מדוע נשים נמשכות ליריקים?

מדוע נשים נמשכות לטמבלים?

במהלך השנים הרבה חבר'ה שאלו אותי דברים כמו,'דן, מדוע נשים נמשכות לטמבלים?'ו'מדוע נשים אוהבות ילדים רעים?'

ברוב המקרים, הסיבה של הבחור לשאול שאלה זו נובעת מהעובדה שהוא רואה את עצמו בחור נחמד והבחין שנשים מתעלמות ממנו לטובת בחורים שלדעתם הם 'מטומטמים'.

צפה בסרטון זה כדי להבין מדוע בחורים נחמדים בדרך כלל נדחים על ידי נשים ומה אתה יכול לעשות כדי להצליח עם נשים, בעודך עדיין בחור נחמד ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, להיות מטומטם הוא לא סוד ההצלחה עם נשים.

נשים בדרך כלל נמשכות יותר מטומטמות מכיוון שהן לפחות מציגות כמה (לא את כל האיכויות שגורמות לנשים להרגיש נמשכות (למשל ביטחון, אסרטיביות, אווירה גברית וכו '), ואילו בחורים נחמדים בדרך כלל מציגים תכונות שמכבות נשים (למשל עצבנות) , חוסר ביטחון, חרדה חברתית וכו ').

האמת

האם הוא מטומטם או בחור בטוח?
יש נשים שמעדיפות בנים רעים ומטומטמים, אך הנשים הללו הן המיעוט.האמת היא שרוב החבר'ה הם חבר'ה נחמדים (או חבר'ה נחמדים למדי) והם מסוגלים להשתחרר, להשיג חברה ולהתחתן כי הם גם מציגים תכונות שגורמות לנשים להרגיש נמשכות אליהן באופן טבעי.

חבר

סוג החבר'ה הנחמדים שנדחים על ידי נשים הם אלה שהם עצבניים, ביישנים או שמצפים שאישה תאהב אותם מספיק (או 'תינתן להם הזדמנות') מכיוון שיש להם כוונות טובות.

חבר'ה נחמדים שנדחים פשוט לא יודעים מה גורם לנשים להרגיש נמשכות, וזה אחד משלושת הדברים שנשים מושכות שונאות אצל רוב הגברים הרווקים ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, קל מאוד לאישה לגרום לבחור להרגיש נמשך כי הוא בדרך כלל יבחר בה על פי המראה הפיזי שלה.

עם זאת, רוב הנשים (לא כולן) מתעניינות בדברים שאינם מראה של בחור.

הנה דרך פשוטה יותר להתבונן בבעיה של טיפש לעומת נחמד, עם תכונה אחת (אמון) אטרקטיבית שנועדה להבדיל את החבר'ה ...

אהוב על ידי נשים לא אהב את הנשים
בחור נחמד בטוח. בחור נחמד עצבני.
ילד רע בטוח. ילד רע עצבני.
מטומטם בטוח. אידיוט עצבני.
בחור טוב ובטוח. בחור טוב עצבני.

לקבל את הסחף?

בדוגמה לעיל, זה הביטחון של הבחור שנשים נמשכות אליו.

אין שום דבר לא בסדר עם להיות נחמד

בן, סטו ודן - מאמני האיש המודרני

כאן ב'האיש המודרני ', בן, סטו ואני (מאמני הגבר המודרני) כולם חבר'ה נחמדים.

כשמסתכלים על התמונה שלנו למעלה, יש בחורים שיכולים לחשוב שאנחנו נראים כמו מטומטמים, מטומטמים, ילדים רעים או כל דבר אחר, ואילו בחורים אחרים יחשבו שאנחנו נראים כמו אנשים טובים רגילים.

אתה הולך לתפוס אותנו בכל דרך שתרצה, שתתבסס על הבנתך הנוכחית את העולם (למשל כל מי שלא נראה נחמד ותמים כמוך הוא כנראה ילד רע, מטומטם וכו ').

עם זאת, במקרה שאתה לא מצליח להבין איזה סוג של חבר'ה אנחנו, אני אגיד לך ...

בן, סטו ואני חבר'ה טובים רגילים. אנחנו אוהבים להיות נחמדים לאנשים ולנשים.

