מה לומר כדי לגרום לאישה יפה להרגיש נמשכת אליך

מה לומר כדי לגרום לאישה יפה להרגיש נמשכת אליך

בפוסט זה, אתן לך שלוש דוגמאות שונות לדברים שתוכל לומר לאישה יפה כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.

דוגמאות שיחה אלה מאפשרות לך להתבלט מול חבר'ה אחרים שפגעו בה, לגרום לה להרגיש טוב סביבך ולהתחיל לבנות את המשיכה שלה עבורך.

לפני שאביא לך את הדוגמאות של מה להגיד, אני צריך לתת לך את הרקע לגבי איך זה להיות אישה יפה. למה? פעולה זו מבטיחה שתבין מדוע דוגמאות השיחה יגרמו לה להרגיש נמשכת אליך.

חשוב שתבין את זה קודם כי אחרת, זה פשוט חבורה של מילים וזה לא ממש הגיוני.

נתחיל בהסתכלות על ...

חייה של אישה יפה

חייה של אישה יפהדמיין איך זה ...

היא עוברת בעולם ובכל מקום אליו היא הולכת, אנשים מסתכלים עליה. כשהיא הולכת ברחוב סואן, בחורים עוצרים ובוהים. אם בחור הולך ברחוב, אנשים לא עוצרים ובוהים ואומרים,'וואה ... תסתכל עליו.'עם זאת, אם אישה יפה הולכת ברחוב, ראשים מסתובבים.

חייה של אישה יפה

החבר'ה עוצרים לבהות בה, מנסים לחייך אליה ולתפוס קשר עין וחבר'ה סליזים קוראים לה,'היי מותק! מה קורה?'היא זוכה לכל מיני תשומת לב, כל מיני חיוכים וכשהיא תקשר עם בחור, לרוב, הוא יהיה סוג של בחור שמלביש את בן אדם נחמד . הוא יהיה ממש נחמד אליה, יעניק לה יחס מיוחד ויתייחס אליה בצורה טובה במיוחד, כדי לקוות להרשים אותה ולגרום לה לחבב אותו.

חייה של אישה יפה הם אחרים.

היופי שלה מפריד בינה לבין בני אדם אחרים, בעלי מראה רגיל. ככל שאישה יפה יותר, כך לרוב האנשים קשה יותר להתייחס אליה ולקיים איתה קשר רגיל.

כשבחור מתחיל לקיים אינטראקציה עם אישה יפהפייה שסיימה את עצמה עם איפור, יש לה גוף סקסי ומספקת גישה מסוימת זו של,'אני טוב מדי בשבילך'הוא יכול להרגיש את זה.

בחור עצבני מקיים אינטראקציה עם אישה יפה

היא יודעת שהוא יכול להרגיש את זה כי אם הוא כמו רוב החבר'ה שהיא פוגשת, הוא פתאום מתחיל להיות לא בטוח בעצמו. הוא נראה עצבני, הוא נראה מתוח והוא לא מתנהג כמו האני הרגיל והטבעי שלו. היא חשה שהוא לא בטוח בעצמו והוא עושה קצת מעשה (למשל להיות בחור ממש נחמד, מתרברב בכמה כסף הוא מתכנן לעשות, מדבר על ההישגים שלו בחיים וכו ') כדי לקוות להרשים אותה.

הוא לא באמת יודע מה לעשות בנוכחות האלה היפהפייה הזו, האישה היפה הזו. היא יודעת כמה כוח יש ליופיה עליו ... והיא לא אוהבת את זה.

היא לא אוהבת את זה כשהיא ממשיכה לחוות את זה (בחורים שמרגישים לא בטוחים בעצמם סביבה ואז לובשים פרסונה / משנים את האישיות הטבעית שלהם בתקווה שהם יכולים להרשים אותה) עם בחורים. זה אותו דבר יום אחר יום.

חייה של אישה יפה

אז, מה שחוות הרבה נשים יפות זה שבחורים או בכלל לא ניגשים אליהם, נועצים בהם מבטים או קוראים להם ברחוב. חבר'ה נחמדים יתייחסו אליה מיוחדת ונחמדה במיוחד ויהיו רומנטיים ומתוקים ומקווים שאם הוא פשוט נחמד אליה, היא עשויה לרחם עליו ולתת לו הזדמנות להיות איתה.

