מי צריך ללבוש את המכנסיים בזוגיות?

מי צריך ללבוש את המכנסיים בזוגיות?

רק בגלל שאתה רואה הרבה בחורים שנותנים לאישה שלהם 'ללבוש את המכנסיים' במערכת יחסים, זה לא אומר שזה הדבר הנכון לעשות.

לדוגמא: מחקר בנורווגיה מצא כי בעלים שעושים את מרבית עבודות הבית עבור אשתם נוטים יותר 50% להתבקש להתגרש.

מחקר אחר בארה'ב מצא כי בקרב זוגות שהשתלמו במכללות, נשים יזמו 90% מהגירושין. נתון מזעזע זה יכול להצביע על כך שנשים מוסמכות ומשכילות שמרוויחות מספיק מכספם ויכולות לשרוד, לשגשג ולשגשג ללא עזרת גבר, נוטות יותר להיות מאושרות בכל הנוגע לגירושין.

עם זאת, שתי הנתונים הסטטיסטיים האלה הם רק קצה הקרחון. הסיבות לפרידות וגרושים עמוקות הרבה יותר מאשר רק לנקות את הכלים לאשתך או להתחתן עם אישה עם תואר.

לא משנה כמה אישה מצליחה, היא עדיין רוצה שהגבר שלה יהיה הגבר

הגישה של האדם המודרני ליחסים

בימינו נשים רבות מעורבות רבות בשינוי העולם, בבניית הקריירה שלהן ובשינוי ההבדל. עם זאת, ללא קשר להישגיה מחוץ ליחסיך איתה, כשהיא איתך, היא רוצה לדעת שאתה 'הגבר' ושהיא יכולה להירגע להיות אישה סביבך.יש נשים שיש להן רוח גברית יותר ולא רוצות שגבר יוביל את הדרך, אבל לרוב הנשים כן.

רוב הנשים רוצות לדעת שהגבר מנהל את הספינה וברור בכיוון שאליו מועדות ואיך הן הולכות להגיע לשם. אישה רוצה לתמוך בגבר שלה ולעזור לו להשיג את מה שהוא רוצה עבור שניהם.

הידיעה שיש לך תוכנית, כיוון ויש לך את הביטחון, הדחף והיושר לראות את זה, מאפשרת לאישה להירגע לתפקידה הנשי ולהיות האישה שלך, ולא חבר שלך או 'בן זוג' בחבר ידידותי אבל מערכת יחסים ללא מין.

אין שום דבר רע בלתת לאישה לקבל הרבה החלטות במערכת יחסים או להיות בשליטה על חלקים מסוימים בחייך המשותפים. נשים חכמות בדיוק כמו גברים והן יותר מסוגלות להוביל את הדרך.

עם זאת, על מנת לשמור על הניצוץ המיני בחיים במערכת יחסים עם אישה, עליה להיות מסוגלת להרגיש כאילו אתה הגבר. עליה להיות מסוגלת להסתכל אליך ולכבד אותך, לא להסתכל עליך מלמטה או צריכה לדאוג לך כאילו היא אמא שלך.

יש נשים שאוהבות את זה כשגבר מגיש ונותן לה לקחת על עצמה את התפקיד הראשי, אפילו עד כדי כך שהיא מתנהגת כמו אמו. עם זאת, נשים כאלה בדרך כלל חסרות ביטחון עמוק בפנים ופשוט רוצות גבר חלש שהן יכולות לשלוט בו. לדעתה, זו הדרך הטובה ביותר להבטיח שהקשר יישאר ביחד.

עם זאת, בחורים כאלה בדרך כלל מגלים את האמון שלהם על ידי האישה לאורך שנים רבות ואז, כאשר הוא פוגש אישה מתוקה ואוהבת שמגלה בו הרבה עניין ונראה אליו כגבר, הוא יותר עשוי לרצות לחקור איתה מערכת יחסים.

