מתעניין יותר במוזיקה. לאחר מכן בילה את רוב זמנו ביצירת מוזיקה ובסופו של דבר התפרסם בזכות זה, גם אם אנשים רבים חושבים שהמוזיקה שלו מבאסת.

למרות שאנשים רבים עלולים לשנוא את המוזיקה שלו, הוא עושה טוב, נהנה מחייו ומביע את עצמו בדרכו הייחודית. אוהב אותו או שונא אותו, הוא האיש שהוא רוצה להיות והוא הצליח עד כה.

הצבעתי על קים וקניה בכוונה כי אני יודע שאנשים אוהבים אותם או שונאים אותם.

כשצפיתי כיצד אנשים מגיבים כאשר קים וקניה הם נושא לשיחה, גיליתי שאנשים ששונאים אותם הם בדרך כלל כאלה שאינם הם עצמם וכועסים על העולם על שלא נתנו להם להצליח, או כועסים על מין שני על שלא רוצה אותם.

אני לא אומר שאני מעריץ ענק של קים וקניה, אבל אני מכבד את העובדה שהם חיים את חייהם בתנאים שלהם. הם לא מושלמים, אבל אף אחד אחר לא.

אז, נשאלת השאלה: איזה סוג של גבר אתה? לא הפרסונה שאתה מציג לעולם - אתה האמיתי. מי אתה באמת? בשביל מה אתה עומד? מה גורם לך להיות שונה? ממה באמת אכפת לך בחיים האלה?

רק תחשוב על כמה מהגברים שאתה הכי מעריץ בחיים שאינם שחקנים. אתה יכול לחשוב על איזה? נסו לחשוב על גברים שאתם מסתכלים עליהם ומכבדים.

תגלה שלגברים האלה נוח לזהותם ובטוח מספיק בכדי להיות הם עצמם. הם לא צריכים לעשות מעשה כדי לנסות ולרצות את כולם, כי הם יודעים שאי אפשר לחבב את כולם.

בתור גבר, אם אתה יכול להיות אתה עצמך ולא לבזבז יותר זמן ולהעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא (למשל להתנהג יותר נחמד ממה שאתה באמת מדבר עם נשים), אתה לא רק תצליח יותר עם נשים ובחיים, אבל תגלה שהמון אנשים אמיתיים ומגניבים מרגישים שאתה נמשך אליך, רוצה להיות חבר שלך, רוצה לתמוך בך או פשוט רוצה להיות סביבך.

בנוסף, במקום להסתפק בנשים לא מושכות, תתחיל ליהנות מבחירתך הנשים היפות אשר יאהבו, יכבדו ויראו את מבחן אליך.

זה מה שקורה כשמתבררים לך איזה גבר אתה באמת ויש לך ביטחון להיות אותו אדם סביב אנשים אחרים.

2. אדם אמיתי מכובד ונראה כלפיו על ידי אחרים

אחת התכונות העיקריות שאישה מחפשת אצל גבר היא מישהו שהיא יכולה לכבד ולהביט אליו.

עם זאת, כבוד אינו דבר שקורה מבלי שעשית דבר כדי ליצור אותו.

כדי שנשים ואנשים אחרים יכבדו את עצמך ויתייחס אליהם, אתה צריך:

  • היה איש מילתך: כשאתה אומר שתעשה משהו, עליך לסמוך עליך שיעשה את זה; בלי תירוצים.
  • התייחס לאחרים באדיבות ובכבוד: אי אפשר לכבד אותך אם אתה לא מכבד אחרים ומתייחס אליהם טוב. התייחסו היטב לאנשים ואז צפו ודרשו בעדינות את אותו הכבוד ויחס טוב בתמורה.
  • אל תפחד לעמוד על מה שאתה מאמין: לפעמים זה יכול להיות קשה לעמוד בנפרד מהקהל, אבל אם אתה מאמין במטרה שלך אז היה אמיץ מספיק כדי להמשיך לדחוף קדימה כדי להשיג את זה.
  • לא להתבכיין על החיים כמו קורבן: החיים יכולים להיות מאתגרים לפעמים. אדם אמיתי יודע זאת, אז במקום להתלונן וליילל על זה, הוא מחפש פתרונות לבעיות שלו ואז נוקט בפעולה כדי לתקן את הבעיה ואז עובר לשלב הבא של הצלחה בחיים.
  • לא לבקר או לזלזל באחרים: גבר אמיתי לא צריך להפיל אחרים כדי שיוכל להרגיש טוב עם עצמו.

