מה לומר כדי להשיג חברה

מה לומר כדי להשיג חברה

כשאתה מקבל חברה, מה שאתה אומר חשוב, אבל איך אתה גורם לה להרגיש דרך ההתנהגות שלך, הביטחון והאווירה הכללית שלך כבחור זה הדבר החשוב מכל.

אתה צריך לגרום לה להרגיש מושכת אליך, לא רק רגשות ידידותיים. אם הגישה העיקרית שלך לנשים היא פשוט להיות נחמד כלפיהם, זה לא ייצור שום רגשות מיניים. צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

אם אישה מרגישה מכובה מסגנון השיחה שלך או מחוסר הביטחון סביבך, היא פשוט לא תתעניין. כמו כן, אם אינך יודע כיצד לגרום לה להימשך ובמקום זאת רק להראות לה כמה אתה מעוניין בה (95% מהבחורים שהיא פוגשת עושים את אותו הדבר), אז היא לא מתכוונת להתרגש מהאפשרות להתחבר למעלה איתך.

אם אישה מושכת, רוב החבר'ה יהיו לפחות מוכנים לקיים איתה יחסי מין ורבים יהיו מוכנים לפתוח איתה בקשר. היא אפילו לא צריכה לעשות שום דבר מיוחד מלבד להיראות טוב.

כשאישה צוברת קצת ניסיון עם בחורים ומבינה שרוב החבר'ה מוכנים לקיים איתה יחסי מין גם אם היא לא עושה שום דבר מלבד להיראות טוב, היא מתחילה להרגיש נמשכת לבחורים שהם יותר אתגר.דוגמאות למה לומר כדי להשיג חברה

לדעת מה לומר כדי להשיג חברה כרוך ביכולת לפתוח בשיחה, להמשיך בשיחה, לשמור עליה מעניינת על ידי לפלרטט איתה ולהשתמש בהומור ואז להסלים למספר טלפון, נשיקה, מין או תאריך.

פשוט לומר לה דבר מדהים אחד לא יגרום לה להיות חברה שלך, אתה צריך לעבור תהליך שאני מכנה את הזרימה.

עם זאת, הנה כמה דוגמאות למה לומר:

  • כשאתה ניגש אליה לראשונה: 'היי, חשבתי שאבוא ואהיה חברתית ואגיד היי. אני דן, איך קוראים לך? '
  • במהלך שיחה: 'אז, מה הדבר הכי טוב שקרה לך לאחרונה?'
  • כשמקבלים מספר טלפון: 'היי, היה טוב לדבר איתך. האם אתה רוצה לשוחח שוב בצ'אט מתישהו? '(חכה שהיא תגיד 'כן' ואז תגיד)'אחלה, הכניס את המספר שלך ...”(ואז תגיש לה את הטלפון שלך).
  • כששואלים אותה לצאת לדייט: היית בחופשות טובות רבות? מה המקום שאתה הכי אוהב לטייל בו?
  • כשאתה מבקש ממנה לחזור למקום שלך: היי, אנחנו צריכים לחזור ולהירגע קצת אצלי.

איך שאתה גורם לה להרגיש הוא הדבר החשוב מכולם

לקבל חברה זה לא כל כך על מה שאתה אומר, אלא יותר על איך אתה גורם לה להרגיש על ידי מה שאתה אומר ואיך אתה נתקל כשאתה אומר את זה. למשל, אם אתה מדבר איתה בדרך עצבנית או ביישנית, היא לא מתעניינת בך מאוד. למה? נשים נמשכות לחוזק אצל גברים ונכבות מחולשה.

אם אתה מגלה חולשה נפשית ורגשית על ידי היותך ביישן, עצבני או חסר ביטחון, רוב הנשים לא מתעניינות להיות חברה שלך. הם אולי יאהבו אותך כאדם כי אתה בחור טוב, אך תחושת המשיכה המינית החשובה ביותר תיעדר.

הפיכת חברה נשית לחברה שלך

האם יש בחייך אישה שאתה באמת אוהב, אבל היא רק רואה אותך חבר? אם כן, מה אתה צריך לומר לה כדי לגרום לה לרצות להיות חברה שלך?

הדבר הטוב ביותר לומר לה (להודיע ​​לה שאתה לא רק מעוניין להיות חברים) הוא לומר לה שהיא סקסית. אם היא הולכת לעבודה, לשיעור או מגיעה לאנשהו לפגוש אותך לארוחת צהריים או קפה, אל תגיד שהיא נראית נחמדה.

תגיד לה שהיא נראית סקסית. חייכו ותגידו משהו כמו,'או, תסתכל עליך היום ... נראה סקסי מאוד'ותני לה קריצה. זה מייד מאפשר לה לדעת שאתה רואה אותה בצורה מינית, וזה חשוב מאוד לעשות.

למה? רוב הנשים אינן בטוחות במראה שלהן. על פי סקרים רבים (כולל הסקר העולמי שנעשה על ידי Dove Cosmetics), עד 96% מהנשים אינן רואות את עצמן יפות. לכן, אל תפחד להודיע ​​לה שאתה מוצא אותה סקסית. תראה כמה היא שמחה לשמוע את זה.

כשאתה יודע איך למשוך נשים באופן טבעי ואז ליידע אותן שאתה מוצא אותן סקסיות, אתה כבר לא תדאג מה תגיד כדי להשיג חברה, כי רוב הבנות יעניינו אותך. משם, אתה פשוט צריך לבחור מי מהם יזכה לקיים איתך יחסי מין או להיות חברה שלך.

למה כדאי ללמוד ממני אם אתה רוצה להשיג חברה

אני אלמד אותך איך להשיג חברה באמצעות טכניקות ש -95% מהבחורים ימותו בלי לדעת. ברצינות, רוב החבר'ה אפילו לא חושבים שאפשר לשפר את אחוזי ההצלחה שלהם עם נשים. רוב החבר'ה חושבים שהכל מסתכל על מראה, כסף, גובה ושרירים.

אין להם מושג כי אלפי חבר'ה השתמשו בטכניקות כדי להשתחרר, להשיג חברה ולבחור נשים. אז יש לכם הזדמנות ללמוד את הדברים האלה לפני שבחורים אחרים יגלו את זה.

מדי יום, יותר ויותר בחורים מגלים את האתר שלי, לומדים את הטכניקות שלי וממשיכים לקיים יחסי מין עם נשים רבות או להשיג לעצמם חברה או אישה.

הטכניקות שלי גורמות לאישה לקוות שהיא תקבל הזדמנות להיות חברה שלך. כשאתה משתמש בטכניקות שלי על אישה, תוכל להבחין שהיא מבהירה לחלוטין שהיא רוצה להתקיים איתך למינית.

זה די מגניב איך זה עובד. מוכנים לנסות את זה?