לתת לה ללבוש את המכנסיים בדרך כלל הורג את הדחף המיני שלה

כמעט בכל המקרים בהם טיפלתי באופן אישי (על ידי עזרה ללקוחות אימון טלפוני) וממה שראיתי בתקשורת, כאשר אישה 'לובשת את המכנסיים' בזוגיות, חיי המין של בני הזוג אינם קיימים בעצם.

אם הם מקיימים יחסי מין, זה בתנאי האישה ומתרחש רק אם הגבר התנהג בצורה הטובה ביותר. דוגמא לכך היא קייט תומפסון, שכונתה 'אשתו הגרועה ביותר של בריטניה', וזה משהו שהיא גאה בו באופן מוזר.

כוס המוקצפת

בעלה של קייט תומפסון עושה את רוב הבישול, הניקיון והגיהוץ. הוא מקיים יחסי מין רק בימי הולדת שמסתיימים באפס (למשל, 40, 50). דוגמא קלאסית למה שקורה כשאישה לובשת את המכנסיים.

במילותיה של קייט עצמה:

“בעלי הוא האיש הכי חביב והמתחשב בעולם. במהלך שבע השנים שאנחנו מתחתנים, בן עשה את רוב הבישול, הניקיון והגיהוץ מבלי שנשאל. וכן, הוא עובד במשרה מלאה. ואם אתה חושב שאני מתגמל את מאמציו הביתיים הסטרליים עם פינוקים בחדר השינה, אני חושש שגם אני נכשל במחלקה זו. האינטימיות שמורה רק לימי הולדת שלו - ואז רק לאלה עם אפס.
אני מזניח את תפקידי הנשים בבושה. למעשה, אני נגד האישה. האמת היא שאני פשוט עסוק ומעורב בקריירה שלי כסופר מכדי להיות אישה מסורתית ואכפתית. האמת היא שאני מתפעל מהאופן שבו הוא שומר עלי, על בנינו ועל ביתנו. הוא מקל על חיי.
האם זה הופך אותי לאישה אנוכית, רשלנית ומזניחה? ' כנראה - אבל זה גם גורם לי להיות מאושר יותר. ' קייט תומפסון

לדעתי, היחסים של קייט עם בעלה עוסקים יותר בנוחות מאשר באהבה אמיתית.

זו לא האהבה המדהימה, הממריצה, המאתגרת, המתמרה, הנלהבת שגבר ואישה חווים כשהם מאמצים את תפקידיהם הגבריים והנשיים הטבעיים במערכת יחסים. קייט ו'בעלה 'חיים יחד ויש להם אהבה ידידותית יותר.

בעלה יצטרך להתפרץ לפורנו כל שבוע כדי לנקות את הצטברות הזרע המתרחשת באופן טבעי לכל גבר. הוא יצטרך לאונן לבד לפורנו ואז ללבוש את הסינר כדי לבשל ולנקות עבור אשתו, שלא מעוניינת לקיים איתו יחסי מין.

האם זה לא בסדר שאנשים מנהלים מערכת יחסים כזו?

לא.

הם יכולים לעשות מה שהם רוצים, אבל רק בגלל שזוג משועמם וחסר מין חי ביחד ככה, זה לא אומר שזה רעיון מעולה או פיתרון למערכות יחסים מודרניות. רוב האנשים מעדיפים להיות בקשר עם אדם שאיתו הם אוהבים, מכבדים ומרגישים נמשכים אליו. אם זו רק אהבה וכבוד, זו ידידות.

קייט נראית כמו אישה עסוקה ובעלה נראה שהוא עוזר טוב בשבילה, ולכן לא יהיה זה נבון להתגרש ממנו. היא זקוקה לעזרתו כדי לשמור על חייה מאוזנים כדי שתוכל להתמקד בעשייה שהיא רוצה לעשות.

אגב שהיא מתארת ​​את בעלה, זה לא נשמע שהיא אוהבת אותו באותה הדרך שהיא תאהב (ותעשה הכל למען) גבר אמיתי שגרם לה להרגיש משיכה מינית וכבוד עמוק אליו.

