מה אישה מחפשת בגבר (האמת)

מה אישה מחפשת בגבר

מה שאישה מחפשת אצל גבר ישתנה מעט מאישה לאישה, אך ישנם כמה תכונות אישיות בסיסיות והתנהגויות שכמעט כל הנשים מוצאות מושכות.

לדוגמא, אדם שהוא:

 • ביטחון סביבה ואנשים אחרים.
 • גברי בחשיבה, בהתנהגות, באווירה ובאופן בו הוא נוקט בפעולה בחיים.
 • אותנטי באופן בו הוא מבטא את אישיותו.
 • כריזמטי באופן בו הוא נתקל כשמדבר איתה ועם אנשים אחרים.
 • אמיץ, מונע ולא מרפה בחיפוש אחר יעדי חייו החלומיים.
 • סקסי כיצד הוא משתמש בשפת גופו ובאווירה שלו כדי להפעיל אישה במהלך שיחה.
 • מקסים באופן שבו הוא לא רק גורם לאישה להרגיש משיכה עזה, אלא גם גורם לה להרגיש טוב עם עצמה בתהליך (למשל עם מחמאות והתנהגות מקסימה אחרת).
 • מכובדים על ידי אותה ואנשים אחרים, במיוחד זכרי אלפא.

מצד שני, תכונות שנשים לא מחפשות אצל גברים כוללות:

מה אישה לא עושה

 • עצבנות סביבה ואנשים אחרים.
 • ווימפי בחשיבה, בהתנהגות, באווירה ובאופן בו הוא נוקט בפעולה בחיים.
 • מזויף באופן בו הוא מבטא את אישיותו (למשל מבצע מעשה של בחור הרבה יותר נחמד ממה שהוא באמת, מעמיד פנים שהוא רוצה להיות חבר של אישה כשהוא באמת רוצה לקיים איתה וכו ')
 • מדכא את הכריזמה הטבעית שלו כי הוא חושש שהוא לא מספיק טוב או שהוא עלול להידחות על ידי אנשים.
 • מסתתר מלעסוק ביעדים האמיתיים והגדולים ביותר שלו בחיים כי הוא מפחד מכישלון או לא חושב שמגיע לו להצליח.
 • מביך כיצד הוא גורם לנשים להרגיש כתוצאה משפת הגוף המחודשת שלו ואווירתו.
 • מתעלם מאיך שהוא מנסה להיות 'מוצא חן בעיני נשים' על היותו כל כך נחמד מכיוון שאין לו מושג כיצד לעורר תחושות עמוקות וראשוניות של אישה של משיכה מינית.
 • לא מכובד על ידה ועל ידי אנשים אחרים (למשל במהלך שיחה) וכנוע לרוב הבחורים האחרים מכיוון שהוא חסר את הלך הרוח הגברי.

כפי שניתן לראות מהרשימה שלעיל, נשים בעצם רוצות בחור בטוח בעצמו שהוא אמיתי, כריזמטי, מקסים ובעל יכולת לא רק לגרום לה להרגיש מושכת, אלא גם לכבד את הגברים האחרים.

זהו סוג הגבר שנשים מכנות 'תפיסה' וכאשר תוכל להציג אפילו כמה מהתכונות הנ'ל, מיד תקבל את תשומת הלב והעניין של אישה כשתתחיל לדבר איתה.צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי להיות הגבר שנשים מחפשות נואשות ...

כפי שתגלה על ידי צפייה בסרטון שלמעלה, אתה יכול ליצור רגשות משיכה בקרב אישה על סמך האופן שבו אתה מתקשר איתה (כלומר, סגנון השיחה שלך, שפת הגוף, ההתנהגות שלך וכו ').

בלבול טלוויזיה

אם בחור רוצה לדעת מה אישה מחפשת בגבר והוא מתחיל לחפש תשובות במגזינים, בסרטים או בטלוויזיה, הוא ימצא הרבה ראיות המצביעות על כך שנשים מחפשות בחור עם מראה הוליוודי טוב. , גוף אתלטי, ארון מלא בבגדי מעצבים ושפע של בלינג מעצבים, מכונית יקרה מאוד, אוסף גדול של הגאדג'טריה החדישה והמתקדמת ביותר, יתרת בנק ענקית וזין גדול.

ובכל זאת, האם זה באמת מה שאישה מחפשת אצל גבר?

ובכן, זה תלוי באישה. יש נשים שבהחלט רוצות להשיג את 'בחור הפנטזיה' שחי את סגנון החיים של ג'יימס בונד, אבל רוב הנשים שמחות להסתפק בהרבה, הרבה פחות מכיוון שסוג החבר'ה האלה הם למעשה אחד מכל 100 מיליון.

זה בערך כמו כמה חבר'ה ברחבי העולם ישמחו לקבל דוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט לחברה, אבל הם היו מקבלים בשמחה בחורה אחרת שגורמת להם להרגיש הרבה משיכה, כבוד ואהבה.