סטו מציג ב- Dating Power

עם זאת, להיות חבר'ה טובים לא אומר שאנחנו נהיה עצבניים, ביישנים וחרדים חברתית כמו בחורים נחמדים אחרים שמעלים חיוך מזויף ופועלים פגיעים כדי לקוות לרחם על אחרים.

בן, סטו ואני חבר'ה טובים שהם גם מאוד בטוחים, גבריים וכריזמטיים. כתוצאה מכך שיש לנו תכונות אלה, אנו מושכים לנשים והעובדה שאנחנו בחורים טובים נתפסת כבונוס לנשים. עם זאת, נחמדותנו אינה נתפסת כחובה על ידי נשים.

כפי שראית - אישה תוותר על הנחמדות ותתחבר עם מטומטם או ילד רע, רק כדי שהיא תרגיש משיכה לביטחון ולגבריות שלו. אם במקום זאת היא התחברה עם בחור נחמד עצבני, יהיה לה בחור נחמד, אבל היא לא הייתה מרגישה עבורו הרבה או שום משיכה בגלל חולשתו הרגשית.

האם נשים משוגעות על כך שהן מרגישות נמשכות לבחורים כפי שהן עושות?

לא.

זה יותר 'משוגע' ממה שאתה מרגיש נמשך לבנות רעות (למשל כוכבות פורנו, חשפניות וכו ') ואז מסתובב ואומר לכולם שאתה מנסה לפגוש בחורה נחמדה.

חשפן יפה

אתה לא יכול לעזור במה שמפעיל את תחושות המשיכה שלך.

אתה בטח רוצה בחורה נחמדה שהיא סקסית ויפה בתור כוכבת פורנו או חשפנית, אבל אם אם פגשת כוכבת פורפנית או חשפנית שהייתה ילדה רעה, היית בטח עדיין רוצה לקיים איתה יחסי מין, נכון?

כן, יש כמה נשים מוזרות שאוהבות גברים רעים ופוגעניים

מיעוט קטן של נשים אוהב גברים רעים
מיעוט קטן של נשים דווקא רוצה גבר רע מאוד (ככל הנראה פחות מ -5%), יש נשים שאוהבות בחור שהוא קצת ילד רע (20%), אבל רוב הנשים (75%) רוצות טוב בחור שבטוח בעצמו.

כך גם לגבי גברים.

רוב הגברים רוצים אישה יפה שהיא אכפתית, אוהבת, נאמנה, אינטליגנטית, על האדמה ואמינה. עם זאת, ישנם גברים שרוצים כלבה רעה, אישה מניפולטיבית, נשים בשליטה או סוג של אישה דומיננטרית.

מה שאתה צריך להבין זה שיש שם כמה נשים מוזרות, אבל אם אתה רוצה להצליח עם נשים באופן כללי, אתה צריך להתמקד ברוב הנשים שרק רוצות בחור בטוח ובטוח.

אז אם אתה אחד מהרבים הבחורים הטובים שמתסכל ושואל,'מדוע נשים נמשכות לטמבלים?'פשוט קבל שחלק מהנשים אוהבות בחורים רעים, אבל רוב הנשים אוהבות בחורים טובים שבטוחים בעצמה.

אם אתה בחור נחמד ועצבני סביב נשים, זה טבעי שהם לא ירגישו נמשכים אליך מינית.

למה? נשים נמשכות מינית לכוח הרגשי אצל גברים ונכבות על ידי חולשה (למשל עצבנות, ספק עצמי, חרדה חברתית, דימוי עצמי נמוך וכו ').

שתי תכונות חשובות שימשכו אליך יותר נשים

תכונות שימשכו אליכם נשים

אתה יכול למשוך נשים ביותר מ -100 דרכים שונות עם האישיות שלך (למשל כריזמה, הומור, קסם וכו ') ואנחנו מלמדים את כל הדרכים האלה בתוכניות שלנו כאן ב'איש המודרני '.

2 מתוך 100 שנות הדרכים למשוך נשים הן ...

1. ביטחון רגוע

ביטחון רגוע מתרחש באופן בו אתה חושב, מתנהג, פועל ומתנועע בכל מקום שאתה נמצא (למשל במיטה עם אישה, במסיבה, הליכה במרכז קניות וכו ').

