מה נשים רוצות מגברים

מה נשים רוצות מגברים?

מה שנשים רוצות מגברים זה לא מה שרוב הבחורים מצפים שזה יהיה.

כשאנחנו צופים ב- sitcoms בטלוויזיה, בסרטים הוליוודיים ואפילו בקליפים, זה יכול להיות קל להתחיל להאמין שנשים רוצות גברים גבוהים ונאים עם שרירים גדולים ובגדול אתה יודע מה.

כשאנחנו שומעים נשים מדברות, הם יגידו שהם רוצים בחור נחמד ונאה עם הרבה כסף ויתייחס אליהם כמו לנסיכה.

עם זאת, בעולם האמיתי, תראה נשים יפות שמאוהבות בטירוף בחורים נמוכים, קירחים, שמנים ואפילו מכוערים שלעתים קרובות אין להם אפילו עבודה טובה. תוכלו לראות גם נשים מתאוות אחרי מטומטמות או ילדים רעים שנראה שאפילו לא מתייחסים אליהם טוב מאוד.

אז מה באמת קורה?

מדוע כל כך הרבה גברים טובים נכשלים עם נשים ומה נשים בעצם רוצות?האמת על מה שנשים רוצות

הסיבה שבגינה גברים מכוערים, קירחים, נמוכים ואפילו שמנים יכולים לקבל חברה או אישה יפה היא שנשים רוצות מגברים משהו שהם לא מוכנים להסתובב ולהגיד בפומבי.

מה שתשמעו נשים אומרות ולמה בעצם ילכו הם לעיתים קרובות שני דברים שונים לחלוטין.

הנה מה שנשים רוצות:

1. להרגיש נמשך אליך: לפני שתכיר אותה כאדם, עליך קודם להתמקד בלגרום לה להרגיש משיכה מינית עבורך. בלי זה, בדרך כלל אתה פשוט נראה כחבר נחמד.

לאחר הקמת המשיכה, עליכם לחבר אותה ברמה אמיתית ולגרום לה לצחוק על ידי היותי האני האמיתי שלך ופשוט ליהנות מהוויב איתה. אם אישה לא יכולה להרגיש טוב סביבך, אז זה לא משנה איך אתה נראה, היא לא מתעניינת.

2. כדי להיות מסוגל לכבד אותך: להיות מסוג הגברים שהיא ואנשים אחרים יכולים להסתכל עליהם. במילים אחרות, זכר אלפא או גבר אמיתי.

3. להרגיש ילדותית סביבך: ככל שאתה גברי יותר באופן שבו אתה חושב, מתנהג ונוקט פעולה, כך באופן טבעי תגרום לנשים להרגיש נשיות וילדותיות סביבך.

אם אתה מתנהג בצורה ניטרלית או שמורה או מתנהג יותר כמו אישה לפעמים, אז נשים לא הולכות להרגיש ילדותיות סביבך.

4. להרגיש אמיתי סביבך: הוביל את הדרך בכך שאתה עצמך כל הזמן. עודד אותה להיות היא עצמה ותאהב אותה בגלל זה. אם תשנה את הפרסונה שלך סביבה להיות בחור ממש נחמד, מנומס ושמור כאשר זה לא מי שאתה באמת, היא תקלוט בזה ולא תרגיש כמו האני האמיתי שלך סביבך.

5. שלא צריך לאמא לך: אישה רוצה להרגיש כאילו אתה חזק יותר מבחינה נפשית ורגשית. היא לא רוצה להרגיש כאילו היא צריכה להיות ממש עדינה, נחמדה ורכה סביבך כי את רגישה, חסרת ביטחון או חסרת ביטחון. היא רוצה להרגיש כאילו אתה חזק ושום דבר, מאתגר ככל שיהיה, לעולם לא ישבור אותך.

6. כדי להירגע לכיוון הגברי שלך: דע מה שאתה רוצה בחיים ופנה לכיוון הזה. אל תתנו לשום דבר לעמוד בדרככם. עברו לניצחון עם אמונה בלתי פוסקת בעצמכם ותנו לה להירגע לכיוון הגברי שלכם.

אל תסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלך כגבר מתוך פחד. אל תצפה מנשים להוביל אותך או להיות המדריכה שלך. היה האיש שיש לו תוכנית וממלא אותה בביטחון ובנחישות.

תן לה להרגיש כמו אישה סביבך

למרות שרוב הנשים לא מודות בכך כששואלים אותן בפומבי, מתראיינות לטלוויזיה או אפילו כשכותבות מאמר ברשת, החבר'ה שגורמים לנשים ללכת לגאגא הם אלה שגורמים להן להרגיש ילדותיות ונשיות. הם לא מתאווים לחבר'ה נחמדים רגישים שמפחדים מכדי להיות גבר סביבם.

מה שנשים רוצות הוא גבר שייקח את ההנהגה ויהיה הדומיננטי יותר במערכת יחסים. עם זאת, אם נשים היו מסתובבות ואומרות שבציבור, בחורים רבים היו מקבלים את הרעיון הלא נכון ומתחילים לנסות לדחוף נשים ולהגיד לנשים מה לעשות כשהן פוגשות אותן לראשונה.

יש בחורים שעשויים אפילו לטעות בכך שהם שתלטנים יתר על המידה במקום העבודה, ולא מבינים שכללי האינטראקציה החלים במקום עבודה שונים לחלוטין מאופן שבו גבר צריך להתייחס לאישה כשהוא פוגש אותה בבר, נמצא בדייט או עומד לקיים איתה יחסי מין.

לקחת את ההובלה ולהיות הדומיננטית יותר זה לא להיות לא מכובד כלפי נשים, להיות בעל שליטה או להיות אידיוט. כאשר גבר עושה זאת כמו שצריך, הוא עדיין מכבד את האישה, מקשיב לדעתה ומכבד אותה, אך הוא תמיד מרגיש אחראי לקחת על עצמו את ההובלה. הוא לא גורם לה להרגיש כמו גבר בכך שהוא גורם לה ללבוש את המכנסיים במערכת יחסים או על ידי עצבנות וביישן כשהוא פוגש אותה.

נשים יבדקו אותך (כלומר על ידי התנהגות בצורה מאתגרת כשאתה פוגש אותם לראשונה, מעמידים פנים שהם לא מעוניינים בדייט או זורקים התקף זעם במערכת יחסים וכו ') כי הם רוצים לסדר את הגברים מהבנים; הם רוצים לדעת מי הגברים האמיתיים.

כאשר אישה מוצאת גבר אמיתי, היא תיצמד אליו כאילו אין לה שום גבר אחר. נשים יודעות שגברים אמיתיים הם נדירים מכיוון שרוב הבחורים פשוט לא מבינים מה נשים באמת רוצות ובמקום זאת מנסים לבסס את הבנתן את הנשים מטלוויזיה, סרטים, קליפים ומדברים שנשים אומרות.

עם זאת, נשים לעולם לא יגידו לך איך להיות הגבר שהן רוצות, מכיוון שנשים נמנעות באופן אינסטינקטיבי מלהתמודד עם תפקידן להיות המנהיגה והמדריכה שלך. הם רוצים שתעבדו את זה לבד.