אישה יפהפייה פוגשת גם הרבה בחורים סליחים, בחורים שהם זין ואומרים,'תן לי את המספר שלך'אוֹ'היי!! יש לך חבר?'לכן, היא לא ממש זוכה לחוויה שהיא מחפשת. מה שהיא מקווה לו שבחור בעצם הולך לפלרטט איתה ולהכות עליה כמו שצריך. היא מקווה שבחור יגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים רבות ושונות, אך מכיוון שרוב החבר'ה אינם יודעים כיצד לעשות זאת, היא מפספסת את החוויה הזו.

דוגמא קלאסית לכך היא הראיון עם בר רפאלי, לאחר שזכתה בפרס מקסים הוט 100 נשים. היא אומרת בראיון (למטה) שבחורים אפילו לא פוגעים בה. היא לא סופרת את כל הבחורים העילגים שקוראים אליה, הבחורים הנחמדים שמנסים לגרום לה 'לחבב' אותם על היותם בחור טוב (במקום להכות אותה ולגרום לה להרגיש נמשכת) או הגברים הבוהים אליה.

כוונתה 'להכות אותה' היא כשבחור ניגש אליה בצורה בטוחה ונוחה ואז מפלרטט איתה כדי לבנות מתח מיני ביניהם. בחורים שפגעו בה בצורה לא נכונה לא נספרים כי הבחורים האלה לא רלוונטיים ושכחים. אם בחור לא יודע להכות כראוי באישה, זה לא משנה אם הוא נראה יפה - רוב הנשים פשוט ידחו אותו כי הוא לא יודע לגרום לה להרגיש איך היא באמת רוצה להרגיש כש היא מתקשרת עם בחור.

בסרטון למעלה, בר רפאלי נותנת דוגמא לתקופה בה בחור ניסה להכות עליה (אך עשה זאת לא נכון). הוא עמד מולה והתחיל לומר את מספר הטלפון שלו, מה שהפתיע אותה ובלבל אותה. היא דחתה אותו באמרה שהיא נלקחה (במערכת יחסים), למרות שלא.

חשוב: כשהיא אומרת,'כֵּן!'בתגובה לשאלתו של קונאן,'זה עובד?'לגבי הבחור שהשתמש בה בגישה המביכה, היא לא אומרת,'כן, זה עובד.'מה שהיא אומרת זה שהיא מקווה שיפנו אלי. הגישה * לא * עבדה. הבחור נדחה כיוון שהוא הלך 'ישר להרוג' במקום למשוך אותה ולהתחבר אליה קודם.

בלי לדעת איך להכות כראוי באישה, הבחור כנראה החליט פשוט להתנהג כמו זין יהיר (כנראה בגלל ששמע את האישה היפה הזו כמו בחורים רעים או נמשך לחבר'ה יהירים) ולדבר בפניה את המספר שלו. כשאמרה,'מה?'הוא ענה, עם,'טוב, אתה רוצה לרשום את המספר שלי, לא?'שזו פשוט דרך מוזרה, מביכה ולא אוהבת ללכת לדבר עם אישה.

נשים יפות שעומדות מסביב ומחכות שיפנו אלין

אז מה שהנשים הכי יפות חוות הן חבר'ה הם שהם נחמדים מדי סביבם, עצבניים סביבם, מתוחים סביבם, עושים מעשה סביבם, לא יכולים להיות טבעיים סביבם, להיות סליחים, להיות זין או פשוט לא מתקרב אליהם בכלל. זה אותו דבר שוב ושוב ושוב.

מה שאישה יפה מקווה לחוות זה לפגוש בחור שאינו מאוים ממנה, אך יכול לדבר איתה גם בצורה אוהבת, מגניבה, ונוחה. היא לא מקווה לפגוש בחור שלא מפחיד אותה ומנסה להראות לה את זה על ידי היותה מטומטמת או זין יהיר.

יש הרבה עצות שטויות באינטרנט שתמצאו, שם הם יגידו לך שעם אישה יפה, אתה צריך להגיד להם דברים שליליים, להפיל אותם, לתקוף את ההערכה העצמית שלהם ואז אולי תוכל להשיג סיכוי איתם.

זו עצה ממש גרועה כי אתה לא צריך לעשות את זה כדי לגרום לאישה יפה לכבד אותך, להרגיש נמשך אליך ולהיות נחמד אליך. זה לא דבר אוהב לעשות, זה לא דבר מגניב לעשות ובאמת, אם אתה כמו רוב הבחורים שמנסים ללמוד איך להצליח עם נשים, אתה בחור טוב ואתה לא רוצה להיות זין, אתה לא רוצה להיות מטומטם.