ההימור שלי הוא שאם היא פגשה גבר בטוח וגברי שגרם לה להיות 'חלשה בברכיים' והוא אכן התעניין בה, יתכן שהיא תשקול לנהל רומן ואז להתגרש מהעוזרת שלה ... אה, התכוונתי לבעל. .

זמן שונה, שיעור גירושין שונה

הימים הישנים...

בשנת 1900 היה זה מביש עבור אישה להתגרש מגבר.

רוב הנשים לא הצליחו להשיג עבודה בתשלום גבוה כדי לפרנס את עצמן, ולכן בעצם היו תקועות עם כל הגבר שיש להן. אז, זה לא ממש משנה מי לבש את המכנסיים מאחורי דלתות סגורות כי אנשים ממילא לעתים נדירות התגרשו.

אם בני הזוג לא היו מרוצים, הם פשוט 'השלימו זה עם זה' עד שהמוות נפרד מהם. שיעור הגירושין הממוצע במדינות מפותחות בשנת 1900 היה פחות מ -10%, ואילו בעולם של היום הוא סביב או יותר מ -50% ברוב המדינות המפותחות.

להתגרש או להיפרד

כיום, עליכם להיות חכמים לגבי הדרך בה אתם ניגשים למערכת היחסים שלכם או לנישואין עם אישה. עליכם להיות מסוגלים להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה של האישה אליכם לאורך זמן, אחרת רוב הנשים פשוט יפרדו אתכם או יתגרשו מכם לאחר זמן מה.

הנשים של היום מושפעות מאוד מתוכניות טלוויזיה, קליפים וסרטים הוליוודיים שבעצם אומרים להן שזה בסדר, או אפילו 'מגניב' לזרוק או להתגרש מבחור.

להיות גבר בשנת 1911 לעומת היום

גבר עשוי 'להתמזל' ולהבקיע לעצמו מערכת יחסים עם אישה שמתעלמת מהתכונות הביישניות שלו בהתחלה, אבל אם הוא לא מצליח להיות ולהיות הגבר שהיא באמת מחפשת במערכת יחסים, היא כמעט בוודאות תזרוק אותו או להתגרש ממנו.

הקשר הנכון פוליטית 50/50

נשים עשו כל כך הרבה דברים נהדרים עבור העולם מאז שאפשרו להם לקבל קול בחברה.

יכולתי להמשיך כל היום על הנשים המדהימות שבעולם הזה שאני מכבדת ומעריצה (למשל ג'ואן ריברס המנוחה (קומיקאית מאוד נועזת ולא מצונזרת שהפכה את העולם ליותר פחות מתוח ורגיש לגבי הדברים), תרזה קפוטו (לונג איילנד בינוני) , אליזבת בלקברן (זוכת פרס נובל על גילוי 'אנזים האלמוות'), אבל יש לי גם לציין שנשים שיש להן קול גרמו גם לבלבול רב.

לנו בני האדם לא תמיד יש את התשובה הנכונה לבעיות מורכבות, אלא אם כן לאדם יש מומחיות גבוהה בתחום מסוים, הם בדרך כלל רק מנחשים מתי הם נותנים לך את דעתם.

בתוכנית השיחה המקורית של אופרה בטלוויזיה (שהסתיימה לפני שנים) למשל, היו לה המון אורחות שנכנסו ואמרו (בביטחון, באמונה ובתשוקה) שגברים צריכים לעשות את עבודות הבית, להחליף את חיתול התינוק ובעצם לעשות חצי התפקיד המסורתי של האישה.

בסופו של דבר אנשים התחילו להתייחס לזה כאל 'יחסים של 50/50' וכולם הרגישו שהם סוף סוף יסתדרו. הם חשבו שגברים ונשים פשוט צריכים להסתדר כחברים טובים והכל יהיה בסדר.

עם זאת, זו לא הייתה התשובה.

למה?

