מדוע אני מפחד להתקרב לנשים?

מדוע אני מפחד לגשת לנשים?

אם אתה מפחד לגשת לנשים, סביר להניח שאתה:

  1. תחשוב שנשים לא רוצות לפנות אליך, אז אתה חושש שהן יראו בך מטרד, במקום לראות בזה הזדמנות מדהימה לפגוש בחור נהדר כמוך.
  2. לא יודע איך למשוך נשים במהלך אינטראקציה, אז אתה חושש שאולי לא יאהבו אותך ואז ידחו אותך.
  3. לא בטוח אם תצליח להמשיך בשיחה ולהשאיר אותה מעניינת מספיק זמן כדי ליצור קשר ולהגיע לשלב הבא של מספר טלפון, נשיקה או מין.

כמובן, יכול להיות שאתה פשוט לא יודע איך להרגיש ביטחון לפני שניגשים לנשים. אם זה המקרה עבורך, אני ממליץ לך לצפות בסרטון זה ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, עליכם להשתלט על אופן השימוש שלכם. אתה יכול להשתמש בו נגדך ולהרגיש עצבני ופחד להתקרב לנשים, או להשתמש בו לטובתך ולהרגיש בטוח ומתרגש לגשת לנשים.

זה לא רק אתה: רוב החבר'ה מפחדים להתקרב בימים אלה

למה אני מפחדת להתקרב לנשים?

לאורך השנים הרבה חבר'ה שאלו אותי,'דן, למה אני מפחד לגשת לנשים?'אוֹ'איך אוכל להתגבר על הפחד שלי להתקרב לנשים?'ותמיד הצלחתי לענות עליהן בצורה ברורה כי גם אני פעם פחדתי להתקרב לנשים.

כשהתבגרתי, לא היו לי דוגמאות גבריות טובות שיכולות להראות לי איך להיות בטוחה סביב נשים. אבי הוא בחור נחמד (ועדיין נשוי באמי לאמי), אבל זה לא אומר שהיה לו או שיש לו את היכולת ללמד אותי או מישהו אחר איך להיות בטוחים, במיוחד סביב נשים.אז מה עשיתי? עשיתי את מה שרוב הגברים המודרניים עושים וחיפשתי לטלוויזיה, סרטים ואפילו מילות שירים כדי למצוא את התשובות כיצד להיות בטוחים עם נשים.

ובכל זאת, במקום ללמד אותי איך להיות בחור בטוח שיכול בקלות לגשת אל נשים ולדבר איתן בלי חשש או היסוס, התקשורת שצרכתי גרמה לי לפחד אפילו יותר מנשים ממה שהייתי בעבר.

ככל שראיתי יותר קליפים (במיוחד כאלה עם נשים בטוחות שידחפו גברים או יתנהגו כאילו הם אפילו לא זקוקים לגבר), כך נעשיתי חסרת ביטחון וחששתי להתקרב לנשים.

עם הזמן אני חוששת יותר ויותר להתקרב לנשים כי לפי מה שראיתי בתקשורת הן אפילו לא היו זקוקות לגבר. התקשורת אמרה לי שאני צריך להיות גבוה, נראה טוב, עשיר, שיהיה לי חפיסה, ללבוש את האופנה האחרונה, להיות בעל תסרוקת מגניבה ולנהוג ברכב יקר ... ואז אני אהיה מספיק טוב לנשים.

אז לא ידעתי שהתקשורת מאכילה אותי בחבורה של שטויות. נפלתי על זה וו, קו ושוקע עד שהבנתי את הסיבה האמיתית שבחורים נדחים על ידי נשים ...

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, חבר'ה ממציאים כל מיני תירוצים מדוע הם מאמינים שנשים דוחות אותם. עם זאת, זה מסתכם בדבר פשוט אחד: חוסר היכולת שלו לעורר תחושות משיכה אצל אישה כשהוא פוגש אותה.