אתה רק רוצה להיות בחור מגניב, טוב ואוהב ולהתחבר לאישה יפה או אישה יפהפייה; כל מה שחל עליכם.

דוגמאות למה לומר לשלושה סוגים שונים של נשים יפות

מה שאני אעשה עכשיו זה לתת לך שלוש דוגמאות לדברים שאתה יכול להגיד לסוגים שונים של נשים יפות בצורה אוהבת, שמראה לה שאתה לא מאוים ממנה.

שלוש הדוגמאות מיועדות ל:

  1. חשפן יפה.
  2. דוגמנית יפהפייה.
  3. שחקנית יפה.

1. חשפן יפה

חשפן יפה

אם אתה במועדון חשפנות, הנשים היפות שם בדרך כלל יהיו ידידותיות יותר מהאישה היפה הממוצעת שתוכל לפגוש במקומות אחרים. החשפניות ישבו עם בחורים בתקווה שהבחור ישלם עבור ריקוד, יקנה לה משקה או ייתן לה טיפ. לכן, היא הולכת להציג את עצמה בצורה ידידותית למדי וקלה.

עם זאת, למרות כמה קל לדבר עם חשפניות, רוב החבר'ה לא גורמים לאותן נשים יפות להרגיש נמשכות אליהן משום שהן אותו סוג של בחור שהיא פוגשת כל הלילה. מה שהיא מקבלת זה חבר'ה שמתרברבים בכמה כסף הם מרוויחים (או הולכים להרוויח), מנסים להרשים אותה באומרם שייקחו אותה לחופשה או יקנו לה מתנות יקרות או שאלו אם יש לה חבר.

זה אותו דבר בכל לילה. בשבילה, רוב החבר'ה פשוט משתלבים במסה אחת גדולה של מחמאות, בקשות לדייטים, הצעות לקנות לה דברים ובירורים אם יש לה חבר או לא.

אז כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליך, מה שאתה יכול לומר במקום זאת זה ...

אתה יושב איתה ואתה שואל אותה שהיא הולכת לשתות לך. לאחר 30 שניות של שיחה, אתה יכול לומר,'כן, אז מתי אתה מוכן להביא לי משקה?'סביר להניח שהיא הולכת לחייך ולהגיד,'לא, אתה חייב להביא לי משקה'או שהיא הולכת לצחוק על זה ולהגיד משהו כמו,'אתה לא יודע איך זה עובד? הבחור צריך להביא את הילדה לשתות! :) ”

הנה דוגמה לאופן שבו זה יכול לשחק:

אתה: [אמור בצורה בטוחה וקלה] אז מתי הולכים להביא לי משקה?
שֶׁלָה: [צוחק] אהה לא, אתה חייב להביא לי משקה! 🙂
אתה: אה, לא קיבלת את התזכיר? ההנהלה שינתה כאן את הכללים. עכשיו, כשבחור מגניב ונאה מתיישב, אתה צריך להביא לו משקה. אז ... אקבל סמבוקה על הסלעים.

מה שקורה באותה דוגמה לשיחה זה: אתה מראה לה שאתה לא מאוים ממנה. אתה מראה לה שהיופי שלה לא גורם לך להרגיש,'אההה, וואו. אני חייב לנסות להרשים את הילדה הזו ואני מקווה לקבל איתה הזדמנות. '

אתה גם לא אומר ועושה מה שדווקא כל בחור אחר שהיא פוגשת אומר ועושה. אתה לא מפחד לעשות בדיחה ולנהל איתה שיחה מהנה. אתה לא מטומטם על ידי פיצוח של בדיחה כזו. אתה פשוט בחור מגניב, קליל ואוהב שלא מפחד ממנה. זה ממש מרענן, מהנה ומושך עבור נשים יפות שמשעמם להיתקל בחורים שהם נחמדים מדי או יותר מדי מטומטמים.

אז איך אמירה של משהו כזה תגרום לה להרגיש נמשכת אליך?

  1. אתה משתמש הוּמוֹר להצחיק אותה, וזה מאוד מושך לנשים. נשים אוהבות להיות עם בחור שיכול להצחיק אותם.
  2. אתה מציג אֵמוּן , שמאוד מושך לנשים. נשים רוצות להיות עם בחור שהוא חזק רגשית והביטחון הוא חלק גדול מזה.

אם תסתכל על ההגדרה המילונית של משיכה, תראה שהמשיכה היא:

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

מה שקורה הוא שאתה מציג תכונות ותכונות על עצמך שיעוררו את ה'עניין, החיבה והרצון '.

