מה לשלוח טקסט לילדה שאתה אוהב: דוגמאות

מה לסמס לבחורה שאתה אוהב

אם אתה שולח הודעת טקסט לבחורה שאתה אוהב, כדאי לך לנסות להימנע מלשוחח יותר מדי באמצעות טקסט.

למרות שהיא אולי ביישנית לדבר איתך בטלפון, בחורה תרגיש יותר פי 10 משיכה אליך כשהיא תשמע את קולך. תוכל גם לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי הרבה יותר מהר.

לכן, וודא שאתה לא מתחבא מאחורי טקסטים. אם אתה מחכה יותר מדי זמן להתקשר לבחורה ולעשות מעבר, בחור אחר יכול בקלות לגרום לה להרגיש נמשך אליך יותר ולהתחיל לצאת איתה.

דוגמה לטקסט של ילדה: נכון ושגוי

השוואת הודעות טקסט

בנות נמשכות לבחורים שהם יותר אתגר, אז אם את מסמסת לה, אל תהיה מתוק, נחמד וידידותי כל הזמן. לפעמים, אתה צריך להיות קצת קשה להשיג כשאתה שולח הודעות SMS לבחורה.

ואז, כשאתה רואה אותה באופן אישי, אתה צריך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך. כאשר היא מרגישה משיכה רבה אליך באופן אישי, היא תנסה להיות נחמדה יותר עבורך באמצעות טקסט. היא תנסה לגרום לך להראות לה את הצד המתוק שלך ולתת לה אותות נוספים.הנה דוגמה של לא להיות אתגר. שליחת הודעות טקסט לבחורה כזו תגרום לה להרגיש כבויה מכיוון שהיא רוצה להיות מסוגלת לשלוח לך הודעה ככה היא רוצה להיות במצב שבו היא פועלת בנות, לא אתה ...

אישה שמקבלת הודעת טקסט ילדתית מבחור

לטקסט או לא לטקסט, זו השאלה

בעידן חדש זה של טכנולוגיית המידע, הודעות טקסט, דואר אלקטרוני ורשתות חברתיות הפכו לאמצעי תקשורת מקובלים.

רובנו מנהלים חיים עמוסים ואין לנו זמן לדבר שעות בטלפון ולכן לרוב עדיף לשלוח הודעת טקסט מהירה או לכתוב מייל קצר. עם זאת, אתה רוצה להיות בטוח שאתה לא מתכוון לבלגן את זה ולפני שאתה שם את האצבעות ללוח המקשים אתה צריך לדעת מה לשלוח הודעה לטקסט לילדה שאתה אוהב: דוגמאות שיעניקו לך דייט!

מה לשלוח טקסט לילדה שאתה אוהב: דוגמאות למה שלא צריך לעשות

אין דבר שיגרום לאישה לרוץ לגבעות מאשר הודעת טקסט לא נכונה. ולא, זה לא מה שאתה אומר שחשוב באמת זה ה איך אתה אומר את זה זה עושה את כל ההבדל.

אם אתה מבצע חיפוש מקוון תמצא מאות אתרי אינטרנט שיגידו לך בדיוק מה לשלוח הודעה לאישה כדי לגרום לה להתפורר מיד לרגליך ... לא נכון! כיצד מישהו יכול לדעת מה מתאים לכל אדם?

אין שני אנשים זהים ומה שיעבוד עבור אדם אחד בהחלט יפציץ עבור אחר. בסופו של דבר לא המילים שעושות את ההבדל זה היחס והסגנון שישיגו לך את התאריך ההוא.

ראשית, כשאתה שולח הודעה לאישה בבקשה, בבקשה, בבקשה אל תכתוב כמו ילד קטן! קיצורים, פרצופי סמיילי והרבה נשיקות (Xxxxx) הם לא מאוד גבריים; למעשה כך מוסרים בנות מתבגרות וטרום-מתבגרות זו לזו. אתה רוצה להראות לה שאתה גבר וסוג ילדותי זה לא ישכנע אותה.

דברים שכדאי להימנע מהם:

- האם אוכל להסתדר?
- מה אתה מעלה 2?
- רוצה לעשות l8r sumthin?

לא לא לא! כתוב בבירור! אולי אתה יודע מה המשמעות של כל הקיצורים אבל זה לא אומר שהיא; אם היא תצטרך להקדיש 10 דקות לנסות להבין מה אתה מנסה לומר אז היא פשוט תתעלם ממך.

נקודה נוספת שיש לציין היא כי עצלן מכדי לכתוב מילים מלאות יכול בקלות להיתקל בעצלנות בתחומים אחרים בחייך; והאם זה רושם שאתה רוצה לתת לה עוד לפני שרכשת דייט ראשון?

האם אתה גבר או ילדה בת שש עשרה?

אוומייגוד! 😀 אני LFMAO ... OMG !!! * מצחקק *

חָמוּד! אבל לא עבור גבר שמחפש דייט, נשיקה, יחסי מין ויחסים עם אישה. אם אתה ילד קטן זה אולי יעבוד בשבילך אבל אם אתה גבר שמחפש מערכת יחסים תקינה, אז פרצופים קטנים וחמודים הם לא ברור, לא.

היו ברורים, היו תמציתיים, היו מצחיקים, אך מעל הכל השאר את הדברים החמודים לחבורות הקטנות.