העולם המטורף המתואר בסרטים ודרמות טלוויזיה

האם ראיתם פעם משהו כזה בסרט או בתוכנית דרמה בטלוויזיה?

בחור מתקרב לאישה שהוא מוצא מושך, היא מסתכלת עליו מעלה ומטה או שדוחה אותו לפני כולם (אולי אפילו משפילה אותו), מתעלמת ממנו או אומרת לו ללכת. פגוע ונבוך, הוא מתרחק וחבריו (שגם הם חסרי מושג עם נשים) אוהדים אותו.

ואז, אחד הבחורים יעלה רעיון כיצד למשוך את תשומת לבה ולבסוף לקבל הזדמנות איתה. בסופו של דבר, לאחר שהצילה את הילדה מאסון, הצלת העולם או הצלת היום בדרך כלשהי, הילדה תאהב את הבחור חסר התקווה והם יחיו באושר.

כמה פעמים ראיתם תרחיש מסוג זה מתרחש בתכנית טלוויזיה או בקולנוע?

מה שקורה להרבה בחורים הוא שהם רואים את הדברים בסרטים ובטלוויזיה והם חושבים שכדי לגשת ולאסוף אישה, הוא יצטרך לעשות משהו מדהים כדי להרשים אותה באמת. עם זאת, זה בעצם הרבה יותר פשוט מזה ...

כפי שתראו מהסרטון שלמעלה, זה הרבה יותר קל להרשים נשים ממה שרוב הבחורים מבינים.

רוב החבר'ה משתדלים מאוד להרשים נשים מכיוון שהם מניחים שנשים כל כך הרבה יותר יקרות ממנה.

ובכל זאת, הנה העניין ...

לאישה יש ערך היכרויות בלבד כמו שאתה מציב עליה. אם אתה חושב שהיא 10/10 ואתה 6/10, אז אתה בטח תרגיש לא ראוי סביבה.

עם זאת, אם אתה חושב שהיא 10/10 וגם אתה, אתה תרגיש בטוח, נוח ונינוח סביבה.

נהיה אמיתי

אם אתה מאמין שנשים כלבות ודוחה אותך בגסות אם אתה ניגש אליהן, אז אתה באופן טבעי הולך להרגיש עצבני, מפחד והסס לגשת לנשים.

אחרי הכל, מי רוצה שידחו אותי ויושפל כמו החבר'ה בסרטים או בקליפים שמוטחים (או שמשקאות מוטים מעל לראשם) לפני כולם? מי רוצה שיצחקו על ידי נשים ויגידו לו,'לך מפה!'כשהם מתקרבים?

אף אחד.

ובכל זאת, הנה הדבר ...

בחיים האמיתיים, רוב הנשים פתוחות לפנייה כל עוד הבחור בטוח, קליל וידידותי. אם אתה עצבני וביישן ומתקפל או מדבר ממש מהר, נשים ידחו את ניסיונותיך לדבר איתן.

אם אינך בטוח בעצמיך (ובכך אינך מושך), נשים אינן רוצות לתת לך את הרעיון הלא נכון בכך שהן נחמדות אליך ועוזרות להמשיך בשיחה. במקום זאת, הם פשוט דוחים אותך ומקווים שתעזוב ותלך להטריד איזו ילדה אחרת.

האם הדוגמניות הגבריות שלך לימדו אותך לפחד מנשים?

האמת היא שרוב החבר'ה לא יכולים ללמד אותך איך להיות בטוחים סביב נשים מושכות, כי רוב החבר'ה מפחדים לגשת לנשים והם פשוט מעבירים את חוסר הביטחון שלהם לבחורים אחרים.

לדוגמא: בחורים חסרי ביטחון אומרים לבחורים אחרים,'נשים כולן כלבות'אוֹ'נשים רוצות לפנות אליהם רק בחורים עשירים ונאים'אוֹ'אם אין לך שרירים, נשים ידחו אותך'ושאר זבל כזה.