ביטחון והומור אינם רק תכונות שתוכלו להציג בפניה אשר יגרמו לה להרגיש נמשכת אליכם. אני מלמד יותר מ -100 דרכים שונות בהן תוכלו לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליכם.

גברים מודאגים מהמראה שלהם

רוב החבר'ה תקועים בכל העניין 'נראה' ואם הם לא מרגישים שהם נראים מספיק טוב, הם מניחים שהם לא יכולים להשיג אישה יפה.

... אבל, זה לא נכון בכלל.

ככל שאתה יכול למשוך אישה עם אישיותך יותר דרכים, אתה מושך אותה יותר. רוב הבחורים שאישה יפה מקיימת אינטראקציה איתם לא יידעו לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים רבות ושונות. רוב החבר'ה חושבים שהכל מסתכם רק במבטים, מתרברבים בכמה כסף הם עשויים להרוויח, מראים לה את השרירים הגדולים שלהם ודברים כאלה. עם זאת, האמת היא שאישה יפה יכולה להימשך לגבר מסיבות כל כך רבות אחרות.

רוב הגברים מוכנים לקיים יחסי מין עם אישה יפה מיד, פשוט על סמך המראה שלה.היא נראית טוב, לכן אני רוצה לקיים איתה יחסי מין.עם זאת, עם משיכה של אישה לגבר, זה צריך להיות בנוי.

יש נשים שיראו בחור שנראה מאוד טוב ויהיו מוכנות לקיים איתו יחסי מין מהר מאוד, אבל אם הן מתקשרות עם הבחור והוא מכבה אותן בדרכים רבות ושונות (כלומר עם סגנון השיחה שלו, חוסר הביטחון וכו '), הם יכולים ויאבדו עניין כמעט כל הזמן.

הסיבה שבחורים ממוצעים למראה יכולים לאסוף נשים יפות, להביא אישה יפה או להיות חברה יפה היא שנשים יכולות להימשך בדרכים רבות ושונות. אתה יכול לבנות משיכה של אישה עבורך (תוך 1-5 דקות) על ידי הצגת תכונות אישיות שונות והתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי.

יש נשים שדורשות משיכה גבוהה הרבה יותר לפני שהן מוכנות לנשק אותך, לצאת איתך לדייט ולקיים איתך יחסי מין או לנהל איתך קשר. עם זאת, נשים רבות (כולל נשים יפות) יתחברו לבחור פשוט על סמך משיכה קלה או חזקה למדי.

חשפנים הם בדרך כלל סוג האישה שדורשים משיכה גבוהה יותר. לכן, אם בחור לא יודע למשוך נשים בדרכים רבות ושונות, אז כנראה שהוא לא יוכל להרים את החשפן.

עם זאת, הוא יוכל לגרום לה להרגיש רמה מסוימת של משיכה כלפיו. חשוב לך להבין את זה מכיוון שכגבר אתה צריך להבין שאתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך בכל כך הרבה דרכים שונות. כשיש לך את ההבנה הזו, אתה מפסיק להיות כל כך מודאג מהמראה שלך ומתחיל להתמקד במשיכת נשים בדרכים שונות.

2. דוגמנית יפה

דוגמנית יפהפייה

תאר לעצמך שאתה מדבר עם אישה יפה והיא אומרת שהיא עובדת כמודל.

מה שרוב החבר'ה יעשו זה פתאום להתנהג כאילו היא טובה מדי בשבילו, או לומר משהו טיפוסי כמו,'אתה מאוד יפה'אוֹ'אוי וואו ... עם איזו סוכנות דוגמנות אתה עובד?'זו תהיה אותה חוויה עבורה שוב ושוב.

חבר'ה יתקשו גם להתנהג כמו האני הרגיל והטבעי שלהם סביבה. היא תבחין בכך (היא חווה את זה רוב חייה עם בחורים חסרי מושג) ואז תתחיל למקם את הבחור לאותה קטגוריה כמו אלפי החבר'ה האחרים שהיו להם אותה תגובה.

לכן, מה שאתה יכול לעשות במקום זה להראות לה שאתה לא מאוים ממנה, אלא לעשות זאת בצורה אוהבת. עשה את זה בצורה מגניבה וקלה בה אתה לא מטומטם, אתה לא זין; אתה פשוט בחור מגניב וקל.

