מיהו כריס אוונס?

הכל על כריס אוונס: אם יש מה להגיד על כריס אוונס, זה שהוא עומד ברשימת הכוכבים הלוהטת של כריס הוליווד. הוא מתנשא, בנוי היטב, סקסי וכל כך מקסים. כריס אוונס נמצא בחוד החנית של הפנטזיות של נערות בגיל צעיר מאז תפקידו האיקוני בסרט 'Not Another Teen Teen', בו הוא מגלם את דמותו של ג'ייק ויילר, ג'וק מלהיב בתיכון - הכל אמור להפוך לנשף המלך וכל התמלוגים הנלווים אליו הרמה הזאת של נשיות.

לכן זה לא מפתיע אף אחד שגברים מקנאים בו ורוצים כל כך להיות כמוהו. במאמר זה תמצאו את כל המידע הדרוש לכם על כריס אוונס וקצת השראה לתסרוקת של כריס הצעיר עצמו!

מיהו כריס אוונס?

השווי הנקי של כריס אוואן הוא 50 מיליון דולר. הוא בא מבוסטון, מסצ'וסטס, שם נולד וגדל בסודבורי על ידי אב רופא שיניים ואם מנהלת אמנותית/רקדנית. יש לו שלושה אחים - שתי אחיות בכורות בשם קרלי ושנה, ואח צעיר בשם סקוט. אם אתה תוהה לגבי התורשה המופלאה של כריס, ראוי לציין שהוא חצי אירי מצד אמו, ורבעים שווים בריטים וגרמנים מצד אביו. תערובת המוצא הנפלאה הזו היא אינדיקטור מאיפה הוא לוקח את מבטו המדהים.

כריס ואחיו גדלו כמתרגלים קתולים, וקיבלו חינוך בבית ספר ממלכתי. מאוחר יותר עבר לעיר ניו יורק ונרשם למכון התיאטרון והקולנוע של לי שטרסברג, שם הטמיע את תחביב המשחק שלו, למשרה מלאה ומשלמת. את הופעת הבכורה שלו במאי הוא עשה ב -2014 עם החוויה הקולנועית הדרמטית שלו, 'Before We Go'.

הופעת הבכורה שלו בברודוויי התקיימה בשנת 2018, כאשר כיכב בהפקה של גיבור הלובי.

השחקן מתנשא לגובה 6 מטרים ובעל משקל משתנה, אשר משתנה מכיוון שתפקידיו מחייבים אותו לרדת ולעלות במשקל כדי להכניס עוד משהו למשחק שלו. היכולת שלו לעבור מחיוך שובב להתנהגות נבונה היא זו שמייחדת אותו. יצירתו הבולטת ביותר כדמותו של מארוול קומיקס - קפטן אמריקה - באמת שימשה אותו על המפה הבינלאומית. בגיל 37, לכריס יש מעריץ עצום בקרב הגברות, וגם בקרב חובבי הקומיקס שאוהבים לראות אותו מחזיר את תפקידו כגיבור הקומיקס האהוב שלהם. הוא שיחק גם בתפקיד הלפיד האנושי בזכייניות סרטי ארבעת המופלאים, שם המשחק הפנטסטי שלו הוביל את הדרך להצלחה.חיי האהבה שלו לא היו חפים מכוכבים, כפי שהיה ידוע עד היום עם ג'סיקה ביל, ג'ני סלייט, לילי קולינס ואליזבת אולסן. לאחרונה, הוא ניהל מערכת יחסים שוב ושוב עם הקומיקאית ג'ני סלייט. עם זאת, אחרת, כריס הוא סלבריטי פרטי יחסית, ובוחר בקפידה את הפרטים שהוא רוצה לחלוק עם העולם והפפראצי.

אוונס, דמוקרט ליברלי, התבטא במיוחד בדעותיו בנוגע ללגליזציה של נישואים חד -מיניים בארצות הברית, ונוקט עמדה פוליטית חזקה בכל פעם שצריך. יש לציין כי אוונס די השמיע את דעותיו ביחס לבריונות מצד עמיתים, בבית הספר, לילדים צעירים יותר וכו '. הדבר רק מייחס תכונות של גיבורי חיים אמיתיים לתדמיתו של בחור מרושע שהפך לגיבור על מקפטן אמריקה.