בדרך כלל הם מחזקים את דבריהם על ידי סיפורי סיפורים על ניסיונותיהם הכושלים לגשת לנשים.

'אה, פעם אחת ניגשתי לכמה בנות בבר והן ממש אמרו לי ללכת. אני יודע שאני לא נראה טוב, אבל למה הם צריכים להיות כל כך מרושעים? '

עם זאת, מה שחבר'ה אוהבים לא מבין הוא שב- 95% מהמקרים הנשים דחו אותו בגלל חוסר יכולתו לעורר את תחושות המשיכה שלהם (למשל על ידי ביטחון עצמי, כריזמטי, מצחיק וכו ') לא בגלל נשים הם רשעים וקרים כמו שהם עשויים להיות בסרטים.

האם אתה זכר אלפא?

בין אם אנחנו הגברים אוהבים את זה ובין אם לא, הנשים הכי נמשכות לבחורים שמציגים תכונות והתנהגויות של גברים אלפא.

למה? המשיכה של האישה לגבר קשורה ישירות לתכונות ההישרדות שלו. למרות שגבר בדרגה נמוכה יותר (למשל בחור עצבני וביישן) יוכל לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה, אישה פשוט לא מרגישה איתו כל כך בטוחה ובטוחה.

כפי ששמתם לב, בני אדם הם בדרך כלל רק סופת הוריקן מלהכריח אותם בחזרה להישרדות בסיסית. בגלל איומים כאלה והעובדה שזה מאתגר וקשה לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם של ימינו, נשים עדיין נמשכות באופן אינסטינקטיבי לגברים שמציגים תכונות של גברים אלפא.

בחור עצבני וביישן מדורג כגבר בדרגה נמוכה יותר ובדרך כלל יטופל בזלזול על ידי נשים מכיוון שהן לא רוצות שיהיה צורך לטפל בו ולהגן עליו מפני העולם.

באופן אינסטינקטיבי, נשים מבקשות למצוא בחור שהוא חזק יותר מהם שיישאר חזק לנוכח מצוקה או אתגר, כדי שהיא תוכל לדבוק בלהיות ילדה במקום שתצטרך ללבוש פרסונה גברית ולחשוב, להתנהג ולהתנהג כמו אדם.

כדי לעורר תחושות משיכה של אישה לתכונות של גברים אלפא, אינך צריך להיות הבחור הכי אלפא בעולם. אתה פשוט צריך להציג כמה מהתכונות כשאתה מתקשר איתה. יש נשים שרוצות בחור שהוא מאוד אלפא, אבל רובן מרוצות מבחור שהוא קצת אלפא.

כשבחור שואל אותי,'דן, למה אני מפחד לגשת לנשים?'זה כמעט תמיד בגלל שהוא חושב (וכך מתנהג) כמו זכר בדרגה נמוכה יותר. לדוגמא: הוא יחשוב שהוא לא ראוי לנשים שאליהן הוא פונה.

זכר אלפא יודע שהוא מספיק טוב. אֵיך? הביטחון והתכונות הגבריות האלפאיות שלו גורמות באופן עקבי לנשים שהוא פוגש להרגיש נמשכות אליו, ולכן הוא כבר לא צריך להכניס את עצמו לאווירה להתקרב או להתאמץ לשמור על ביטחון כשמדבר עם אישה.

זכר אלפא פשוט חושב באופן שגורם לו להרגיש ביטחון ונינוח סביב נשים. הביטחון שלו משכר לנשים והן אוהבות להיות סביבו.

בעיות שחוויות גברים בדרגה נמוכה יותר

חייו של זכר בדרגה נמוכה יותר

גברים בדרגה נמוכה יותר מטבע הדברים מתקשים למשוך נשים (מכיוון שנשים מנותקות מחוסר הביטחון והתכונות הגבריות האלפאיות) ומתמודדות עם אנשים בטוחים ומאתגרים.

