מה נשים רוצות לשמוע

מה נשים רוצות לשמוע

יותר מכל, נשים רוצות שתפלרטט איתן, תתן להן מחמאות מדי פעם ותהיה מסוג הגברים שהן יכולות להסתכל עליהן, לכבד ולהסתמך עליהן.

מה שנשים רוצות לשמוע ממך במהלך השיחה הוא דבר שיגרום להן להרגיש מגוון רחב של רגשות רצויים, ולא להרגיש סביבך מסורבל, מכובה, מוטרד או מתוח. הדרך הטובה ביותר לאפשר לנשים לחוות רגשות רצויים סביבך היא באמצעות מחמאות, פלירטוטים והומור.

עם זאת, בעוד שהמילים שאתה אומר לנשים חשובות, אישה מעוניינת ביותר כיצד האישיות הכללית, האווירה וההתנהגות שלך גורמים לה להרגיש. אם השיחה שלך גורמת לאישה להרגיש משועממת, מביכה או מתוחה אז תתקשי למשוך אליה ולהתחבר אליה.

כמו כן, אם אתה מתנהג בצורה עצבנית, ביישנית או לא בטוחה, אז היא לא תרגיש טוב סביבך. נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות על ידי החולשה, כך שכל סוג של חולשה שתפגינו (למשל עצבנות, חרדה, חוסר ביטחון, ביישנות או התנהגות גברית נמוכה יותר) יעצים אותה והיא לא אכפת לה מה אתה אומר לה.

מחמאות ופלירטוטים: מה נשים רוצות לשמוע

יש ממש 100 שנות טכניקות שיחה בהן תוכלו להשתמש כשאתם מדברים עם נשים או אנשים. עם זאת, כשאתה מדבר עם אישה שאתה רוצה למשוך, לקיים יחסי מין או לקיים איתה מערכת יחסים, עליך תמיד לוודא שאתה מוסיף מחמאות ומפלרטט.

שני היסודות הללו חיוניים ליצירת סוג הרגשות הרצויים שאישה רוצה לחוות סביבך.להלן מספר דוגמאות למחמאות ולפלירטוטים שתוכלו להשתמש בהן בסביבות ומצבים שונים עם נשים:

במהלך היום

מַחֲמָאָה

'אתה הולך בכזו חן ועדינות. אני אוהב את זה…'

מפלרטט

'היי, חשבתי שאבוא ואגיד היי ... אתה יפה מכדי שלא לעצור בשביל ... אני דן, איך קוראים לך?'

בתפקיד רשמי

מַחֲמָאָה

'אתה איש שיחה נהדר ... ממש קל לדבר איתך.'

מפלרטט

'אתה כנראה האדם הכי מפואר כאן. אני פשוט צריך להעתיק אותך קצת ואז אנשים יראו שאני קלאסה. '

בבר או במסיבה

מַחֲמָאָה

'את בקלות האישה הכי יפה בחדר. הייתי צריך לבוא ולהציג את עצמי ... שמי _________ מה שלך? '

מפלרטט

'המשכת לבהות בי אז חשבתי שאבוא ואגיד שלום. אני יודע ... אני חתיך ואתה לא יכול שלא להסתכל, אבל היית קצת מלא ב ... '

אחרי שיחה של 10-30 דקות

מַחֲמָאָה

'אתה יודע מה? את האישה הכי חכמה שפגשתי מזה זמן רב ... אולי נוכל ללמד אחד את השני כמה דברים ... '

מפלרטט

חייכו ותגידו,'כל מה שאתה עושה זה לדבר. מתי אתה תנשק אותי? 'ואז תוכלו לצחוק ביחד.

בדייט ראשון

מַחֲמָאָה

'את בחורה מעניינת ... אינטליגנטית וכיף לדבר איתה ... ואתה חם ... קופה'

מפלרטט

'אני רק רוצה לומר לך עכשיו: אנחנו לא מקיימים יחסי מין הלילה. אני לא כל כך קל. תצטרך יין ולאכול אותי קודם יותר ... '

תוך כדי קיום יחסי מין

מַחֲמָאָה

'אתה כל כך סקסי ... תסתכל על הציצים האלה ... niiiice.'

מפלרטט

חייכו ותגידו,'היזהר שם, אתה עלול להיחנק מזה'כשהיא מתחילה לתת לך מכה.

כולם אוהבים לקבל מחמאות. כשאתה מפרגן לאישה, זה מאיר את יומה, גורם לה להרגיש סקסית, בטוחה ומעריכה אותך.

כשאישה מעריכה אותך ומרגישה בנוח ובטוח סביבך, סביר יותר שהיא תצא איתך לדייט. עם זאת, בעוד שמחמאות הן חשובות, לפלרטט חשוב יותר מכיוון שהוא יוצר אווירה מינית בינך לבין האישה ועוזר לשמור על האיזון הגברי / נשי החשוב ביותר במהלך אינטראקציה, תאריך, מפגש מיני ומערכת יחסים.

אמון הוא קריטי כשמדברים עם נשים

כמובן, פשוט לומר מה שנשים רוצות לשמוע אינו המפתח להצלחה עם נשים. אתה צריך גם לספק את התור בצורה נכונה. נשים נמשכות בעיקר לביטחון, לגבריות של הבחור (איך הוא חושב, מתנהג ונוקט פעולה) וכישוריו החברתיים / אינטליגנציה חברתית.

אתה יכול להגיד 50 שורות מדהימות לנשים והן יכולות להיות בדיוק מה שנשים רוצות לשמוע, אבל אם אתה מביא אותן בצורה עצבנית ומפוקפקת לעצמה, האישה לא מתכוונת לטפל. היא אולי תראה בך חברה מתוקה, אך היא לא תרגיש את המשיכה הדרושה הנדרשת כדי לעבור מלהראות בך חבר פוטנציאלי למאהב, חבר או בעל פוטנציאלי.