הנה דוגמה לאופן שבו זה יכול לשחק:

שֶׁלָה: אני עובד כמודל.
אתה: [חייכו ותאמרו לה בצורה אוהבת וקלילה] כן, אתם יודעים מה? לפני שניגשתי לדבר איתך חשבתי: 'תסתכל על הידיים של הבחורה ההיא.' אתה דוגמן יד, נכון?
שֶׁלָה: [סביר להניח שצוחק ומחייך] לא, לא - אני לא דוגמנית יד 🙂
אתה: ובכן, יש לך רגליים נהדרות. אתה חייב להיות דוגמן רגליים, נכון? כלומר, אלה רגליים נהדרות.

בשלב זה היא הולכת לצחוק ולהגיד לך,'לא, לא - אני דוגמנית אופנה! :) ”או כל מה שהיא עובדת בתור.

הראית לה שאתה לא מאוים ממנה ואתה לא מפחד לקחת סיכון ולהגיד משהו קצת מצחיק שחבר'ה אחרים חוששים שעלול להעליב אותה. אתה פשוט בחור מגניב וקליל ואתה לא עושה את זה בצורה מרושעת ושלילית. אתה עושה את זה בצורה אוהבת, מגניבה וקלה.

אז, שוב:איך אמירה של דבר כזה תגרום לה להרגיש נמשכת אליך?

אתה משתמש בהומור ומגלה ביטחון, שניהם מאוד מושכים לנשים.

גילוי ביטחון ושימוש בהומור הוא לא הדרך היחידה שבה אתה יכול למשוך אישה עם האישיות שלך, אבל זו התחלה; זה משיג את המשיכה הזו. זה מעורר תחושות של עניין, חיבה ורצון.

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

3. שחקנית יפה

שחקנית יפה

דמיין שאתה פוגש אישה יפה והיא אומרת שהיא עובדת כשחקנית.

רוב החבר'ה הולכים להרגיש קצת מאוימים ולשאול באילו סרטים היא הייתה. אז אתה יכול להראות לה שאתה לא מאוים ממנה ואתה יכול לעשות את זה בצורה אוהבת, על ידי אמירה כמו,'כן, אתה יודע מה? אני חושב שראיתי אותך בזה ... 'ואז תגיד כל מה שיש סופרמרקט גדול, רשת מכולת או כלבו בארצך.

אם אתה באמריקה, אתה יכול לומר וולמארט. אם אתה באוסטרליה, אתה יכול לומר קולס או וולוורת ', אתה יכול לומר טסקו בבריטניה וכן הלאה.

הנה דוגמה לאופן שבו זה יכול לשחק:

אתה: כן, אתה יודע מה? אני חושב שראיתי אותך בפרסומת של קולס ההיא. את נערת המכולת ההיא, נכון? את ילדת הקופה שמחייכת ושרה את השיר. זה אתה, נכון?
שֶׁלָה: [סביר להניח שצוחקת ואז מתחילה לספר לך במה היא פעלה]

שוב היא תרגיש נמשכת לביטחון שלך וליכולת להצחיק אותה. גילוי ביטחון ושימוש בהומור הוא לא הדרך היחידה באופן טבעי למשוך אליך נשים, אבל זו התחלה. הדבר החשוב ביותר בעיניך הוא שתוכל לגרום לנשים יפות להרגיש נמשכות אליך בכל כך הרבה דרכים שונות. ככל שיותר דרכים תוכל למשוך אליך נשים, כך הם ירגישו יותר משיכה כלפיך.

האמת על משיכה

למשוך נשים זה קל כשאתה יודע מה אתה עושה

הרבה חבר'ה לא מבינים שהם יכולים למשוך נשים בכל כך הרבה דרכים שונות.

כשמדובר באישה יפה, רוב החבר'ה חושבים (כולל את עצמי קודם. ככה נהגתי לחשוב כשלא הצלחתי להשיג חברה ולא הצלחתי לגרום לנשים יפות להרגיש נמשכות אליי) להשיג אישה יפה אתה חייב להיות גבר ממש חתיך. אתה חייב להיות גבוה, שיהיה לך שרירים גדולים, שיהיה לך הרבה כסף, מכונית יקרה, בית יפה ולהיות מסוגל לקחת אותה ברחבי העולם בחגים יקרים.

עם זאת, זה למעשה לא המקרה בכלל.

כן…

הדברים האלה (כסף, מראה, גובה) יכולים למשוך נשים; אין בכך בכלל ספק.

עם זאת, אתה עדיין יכול לאסוף נשים יפות מבלי שיהיו לך דברים מסוג זה. אתה עדיין יכול לאסוף נשים, על סמך המשיכה של האישה עבורך ותוכל לגרום לה להרגיש נמשכת אליך בכל כך הרבה דרכים שונות.

