מה מכבה נשים?

מה מכבה נשים?

נשים יכולות להרגיש כבויות ומופעלות על ידי דברים רבים ושונים לגבי גברים.

לדוגמא: כשפוגשים בחור בפעם הראשונה, אישה תרגיש מכובה על ידי בחור ש:

כאשר במערכת יחסים, אישה תרגיש מכובה על ידי בחור ש:

קל להפעיל נשים כאשר אתה מבין מאיפה הן מגיעות

מה מדליק ומדליק נשים?

כשבחור שואל,'מה מדליק נשים?'בדרך כלל הוא לא נהנה מסוג ההצלחה עם נשים שהוא רוצה. הוא אולי בחור נהדר ויש לו כוונות טובות באמת עם הנשים שהוא פוגש, אבל נראה שהן פשוט לא מעוניינות.

אתה יכול להתייחס לזה? האם אתה בחור טוב עם כוונות טובות, אבל פשוט לא מקבל את הכבוד, האהבה ותשומת הלב שאתה יודע שמגיע לך אצל נשים?אם כן, צפו בסרטון זה ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, הרבה בחורים טובים לא ממש יודעים איך למשוך נשים, וזה אחד הדברים שנשים שונאות ברוב הגברים הרווקים ...

כשאתה מבין מאיפה נשים מגיעות ובאיזה סוג עולם הן חיות בהשוואה לגברים, זה פתאום מתחיל להיות הגיוני מדוע נשים דוחות בחורים כמוהם.

אישה מקווה לפגוש בחור שיש לו את היכולת להדליק אותה על ידי הצגת תכונות האישיות וההתנהגויות שימשכו אותה באופן טבעי (למשל ביטחון, כריזמה, קסם, הומור, אווירה גברית וכו ').

עם זאת, רוב הבחורים שהיא פוגשת יכבו אותה מכיוון שהם יציגו תכונות אישיות והתנהגויות שאינן מעוררות באופן טבעי (למשל עצבנות, ספק עצמי, שיחה מנומסת, להיות נחמד מדי וכו ').

כשאישה פוגשת בחור כזה, היא מיד מנסה להודיע ​​לו שהיא לא מעוניינת. היא עשויה לבקש ממנו להשאיר אותה בשקט, להתרחק ממנו לדבר עם חברותיה או לתת לו תגובות קרות וקצרות לשאלותיו בתקווה שהוא מרגיש לא נעים ועוזב.

לא יודעים כיצד להתמודד עם סיטואציה כזו, לעתים קרובות החבר'ה מתחילים להתאמץ יותר להרשים את האישה, מה שגורם לו להיראות נואש בעיניה ... וייאוש אצל גבר הוא מובהק.

לכן, כדי להימנע מכל משחקי המחשבה וההתנהגות הכלבתית, עליכם לתקשר עם נשים בדרכים המעוררות את תחושות המשיכה המינית שלהם ואת הכבוד אליכם כגבר. אתה לא יכול לעבור את החיים ומצפה שנשים בדיוק כמוך כי אתה בחור טוב.

כפי שתגלה מצפייה בסרטונים בעמוד זה, רוב הנשים בוחרות גבר על סמך מידת המשיכה המינית שהוא גורם לה להרגיש, לא כמה הוא נחמד או אינטליגנטי.

אל תדאג כל כך מהמראה שלך

כן, יש שם כמה נשים שרוצות רק בחור מאוד יפה לחבר.

עם זאת, לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח, מה שאומר שהן פתוחות להיות עם כל סוגי הבחורים כל עוד הבחור גורם לה להרגיש מספיק משיכה מסיבות אחרות (למשל הוא בטוח, כריזמטי, מקסים. , אלפא, מצחיק וכו ').

אם אתה מאמין לפרסומות או מה שמכונה 'מאמרים' במגזינים לגברים מבריקים, תטעה אותך לחשוב שכל הנשים מופעלות על ידי גברים 'יפים' ששומרים על עצמם מטופחים לשלמות ולובשים את כל בגדי המעצבים האחרונים והבלינג.

כן, הבחורים המושלמים במגזינים יהיו אטרקטיביים מבחינה פיזית להרבה נשים, אבל המראה הוא לא הדבר החשוב ביותר עבור רוב הנשים בעולם הזה ...

לבחור מכוער יש תינוק עם אישה יפה

בחורים שחורים עם נשים לבנות

איך זה אפשרי?

זוגות יומיומיים

בחור אסייתי עם חברה לבנה

בחור מכוער עם חברה מעודדת לוהטת

בחור עם אף מוזר עם חברה יפה

בחור עם אוזניים גדולות עם חברה יפה

גבר לבן מתחתן עם אישה שחורה. בחור אסייתי מתחתן עם אישה שחורה

בחור אסייתי שמן עם חברה יפה

בחור אסייתי מתחתן עם בחורה לבנה ויפה

בחור שמן עם חברה רזה בבריכה

בחורים שמנים עם נשים יפות

גברים שמנים מתחתנים עם נשים יפות

אין שום נזק למצות את המראה הגופני שלך (למשל להתאמן בחדר כושר, ללבוש בגדים טובים, לעצב את השיער בצורה מגניבה וכו ') או להציג את עצמך היטב, אך רוב הנשים לא נדלקות על ידי מראה של בחור מבחוץ, הם מופעלים על ידי מי שהוא מבפנים ואיך זה עובר באישיותו, באווירה, בהתנהגות, במעשים ובגישה שלו.

