לאן נשים הולכות לפגוש גברים?

לאן נשים הולכות לפגוש גברים?

המקומות הברורים שאליהם נשים רווקות הולכות לפגוש גברים הם ברים, מועדוני לילה, אירועי רווקים ו אירועי ספיד דייטינג.

עם זאת, אם יש לך ביטחון לפנות לנשים שאתה מוצא אטרקטיבי, אתה ממש יכול לפגוש נשים בכל מקום (למשל דרך חברים, בעבודה או באוניברסיטה, בבית קפה, במשחק ספורט, בקניון, בפארק במהלך היום וכו '. ).

נשים נפגשות ומתחברות לגברים

אם אתה שואל,'לאן נשים הולכות לפגוש גברים?'אתה מקווה שללכת למקומות בהם נשים הולכות לפגוש גברים יגביר את סיכויי ההצלחה שלך. יכול להיות שניסית לפנות לנשים ופשוט לא קיבלת את סוגי התוצאות שאתה חושב שאתה צריך להיות.

עם זאת, פשוט ללכת למקומות בהם נשים הולכות לפגוש גברים לא מבטיח את הצלחתך. מה יהיה? אתה צריך:

לאחוז ברשימה גדולה של מקומות שנשים עלולות לפגוש גברים לא יעזור לך אם אין לך את הכישורים להרים איסוף.לדוגמא: מרבית הנשים אינן מבהירות כי הן רוצות לפנות אליהן ופשוט יתלבשו וייראו יפה בתקווה להתקרב אלין.

היא עשויה ללכת לשוק של סוף שבוע, להסתובב בחנות ספרים, ללכת למפגש קהילתי, לשבת לבד בבית קפה או להשתתף בשיעור פנאי (למשל יוגה, כושר וכו ') בתקווה שבחור בטוח יתקרב אליה, ימשוך אותה. אותה ולפתות אותה למסור את המספר שלה או ללכת איתו הביתה לקיים יחסי מין.

שואל,'לאן נשים הולכות לפגוש גברים?'עשוי להציע לך לחפש איזושהי רשימת מקומות שאליהם הולכים נשים בהן נשים מחכות ומקוות שיפנו אליך.

מלבד אירועי ספיד דייטינג, נשים בדרך כלל לא מתכוונות להבהיר את היותן במקום מסוים בתקווה לפגוש גבר. לדוגמא: אולי שמעת אישה אומרת שהיא הולכת רק למועדוני לילה לרקוד.

כן בטח…

לאן נשים הולכות לפגוש גברים

היא פשוט אומרת,'אני הולך למועדוני לילה רק בשביל המוסיקה והריקודים'לא להיראות זנותית, קלה או פעילה מינית. למרות שהיא בהחלט עשויה ליהנות מריקודים במועדון לילה, היא גם תהיה שם בתקווה להישכב, למצוא את החבר הבא שלה או אולי אפילו בעל.

אז לדעת איפה למצוא נשים זה לא כמו לדעת איך לגשת, למשוך ולפתות נשים לקיים יחסי מין איתך או לצאת איתך לדייט.

דרך אגב…

'לפתות' אולי נשמע כמו מילה מלוכלכת עבור כמה חבר'ה. עם זאת, האמת היא שנשים רוצות להתפתות. נשים לא יכולות להסתובב ולהבהיר שהן מעוניינות במין, כי אם כן, רוב החבר'ה יראו בה זונה ולא היו מסוגלים לסמוך עליה במערכת יחסים.

אישה תקווה בחשאי שהיא תתקרב אליה בחור שלא רק יודע לעורר את רגשות המשיכה המינית שלה, אלא גם יודע שהיא רוצה את החוויה של פיתוי.

היא כמעט אף פעם לא תודה שהיא רוצה להתפתות, אבל אם תצפה במה שהיא עושה בפועל בחייה הפרטיים, תראה שהיא כל הזמן פיתתה לקיים יחסי מין והיא נהנית מאוד בדלתיים סגורות.

בחור שמבין זאת לא יצפה מאישה שתבהיר שהיא מעוניינת לקיים יחסי מין ופשוט תעביר את האינטראקציה קדימה משיחה לנשיקה, למין ולזוגיות.

האם אתה טיפוס של נשים שמבקשות להיפגש?

האם אתה יכול לפנות לאישה יפה ולמשוך אותה מיד בביטחון הכריזמטי שלך? האם תוכלו לפתוח בשיחות מעניינות שמרגשות נשים ומפעילות אותן? האם אתה יודע לעבור משיחה לנשיקה ואז למין מבלי לגרום לאישה להרגיש זולה או כאילו אתה נע מהר מדי?

אלא אם כן בחור יכול לענות,'כן'לכל האמור לעיל, אז הוא לא טיפוס הבחור שנשים מקוות נואשות לפגוש. עד שבחור יכול להציע לנשים סוג של חווית משיכה שנשים חושקות בהן, הן לא הולכות להיות מעוניינות מאוד לתת לו את מה שהוא רוצה (כלומר סקס, אהבה, זוגיות).

