מה נשים אומרות ומה הן מתכוונות באמת

האם אי פעם אישה אמרה לך משהו, רק גילית אחר כך שמה שהיא אמרה לא באמת מה שהיא מתכוונת?

לדוגמא: היא אמרה,'אני רוצה בחור נחמד שאכפת לו ממני ומתייחס אלי כמו נסיכה,'אבל אז היא תאווה והתחברה לילד רע, מטומטם או מטומטם שלא התייחס אליה טוב.

אולי נשארת אז תוהה אם היא דוברת אמת או לא נשים מעדיפות עכשיו ילדים רעים על פני חבר'ה נחמדים. אחרי הכל, מדוע אישה תתחבר לילד רע אם היא באמת רוצה בחור נחמד?

התשובה היא למעשה די פשוטה. לדוגמא: פעם פנה בחור לגבר המודרני כדי להסביר שהוא שאל בחורה לצאת לדייט כי היא תמיד אמרה איזה בחור נחמד הוא, אבל מאז שהוא שאל אותה היא תמיד הייתה עסוקה מדי לתכנן תוכניות מוגדרות.

הוא רצה לדעת מדוע היא תמיד אמרה לו דברים נחמדים, אך לא נראה שהוא מתכוון לאף אחד מהם משום שהיא מעולם לא הייתה פנויה לצאת איתו לדייט.

נשים מרכלות על גבריםהתשובה הייתה פשוטה: היא לא נמשכה אליו, אבל היא אהבה אותו כחבר. היא אמנם ראתה בו בחור נחמד, אבל זה לא מספיק בשביל שרוב הנשים ירצו לקיים יחסי מין עם בחור. צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) כדי להבין מדוע להיות ממש נחמד לאישה גורם לרוב לדחייה ...

סרטון נהדר נוסף של דן בייקון הוא 7 דברים מוזרים על נשים, שאנו בהחלט ממליצים לכם לצפות בהם אם אתם רוצים להבין באמת איך נשים חושבות ...

מה באמת בראש שלה?

לפעמים, נשים מרגישות תחת לחץ להגיד את מה שהתחנכו להאמין שהוא הדבר 'הנכון' לומר בנסיבות מסוימות, ולא לומר את מה שעומד בראשם באמת.

הרבה הודעות דוא'ל שאנו מקבלים מחבר'ה שמבולבלים לגבי מה נשים אומרות ולמה הם מתכוונים באמת מספרות סיפור דומה של הסתדרות עם בחורה ואז היא אומרת 'לא' בדיוק כשנדמה שהדברים עוברים ממש טוב. הם רוצים לדעת מדוע בחורה שנהנית בבירור מהציפייה למין הייתה אומרת לא 'ללכת עד הסוף' ברגע האחרון.

זו דוגמה קלאסית לאישה שאומרת 'לא' כשהיא באמת רוצה לומר 'כן'! עם זאת, כשאתה לומד להבין איך נשים חושבות, אתה מבין שהיא מרגישה שהיא חייבת להגיד לא כדי שלא תחשוב עליה שהיא 'קלה מדי'.

היא רוצה להיראות כילדה 'טובה' והיא חונכה להאמין שאי אמירת לא תוביל לכך שבחור יאבד את כל הכבוד כלפיה.

כמובן שלא צריך להתעלם מכל מה שאישה אומרת ולהניח שהיא מתכוונת להפך בכל פעם, אבל יש הרבה אמת באמרה הישנה,'פעולות מדברות בקול רם יותר ממילים,'ובחור צריך ללמוד איך לקרוא את שפת הגוף של אישה כדי להיות מסוגל להבין את מה שהיא באמת אומרת.

לדוגמא: אם אישה נהנית בבירור להסתדר עם בחור ואז אומרת,'כנראה שאנחנו צריכים לעצור,'זה לא תמיד אומר שהיא רוצה להפסיק. במקרים רבים היא רק רוצה להבטיח שלא תסתכל עליה קלילה, זולה או זונה.

רק כשאישה אומרת בבירור,'תפסיק!'האם היא בדרך כלל מתכוונת לזה. בכל המקרים האחרים, היא בדרך כלל רק מנסה להתנהג כאילו היא מתנגדת, כך שאם אכן תיכנס איתה למערכת יחסים, תוכל לסמוך שהיא תוכל לשלוט בעצמה. לא תצטרך לדאוג שהיא תתחבר לבחורים אחרים בקלות כי אתה יודע שהיא לא כזו.

לחשוב אחרת

אם אתה רוצה להתמודד עם מה נשים אומרות ומה הם באמת מתכוונים, אתה לא רק צריך ללמוד איך נשים חושבות, אתה צריך גם לחשוב אחרת על מי אתה כגבר.

כשאתה גבר שמבין נשים, ואתה גבר שיודע מה נשים מחפשות בגבר, אתה כבר לא גבר שלא בטוח בעצמו ולא בטוח במסרים שנשים מעבירות לו כ תוֹצָאָה. נשים מחפשות גבר בטוח בעצמו שיודע מי הוא ויודע למה הוא מייצג בחיים.

כאשר לגבר יש ביטחון עצמי אמיתי והוא מאמין בעצמו כגבר שהוא, יש לו תחושת ביטחון עצמי נינוחה שעושה אותו מושך מאוד לנשים ... וכשאישה נמשכת לגבר, היא הולך לעבוד קשה מאוד לוודא שהוא מקבל את ההודעה ... אז אין עוד בלבול למה היא באמת מתכוונת, אתה תדע.

בחורים שמצליחים עם נשים לא מסתובבים ברקע ומנסים להבין אם אישה מעוניינת בו או לא לפני שהם ניגשים אליה, והם לא מתבלבלים באותות מעורבים של נשים כי הם למדו להבין איך נשים חושבות.

הם למדו גם להיות סוג של בחור שנשים רוצות, וזה משהו שכשעצמו עושה את זה הרבה פחות סביר שהם יישארו אי פעם לתהות אם מה שהיא אומרת זה מה שהיא באמת מתכוונת אליו. כל בחור יכול ללמוד איך להצליח עם נשים, וגם אתה יכול להיות בחור שיודע מה באמת חושב על אישה ...