3. אדם אמיתי ברור לגבי מטרתו בחיים

גבר אמיתי ברור לגבי מטרתו בחיים

חלק גדול מהידיעה מי אתה כגבר הוא שיהיה לך מטרה וכיוון ברורים בחיים.

כאשר בחור לא יודע מה הוא רוצה בחייו, אז הוא לרוב פשוט יסתובב בחיים ויסתפק בכל מה שהוא יכול להשיג, או כל מה שיקרה בדרכו.

נשים שונאות את זה כי זה חסר גבריות ונראה יותר כמו מה שאישה הייתה עושה.

נשים אוהבות גברים שיש להם מטרה וכיוון בחיים ושלא יעצרו בשום דבר כדי להשיג זאת, מכיוון שאז זה מאפשר לאישה להירגע לכיוונו הגברי ופשוט להיות האישה האוהבת והנשית שלו.

כשבחור יש חלומות ושאיפות גדולות והוא נחוש להשיג אותם, הוא לא מחכה לחיים שייתן לו מתנה (למשל לזכות בלוטו, מקווה שאישה יפה תתקרב אליו יום אחד, מקווה שהוא יקבל קסם קידום בעבודה וכו ').

במקום זאת, הוא גורם לדברים לקרות על ידי כך שהכדורים יפעלו ויצאו בעקבות מה שהוא באמת רוצה.

הוא לא יושב ומתלונן על כמה החיים קשים וממציא תירוצים לחוסר ההצלחה שלו. הוא גורם להצלחה שלו לקרות על ידי נקיטת פעולה.

אדם כזה הוא חבר ואהוב מבוקש.

חבר'ה רוצים להסתובב סביבו כי הם דומים לאופק ונהנים לקיים אינטראקציה עם מישהו שיש לו את אותם הערכים כמוהם, או אם אין להם, הם מקווים שהדחף, השאיפה והלהט לחיים שלו איכשהו יתמוסס גם עליהם. .

נשים נוהרות אליו, מכיוון שנשים נדלקות על ידי הרעיון להיות עם גבר שעולה ברמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלו.

בחור כזה גורם לנשים להרגיש בטוחות, כי הן יודעות שהוא מישהו שהן יכולות להיות תלויות בו בתקופות קשות וסומכות עליו להיות גבר חזק רגשי כל הזמן, לא משנה מה החיים זורקים עליו.

כשיש לך מטרה וכיוון מוגדרים בחיים שלך, תחושת הזהות והאושר שלך אינה מבוססת על החברים שלך או האישה שלך.

אתה לא הופך נזקק, נצמד או חסר ביטחון כי אתה לא באמת צריך אנשים אחרים שיעשו אותך מאושר.

אתה רוצה ואוהב שיהיו לך אנשים אחרים בחיים שלך, אבל היית מאושר איתם או בלעדיהם, וזה מאוד מושך ומושך נשים וחברים.

אז האם אתה יודע מה המטרה שלך?

מי אני? מה המטרה שלי בחיים?

מהם החלומות והשאיפות הגדולים ביותר שלך בחיים האלה? מה היית אוהב להשיג, אבל אתה חושש שאולי לא תצליח?

אילו מטרות ענק באמת ידחפו אותך לצמוח ולהפוך לאדם גדול וטוב יותר לאורך זמן?

על ידי מענה לשאלות אלו תתחיל לברר את מטרתך בחיים.

4. לגבר אמיתי הבחירה שלו בנשים

כשבחור חסר מטרה בחיים, רוב הנשים שהוא פוגש לא יתעניינו בו במיוחד.

לאחר מכן הוא עלול להתחיל להאמין שתכונות שטחיות כמו מראה, כסף ומעמד הם אלו שיעשו אותו מושך לנשים.

אם אין לו את הדברים האלה, ייתכן שהוא יסתפק בסוג הנשים שהוא יכול להשיג, ולא בנשים היפות שהוא באמת רוצה.

צפו בסרטון הזה כדי לראות למה אני מתכוון ...

מצד שני, גבר אמיתי שיודע איזה גבר הוא מבין שרוב הנשים נמשכות בעיקר לגברים מסיבות אחרות מלבד מראה, כסף ומעמד.

