מתי כדאי לנשק נשיקה ראשונה לדייט?

מתי להתנשק בדייט הראשון

מתי הנשיקה הראשונה צריכה לקרות בדייט? איך תוכלו להימנע מדחייה כשנכנסים לנשיקה לדייט?

במקום לדאוג מתי צריכה להתרחש הנשיקה הראשונה, במקום זאת כדאי להתמקד בכך שהיא תרגיש נמשכת אליך לאורך כל הדייט. נשים נמשכות ומופעלות ביותר על ידי הביטחון של הבחור, כך שכל עוד אתה מגלה ביטחון (ולא עצבנות או חוסר ביטחון), היא תרגיש מופעלת על ידך ותרצה שנשיקה תתרחש.

איך ליזום את הנשיקה

יש כל מיני דרכים בהן אתה יכול לעבור לנשיקה ראשונה לדייט, אבל מה שאני אוהב לעשות זה לחמם את האישה לפני הנשיקה. בדרך זו, יש פחות סיכוי שהיא תנסה לשחק קשה להשיג כשתבצע מהלך.

הערה: אם אישה משחקת קשה להשיג, זו כמעט תמיד הדרך שלה לבדוק את הביטחון שלך וזה דבר טוב. ככל שאישה תבחן את הביטחון שלך ותראה שאתה נשאר רגוע ובטוח, כך היא תמשך יותר. לכן, כשאתה מבחין שאישה בודקת אותך, ראה בזה דבר טוב ושמח מהעובדה שהיא גורמת לעצמה להרגיש יותר מופעלת על ידך.

אוקיי, חוץ מזה, הנה איך לגרום לה להתחמם לנשיקה ראשונה לדייט:

נשקו לחייה כשאתם נפגשים: כשאתה פוגש אותה לדייט, תן לה נשיקה סתמית על הלחי כשאתה אומר שלום.באופן טבעי היא תישען לקבל אותה ותראה מיד שאתה בחור מקסים ובטוח. לתת לה נשיקה מהירה על הלחי כזו היא גם דרך נהדרת ליצור מתח מיני בין שניכם. מתח מיני הוא חיוני בהחלט אם אתה רוצה שהיא תרצה את הנשיקה הראשונה. ללא מתח מיני, 95% מהנשים ידחו את ניסיון הנשיקה הראשון.

אחז בידה ונשק אותה: כשהיא עושה או אומרת לך משהו ממש נחמד, הרימי את ידה והעמיד פנים בפני בחור רומנטי באמת על ידי מתן לה נשיקה דרמטית מדי על היד כמו משהו שהיית רואה בסרט רומנטי. אם היא מגיבה היטב לכך על ידי חיוך וצחוק, אז היא פתוחה לנשק אותה בדיוק אז.

בדוק את המים: לדעת מתי להתנשק בדייט ראשון מאפשר לך להימנע מדחייה. טכניקה נוספת להשתמש בה לבדיקת המים.

אם היא אומרת שמשהו מתכוון במהלך הדייט ואז אומרת,'מצטער!'פשוט לחייך ולהגיד,'אוקיי, בוא הנה - תן לי נשיקה על הלחי ותשלים לי את זה ...'אם היא צוחקת ומנשקת אותך על הלחי, אז היא מוכנה לנשיקה הראשונה.

התחל בנגיעה כללית: לעיתים רחוקות אתה מנשק אישה שטרם יצרת איתה קשר פיזי כלשהו. לאורך כל הלילה, מצא סיבה לגעת בידה, בזרועה או בצווארה לפחות פעם אחת.

אם היא נוגעת בך באופן אקראי לאורך כל הדייט, היא מנסה לאותת על העניין שלה לנשק אותך.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת ...

לפעמים, הכי טוב לגרום לה לחכות ... רק עוד קצת

לפעמים הנשיקה הטובה ביותר לאישה היא הנשיקה שהיא צריכה לחכות לה. למשל, אם זה הדייט הראשון שלך והיא נשענת לנשק אותך:

החזק את 'הרגע ההוא' למשך שתי שניות: לפני שנשען פנימה לנשק אותה, הסתכל בעיניה כשתי שניות, ואפשר למתח המיני להתחמם עוד יותר.

היא תזכור את זה לנצח ואחרי התאריך, היא תהיה בטלפון לחברים שלה מדברים על הנשיקה הראשונה המדהימה שלך ביחד. סוג של נשיקה בדרך כלל קורה רק בסרטים והיא תתרברב על כך בפני חבריה ותשחק אותה בהתרגשות שוב ושוב במוחה במשך שבועות רבים.

השען שוב: לאחר הנשיקה הראשונית, נסוג לאחור ועצר לכמה רגעים. ואז, רכון פנימה ושתל נשיקה רכה על שפתיה, אבל קח את זה לאט. זו עדיין הנשיקה הראשונה בלבד, אתה רוצה שהיא תהיה בלתי נשכחת ותגרום לה להוט לעוד.

אם אתה זה שמחליט מתי ואיפה תתנשק, אתה מתחיל להחזיק בכוח הדייטים במערכת היחסים. כוח זה מאפשר לך לקרוא לזריקות ולהיות אחראי על התפתחות הקשר.

כמובן שהנשיקה הראשונה היא רק דרך אחת ליהנות מנשיקות ומין אינטימיים יותר. אם אתה תוהה מתי צריכה להתרחש נשיקה ראשונה בדייט, אז אפשר להניח שיש לך עוד קצת מה ללמוד על נשים. אל תדאגי, נשים הן יצורים מסובכים ורוב הבחורים שם יכולים לעשות עם קצת עזרה.

למה ללמוד ממני?

שמי דן בייקון, מייסד האדם המודרני. טכניקות המשיכה וההיכרויות שלי נבדקו והוכחו כי הן עובדות על ידי ואלפי תלמידי מכל רחבי העולם.

כשתלמד את סודותי המוכחים שעובדים להצלחה עם נשים, לא רק שתגלה את התשובה לשאלה'מתי כדאי לך להתנשק עם הדייט?'אך תלמדו גם כיצד להבטיח שהדייט שלכם אכן יהפוך לזוגיות מוצלחת.

כאן באתר שלי תלמד כיצד:

  • לגרום לנשים להתאהב בך, במהירות ובקלות.
  • הפוך דחיות מנשים לתחנונים לתשומת ליבך.
  • מצא את אשת חלומותיך ואז תוכל לשמור עליה.
  • הפוך לקנאה של כל בחור שאתה מכיר.
  • שאל את האישה החוצה רק דקות ספורות לאחר שנפגש איתה והיה להוט לצאת לצאת איתך לדייט.
  • קבל את הנשים הכי סקסיות שאתה פוגש להיות אהובתך או חברה רצינית.
  • גלה צד בטוח ואסרטיבי יותר בעצמך שמעולם לא ידעת שקיים.
  • התחל קשר מיני עם הבחורה האחת שתמיד אהבת.