מה הופך בחור לאטרקטיבי לנשים?

מה הופך בחור לאטרקטיבי לנשים?

אם אתה שואל את רוב האנשים את השאלה,'מה הופך בחור לאטרקטיבי לנשים?'כמעט כולם יפרטו דברים כאלה:

  • נראה.
  • כֶּסֶף.
  • מעמד חברתי.
  • גוֹבַה.
  • שרירים.
  • פין גדול.

עם זאת, למרות שהדברים האלה יכולים להפוך בחור לאטרקטיבי לנשים, העובדה היא שרוב הבחורים לא נראים יפה, גבוהים מאוד, עשירים או תלויים כמו קרנף.

אז איך בחורים רגילים (כמוני) משיגים חברות לוהטות?

צפו בסרטון זה ותגלו ...

הסוד האמיתי להיות מושך לנשים הוא שימוש באישיותך (למשל ביטחון, כריזמה, קסם, הומור, גבריות) כדי לעורר את רגשות המשיכה של האישה אליך.

כאשר בחור מציג תכונות אישיות אטרקטיביות, התנהגויות ותכונות פנימיות במהלך שיחה עם אישה, היא לא יכולה למנוע מעצמה להרגיש נמשכת אליו.זה קורה באופן טבעי ואוטומטי מבלי שהיא תצטרך לעשות דבר, בדיוק כמו המשיכה שלך להופעות פיזיות של אישה מתרחשת באופן אוטומטי.

אז, איזה סוג של חבר'ה נשים אוהבות?

מה נשים רוצות בגבר פיזית

אם אתה תוהה איזה סוג של חבר'ה נשים אוהבות, התשובה היא די פשוטה: רוב הנשים אוהבות כל מיני חבר'ה.

כמובן שיש נשים שאוהבות חבר'ה גבוהים ויש כאלה שאנשים פחות נמוכים.

יש נשים שאוהבות בחורים אפלים, ואחרות כמו בחורות בלונדיניות.

לגרום לאישה להתמוסס כשאתה פוגש אותה

יש נשים שאוהבות בחורים עם שרירים גדולים, או עיניים כחולות, או שיער ארוך, או קעקועים, וכן הלאה וכן הלאה.

כמו שבחורים אוהבים סוגים שונים של נשים (למשל בלונדינית, שחרחורת, עם ציצים גדולים, קטנטנים, ספורטיביים), לכל אישה יש טעמים והעדפות שונות.

גורם לאישה להתמוסס

עם זאת, דבר שרוב הנשים מסכימות עליו, הוא שכולן אוהבות בחורים שיכולים לגרום להן להרגיש נמשכות.

כאשר אתה יכול לעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה על ידי התנהגות בדרכים המושכות באופן טבעי לנשים (למשל ביטחון, כריזמטי, מצחיק), אישה בדרך כלל תחבב אותך ולא משנה מה הסוג המועדף עליה.

הסוד הקטן לגבי נשים שאולי לא היית מודע אליו

באופן כללי, כשמדובר בתחושת משיכה לנשים, רוב החבר'ה יודעים שכל עוד אישה מושכת, די בטוח שהם ירגישו נמשכים אליה וירצו לקיים איתה יחסי מין.

עם זאת, מה שרוב הבחורים לא מבינים, זה שנשים נמשכות לגברים מסיבות רבות ושונות מלבד המראה החיצוני שלהן.

לדוגמא: כאשר בחור רואה אישה יפה, הוא נמשך אליה מיד ומוכן לקיים עמה יחסי מין ללא קשר לאישיותה.

רוב החבר'ה לא מתכוונים לחשוב,'אני לא יודע ... כן יש לה גוף נהדר ופנים של מלאך, וכן, יש לה את הרגליים הכי סקסיות שראיתי, אבל אני לא חושבת שהיא מאוד אינטליגנטית. אה, והיא לא מאוד מצחיקה או מעניינת לדבר איתה. אני פשוט לא חושב שאני יכול להביא את עצמי לקיים איתה יחסי מין. '

עבור רוב החבר'ה, אם אישה יפה מוכנה לקיים איתו יחסי מין, הוא יתעלם בקלות מהעובדה שהיא לא מאוד מעניינת, אינטליגנטית או ממש משעממת במהלך השיחה.

מצד שני, רוב הנשים בהתחלה עשויות להרגיש נמשכות לאיך שגבר נראה כשהיא מבחינה בו לראשונה מכיוון שאין לה שום דבר אחר לבסס את דעתה, אך ברגע שהיא תקיים עמו אינטראקציה, היא תבסס את החלטתה לקיים יחסי מין. איתו (או להיות חברה שלו) בעיקר על האופן בו הוא גורם לה להרגיש.