הרבה חבר'ה לא ממש מבינים מהי משיכה. הרבה בחורים חושבים שמשיכה של אישה לגבר היא רק מראה. זה כל מה שהם באמת יכולים לחשוב. עם זאת, מראה אינו הדבר היחיד שיכול למשוך אישה לגבר.

יש בך כל כך הרבה דברים, כל כך הרבה תכונות שאתה יכול להציג בפניה שיעוררו את אותם תחושות עניין, חיבה ורצון. יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות ולומר סביב נשים שגורמות להם להרגיש חשק מיני.

ישנן דרכים ספציפיות בהן תוכלו לדבר עם אישה, הגורמות לה להרגיש חשק מיני. ישנן דרכים ספציפיות בהן אתה יכול להשתמש בשפת הגוף שלך, מה שיגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך. ישנן דרכים ספציפיות בהן אתה יכול להגיב לאופן בו אישה בודקת בחור במהלך אינטראקציה, מה שיגרום לה להרגיש נמשכת אליך.

זה אמיתי.

אתה באמת יכול למשוך נשים באופן כל כך הרבה דרכים שונות. ככל שיותר דרכים תוכל למשוך אליך נשים, כך הן מרגישות יותר משיכה כלפיך.

אם אתה חושב על הדוגמה של בר רפאלי, הדוגמנית שאפילו לא נפגעת עליה, היא רק מקווה שבחור יכה עליה (כמו שצריך), יפלרטט איתה, יגרום לה להרגיש נמשך בדרכים רבות ושונות ו ואז הנחו אותה לנשיקות, יחסי מין וזוגיות. בדרך זו, היא יכולה לחוות אהבה, במקום להרגיש בודדה והושארת בחוץ. היא יכולה לחוות את האושר והשמחה הנובעים ממערכת יחסים אוהבת ונלהבת.

עכשיו, שנאמר ... לא כל הנשים היפות לא יכולות לצאת לדייט ולא נפגעות מהן.

עם זאת, מה שאתה צריך להבין זה שדווקא כל הנשים היפות נפגעות בצורה לא נכונה. רוב הבחורים לא יודעים לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהן בדרכים רבות ושונות, ולכן רוב הבחורים שאישה יפה צריכה להתחבר אליהם, היא עושה כי זה כמו,'נו טוב, אני לא יכול להשיג שום דבר אחר.'

יש לה המון בחורים שמנסים לצאת איתה לדייט ולהוציא אותה, אבל היא לא ממש מרגישה כל כך הרבה משיכה.

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

הנשים היפות ביותר לא זוכות לפגוש בחור שגורם לה להרגיש מאוד משיכה אינטנסיבית. יתכן ופעם אחת בכמה חודשים או פעם בשנה שהיא נתקלת בבחור שיודע באמת להדליק אותה רגשית ונפשית. עבור נשים, זה לא רק על הפיזי,'אה, בסדר ... הוא נראה טוב.'מה שהיא באמת רוצה זה להפעיל אותה נפשית ורגשית על ידי בחור שיודע באמת לגרום לה להרגיש נמשכת אליו.

מה אני מקווה שתבינו

מה שאני מקווה שתוכלו להבין הוא שיש הזדמנות בשבילכם.

רוב הבחורים שאישה יפהפייה פוגשת אינם יודעים כיצד לתקשר איתה באופן שגורם לה להרגיש מופעלת. הם פשוט לא יודעים איך לעשות את זה.

רוב הבחורים במצב של הלם כשהם רואים אישה יפה. הם מתחילים פתאום להתנהג מתוחים או לא טבעיים ומקווים לקבל איתה הזדמנות. הם לא מבינים שלמעשה כל בחור מגיב באותה דרך נזקקת וחסרת בטחון וזה מכבה אותה. היא מקווה לקבל תגובה שונה לגמרי מבחור.

היא מקווה לפגוש בחור שאינו מאוים ממנה, אך הוא גם בחור מגניב, קליל ואוהב שיכול לגרום לה להרגיש נמשכת.

נתתי לך כמה דוגמאות שונות מה לומר, אבל זו רק הצצה למה שאתה יכול לעשות כדי לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך. יש יותר ממאה דרכים שאני מלמד לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך.