כריס אוונס - רעמת קפטן אמריקה

כריס אוונס הוא ברונטית טבעית. זה מוריד מאוד ממראה הנער הבלונדיני הכחול-עין שלו, אך מסביר רק את הרבגוניות שלו בכל הנוגע לשינוי מראהו בגווני שיער שונים.

סוג השיער שלו מעורפל, בעל נימות רכות וקלות עיצוב. התספורת האופיינית שהוא שמר עליה במשך רוב שנותיו כליסטר הוליוודי הייתה נערית באופן מפתיע, ועברה בין שיער באזז קצוץ וקרוב למנעולים קצת יותר ארוכים. במקרה הטוב, סוג השיער שלו חלק וחלק, וללא הרבה זיזים. כדי לקבל את המדריך הטוב ביותר להשגת כריס אוונס, למראה רענן, תחילה עליך להבין מה כריס עשה לשיערו בעבר.

להלן כמה מהתסרוקות שכריס אוונס עשתה לאורך השנים!

נערות וכריס אוונס כילד

#1: קערת התינוקות

קערת הבייבי

מָקוֹר

כילד צעיר מאוד, כריס אוונס היה ילד חמוד שלא היה אכפת לו להבהיר את הלבנים הפנינים שלו לכולם. ניתן לראות את שערו הבלונדיני והחום שהוא חלק באופן טבעי כחלק מהמראה הכללי שלו, והאם אפשר רק להגיד איזה ילד מקסים הוא עשה!

#2: שיק שנתון וינטאג '

שיק שנתון וינטאג

מָקוֹרכריס אוונס הצעיר שלא היה מודע לשמחה לגורלו העתידי להיות סלבריטי, הקשיב לאמא ושמר את שערו מנותק לצד אחד, תוך סיכון להשאיר קווצה או שתיים סביב הפנים. למרות שהתצלום הזה ישן יחסית, אוונס כמעט ולא השתנה, והחיוך החתימתי שלו מזווג עם כל מבט שהוא שלט בו.

גיל העשרה, עלייתו של אוונס בתפקיד ג'ייק ווילי

#3:חלק בלונדיני ביץ 'ביץ'

חלק בלונדיני ביץ

מָקוֹר

אם חייו היו מסיבת חוף, מה שיכול היה להיות, אוונס היה מתאים בדיוק! הוא היה בעל שיער באורך בינוני שסיים ממש בבסיס החלק העליון של האוזניים. המראה החמוד הזה היה זמן קיץ חוף בלונדיני מודגש, זמן ברונטית בחייו של אוונס. נראה כי הוא עלה על המראה ומאמת אותו על ידי לבישת חלק אמצעי בשיערו וחרוזים בצווארו.

#4:מחטים באורך בינוני

מחטים באורך בינוני

מָקוֹר

כנער, אוונס נראה כשהוא נראה במראה הטיפוסי של קבוצת הבנים של התקופה. כאן אפשר לראות אותו עם שיער באורך בינוני, סחף לאחור, אבל פרוע. הציצים הקלאסיים הפוכים של התקופה מוצגים.

#5:קערת ביבר לפני שהיה מגניב

קערת ביבר לפני שהיה מגניב

מָקוֹר

כילד צעיר, כריס עיצב תסרוקות שונות גם על השטיח האדום. חתך הקערה שלו היה מראה הדומה לתספורת השוליים המודרנית של ג'סטין ביבר. עם זאת, ההסתכלות של אוונס על זה שונה במקצת ומעמידה בזה סיבוב נערי. פניו המגולחות והנקיים מאפשרות לו להיראות כאילו לא היה אכפת לו מהעולם!