בחור אולי נראה כמו כוכב קולנוע, אבל אם הוא יתנהג בצורה ביישנית וחרדתית סביב אישה שהוא אוהב, חוסר הביטחון שלו יהפוך עבורה למבט והמראה שלו בלבד לא יחזיק את העניין שלה.

כמובן, חלק מהנשים (בדרך כלל נשים לא מושכות או נשים מניפולטיביות שרק רוצות להשתמש בבחור לזמן מה לפני שהן זורקות אותו) אוהבות את זה כשהן מוצאות בחור נאה שהוא עצבני ומפקפק בעצמו.

באותם מקרים, האישה מניחה לעיתים קרובות שהיא תוכל לשלוט בו במהלך מערכת יחסים עם איום של פרידה ותשמור עליו כרוך סביב אצבעה הקטנה, בזמן שהיא נותרה פתוחה לפגוש בחורים אחרים.

כגבר, המראה שלך עשוי לעזור לך להתעניינות ראשונית מצד נשים, אך רוב הנשים נותנות חשיבות רבה יותר לאופן שבו האישיות, ההתנהגות, האווירה והגישה שלך גורמות להן להרגיש.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד באמת משיכה של אישה לגבר עובדת ...

יש בחורים שטועים בבזבוז זמן רב (לעתים קרובות שנים או עשרות שנים מחייהם) כשהם עובדים על התחת כדי לקוות ליצור מראה מסוים (למשל גוף כושר מושלם) או להגיע למצב כלכלי מסוים בחיים (למשל לקנות רכב, לקנות בית וכו ') כדי שיוכלו להרגיש טוב מספיק עבור נשים.

ובכל זאת, הנה העניין ...

אתה כבר מספיק טוב בשביל רוב הנשים. אתה באמת. רוב הנשים הרבה יותר גמישות ופתוחות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיביות בבחור ולמרות שיש שם כמה נשים שיקבלו רק בחור שנראה כמו דוגמן והוא עשיר במיוחד, רוב הנשים מוכנות לקבל הרבה, הרבה פחות.

נשים כמו חבר'ה טובים, לא חבר'ה סופר נחמדים

כשהם מתבגרים, כמה חבר'ה אומרים על ידי קרובי משפחה וחברים בעלי כוונות טובות שהדרך למשוך אישה היא להיות סופר נחמדים ו'להתייחס אליה כמו לגברת 'בכל עת.

זו אולי הייתה עצה טובה עוד בתחילת המאה העשרים ועד שנות החמישים, אבל זו לא עצה טובה לעולם של ימינו. למה?

הנשים של היום לא צריכות להציל את עצמן לנישואין יותר. לכן, נשים בוחרות כעת גברים על סמך מידת המשיכה המינית שהוא גורם לה להרגיש. אם במקרה הוא גם בחור טוב, אז זה בונוס, אבל אם הוא לא (כלומר הוא ילד רע), היא בדרך כלל תעבור איתו לקיים יחסי מין ותבין מה לעשות אחר כך.

תחשוב על זה ככה ...

אולי תרצה חברה שהיא נחמדה, נאמנה, אכפתית ואמינה. סוג הבחורה שתוכל להציג בגאווה בפני הוריך, חבריך או עמיתייך לעבודה.

עם זאת, אם תלך למועדון חשפנות ותראה ריקוד חשפניות סקסי, סביר להניח שאתה עדיין תהיה מוכן לקיים איתה יחסי מין, למרות שהיא לא יכולה להיות סוג 'אשה ליד' אמינה שאתה יכול להציג בפני חברים ובני משפחה.

אותו דבר קורה כשאתה מסתכל על פורנו. לא משנה מה אתה חושב שאתה רוצה או שהסתובבת ואומר שאתה רוצה באישה, כשאתה מסתכל על נשים בפורנו, אתה מרגיש נמשך אליהן ואז אתה פועל על פי המשיכה הזו.

אם אתה רוצה שנשים ירצו אותך בצורה מינית, אתה חייב להתמקד בהפעלת רגשות המשיכה המינית שלה עבורך. להיות נחמד מאוד לאישה לא יוצר את הרגשות האלה והנה הסיבה ...

נשים כן אוהבות חבר'ה נחמדים, אבל רק אם הוא גם גורם לה להרגיש מופעלת מינית. אם הוא פשוט סופר נחמד ומקווה שהיא 'אוהבת' אותו מספיק בכדי לתת לו צ'אנס, הוא בדרך כלל יידחה כאשר הוא מנסה לעשות מהלך.