כשאתה הבחור שגורם לאישה להרגיש נמשכת אליך ב 5, 10, 15 או 20 דרכים שונות, אז אתה הבחור שהיא נרגשת לקיים איתו אינטראקציה. אתה הבחור שהיא רוצה לנשק. אתה הבחור שהיא רוצה לחזור הביתה ולקיים איתו יחסי מין.

החבר'ה שאתה רואה מתפרסמים סיפורי הצלחה באתר שלי הבחורים שמשתמשים באישה בה הם פוגשים 5, 10, 15 או 20 טכניקות משיכה שונות. ואז, האישה היא שלו מכיוון שהיא מרגישה כל כך הרבה משיכה.

ישנן יותר טכניקות משיכה בהן הם יכולים להשתמש, אך הן משתמשות רק בהרבה והן עדיין משיגות את התוצאה. למה? כשיודעים איך למשוך נשים כראוי, אין לך כמעט שום תחרות מצד בחורים אחרים.

רוב החבר'ה אפילו לא יודעים על טכניקות המשיכה שאני מלמד (או שהחבר'ה שבאופן טבעי טוב להם עם נשים), ולכן הם עושים 5, 10, 15 או 20 דברים שונים שמכבים את האישה ... והם לא אפילו לא יודע להפסיק לעשות את אותן הטעויות שוב ושוב.

הסיבה מדוע ייתכן שבחור ממוצע ימשוך אישה יפה

הסיבה שבגללה ניתן למשוך אישה יפה היא שמשיכת האישה לגבר אינה מוגבלת למראה, גובה, כסף ומעמד חברתי.

חלק מהנשים היפות יתחברו רק עם בחור שנראה טוב מאוד כמו דוגמן, או שהוא מאוד גבוה, שרירי, יש המון כסף והמון כוח בחברה.

עם זאת, לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח. כלומר שהם פתוחים להיות עם כל סוגי הבחורים השונים, כל עוד הבחור גורם לה להרגיש נמשכת בדרכים רבות ושונות, למעט מראה, גובה, כסף, מעמד חברתי וכוח.

זו הסיבה הספציפית והאמיתית שבגללה אתה רואה בחורים שאתה עשוי להחשיב כמכוערים, בחורים שאתה חושב שאתה נראה טוב יותר או טוב יותר מאשר בדרכים רבות ושונות, עם נשים יפות.

משיכה אינה מוגבלת למה שרוב האנשים חושבים שהיא.

בעוד שאנחנו הגברים בוחרים נשים בעיקר על פי מראה האישה, נשים יותר פתוחות באופן שהם מרגישים נמשכות לגברים.

רוב החבר'ה לא יודעים את עובדת המשיכה הזו.

כתוצאה מכך, הם חשים חוסר ביטחון ובלתי ראוי סביב נשים יפות, אפילו לא לדעת שישנן דרכים רבות ושונות בהן הם יכולים לגרום לאישה היפה להרגיש נמשכת אליהן.

לדוגמא: בחור יכול להיות בחור שנראה טוב ולעבוד בעבודה נהדרת, אבל זה לא אומר שהוא יצליח למשוך אישה יפה למין או לזוגיות.

עוד נשים שאיבדו עניין לדבר איתו

הוא מתחיל לתקשר עם אישה יפה אם היא נראית מעוניינת בהתחלה כי הוא נראה טוב, אבל אז היא מאבדת עניין והוא חושב,'אהה ... מה קורה כאן? למה אני לא יכול להשיג ילדה? '

מצד שני, בחור אחר עובר את החיים כבחור 'מכוער'. במשך רוב החיים האלה הוא אמר לעצמו,'אני לא מצליחה להשיג נשים יפות כי אני לא מספיק נראית… אני מכוערת'אבל אז הוא רואה בחורים מכוערים אחרים עם נשים יפות או בחורים שהוא מרגיש שהוא נראה טוב יותר מאשר עם נשים יפות והוא מבולבל.

למרות שבחורים רואים בחורים מכוערים או ממוצעים אחרים עם נשים יפות, הם לא יכולים לחבר את הנקודות ולעבוד את התשובה לבעיה. הם אומרים,'טוב, הוא חייב להיות עשיר או שיהיה לו זין ענק או משהו כזה'אוֹ'האישה ההיא בטח משוגעת.'

הם פשוט לא מבינים שיש דרכים אחרות למשוך נשים. הם לא מבינים שכשאתם מתקשרים עם אישה, זה כאשר הקסם האמיתי קורה. אז מתרחשת הניתוח האמיתי על בחור וזה כאשר מתקבלת ההחלטה האמיתית (האם להתחבר אליו או לא).