כיצד לגשת לטקסטים בצורה שתשאיר אותה מעוניינת

אם אישה אהבה אותך מספיק כדי לתת לך את מספר הטלפון שלה, המשמעות היא שהפגנת איכויות של גבר אמיתי שנראו לה מושכות מספיק כדי לרצות להמשיך הלאה. הגישה שלך לסמסים צריכה לתאר את אותו המסר: 'אני גבר אמיתי ואני רוצה להיפגש איתך'.

זכור כי הודעות טקסט נותנות לך גישה מוגבלת; המסך דומם וקשה לתאר את אותו האווירה והמגנטיות שיש לך באופן אישי, או אפילו בטלפון. כשמסרונים, חסרים כל הדברים שיוצרים עניין ומתח מיני. דוגמאות:

 • קשר עין.
 • שפת גוף.
 • מפלרטט.
 • מגע פיזי (נגיעה בידה, למשל).
 • האווירה הגברית והבטוחה שלך שבאופן טבעי תפעיל אותה.

קשה מאוד לעסוק באישה בטקסט; אפילו ממש טוב. עם זאת, הגורמים העיקריים שיש לזכור כשאתה שוקל מה לשלוח הודעה לטקסט לילדה שאתה אוהב, הוא שהטקסט שלך צריך להציג את אותם מאפיינים כמו האישיות שלך פנים אל פנים.

כשאתה שולח לה הודעה וודא ש:

 • אתה מתנהג כמו גבר אמיתי (זכר אלפא).
 • אתה בטוח ; עצבנות יכולה להיתקל גם בטקסטים וזהו כיבוי גדול.
 • אתה ברור עם דבריך ונמנע מקיצורים ילדותיים ופנים מחייכים; תשאיר את זה לילדים.
 • אתה לא נתקל בהישמע נזקק ומיואש; לשאול 'איפה אתה?', 'למה אתה לא עונה לי', 'מה לקח לך כל כך הרבה זמן להשיב?' יכולה לכבות אישה מהר יותר ממה שאתה יכול להקליד.
 • אתה לא נהפך לנדנדה! תן לה מקום ותן לה לרדוף אחריך!
 • אינך משתמש בהודעות טקסט כדי להסתיר; אם אתה מפחד מדי לדבר איתה בטלפון היא תאבד בסופו של דבר עניין ותעבור למישהו אחר שיכול לסגור את העסקה.
 • אתה מסמל רק מכיוון שזה צעד לקראת העלאתו לשלב הבא; אתה מוכן להתקשר אליה ואז לבקש ממנה להיפגש באופן אישי.

שליחת הודעות טקסט היא דרך טובה לפתוח איתה בתקשורת אך מפגש אישי, התקדמות לנשיקות, יחסי מין ואם רוצים אפילו מערכת יחסים, היא המטרה הסופית; אז עקוב אחר הפרס ואל תאבד את המיקוד שלך.

תשתמש בזה או תאבד את זה

אוקיי, אז הנה העסקה; לדעת מה לשלוח לסמס לילדה שאתה אוהב, דוגמאות והצעות, לא אומר כלום אם לא תעלה את זה לשלב הבא. כשאתה מקבל מספר טלפון של אישה, זה הצעד הראשון בשורה להצלחה. הכוונה שלך היא:

1. קבל את מספר הטלפון שלה.
כבר השגת זאת. כל הכבוד!

2. שלחו לה הודעה כדי ליזום פתיחה.
צור קשר ראשון ופתח את ערוצי התקשורת.

3. התקשר אליה ותביא אותה להתחייב לפגישה.
זה החלק שיגרום לה לרצות להיפגש איתך עוד יותר. להיות ישיר, פלרטטני ומקסים. הציגו את כל המאפיינים הגבריים האלפאיים שקיבלו את מספר הטלפון שלה מלכתחילה והשאירו אותה רוצה עוד.

4. צאו לדייט.
הַצלָחָה! זה מה שאתה רוצה.

5. נשיקה.
עכשיו אתה מגיע לאנשהו; הכדור מתגלגל כעת ואתה בדרך להשגת המטרה שלך.

6. לקיים יחסי מין.
בינגו! היא אוהבת אותך. צריך לומר עוד?

7. התחל קשר.

מזל טוב! סוף סוף עשית את מה שכל זכר אלפא שם יודע לעשות; הצלחת להשיג לעצמך אישה יפה.

אם לא תעלה את זה לשלב הבא - לדבר בטלפון או לצאת לדייט - כמה שיותר מהר, היא תאבד עניין ותעבור למרעה ירוקים יותר. כמו כל דבר בחיים; אם לא תשתמש בו תאבד אותו!

פעולה בבקשה!

אל תבזבז זמן בדאגות מה לשלוח הודעה לבחורה; המפתח הוא לעשות כל מה שנדרש כדי לגרום לה להיות איתך באופן אישי. שלח לה הודעה, התקשר אליה ותביא אותה לדייט מהר ככל האפשר. להיות בטוח ובטוח בעצמי, קח אחריות על האינטראקציה ביניכם והשאיר אותה רוצה יותר.

פעולה היא מה שנדרש ובחורים לעיתים קרובות מפשלים בנקודה מאוד מכריעה זו בתחילת 'מערכת יחסים'. להיות לא בטוח, ביישן ועצבני בשלב זה יוביל לכישלון.