חבר'ה רבים מפתחים ללא ידיעה חרדה רצינית ופחדים חברתיים כתוצאה מחשיבה כמו זכר בדרגה נמוכה יותר, שהם ממשיכים להרעיל את גופם בתרופות תרופות (למשל קסאנקס, קלונופין, ואליום, אטיבן, פרוזאק וכו ') הטוענים כי הם ' לרפא חרדה. '

תרופות תרופתיות אינן מרפאות חרדה, הן פשוט מעמעמות את מוחך וגורמות לך להיות פחות מודע למתרחש סביבך.

ריפוי חרדה פשוט כולל שינוי אופן החשיבה שלך. עשיתי את זה (פעם סבלתי מחרדה חברתית) וכך גם את יכולה.

אז, בואו נסתכל על כמה מהבעיות שגבר בדרגה נמוכה יותר יחווה.

לעתים קרובות הוא:

1. חסר ביטחון ובעל הערכה עצמית נמוכה

חבר'ה עם דימוי עצמי נמוך לא מאמינים שמגיע להם שתהיה להם אישה יפה. הם עשויים לחלום בהקיץ על כך, אך כאשר הם מול אישה יפהפייה, הם קופאים ולא יכולים למנוע מעצמם להרגיש לא ראויים.

אמונה זו הופכת לנבואה שמגשימה את עצמה מכיוון שאף אישה לא רוצה לומר כל הזמן לגבר שלה שהוא מספיק טוב בשבילה, שמגיע לו להיות איתה ושהוא יכול להשיג דברים גדולים בחיים. היא רוצה שכבר יהיה לו סוג כזה של ביטחון ואמונה עצמית.

חסר כוח רגשי

מכיוון שהוא חסר ביטחון ובעל הערכה עצמית נמוכה, גבר בדרגה נמוכה יותר ירכוש לעיתים קרובות בלחץ שעוברת עליו אישה יפה במהלך אינטראקציה (למשל, היא משחקת קשה להשיג, מפסיקה לתרום לשיחה כדי לבחון את ביטחונו, וכו).

לאחר שנדחה שוב ושוב, הוא תוהה לעצמו,'למה אני לא יכול למצוא בחורה נחמדה?'כי נראה שרוב הנשים שהוא מדבר אליהן גסות רוח או קרות כלפיו.

הוא פשוט לא מבין שהם פשוט בודקים עד כמה הוא בטוח. כשהוא נכשל במבחן והאישה מרגישה חזקה ממנו, היא בדרך כלל תגיד משהו כמו,'אום, סליחה ... יש לי חבר'אוֹ,'אני חייב ללכת לשירותים'שלאחריו היא לא תחזור לדבר איתו שוב.

3. מרגיש ביישן ועצבני סביב נשים מושכות

בחור ביישן עשוי לחשוב שהוא 'חמוד' או 'מתוק' בכך שהוא נראה פגיע כמו מפסיד חביב בסרט, אבל בחיים האמיתיים, נשים פשוט לא אוהבות את זה. ביישנותו מפעילה את כל הלחץ על האישה לנהל את השיחה ולהמשיך. ניסיון לגרום לבחור להיפתח יכול באמת להיות מתיש עבור אישה וכשהיא תבין שהיא פשוט לא מרגישה כלפיו שום משיכה (מכיוון שהוא לא בטוח), היא תאבד מהר מאוד לדבר איתו.

4. אין לך מושג איך לגרום לאישה להרגיש כמו אישה אמיתית

אישה רוצה להתפתות על ידי גבר, מהרגע שהם יוצרים קשר עין ועד שהוא לבסוף מפשיט אותה בחדר השינה ומחליק לתוכו את הזין שלו. פיתוי אמיתי אינו עוסק בשימוש בטריקי פיתוי דביקים או להיות עצלן. במקום זאת, מדובר בלגרום לה להרגיש שאישה רוצה להרגיש כשנוכח גבר שהיא אוהבת.