כאשר בחור הוא נחמד במיוחד לאישה, היא הופכת לעתים קרובות לחשדנית לגבי מה שהוא באמת רוצה.'האם הוא פשוט ידידותי ונחמד כי הוא בחור כל כך טוב ... או שהוא באמת רוצה לקיים איתי יחסי מין?'

אם אישה מקבלת תחושה שאתה באמת רוצה לקיים איתה יחסי מין, אבל אתה מתנהג כמו בחור נחמד תמים, היא תשים את המשמר סביבך. היא תרגיש לא בנוח וכמעט תמיד תדחה אותך אם תיגע בה, תשתמש ברמיזות מיניות או תנסה להסלים לנשיקה או לדייט.

כדי להימנע מהתגובה, עליך להתחיל במשיכה.

המשיכה מגיעה ראשונה ואז אתה עושה את כל השאר (למשל מספר טלפון, נשיקה, מין, תאריך, מערכת יחסים) לאחר מכן.

רוב החבר'ה לעולם לא מלמדים את זה, ולכן הם נוהגים לנסות מאוד כדי להיות נחמדים ככל האפשר כדי לקוות שאישה תאהב אותם מספיק.

עם זאת, כל מה שצריך כדי להחליף אותו באופן מיידי הוא בחור אחר שיגיע ויגרום לאישה להרגיש נמשכת מינית. לאחר מכן היא תפנה אליו את תשומת לבה, תנשק אותו, תתחבר אליו והבחור הנחמד יישאר מאחור כדי להרגיש מדוכא בגלל שנדחה שוב.

האמת היא, בלי קשר לאילו נשים אומרות שהן רוצות (למשל.'אני רוצה בחור נחמד שאכפת לו, מאזין, מתוק בעיניי'וכו '), הם לא רוצים שיושיבו אותם על כן ויעבדו אותו על ידי בחור נחמד.

כן, נשים אוהבות בחורים נחמדים, מתוקים ושומעים לה, אבל רק אם היא נמשכת אליו מינית. אם היא לא נמשכת אליו מינית, היא אולי תאהב את הבחור הנחמד כחבר, אבל היא לא תרצה לעשות איתו שום דבר מיני או רומנטי.

כשאתה נחמד לאישה, אתה צריך גם לוודא שאתה נחמד בצורה מושכת ...

לדוגמא: בחור עשוי לחשוב שהוא 'נחמד' על ידי כך שהוא שואל אותה לאן היא רוצה לצאת לדייט או באיזו מסעדה היא רוצה לאכול, אבל אם הוא מתנהג כך, הוא מראה לה את זה אין לו את מה שנדרש כדי להוביל בביטחון כמו אדם.

אין שום פסול בלשאול לפעמים אישה לאן היא רוצה להגיע, אבל בפגישה ראשונה נשים מצפות מגבר שיוביל את הדרך. באופן אירוני, הם דווקא רואים בכך שהוא 'נחמד'.
למה?

הוא נחמד כי הוא לא מצפה ממנה להיות האיש ויוביל את הדרך. הוא מקסים בכך שהוא נותן לה להירגע להיות אישה נשית שמסחף את רגליה על ידי גבר גברי.

אל תשתדל כל כך להרשים נשים

בהמשך לאמור לעיל, בחורים שנואשים מכדי לרצות נשים (למשל, תמיד מנסים לומר את הדבר הנכון, להיות סופר נחמדים וכו ') יתנהגו לרוב בצורה שגורמת לו להיראות חסר ביטחון.

בדיוק כמו ייאוש, חוסר ביטחון כלשהו בגבר הוא כיבוי מוחלט של נשים.

לדוגמא: בחור שנואש לרצות עשוי להופיע לדייט ראשון עם צרור פרחים או לעשות מחווה רומנטית אחרת. גישה מסוג זה עשויה לגרום לאישה להתעלף מעל בחור בסרט הוליוודי, אך עבור נשים אמיתיות שחיות בעולם האמיתי, זו למעשה כיבוי מוחלט.

למה? ובכן, זו לא שאלה אם היא אוהבת פרחים או לא, אלא יותר שאלה מדוע בחור צריך להרגיש צורך לעשות מחווה כה דרמטית בפגישה ראשונה.

אישה הולכת לתהות מדוע היא מרגישה צורך לקנות לה דברים, במקום להרגיש כאילו הוא די והותר במתנה בשבילה בפגישה הראשונה.

כמובן שאם בחור מאוד בטוח בעצמו, מקסים, כריזמטי ויודע באמת למשוך נשים, אז הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה. אם בחור כזה יקבל אישה פרחים, היא תרגיש בר מזל שהיא זוכה ממנו לסוג זה של תשומת לב וכבוד.

עם זאת, אם בחור חסר ביטחון, לא באמת גורם לה להרגיש הרבה משיכה וכבר קצת יותר מדי בחור נחמד, היא לא מתכוונת להתרשם מהמחווה.

כמעט בוודאות היא תרגיש מכובה מכך שהוא מנסה לקנות לה את האהבה במתנות, ולא לגרום לה להתאהב במי שהוא בתור בחור.