אם הוא מעורר את תחושות המשיכה המינית שלה בכך שהיא בטוחה בעצמה, כריזמטית, מצחיקה, גברית, או על ידי הצגת כל אחת מההתנהגויות האחרות שנשים נמשכות אליהן באופן טבעי, היא תרצה לקיים איתו יחסי מין ולהיות איתו, גם אם הוא לא נראה טוב במיוחד.

מצד שני, אם הוא עצבני, חסר ביטחון, ספק עצמי ומשעמם במהלך השיחה, גם אם הוא בדיוק הטיפוס שלה במראה, היא תאבד את העניין בו כי הוא לא גורם לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש אצל שלו נוכחות.

להיות טיפוס של אישה לא מבטיח שהיא תרצה לקיים יחסי מין או להיות חברה שלך

לשאול איזה סוג של בחורים אוהבים נשים זה כמו לומר שהמספרים הזוכים של כרטיס לוטו הולכים להיות זהים בכל שבוע.

אי אפשר שלכרטיס לוטו יהיו מספרים זוכים זהה בכל שבוע, ואי אפשר שנשים יאהבו רק סוג אחד של בחורים.

אם כל הנשים היו יוצאות רק עם סוג אחד של בחורים, רוב החבר'ה בעולם היו רווקים ובודדים. עם זאת, זה לא המקרה בכלל.

אם אתה לא מאמין שזה נכון, הסתכל סביבך בפעם הבאה שאתה יוצא למקום ציבורי. שימו לב שיש הרבה סוגים שונים של חבר'ה, רבים מהם עם חברות יפות או נשים.

עם זאת, רובם בדרך כלל לא נראים טוב. הרבה חבר'ה שנמצאים בממוצע, או מתחת לממוצע, נמוכים, קירחים, סובלים מעודף משקל, יש להם אוזניים גדולות או שהם לקויים בדרכים אחרות, יש להם חברות מושכות ואפילו מהממות.

מצד שני, תוכלו לראות גם בחורים נראים ממש רווקים ובודדים (ולא מבחירה).

למה?

החבר'ה הפשוטים והלא מושכים שולטים במיומנות למשוך נשים יפות באישיותן (למשל על ידי היותם בטוחים, כריזמטיים, מעניינים לדבר איתם), ואילו החבר'ה שנראים טוב שנכשלים עם נשים מסתמכים בעיקר על מראה טוב שלהם כדי לשמור על המשיכה של האישה , אך חסרות תכונות אישיות שהכי מושכות נשים.

רוב הנשים נמשכות בעיקר לאיך שגבר גורם לה להרגיש כשהיא איתו.

אם הוא יכול לגרום לה להרגיש נמשכת על ידי כך שהיא בטוחה בעצמה, מקסימה, מצחיקה אותה, היא תהיה פתוחה להיות איתו, ועם הזמן, ככל שהוא יגרום לה להרגיש נמשכת בהתנהגותו ובאישיותו, כך הוא יהפוך למושך יותר העיניים שלה.

גם אם הוא נתפס כמכוער על ידי אנשים אחרים, בעיניה הוא ייראה מושך בגלל האופן שבו הוא חושב, מתנהג ומתנהג כשהוא מתקשר איתה.

מטבע הדברים, זה לא נכון לגבי כל הנשים. יש נשים שיצאו רק עם בחורים נאים, עשירים או מצליחים, אך רוב הנשים פתוחות להרגיש נמשכות לכל מיני בחורים כל עוד הבחור יכול לעורר את רגשות המשיכה המינית שלו כלפיו על ידי התנהגות בדרכים שבהן באופן טבעי מושכים אותה.

למרבה המזל, גם אם לבחור אין תכונות אישיות והתנהגויות אלו, זה משהו שהוא יכול לפתח.

2 סיבות מדוע אישה יכולה לומר שגבר אינו טיפוס שלה

כשבחור לא גורם לאישה להרגיש אליו מינית, היא אומרת לעתים קרובות,'אתה נחמד, אבל אתה לא הטיפוס שלי.'

איפה שחבר'ה רבים משתבשים, האם הם מניחים שזה אומר שהיא אומרת שהם לא נראים מספיק, מספיק עשירים, מספיק מוצלחים או תירוץ דומה אחר.

עם זאת, כאשר אישה אומרת שבחור אינו טיפוס שלה, זה בדרך כלל בגלל שהוא עושה כמה מהטעויות הבאות ...

1. הוא מתנהג כמו הג'נטלמן המושלם

כשהם מתבגרים, אומרים לחבר'ה רבים על ידי אמם הכוונה היטב, 'אם אתה רוצה למצוא בחורה נחמדה אתה צריך להיות ג'נטלמן. אתה צריך להיות נחמד ומכבד כלפיה, לקנות לה פרחים, לפתוח לה דלתות, לשלוף את הכיסא ולהתייחס אליה כמו לנסיכה. בחורות נחמדות לא אוהבות גברים שאין להם כוונות טובות כלפיהם. '

עם זאת, ככל שכוונותיה של אמו עשויות להיות טובות, במציאות עצות מסוג זה מובילות לעתים קרובות גברים בדרך הלא נכונה עם נשים.

