מדוע נשים יפות כל כך מרושעות?

מדוע נשים יפות כל כך מרושעות?

נשים אטרקטיביות נוהגות לעיתים קרובות קרות ולא מתעניינות כלפי בחורים מכיוון שהן לא רוצות שבחורים עצבניים ירגישו בנוח לגשת אליהם.

אם אישה מושכת, רוב הבחורים שרואים אותה יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין, פשוט על סמך המראה שלה. עם זאת, זה לא כיף עבורה. היא רוצה לפגוש בחור שגורם לה להרגיש נמשכת ושראוי להיות איתה.

מתי אפגוש בחור בטוח?

לכן, לעתים קרובות היא תשחק קשה להשגה ונראה שהיא קרה ומתכוונת כאשר בחור מתחיל לדבר איתה. היא עושה זאת כדי לגלות אילו בחורים בטוחים ובעלי עצבים. למה? נשים מרגישות משיכה עזה לביטחון של הבחור והן מרגישות מכובה מאוד על ידי עצבנות, ספק עצמי וחוסר ביטחון.

כדי למצוא בחור שגורם לה להרגיש כמות מספקת של משיכה, היא צריכה לוודא שרק החבר'ה הכי בטוחים ירגישו בנוח להתקרב אליה או להישאר מספיק זמן כדי להכיר אותה.

היא יודעת שבחורים עצבניים, חסרי ביטחון וספק עצמי יוותרו ויעזבו לאחר 30 שניות של שיחה אלא אם כן היא מגלה עניין ברור.נשים יפות רוצות בחור שהוא אתגר

מדוע נשים אוהבות בחור שהוא אתגר?

האם היית מקיים יחסי מין עם כל אחת (או כל) הנשים בתמונה למעלה?

רוב החבר'ה היו.

אם אישה מושכת, כמעט כל בחור מוכן לדפוק אותה לפחות פעם אחת. נשים יפות יודעות שקל מאוד למשוך גבר למין, או אפילו לזוגיות.

לאחר זמן מה, אישה משתעממת מכך שיש לה כל כך הרבה כוח כוס על החבר'ה ומתחילה לאחל שהיא תוכל לפגוש בחור שהוא יותר אתגר ...

הנשים היפות ביותר הן נחמדות, חברותיות ונוחות

הנשים היפות ביותר ידידותיות

הנשים היפות ביותר הן נחמדות, ידידותיות ונוחות, אך הן מראות את הצד ההוא של עצמן רק בפני בחורים שגורמים להן להרגיש נמשכות ועוברות את המבחנים הראשוניים שלהן.

רוב הבחורים לעתים רחוקות זוכים לראות את הצד ההוא של נשים יפות, ולכן הם תוהים לעתים קרובות,'מדוע נשים יפות כל כך מרושעות?'התשובה היא פשוטה: נשים יפות שנראות קרות, רעות או לא מעוניינות פשוט בודקות את החבר'ה חסרי הביטחון, כדי שיוכלו למצוא בחור שהוא מספיק חזק רגשית כדי להתמודד איתם.

אם אתה ניגש לאישה יפה והיא לא תורמת הרבה לשיחה בהתחלה, אל תיבהל. להבין שכמעט בכל המקרים, היא פשוט בודקת אם תאבד את הביטחון בעצמך ותעזוב.

אם תוכלו להישאר בטוחים, רגועים ולהמשיך הלאה מבלי לדאוג, היא תתרשם. עם זאת, היא לא תיפתח בפניך לחלוטין ותראה לך את הצד הידידותי והנוח שלה, אלא אם כן אתה מפעיל באופן פעיל את תחושות המשיכה המינית שלה.

האם אתה יודע למשוך נשים כשאתה פוגש אותן, או שאתה בדרך כלל רק מקווה שהיא אוהבת אותך כי אתה בחור כל כך טוב? צפו בסרטון הזה כדי להבין עד כמה החיים של בחור שונים כשהוא יודע איך למשוך נשים ...