כשאתה מתקשר עם אישה, איך אתה גורם לה להרגיש?

האם סגנון השיחה שלך גורם לה להרגיש מופעלת מינית או שהוא רק גורם לה להרגיש סוגים רגילים וידידותיים של רגשות? האם שפת הגוף שלך מכבה אותה בעדינות, או שהיא מדליקה אותה? מה דעתך על הדרך שבה אתה מציג את האישיות שלך: האם זה מכבה אותה או שזה מדליק אותה?

רוב הבחורים פשוט לא יודעים איך למשוך נשים, אבל כשאתה הבחור שיודע למשוך נשים בדרכים רבות ושונות בבת אחת, אתה זה שמקבל גישה לנשים היפות. אתה הבחור שהם מתרגשים לקיים איתו אינטראקציה, רוצה להתנשק, רוצה לקיים יחסי מין ורוצה להיות איתו בקשר.

הנשים היפות ביותר אינן מרוצות מהאפשרויות שיש להן

אישה יפה לא מרוצה מהאפשרויות הרומנטיות הקיימות בה

רק בגלל שלמעשה כל בחור רוצה לקיים יחסי מין עם אישה יפה ויש לה המון אפשרויות לבחירה, זה לא אומר שהיא שמחה על האפשרויות.

כמה נשים יפות ברות מזל; הם פוגשים בחור נהדר ושמחים מאוד. עם זאת, יש כל כך הרבה נשים יפות שלא פוגשות את הבחור המתאים להן ועוברות את החיים כשהן מוחלפות, כשהחבר'ה הנחמדים מתייחסים אליהן בצורה טובה במיוחד (בתקווה להיות 'אהוב' על היותם בחור טוב מאשר לגרום לה להרגיש נמשכת) ולקרוא להם בחורים סליחים ברחוב.

נשים יפות רבות גם מסתדרות עד היום ואף נכנסות למערכות יחסים עם בחורים שנראים טוב למראה מבחינה גופנית, אך אין להם את הכישורים לגרום לה להרגיש מוגש רגשית. היא משתוקקת לפגוש בחור שיכול לגרום לה להרגיש נמשך וממלא רגשית, גם אם הבחור לא נראה כמו דוגמן (רוב הבחורים).

כמה יפים לא יסתפקו בשום דבר פחות מגבר יפה מאוד, גבוה, שרירי ועשיר עם המון כוח בחברה, אבל זה באמת נכון שלנשים יפות רבות יש מה שאני מכנה סוג פתוח.

לכן אתה רואה נשים יפות עם כל מיני חבר'ה. אתה רואה נשים יפות עם מיני בחורים שאחרים עשויים להיראות כמכוערים או לא מושכים, או לא ראויים לאישה כזו. עם זאת, מבחינתה, היא מאושרת, היא מתגשמת מכיוון שהוא גורם לה להרגיש נמשכת בכל כך הרבה דרכים שונות והוא גורם לה להרגיש איך היא באמת רוצה להרגיש עם בחור.

השאלה שלי אליך

עכשיו, כשהסברתי את כל זה בשבילך, השאלה שיש לי עבורך היא ...

אתה הולך להיות בחור שבולט במוחה של אישה יפה? אתה הולך להיות הבחור שגורם לה להרגיש כמו,'וואו ... זה שונה! אני מתעניין'שם אתה מעורר את תחושות העניין, החיבה והרצון לגרום למשיכה לזרום. אתה הולך להיות הבחור הזה?

אוֹ…

אתה הולך להיות כמו אלפי החבר'ה האחרים שהיא ממשיכה להיפגש שעושים את אותו הדבר שוב ושוב? הם עושים את אותן טעויות, אומרים לה את אותם סוגים והיא מרגישה משועממת מכך.

יש לך הזדמנות להיות הבחור שגורם לה להרגיש נמשכת.

זה ממש קל מאוד לעשות. חבר'ה תמיד מתפרסמים סיפורי הצלחה מדברים על כמה הם מופתעים מכמה קל למשוך נשים יפות. לפני שעשו את זה, הרבה חבר'ה חושבים,'לא לא לא! אתה לא יכול, אתה לא יכול. הכל קשור למראה. אתה לא יכול לעשות את זה, אתה לא יכול לעשות את זה. '

עם זאת, אתה באמת יכול. זה הדבר המגניב באמת.

האם אתה מוכן לנסות זאת?

http: // חנות ותראה שבחורים חווים דברים עם נשים שבחורים אחרים חושבים שהם בלתי אפשריים.