# 6:שיער ג'וק מזדמן

שיער ג

מָקוֹר

המראה הג'ייק ויילר הג'וק באמת עבד עבור כריס אוונס מכיוון שהוא הדגיש את הקסם הנערי שלו ואת הגישה המסורתית של 'כל אמריקן בוי'. שיערו צבע בלונדיני ואז נדחק מסביב כדי שיראה נונשלנטי וגם מסודר. המראה הזה היה תספורת ראויה לשמצה וזה משהו שאוונס שומרת עליו עד היום!

# 7:חתך ילד מלא

חתך ילד מלא

מָקוֹר

סביב העידן של 'לא סתם עוד סרט נוער', אוונס הציג פיאות צד ארוכות יותר שאפשר לצפות בימינו. שערו היה ברונטית יפה וטבעית, ומעוצב באופן דומה לסגנון החתימה שלו. חוץ מזה, המראה המגולח והזחלים גרמו לו להיראות אינטנסיבי, בערך כמו דמות מסוג אדוארד קאלן.

# 8:שיער קצר, קדמי

שיער קצר, קדמי

מָקוֹר

התמונה הזו מתוך שנתון התיכון של אוונס מוכיחה רק דבר אחד: כוכבים - הם בדיוק כמונו. אבל אפילו המבט המגושם והמטופש של כריס אוונס הוא הנהון חכם לאופנת התקופה. שערו היה קצר באורך והוא ניצל את שערו הקצר אך הבוהק על ידי ביצוע קוצים הפונים כלפי מעלה.

בגרות ושטיח אדום אוונס

# 9:עין עזים ושפם

עין עזים ושפם

מָקוֹר

מבט של זקן ושפם שאוונס נראה עונד באמצע שנות האלפיים על רקע לחישות שהוא לקח את תפקידו של קפטן אמריקה. הוא העדיף לשמור גם על השפם וגם על הזקן, כשהוא גזוז בצורה מסודרת ולא נוגעת מהדרך, מקוצצות היטב בפנים. חבר את זה לשיער קצר קצוץ, לה בראד פיט ממועדון הקרב, ויש לך מנצח!

# 10:מסולק וזקן מלא

מסולק וזקן מלא

מָקוֹר

כריס אוונס מנקה היטב, וכשהוא עושה זאת, במיוחד עבור שטיח אדום, הוא נראה כמו מיליון דולר! התספורת האחורית החלקלקה שלו, עם חלק צדדי רק סוגרת את המבט. אולם מה שגורם למראה הזה להתבלט עוד יותר הוא שיער הפנים שלו. לחיו, סנטרו ושפמו מכוסים זיפים עשויים להיראות מגודלים, אך הם מטופחים בקפידה עד לשלמות.

#אחת עשרה:Buzzcut גדל וזיפים קלים

Buzzcut גדל וזיפים קלים

מָקוֹר

עוד אחד מהסגנונות ההוליוודיים הקלאסיים לשטיח האדום הוא הזיפים המשולבים עם תסרוקת נונשלנטית וחסרת התמחות. ואוונס מגלם את זה בצורה מושלמת. שיערו המסולסל יחד עם הקוצים העצלנים בהחלט מספקים פינוק חזותי.

# 12:מבט ראשון על קפטן אמריקה

מבט ראשון על קפטן אמריקה

מָקוֹר

הסרטים הקודמים ומאוחר יותר של הנוקמים ראו את אוונס בתסרוקות שונות. הראשון במעברים הבלונדיניים הללו הוא המראה הזה. הוא מורכב מחיתוך חלק מהגב והצדדים, תוך שמירה על החזית קצת יותר שמרנית, ליצירת שוליים מזויפים לצד אחד. עכשיו אם זה לא מביא לך ג'נטלמן קלאסי, אני לא יודע מה יהיה!

# 13:ברונטית פצצה

ברונטית פצצה

מָקוֹר

כריס ברונטית אינה מראה שניתן להבחין בו בקלות, אך לאחר שהסתכלו עליו לא ניתן לראות זאת. הגזרה הטרייה והמסודרת עם קצוות נקיים היא מראה כריס אוונס החתימה, עם חיוך חמוד אך שובב!