למרות שאין שום דבר רע בלהיות בחור נחמד ולהתייחס לאישה בצורה ג'נטלמנית, אם היא לא מרגישה קודם כל נמשכת מינית לבחור, היא לא מתכוונת לדאוג לו אם הוא ג'נטלמן או לא.

למעשה, אפילו האימהות בעלות כוונות טובות יודו שהסיבה שהתאהבו לראשונה בבעליהן היא כי 'הוא היה קצת ילד רע', או 'הוא היה כל כך נחוש והיה לו כל כך הרבה מטרה.'

הסיבה שנשים נמשכות לבנים רעים כביכול היא מכיוון שהחבר'ה האלה יודעים לעורר את רגשות המשיכה המינית שלה על ידי התנהגות בדרכים מושכות באופן טבעי לנשים (למשל ביטחון עצמי, כריזמטי, מצחיק, גברי).

אתה לא צריך להיות ילד רע כדי לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך. במקום זאת, אתה פשוט צריך לעורר את רגשות המשיכה של האישה תוך שאתה גם הבחור הטוב שאתה.

בשורה התחתונה, אם אתה רוצה להיות טיפוס של אישה, אתה צריך לשכוח מלנסות לחבב אותך על היותך נחמד ולהתמקד במקום לעורר תחושות המשיכה המינית שלה קודם כל עבורך.

ככל שתוכלו לגרום לה להרגיש כלפיכם יותר משיכה, היא תראה בכם יותר טיפוס שלה, ותעריך את העובדה שאתה גם ג'נטלמן ובחור טוב.

2. הוא מעמיד פנים שהוא חבר שלה

אם אתה רוצה להתחיל מערכת יחסים מינית עם אישה, עליך קודם להרגיש שהיא נמשכת אליך.

טעות נפוצה שעושים בחורים עם נשים שהם אוהבים היא להעמיד פנים שהם רוצים להיות רק חבר שלה, למרות שהרצון שלהם הוא לקיים איתה יחסי מין ולהתחיל איתה מערכת יחסים.

אם אתה מתיימר להיות חבר של אישה היא תפתח כלפיך רגשות נחמדים וידידותיים. ואז, אם אתה פתאום יוצא ואומר לה, “אני מאוד אוהב אותך. האם אתה רוצה לצאת איתי לדייט ', היא סביר להניח שתיתן לך את', גם אני אוהב אותך, אבל רק כחבר ', או' אתה כמו אח בשבילי. באמת אכפת לי ממך אבל אתה פשוט לא הטיפוס שלי, 'נאום.

העובדה היא: כשאתה מקיים אינטראקציה עם אישה שאתה רוצה לשכב איתה, אל תעמיד פנים שאתה לא עושה זאת. אתה עשוי לחשוב שאם היא תחבב אותך קודם כחברה וכאדם יש לך סיכוי טוב יותר שהיא תרצה לקיים איתך יחסי מין, אבל זה לא המקרה.

אישה תקיים יחסי מין עם הבחור שמפעיל את רגשות המשיכה המינית שלה וגורם לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא מתקשרת איתו.

לכן, אם אתם רוצים להיכנס לקשר מיני עם אישה, התמקדו בלגרום לה להרגיש נמשכת על ידי התנהגות בדרכים שמושכות באופן טבעי לנשים (למשל ביטחון עצמי, מקסים, גברי, מעניין לדבר איתן).

דגש על לגרום לה להרגיש נמשכת

במקום לבזבז זמן בניסיון להבין איזה סוג של בחורים נשים אוהבות, אתה צריך להתמקד בלגרום להם להרגיש נמשכים אליך.

ככל שתוכלו לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליכם יותר (למשל על ידי ביטחון עצמי, על ידי כך שהיא תרגישה ילדותית ונשית בניגוד לאווירה הגברית שלכם, על ידי הצחוק שלה), כך היא הולכת להתעניין בכם.

כאשר אישה נמשכת אליך היא תגלה את התעניינותה בך בהתאם לאישיותה (למשל, יש נשים שישחקו קשה להשגה בעוד שאחרות יהיו קלות).

המפתח הוא לא לוותר ולחשוב,'אני פשוט לא הטיפוס שלה,'אם אישה משחקת קשה להשיג. היא פשוט בודקת אותך כדי לראות אם יש לך את הביטחון ואת הכוח הרגשי לטפל במבחנים שלה.

פשוט הישארו בטוחים, התמקדו בלגרום לה להרגיש נמשכים ואז העבירו את הדברים בביטחון לנשיקות, יחסי מין וזוגיות.