זה לא פשוט כמו זה.

אין שום דבר רע בכך שגבר עושה עבודות בית או מחליף חיתול של התינוק, בדיוק כמו שאין שום דבר רע בכך שאישה מוציאה את האשפה או חוברת מסמר בקיר כדי לתלות ציור.

הבעיות מתרחשות כאשר גברים ונשים מתחילים להתנהג כמו חברים במערכת יחסים של 50/50, במקום להיות גבר ואישה שנמצאים בקשר מיני ורומנטי.

מערכת יחסים מבולבלת 50/50

כאשר הרעיון של מערכת יחסים של 50/50 הפך פופולרי הודות למארחי תוכנית הטלוויזיה המבולבלים ואורחיהם, מיליוני גברים ונשים הפכו את עצמם אט אט להיות לא גבר או אישה, אלא ניטראליים או 'בין לבין'.

כאשר גברים הפסיקו להיות גברים ונשים התחילו לחשוב, להתנהג ולהתנהג יותר כמו גברים, זוגות החלו לאבד את הניצוץ הטבעי של המשיכה המינית שנוצר כאשר קיימת דינמיקה גברית / נשית ברורה.

בדיוק כמו שסוללה זקוקה למטען חיובי ושלילי כדי ליצור כוח, שני בני אדם זקוקים לחלוקה גברית ונשית ברורה ביניהם כדי ליצור משיכה מינית.

אם אינך מצליח לגרום לאישה לחוש משיכה כלפיך בזמן מערכת יחסים, הניצוץ באופן טבעי יתחיל לגווע. עליך לשמור על המטען בחיים על ידי שמירה על האיזון הגברי והנשי בינך לבינה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד באמת משיכה בין גברים ונשים עובדת ...

בימים אלה, לא מספיק רק לצפות שאישה תישאר איתך כי הדברים הרגישו טוב בהתחלה. אתה צריך לדעת להיות מושך לאישה שלך ולהעמיק את רגשותיה לאורך זמן.

הגישה של האדם המודרני לזוגיות

דן בייקון - חברה

אני (דן בייקון) עם אשתי

אם כן, איזו גישה נוהגים מאמני הגבר המודרני (דן, בן וסטו) ביחסים שלהם עם נשים?

באופן אישי, אני (דן בייקון) נשוי כעת לאחר אירוסין קצר עם הילדה המושלמת שלי. היא בעצם ביקשה ממני להתחתן איתה בכמה הזדמנויות, לא בגלל שהיא לובשת את המכנסיים, אלא בגלל שלפני שנים רבות הפכתי את עצמי לסוג של בחור שנשים מכנות 'לתפוס'.

במהלך השנים, נשים רבות ביקשו (וחלקן אף התחננו) להתחתן איתן. עם זאת, דחיתי את ההצעות האלה והמשכתי לחיות בסגנון החיים הרווקים, עד שפגשתי את אשתי שהיא האישה המושלמת עבורי.

הנה מה שקרה ביני לבין אשתי ואיך ניגשתי למערכת היחסים שלי איתה עד כה ...


'מה מטרת הזוגיות שלך?'

  • להתחתן עם אישה ולהישאר איתה לכל החיים
  • הישאר עם אישה אחת לכל החיים בלי להתחתן
  • מנהלים מערכות יחסים עם נשים רבות במהלך החיים
  • עדיין לא בטוח

צפה בתוצאות

טוען ...

הגישה של האדם המודרני למערכות יחסים היא על היותך הגבר שהיא מסתכלת עליו ומכבדת. אתם מעמיקים באופן פעיל את האהבה, הכבוד והמשיכה שאתם חשים אחד לשני לאורך זמן, כך שהקשר משתפר ומשתפר.

אם אי פעם שמעתם זוג מדבר על התאהבות אחד בשני שוב ושוב, זה בעצם המשמעות של זה. אתם מגיעים ללא הרף לרמות חדשות, עמוקות ומשמעותיות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה זה לזה.