# 14:מבט לאחור

מבט לאחור

מָקוֹר

מראה גב חלקלק זה הוא לכל הגילאים. זהו מראה בהשראת ג'יימס בונד שיכול להגיע רחוק אם יש לך את אורך השיער לזה. כאן אנו יכולים לראות את כריס עם שיער ארוך יותר בחזית ואורכים קצרים יותר מאחור. הוא פשוט השתמש בעיצוב שעווה או ג'ל, וצחצח את השיער כל הדרך אחורה.

#חֲמֵשׁ עֶשׂרֵה:מסולק בבלונד סטרייק

מסולק בבלונד סטרייק

מָקוֹר

מספרי הקראב הקלאסיים שכריס גילם הם רבים מדי בכדי לספור אותם. עם זאת, זהו אחד ממראה החתימה שלו מהעשור האחרון בערך. הפס הבלונדיני הוא תזכורת לסרטי קפטן אמריקה שיבואו, והכביסה הפשוטה, ההתניה, הייבוש והעיצוב עם סרום לשיער היא דרך מצוינת להשיג עשייה מזדמנת עם טוויסט פאנקי.

קפטן אמריקה - הנוקם הראשון, והכי מסוגנן

#16: מסרק מעל בלונדינית

משולבת בלונדינית

מָקוֹר

שריד נוסף של הזיכיון של קפטן אמריקה עם קומיקס של מארוול הוא המראה הלבן הבלונדיני הפלטיני לגמרי, שאוונס מתעמק בו בחמלה ובחסד. ברור שעיצוב שיער מולבן או מטופל בכבדות קשה, אבל זה רק מראה כמה נוח זה יכול להיות עם קצת סרום, מייבש שיער ומברשת טובה כדי להשיג מראה ראוי לגיבור על.

#17: נקודות עיקריות

נקודות עיקריות

מָקוֹר

עם אותו שיער מטופל, אוונס ערך את הופעת הבכורה שלו בפפראצי במראה קז'ואל אך ראוי. הפעם הוא החליף את הדוקרנים שלו עם כמה שולי צד מתורבתים. תספורת זו כללה שיער כמעט חתוך באזז מאחור ושיפוע ברור. בחלק העליון של המצח, שיער ארוך יותר הכתיר את סנטרו המעומעם.

# 18:קוצים אפלים

קוצים אפלים

מָקוֹר

כשחקן, אוונס יכול להתגאות ביכולתו להיכנס ולצאת מהדמות כל כך מהר. כשהשיער הבלונדיני שלו עבר החוצה, אוונס הצליח לשמור על סוג הדוקרנים הבולטים שלו, למרות מה שרבים האמינו שנקודת הקיפאון בקריירה שלו. עם זאת, עורו החיוור ושיערו העמוק, גבות חדות וקווים ברורים משלימים את אישיותו כסלבריטאי!

# 19:קוויף מיובש

קוויף מיובש

מָקוֹר

התספורת הכי אפשרית שכריס אימצה עד כה היא השיער והאורך באורך בינוני. הצוף הוא תסרוקת שבה השיער בקדמת הראש נדחף כלפי מעלה ומיובש באותה צורה. אוונס מזווג אותו עם שיער באורך בינוני, ושיפוע מתחדד מאחור כרגיל.

#עשרים:גיבור הלובי של ברודוויי

גיבור הלובי של ברודוויי

מָקוֹר

על תפקידו בהפקה בברודוויי של גיבור הלובי, כריס נראה בחוץ, כשהוא נושא את השפם הזה. ולמען האמת, אנחנו חיים בשביל זה! המראה שלו מצמרר מעט, אבל רק בצורה כריס אוואנס האהוב שלנו יכול להוריד אותו!

הרבגוניות של רקע כריס אוונס, גידול, מוצא ואפילו תפקידים הפכו אותו לשם דבר, והיינו משקרים אם היינו אומרים שזה לא לגמרי מגיע! יותר כוח לך, ג'ייק ויילר - יותר כוח לך!