כל שעליך לעשות הוא לחשוב על התדירות שבה אתה מרגיש נמשך לנשים אקראיות ולוהטות בפורנו ותבין שכל כך הרבה מהן גורמות לך להרגיש משיכה עזה, למרות שהן לא דוגמניות של ויקטוריה סיקרט.

כמו כן, אצלנו הגברים, אנו יכולים לגרום לנשים להרגיש משיכה עזה עבורנו, למרות שאיננו חיים באורח חיים מסוג ג'יימס בונד או לא עובדים כמודל בינלאומי.

למה? צפו בסרטון הזה כדי להבין כיצד בחורים יומיומיים (ואפילו בחורים 'מכוערים') יכולים למשוך, לקיים יחסי מין, להיכנס למערכות יחסים ולהתחתן עם נשים לוהטות ...

כל מה שצריך זה להסתכל סביבך בעולם האמיתי כדי להבין שבחורים מכל הצורות והגדלים ובכל רמות ה'אטרקטיביות 'ניתן לראות עם חברה יפה על הזרוע שלהם, כך שברור שנדרש יותר מסתם הופעות שטחיות כדי למשוך תשומת לב של אישה.

עם זאת, זה לא נראה כל כך מובן מאליו עבור החבר'ה אם הם לא באמת יודעים למשוך נשים עם האישיות, האווירה, הגישה וסגנון השיחה שלהן.

עבור רוב החבר'ה, הרבה מהידע שלהם על מה שאישה מחפשת בגבר נובע ממה שראו בתוכניות טלוויזיה, בסרטים, במגזינים ונשים שמעו אומרות באופן אישי.
יש בחורים שאפילו מבססים את הבנתם את מה שנשים רוצות על סמך מה שהם שומעים במילים של פופ נשי.

אם תיפלע למלכודת ההיא, תוביל להאמין שאתה צריך להיות גבוה, יפה מראה, עשיר ומפורסם בינלאומי כדי למשוך בחורה לוהטת ולשמור עליה להתעניין.

עם זאת, לא כך זה עובד.

אתה (כפי שאתה נכון לעכשיו) יכול למשוך נשים לוהטות אם פשוט תעבור את המיקוד שלך מלהיות 'אהוב' על היותך בחור נחמד, ולגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך במקום.

אתה לא צריך להיות רע, יהיר, מטומטם או מטומטם כדי להשיג זאת. במקום זאת, אתה יכול להיות בחור טוב, אבל אתה רק צריך להוסיף גם דברים שיגררו את רגשות המשיכה המינית של האישה עבורך.

צפה בסרטון זה כדי להבין מדוע להיות נחמד מדי לאישה, לעתים קרובות בסופו של דבר דחה את הבחור ומה צריך לעשות במקום ...

כן, יש נשים שאוהבות ילדים רעים, אבל רוב הנשים רוצות בחור טוב שיש לו גם את היכולת לגרום להן להרגיש נמשכות.

זה באמת פשוט כמו זה. אתה יכול להיות הבחור הנהדר שאתה, אבל אתה גם צריך להתחיל להוסיף דברים (למשל להציג סוג מסוים של ביטחון, להשתמש בסוג מסוים של הומור וכו ') שמושכים נשים באופן טבעי.

3 תכונות אישיות שנשים מוצאות באופן טבעי אטרקטיבי לגברים

התשובה לשאלה מה אישה מחפשת אצל גבר היא הרבה פחות מראה חיצוני והרבה יותר קשור לתכונות פנימיות.

בטח, תכונות פיזיות מסוימות יראו אטרקטיביות יותר מאחרות (למשל בחור שהוא גבוה, בעל קו לסת חזק וכו '), אבל האופן בו בחור נראה או מציג את עצמו יחזיק את תשומת הלב של האישה כל כך הרבה זמן אם הוא אין לו את התכונות הפנימיות שהיא מחפשת להרגיש עבורו משיכה מינית עמוקה, אינסטינקטיבית.

יש נשים שיחברו עם בחור שנראה חסר אטרקטיביות פנימית, אבל רוב הנשים לא. רוב הנשים מחפשות תכונות שימושיות יותר אצל גבר.

למה אני מתכוון בשימוש? בעיקרו של דבר, המשיכה מבוססת פחות או יותר על זיהוי תכונות הישרדות טובות. אם גבר נראה טוב, אך חסר לו אינטליגנציה חברתית וביטחון, סביר להניח שהוא יתקשה לשרוד ולשגשג בעולם הזה כי בחור בטוח שיכול להסתדר עם אנשים אחרים, אך חסר מראה טוב.

להלן שלוש תכונות חיוניות שרוב הנשים מחפשות אצל גבר:

1. ביטחון

גבר יכול להיראות כאילו הוא פשוט ירד משער מגזין מבריק, אבל אם אין לו ביטחון עצמי אמיתי במי שהוא וערכו לנשים ולעולם, אין לו את מה שצריך להפעיל אישה.

הטעות שעושים הרבה בחורים היא לחשוב שמשיכה של אישה לאישה היא כל מה שהוא נראה, מתלבש ומעצב את שיערו. חבר'ה כאלה יבזבזו זמן, כסף ואנרגיה בקניות לאופנות האחרונות, לובשים את הקולונים היקרים ביותר ומעצבים את שיערם בצורה מושלמת בתקווה שזה ימשוך אליהם נשים כמו מגנט.