אם אתה רוצה להיות סוג של בחור שנשים נואשות לפגוש, אתה צריך להבין את המציאות בה הן חיות. צפה בסרטון הזה כדי להבין ...

מפגש עם נשים באירוע רווקים

תדמיין את זה…

הלכת לאירוע סינגלים ואתה יודע שהנשים שאתה רואה שם רווקות ומחפשות להכיר בחורים. אתה נותן לעצמך משקה ועומד ליד הבר או מתיישב מהדרך כדי שתוכל לצפות בנעשה.

אתה שם לב שחלק מהנשים מסתכלות בדרך שלך ואתה די בטוח שהן מעוניינות בך, אבל במקום ללכת ולהתחיל אינטראקציה, אתה מחכה ומקווה שהן יגיעו אליך.

אלא אם כן אתה דוגמן גברי למראה מושלם או אם האישה לא מושכת או שיכורה, כמעט תמיד זה לא יקרה.

נשים מצפות מגברים להתקרב מכיוון שנשים לא רוצות לתת 'מעבר חופשי' לגברים עצבניים וחסרי ביטחון.

למה? דמיין עולם בו נשים גמלו גברים חסרי ביטחון ועצבניים במין ובאהבה. לאחר מספר דורות, המין האנושי יתחיל להפוך לחבורת גמלות ונשים עשויות להתחיל לקבל את התפקיד כמגן על גברים.

זה פשוט לא יקרה.

נשים מתגמלות גברים בטוחים וגברים באהבה, מין ומסירות. במקום לתת כרטיס חופשי לגברים חסרי ביטחון וגבריות (איך הם חושבים), הם מחכים לפנייה אליהם.

כמובן שזה לא עובד ככה בסרטים הוליוודיים ...

בסרטים, בתכניות טלוויזיה ובקליפים, נשים מוצגות לעיתים קרובות לגישה לגברים או מיד להתחיל לנשק אותו, להכניס את מספר הטלפון לכיס או לבקש ממנו לחזור הביתה לסקס.

כן, זה יהיה נחמד אם העולם היה עובד ככה, אבל זה לא.

בעולם האמיתי, כמעט כל הנשים מחכות לפנייה אליהן. אם בחור מתקרב בדרך עצבנית ואין לו את היכולת לעורר את רגשות המשיכה שלה, היא תדחה אותו או תהיה קרה כלפיו עד שיעזוב.

עם זאת, אם בחור ניגש בצורה בטוחה ומיד מושך את האישה בכריזמה, באווירה הגברית ובקסמו, היא תיפתח אליו אוטומטית ותראה לאן זה הולך.

האם אתה יודע להפעיל נשים כשאתה נפגש איתן?

אל תטעו, נשים כן רוצות שתדליק אותן.

נשים יכולות להתנהג כאילו הן חפות מפשע ולא מעוניינות במין, אך זוהי רק תחבולה לשמר את תפיסתך כלפיהן כטריות, לא נגיעות ואמינות.

בימים אלה, רוב הנשים חוו דוכן של לילה אחד יותר מפעם אחת וכמעט כל הנשים לא מחכות יותר מפגישה אחת כדי לקיים יחסי מין עם בחור.

מחקר באמריקה מצא כי 55% מהזוגות קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה ומחקר אירופי מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן של לילה אחד.

... וזה בדיוק מה שנשים מודות כשממלאות את הסקר.

ברוב המקרים, נשים מצמצמות את כמות הפעילות המינית שחוו, ולכן הנתונים הסטטיסטיים הם ככל הנראה גבוהים יותר.

עם זאת, אתה צריך להבין שנשים כן רוצות שתפעיל אותן כשאתה פוגש אותן. אל תלך שולל מהמעשה הביישן והתמים שנשים עושות. ברוב המקרים, האישה איתה אתה מדבר קיימה יחסי מין לאחרונה והיא פתוחה לקיים יותר.

אם אתה רוצה להדליק נשים כשאתה פוגש אותן, עליך להתמקד בהפעלת רגשות המשיכה המינית שלה עבורך על ידי הצגת התכונות וההתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי.
לדוגמא: ביטחון, אווירה גברית, כריזמה, קסם, הומור וכו '.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, ישנן דרכים רבות ושונות בהן תוכלו למשוך נשים ולהפעיל אותן במהלך אינטראקציה.

אם תצא למקומות בהם נשים הולכות לפגוש גברים, תקבל תוצאות מדהימות באופן עקבי אם תתמקד בלגרום לנשים להרגיש כמו שהן באמת רוצות להרגיש סביב בחור.

נשים נמצאות בכל מקום, כך שהשאלה שאתה באמת צריך לשאול היא לא,'לאן נשים הולכות לפגוש גברים?'אבל'איך אני יכול להיות סוג הבחור שנשים נואשות לפגוש?'