מה לומר כשממשיכים עם אישה

מה לומר כשממשיכים עם אישה

הנה כמה דוגמאות למה להגיד כשאתם במיטה עם אישה ...

1. תגיד לה מה היא עושה נכון

'כן, זה מרגיש כל כך טוב. אני אוהב את זה כשאתה ... ”זו דרך טובה לגרום לה לעשות יותר מאותו דבר ובו בזמן להגביר את הביטחון שלה.

אתה יכול להגיד לה מה אתה רוצה שהיא תשנה, להפסיק לעשות או להשתפר, אבל להתמקד במה שהיא עושה נכון קודם. למה? שמרו על ההרמוניה המינית ביניכם ואל תהפכו אותה לחוויה מלחיצה וכואבת רגשית.

שיהיה זמן לשניכם ליהנות ולהרגיש טוב עם עצמכם.

2. השתמש במחמאות כל אישה אוהבת להתחנף אליה. לקרוא לה יפה, להגיד לה שהיא סקסית, להגיד לה כמה שהיא מריחה או מרגישה נחמד תמיד זוכה בחדר השינה.3. אמור לה שאתה רוצה לגרום לה להרגיש טוב

מה לומר כשממשיכים עם אישה

העמדת תחושותיה בראשונה היא דרך טובה לגרום לה להיפתח ולהגיב בעין. שאל אותה מה היא אוהבת והמשיך ומלא את ההזמנה שלה.

היא תשמח שיש לך ביטחון מיני לשאול אותה מה היא אוהבת ולהיות מסוגלת לתת לה את זה.

4. אמור לה כמה היא טובה וכמה גדולה היא גורמת לך להרגיש

זה מביא לך יותר דברים טובים. בחדר השינה נשים אוהבות לעשות את מה שהן טובות בו והיא תשמח לרצות אותך בדרכים שאתה אוהב.

5. אמור לה שאתה אוהב את הצלילים שהיא משמיעה

לומר זאת לאישה במיטה גורם לה להרגיש סקסית והיא יכולה להירגע ולהיפתח עוד יותר. ככל שתאפשר לאותו צד 'חייתי' שלה לצאת, כך יהיה לך כיף והנאה במיטה איתה.

6. אמור את הדברים בצורה גברית

באופן אישי, לפעמים (בערך 20% מהמקרים) אני מאוד אוהב להיות גבר גולמי וגברי ולומר דברים כמו,'F ** k, תסתכל על הציצים האלה ... עודכן ... תן לי למצוץ את הציצים האלה ... .mmmm.'

נשים אוהבות דברים כאלה, כל עוד אתה לא עושה את זה כל הזמן.

במהלך יחסי מין, אתה יכול לכופף אישה ולהגיד,'כןההה ... כוס נחמדה ומהודקת ... כןההה, פ *** ק כן ... זה טוב.'

מאז שהרשיתי לעצמי להיות ככה, תמיד היו לי יחסי מין מדהימים עם נשים (עדכון: לאחרונה התחתנתי חברה סקסית שלי, בת 22 שצעיר ממני ב -15 שנה).

אף אישה לא רצתה להיפרד ממני במשך 12 השנים בהן אני חיה את אורח החיים של פלייבוי ולקיים יחסי מין גדולים זה חלק גדול מזה.

סקס הוא הביטוי האולטימטיבי למשיכה המורגשת בין גבר לאישה. זהו שיאו של ריקוד מורכב המתפתח בין המינים, החל במבט פשוט ומתפתח לשיחה, מגע, נשיקה ולבסוף לביטוי המשותף של משיכה זו ... מין.

סקס הוא דבר יפה וזה משהו שכדאי מאוד לטפל בו כשאתה עם אישה, ולכן הנושא של מה לומר כשממשיכים עם אישה הוא כל כך חשוב.