כדי לגרום לאישה להרגיש כמו אישה אמיתית, אתה חייב לאפשר לה להיות נשית, ילדותית ורגשית ותוכל לעשות זאת רק אם אתה באמת מבין איך לחשוב, להתנהג ולהתנהג כמו גבר גברי.

אם אתה ניטרלי מדי (כלומר לא מאוד גברי או מאוד נשי, אלא איפשהו בין לבין) עם אישה, היא לא תוכל להירגע לתפקידה הנשי. אתה חייב לאמץ את הגבריות שלך ולהיות הגבר.

אם אתה לא מוכן לעשות את זה, רוב הנשים היפות והנשיות שאתה פוגש לא ירגישו מספיק משיכה כדי להצדיק קיום יחסי מין איתך או להיות חברה שלך.

5. האמינו שנשים מודרניות חייבות להיות רדודות ורוצות רק מבטים, כסף וכוח מגברים

מכיוון שרוב החבר'ה מקדישים יותר מדי תשומת לב למה שמספרים להם מגזינים, פרסום בטלוויזיה, סיטקומים וסרטים, הם מתחילים להאמין שנשים מתעניינות רק באילו בגדים או קלן לובש בחור, איך הוא נראה, איזה טיפול הוא נוהג, סכום הכסף שיש לו או בכוח שהוא מפעיל בחברה.

לכן, אם הוא לא לובש את החולצה הטובה ביותר שלו או לא מעצב את שיערו בצורה מושלמת, הוא ירגיש מפחד להתקרב לנשים מחשש שידחו אותו בגלל המראה הלא מושלם שלו. הוא ישכח את העובדה שהוא תמיד רואה כל מיני בחורים 'משונים למראה' עם נשים יפות, שלא נראים כמו הדוגמניות הגבריות מפרסומות טלוויזיה או מודעות מגזין.

במקום לקבל זאת כחלק מהמציאות הזו, הוא ייצמד להאמין שנשים רדודות ושהן מצפות מבחורים לשלמות מודל גברית מוחלטת. ככל שאתה מאמין לסוג של שטויות, כך חייך יתבזבזו בחוסר ביטחון ופחד מיותרים.

האמינו שלוקחים את כל הנשים הטובות

מכיוון שרוב החבר'ה אינם פונים באופן פעיל לנשים חדשות מחוץ למעגל החברתי שהם מכירים, בסופו של דבר הם מגיעים למסקנה שכל הנשים הטובות נלקחות.

אחרי הכל, קל יותר לומר שלא נותרו נשים טובות יותר לגשת מאשר להודות בפני עצמן (ואחרות) שהן חוששות להתקרב לנשים שהן מוצאות מושכות.

אם בחור אכן יעבוד את הביטחון לפנות לאישה שהוא מוצא מושך, אך אינו יודע לגרום לה להרגיש נמשכת אליו, הוא יגיע למסקנה שאף אחת מהנשים הזמינות אינה מעוניינת בו.

זה מבאס לחשוב ככה. אני יודע כי פעם הייתי כזה. השתמשתי בפלא,'למה אני לא יכול למצוא בחורה נחמדה שתאהב אותי בגלל שאני עכשיו? מה כל כך לא בסדר איתי שבנות לא מתעניינות בי? '

לא הבנתי כמה הבעיה פשוטה: דיברתי עם נשים, אבל לא עשיתי מספיק כדי לעורר את רגשות המשיכה שלי אלי. ברוב המקרים הייתי פשוט בחור נחמד טיפוסי וקיוויתי שיאהבו אותי עד כמה שאני טוב בבחור.

לא ידעתי שלהיות נחמד זה לא מספיק כדי לגרום לאישה להתעניין ביחסי מין איתי ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, אין שום דבר רע בלהיות נחמדים לאישה, אבל עליכם גם לגרום לה להרגיש נמשכת אליכם. אתה צריך להתחיל עם משיכה וכל השאר זורם באופן טבעי אחר כך.