בעוד שבחור עשוי לקבל הרבה יותר נשים שמסתכלות עליו, בודקות אותו ומחייכות אליו אם הוא נראה טוב, הנשים האלה לעתים רחוקות, אם בכלל, ניגשות אליו.

אם כל בחור רוצה להצליח באמת עם נשים ולבחור את הבחירה שלו עם נשים, עליו להיות אמון לעלות ולדבר עם נשים שהוא מוצא אטרקטיבי, במקום לקוות שיפנו אליו למראה טוב מספיק.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד תוכלו לבנות את הביטחון לגשת לנשים שנראות לכם מושכות ...

אם לבחור שנראה ממוצע או נמוך מהממוצע יש את הביטחון לפנות לאישה, האישה אולי לא חושבת,'וואו!'בהתחלה על פי מראהו, אך אם הוא מצליח למשוך אותה בדרכים אחרות, היא תחמם אליו במהירות ואז תאהב אותו מאוד.

לדוגמא: אם הוא בטוח בעצמה, להיות כריזמטי, מצחיק אותה ועובר את המבחנים המאתגרים שלה במהלך השיחה, המשיכה שלה אליו תעלה ותעלה.

ככל שהוא גורם לה לחוש יותר את הביטחון והאישיות שלו, כך היא תתחיל להסתכל על המראה הגופני שלו באור חיובי. היא באמת תאהב ואפילו תאהב את איך שהוא נראה כי זה הוא והוא הבחור שגורם לה להרגיש כל כך הרבה משיכה.

2. גבריות

טעות נפוצה שעושים הרבה חבר'ה היא לחשוב שלהיות גברי זה בכלל לפתח שריר זרוע גדול או להיות 'האיש הגדול' על ידי הורדת בחורים אחרים והתנהגות בצורה 'קולנית'.

גבריות אמיתית היא איכות פנימית שגבר לא צריך להתפאר בה. זו איכות שנשים מכירות באופן אינסטינקטיבי אצל גבר מכיוון שהיא מעוררת משיכה מינית עמוקה ברמה האינסטינקטיבית והראשונית - וזו איכות שהן מרגישות חסרות אונים להתנגד.

כן, להיות גבוה, להיות בעל שרירים או להיות בריון יכול לגרום לבחור להראות גברי בצורה כזו. עם זאת, רוב הנשים אינן זקוקות לבחור שהוא בחור קשוח.

רוב הנשים הרבה יותר שמחות להיות עם בחור שיש לו סוג של גבריות שיגרום לחבר'ה אחרים לחבב אותו ולכבד אותו, ולא עם מנטליות בריונית שגורמת לו להיכנס לקרבות.

מה שאנחנו מלמדים כאן ב'האדם המודרני 'עוסק בלהיות גבר אלפא טוב. כאשר אתה חושב על הגברים שאתה מכבד ואוהב הכי הרבה בחיים האלה, תבין שהם כנראה גברים אלפא בחורים טובים.

אתה לא צריך להיות בריון, מטומטם או מטומטם כדי להיחשב לבחור גברי. המנצחים האמיתיים בחיים הם הגברים שהם גבריים, אבל שהם גם בחורים טובים.

3. מודיעין חברתי

נשים מתוכנתות באופן אינסטינקטיבי לחפש בחור שיש לו את מה שצריך כדי להיות 'ספק ומגן'.

במשך רוב ההיסטוריה האנושית, פירוש הדבר היה להיות מסוגל לתקשר היטב עם אחרים ולאגד משאבים עם אחרים בתקופות הקשות והאוכל היה מועט.

בעולם המודרני, להיות 'ספק ומגן' זה בכלל להיות אדם עם האינטליגנציה החברתית שנדרשת כדי לזכות בכבוד של גברים אחרים ולהיות בחור חביב שאחרים אוהבים להתיידד איתו.

כשתתקשר עם אישה, היא תחפש אינסטינקטיבית רמזים האם אתה טיפוס הבחור שיכול לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם של ימינו או לא.

להלן 5 טעויות נפוצות שעושים חבר'ה כשמדברים עם נשים, שלא רק מכבים נשים, אלא גם מציעים לאישה שהוא חסר אינטליגנציה חברתית וכנראה שהוא יתקשה לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה ...

להיות האיש שנשים רוצות

ניתן ללמוד את כל התכונות שיהפכו אותך לסוג הגבר שנשים מחפשות.

לא משנה אם כרגע אתה זקוק למעט עזרה בשיחה עם נשים, הרגשת ביטחון סביב נשים או גורם לנשים להרגיש נמשכות לאישיות שלך. זה לא גזר דין מוות ואתה לא נידון לחיים של כישלון עם נשים בגלל זה.

תוכלו ללמוד ולשפר את כל אותם תחומים במהירות רבה ואז להמשיך ולהנות מההצלחה עם נשים שמגיעות לכם.