כשאת במיטה עם אישה, מה שאתה אומר לה באמת יכול להגדיר את מערכת היחסים שלך בצורה טובה או רעה. המילים שלך יכולות לגרום לה להרגיש רמה מוגברת של משיכה, כבוד ואהבה אליך, או שהם יכולים לגרום לה להרגיש מכובה לחלוטין או אפילו לפגוע בה רגשית. עם זאת, מה שהכי חשוב זה הגישה שלך.

אישה רוצה לראות שאתה רגוע, בטוח בעצמו ונמשך אליה לחלוטין. ככל שהיא תראה יותר מזה היא תיהנה יותר בחדר השינה איתך.

להיות טוב במיטה זה יותר על הגישה והביטחון שלך מאשר מה שאתה אומר. ככל שתהיה פחות מודאגת, מהוססת ומתוחה, כך היא תהיה מאושרת יותר ותיהנה מהמין ומהזמן איתך בחדר השינה.

הדברים הלא נכונים לומר

דברים שעל בחור להימנע מלומר כשהוא במיטה עם אישה כוללים:

1. ביקורת מכל סוג שהוא

סקס הוא מעשה אינטימי בינך לבין אישה שבאמת מקרב אותך ובינה יותר מכל סוג של שיחה שאתה יכול לנהל.

זה זמן להתחבר אחד לשני ברמות עמוקות וראשוניות יותר כמו גם לגרום לזה להרגיש מדהים פיזית ורגשית. ככזה, חדר השינה אינו מקום לביקורת. למקד את תשומת הלב והאנרגיה שלך בדברים שאתה מוצא סקסי לגביה והערה על כך.

אם אתה לא ממש נמשך אליה, אתה לא צריך להיות איתה. אם קיבלת אישה לא מושכת מכיוון שאתה לא מסוגל למשוך ולקיים יחסי מין עם נשים יפות, אז זה משהו שאתה צריך לתקן לגבי עצמך.

2. מדברים על מה שהאקס שלך אהב (או פשוט מדבר עליה בכלל)

אקס פירושו חברה בעבר (או אישה) ו'בעבר 'הוא בדיוק המקום בו היא צריכה להישאר כשאתם מקיימים יחסי מין עם אישה חדשה, או בתהליך להתחייב למערכת יחסים חדשה.

אפילו אישה שנמצאת עם בחור לדירת לילה לא רוצה להשוות אותו לאקס שלו (אפילו בצורה מחמיאה). פשוט השאר את חבר / ה לשעבר שלך מכל מה שתגיד בחדר השינה.

התמקד בבחורה שאיתך ותגרום לה להרגיש כמו האישה הכי סקסית על פני כדור הארץ והאישה היחידה במוחך באותה תקופה.

3. לוחץ עליה לאורגזמה במהירות

לשאול אותה אם היא באה עדיין אחרי כמה דחיפות זה לא מגניב. רק תן לה להירגע וליפול לחוויה הרגשית שמובילה לכך שהיא מסוגלת לאורגזמה.

בחור שמיטיב במין יודע שהיכולת של האישה להתאגד איתו קשורה מאוד לאופן בו הוא גורם לה להרגיש נפשית ורגשית. אם היא תוכל להרפות לחלוטין ולהיכנע במהלך יחסי מין איתו, סביר להניח שהיא אורגזמה הרבה יותר מהר וקל יותר.

אל תדבר יותר מדי אם כי

סקס הוא אחד ההנאות הגדולות ביותר שניתן לחוות בין גבר לאישה ואין צורך להכביד עליו יותר מדי דיבורים.

אתה לא צריך לעבור יתר על המידה עם הרבה פרשנויות מכיוון שאתה מקיים יחסי מין. פשוט היכנס לזה ותן לעצמך לבטא את כל מה שאתה מרגיש כרגע. נשים אוהבות את זה כשאתה יכול פשוט להירגע ולהיות גבר בטוח וגברי שלא מנסה להיות מושלם.