כשאומרים מה נשים רוצות לשמוע, וודאו שאתם:

שמור איתה על קשר עין נינוח: לספר לה כמה היא נראית נהדרת בזמן שהיא מכווצת את העיניים בעצבנות רק גורמת לך להיראות מיואשת, מביכה ואפילו לא אמינה. כשמחמיאים לה או מפלרטטים איתה, הסתכל ישירות בעיניה בביטחון רגוע.

כשאישה נתקלת בבחור שיש לו ביטחון, גבריות ואינטליגנציה חברתית להעביר חוויה כזו, היא מרגישה משיכה אליו כל כך הרבה רמות שהיא בעצם משליכה עליו. ניצוצות עפים ביניהם ושום דבר או איש לא יוכל להפריד ביניהם; האטרקציה תהיה חזקה מדי.

היו קלים לעניין: זה לוקח קצת תרגול להתרגל, אבל זה מה שיפריד אותך ממאות הבחורים האחרים שמנסים להכות אותה.

פשוט להחמיא לה או לפלרטט איתה כאילו זה הדבר הכי נורמלי וטבעי בעולם. אל תתייחס לזה ברצינות רבה, אל תעשה מזה עניין גדול ואל תצפה ממנה לתגובה גדולה. פשוט להחמיא לה או לפלרטט איתה בצורה קלילה וקלילה.

להיות בטוח: נשים דווקא רוצות שתהיו בטוחים. הם לא רוצים שתהיה עצבני ותפקפק בעצמך סביבם.

לכן, במקום לכבות נשים בעצבנות והיסוס, פשוט תאמינו בעצמכם. באופן אירוני, ככל שאתה מאמין בעצמך, כך יותר נשים מרגישות נמשכות אליך . מכיוון שנשים נמשכות לביטחון של בחור, ככל שאתה מרשה לעצמך לקבל יותר, כך היא תרגיש נמשכת אליך.

תגרום לה להרגיש סקסית

מה שנשים רוצות לשמוע הוא גם משהו שגורם להן להרגיש סקסיות, אבל לא גורם לך להיראות כמו סליז. לדוגמא, דבר נהדר לומר הוא,'אתה נראה כל כך סקסי בשמלה הזאת.'

נשים מבזבזות הרבה יותר זמן על המראה שלהן מאשר אנחנו הגברים, כי הן יודעות שזה בעיקר מושך אותנו הגברים אליהן. כאשר אתה להחמיא לאישה על המאמץ שהיא עשתה כדי להיראות טוב בשבילך, היא מרגישה מיד נהדר סביבך.

זו גם דרך נהדרת לשבור את הקרח בפגישה ראשונה עם אישה או כשיוצאים לדייט ראשון. המילה החשובה ביותר של המחמאה היא SEXY. אם אתה רק אומר,'אתה נראה טוב בשמלה הזאת'זה לא יגרום לה להרגיש סקסית מאוד והתקשורת המינית בינך לבינה פשוט לא תהיה שם.

אתה צריך להיות בטוח מספיק כדי לקחת את הסיכון לומר לך שהיא נראית סקסית. באופן אירוני, היא תימשך אליך יותר על כך שאתה אומר את זה כי זה יראה לה עד כמה אתה מרגיש סביבה. אל תסתיר את הביטחון שלך מנשים - הן רוצות שתבטא זאת בצורה נוחה, נינוחה אך בטוחה בעצמה.

אם אתה רק 'משחק את זה בטוח' ופשוט יהיה נחמד סביב נשים, אתה מסתכן שלא תיצור מספיק או מתח מיני כלשהו בינך לבין הנשים שאתה פוגש. השימוש במילה 'סקסי' מתקשר לעניין המיני שלך באישה ומאפשר לה להרגיש בנוח יותר לדבר על יחסי מין איתך ולעבור לגור בנשיקה הראשונה.

עכשיו, אני צריך לציין: אם אתה ניגש לאישה שלובשת בגדי מזדמנים בזמן שיצאה לסידורים במהלך היום, לא היית מוביל עם תגובה על כך שהיא נראית סקסית בתלבושת שלה.

במצב כזה, מה שנשים רוצות לשמוע הוא סוג של דיסקרטי ומקסים יותר של פותח שיחה. פשוט ניגש אליה ותגיד,'היי, אני פשוט יוצא קצת לקניות עכשיו וראיתי אותך וחשבתי - וואו, אני חייב לבוא ולהגיד שלום ... אני דן, איך קוראים לך?'

האם נגמרים לך דברים לומר כשמדברים עם נשים?

האם אתה אחד מהבחורים הרבים שנגמרים להם הדברים לומר כשמדברים עם נשים? האם אתה מתקשה להמשיך בשיחות ולהשאיר אותן מעניינות? האם אתה לא בטוח מה לומר במהלך הדקות הראשונות של השיחה עם אישה? אתה תוהה מה עליך לומר לאחר פתיחת השיחה? אם כן, אז הישאר ליד ולמד מאיתנו כאן ב'האדם המודרני '.

אנחנו מצליחים עם נשים ומלמדים חבר'ה כמוך להשיג הצלחה עם נשים כבר כמעט 10 שנים (ראה סיפורי הצלחה ).

יש לנו את התשובות לכל השאלות שלך לגבי נשים ולא רק נלמד אותך מה נשים רוצות לשמוע, אלא נראה לך בדיוק איך תהיה לך בחירת הנשים ואז נשמור על האישה שתבחר.