רק בגלל שהיא יפה, זה לא אומר שהיא בטוחה

נשים חסרות ביטחון בנוגע למראה שלהן

הנשים היפות ביותר חשות חוסר ביטחון בנוגע למראה הגופני שלהן, גם אם הן מתנהגות כאילו הן מושלמות.

על פי סקר בינלאומי של מוצרי קוסמטיקה Dove, רק 4% מהנשים רואות את עצמן יפות. משמע, 96% מהנשים (אפילו היפות) אינן רואות את עצמן יפות.

מדוע נשים חושבות ככה?

אישה יפהפייה יודעת שהיא לא נראית מושכת בלי להתאפר.

בלונדינית לפני ואחרי איפור

בלונדינית לפני ואחרי איפור

בלונד כהה לפני ואחרי איפור

שחרחורת לפני ואחרי איפור

שחרחורת לפני ואחרי איפור

היא יודעת שעם איפור היא נראית לפחות נקודה אחת או שתיים חמות יותר. היא יודעת שהיא משתמשת בטריק כדי לגרום לחבר'ה לראות שהיא הרבה יותר יפה ממה שהיא רגילה.

כשתעבור את חייה, היא תופצץ בתמונות פרסומות מהתקשורת המציגות דוגמניות פוטושופ. הנשים בפרסומות הן בעלות עור מושלם, בכושר מושלם ונראות מדהימות.

עם זאת, כשהיא מסתכלת על עצמה, היא רואה פצעונים ופגמים, צלקות, עור יבש, עור שמנוני, שיער מרופד ומרכיבים לא מושלמים. היא יודעת שהיא לא מושלמת, אבל רוב החבר'ה לא.

רוב החבר'ה בעולם הזה מסתכלים על נשים יפות כמושכות הרבה יותר מהן. הם חשים משיכה עזה למראה הגופני של האישה, אך שמים לב שנשים לא מרגישות ככה לגבי המראה שלהן.

למה?

נשים נמשכות יותר לדברים על גבר שלא ניתן לראותם. כן, נשים יכולות להרגיש נמשכות למראה הגופני של הגבר, אך הדרכים החזקות ביותר למשוך אישה מבוססות על מה שאת אומרת ועושה סביבה.

לדוגמא: האם השיחה שלך מדליקה אותה או מכבה אותה? האם היא מרגישה נרגשת ומתעוררת על ידי אינטראקציה איתך, או שהיא מרגישה משועממת או מביכה? זה מה שבאמת נחשב לאישה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת וכיצד תוכלו להשתמש בה לטובתכם ...

מדוע נשים מושכות כל כך מרושעות?

כפי שאולי הבנתם עד עכשיו, הם לא מרושעים; הם פשוט בודקים אותך.

נשים חמות מבוקשות והן צריכות לדחות בחורים שלא מסוגלים לגרום להם להרגיש נמשכים. אם אינך מצליח להתמודד עם הבדיקות הראשוניות שלה, אישה יפה רק לעתים רחוקות תיפתח ותראה לך את הצד הידידותי והנוח שלה.

יש נשים יפות ידידותיות ופתוחות יותר מאחרות, אבל זה לא אומר שהן ישכבו עם כל בחור איתו הם מדברים. כדי להיות מסוגלים לקיים יחסי מין עם אישה יפה או לגרום לילדה לוהטת להיות חברה שלך, עליך קודם לוודא שאתה גורם לה להרגיש נמשך אליך.

ככל שתגרום לה להרגיש יותר משיכה כאשר אתה מתקשר איתה, כך היא תפתח בפניך יותר. לפעמים זה קורה תוך שניות עד דקות ובפעמים אחרות, זה לוקח כמה שעות. ברגע שתדעי לעשות את זה, תבין שרוב הבחורים מוותרים כשמדברים עם נשים מושכות ואז מנסים להשיג נשים לא מושכות או ממוצעות במקום.

כשתהיה אחד הבחורים הנדירים שיודעים למשוך ולקטוף נשים יפות, תבין שכמעט אין תחרות. לרוב החבר'ה אין מושג איך לאסוף גורמים חמים, אז כשאתה ניגש לאישה מושכת ומביא אותה להוריד את המשמר ולהיפתח, אתה תופתע כמה קל לאסוף אותה ...