הוא מבין שתכונות האישיות וההתנהגות של הגבר הם שהופכים אותו למושך עבור רוב הנשים, לא איך שהוא נראה או מה שיש לו בחשבון הבנק שלו.

כן, נכון שיש נשים שרוצות רק בחור עשיר או דוגמן גברי, אבל רוב הנשים הרבה יותר גמישות ופתוחות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיביות בגברים.

אם אתה רוצה לבחור את הנשים שלך, עליך להיות מסוגל לעורר משיכה של אישה עבורך מסיבות שאינן מראהך (למשל על ידי הצגת הכריזמה הטבעית שלך, ביטחון עצמי, אווירה גברית, קיום שיחה מעניינת, באמצעות הומור כדי להצחיק אותה וליהנות מאינטראקציה איתך).

5. איש אמיתי הוא בחור טוב, אך אינו פוש-אובר

גבר אמיתי יהיה טוב לאנשים, יהיה מכבד ויהיה אדיב, אבל הוא לא יאפשר לאנשים לדחוף אותו, ללכת עליו או להשתמש בו.

הוא ימשיך להיות איש טוב, אך הוא יעמוד על שלו ועל ידי כך שהוא יהיה אסרטיבי ויידע את האדם שהוא מחוץ לקו או שהוא יעריך יחס טוב יותר בעתיד.

אדם אמיתי יודע שהוא יכול להיות בחור טוב, תוך שהוא מצווה ומצפה לכבוד וליחס טוב מאחרים.

הוא יודע שציווי של כבוד לא הופך אותו לאדיוט או לטמבל, אלא הופך אותו לאדם שאחרים מכבדים ומעריצים אותו, כל עוד הוא ממשיך להיות האיש הטוב שהוא.

לדוגמא: ייתכן שיהיה צורך בבחור לעזור ולעבוד שעות נוספות כדי לסיים פרויקט בעבודה.

בחור ממש נחמד לא רק יישאר מאוחר ויעבוד יותר מכולם, הוא גם יישאר מאחור כדי לנקות אחרי שכולם כבר הלכו הביתה בתקווה שזה מרשים אותם.

עם זאת, אנשים כמעט בוודאות יתייחסו אליו כמו שתמיד נהגו ופשוט יסמכו עליו לבחור המבולבל שלא יודע לכבד ולאהוב את האחרים.

איזה גבר אני באמת רוצה להיות?

מצד שני, בחור טוב רגיל יישאר מאוחר וימשוך את משקלו וכאשר הפרויקט יסתיים, הוא יתכנס לכולם יחד כדי שיוכלו לנקות ולעזוב באותו זמן.

במערכת יחסים, גבר אמיתי יודע שלקחת את ההובלה במערכת יחסים לא הופכת אותו לחבר או בעל שתלטני, שולט.

הוא יודע שאישה רוצה להיות מסוגל להירגע לתפקיד הטבעי והנשי שלה ולהרגיש כאילו היא יכולה לסמוך עליו שהוא יוביל את הדרך לחיים טובים יותר עבור שניהם.

היא גם רוצה להרגיש שהיא יכולה לסמוך על שהבחור הנחמד שלה יהיה גבר חזק רגשית כאשר הנסיבות מחייבות זאת.

היא לא רוצה להיות החזקה במערכת היחסים ולהרגיש כאילו היא נושאת אותו לאורך כל החיים.

אתה יכול להיות איזה גבר שאתה רוצה להיות

אם שאלת,'איזה גבר אני?'אני מקווה שהבנת כעת שהתשובה היא להיות האני האמיתי שלך ולא לשים מעשה כדי לנסות לרצות אנשים אקראיים שבכל מקרה לא אכפת להם.

כל עוד אתה מכיר את עצמך ולא מפחד להיות מי שאתה באמת רוצה להיות, אתה יכול להיות מי שתבחר להיות בחיים.

כשתאמץ את האני האמיתי שלך, תשמרי כריזמה וביטחון טבעיים שמושכים ומעניינים נשים, חברים ועמיתים לעבודה.

אתה יכול להשיג כל מה שאתה רוצה בחיים האלה אם אתה פשוט מאמין בעצמך ולא עוצר כשדברים נעשים מאתגרים.

אתה יכול לקבל את סוגי הנשים שאתה באמת רוצה אם אתה פשוט מאמין שמגיע לך ואז לדחוף קדימה ולגרום לזה לקרות.