בחור שיש לו ביטחון רגוע לא צריך להתנהג בצורה קולנית ובטוחה מדי (כמו אידיוט) כדי למשוך את תשומת לב האישה. הוא יודע שהוא יותר ממספיק לנשים וכתוצאה מכך, הוא נינוח ולא צריך להיות שום דבר אחר מלבד העצמי הטבעי שלו.

אין משחק שמגיע ממנו. הוא אמיתי, אותנטי והביטחון הנינוח שלו מעניק לו אווירת כוח ודומיננטיות ללא מאמץ.

מצד שני, מטומטם בדרך כלל ינסה למשוך את תשומת לבה של האישה על ידי התנהגויות קדימה, בקול רם וביצוע צרות מסוימות, אך אסטרטגיה חברתית לא בטוחה זו אינה התשובה להצלחה אצל נשים.

הצלחה עם נשים היא הרבה יותר קלה ודורשת הרבה פחות מאמץ ממה שרוב הבחורים מבינים. עם זאת, כדי להגיע למצב שיש לך ביטחון אמיתי ונינוח, ראשית עליך להיפטר מחוסר הביטחון שלך לגבי נשים ולפתח אמונה ביכולת שלך למשוך נשים.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד כל בחור יכול להפוך לאטרקטיבי יותר לנשים ולהפסיק להרגיש חסר ביטחון ולא ראוי סביב נשים ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב הנשים (לא כל הנשים) הרבה יותר גמישות במה שהן מוצאות אטרקטיביות בגבר ממה שרוב הבחורים מבינים.

מבחוץ, זה אולי נראה כאילו נשים כולן רוצות מטומטמים, מטומטמים וילדים רעים, אבל הבחורים האלה פשוט משיגים תוצאות מכיוון שהם מושכים נשים בכמה דרכים (לא בכולן) ואז יש להם את הכדורים להעביר דברים קדימה לנשיקות, דייטים. , יחסי מין ונכנסים למערכת יחסים.

אתה לא צריך להיות כמוהם כדי להצליח עם נשים. כל שעליך לעשות הוא להיות הבחור הטוב שאתה כבר, אלא פשוט להציג תכונות אישיות והתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי.

כשתעשה זאת, מרבית הנשים ירגישו כאילו פגעו בקופת ההיכרויות של היכרויות כי סוף סוף מצאו בחור טוב שגם מדליק אותן. כשזה יקרה, תבין כמה מעט תחרות יש לנשים חמות. רוב החבר'ה הם חסרי מושג כיצד למשוך נשים ומה נשים באמת רוצות מגבר.

2. גבריות נפשית ורגשית

הרבה בחורים טועים לחשוב שכדי להיראות גבריים הם צריכים להיות גבוהים, להיות בעלי קו לסת מרובע, לבנות המון שרירים בחדר הכושר או להתנהג כמו בחור קשוח.

עם זאת, סוג הגבריות שנשים נמשכות אליהן ביותר הוא הגבריות הפנימית שלך.

לדוגמא: בחור שחסר גבריות פנימית ירגיש עצבני במצבים חברתיים, יפקפק בעצמו בעת אינטראקציה עם נשים מושכות וחסר ביטחון סביב גברים בטוחים.

תדמיין את זה…

אתה ניגש לאישה ועורך שיחת חולין מנומסת במאמץ להביא לשיחה, (למשל.'מה שמך?'אוֹ'מה אתה עושה למחייתך?').

אתה שואל אותה שאלות רבות על עצמה ואז תולה בה כל מילה כשהיא עונה. אתה מנצל כל הזדמנות להחמיא לה ומנסה להסכים עם כל מה שהיא אומרת כי אתה באמת רוצה שהיא תאהב אותך.

לאחר מכן היא עושה תירוץ להתרחק ממך (למשל.'אני חייב ללכת לשירותים. ביי! ”) ואתה נשאר תוהה אם היא אי פעם תחזור לדבר איתך שוב.

בהמשך, אתה רואה שהיא מנסה מאוד למשוך את תשומת ליבו של בחור שנראה שמחלק את תשומת ליבו בינה לבין כמה בנות אחרות. מנקודת המבט שלך, הוא מתנהג כמו מטומטם והוא נקניק אנוכי שלוקח את כל הנשים.

עם זאת, מנקודת מבטה, הוא כנראה מציע לה את סוג האתגר שהיא משתוקקת לחוות כשהיא פוגשת בחור ...

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, רוב הנשים מרגישות משועממות מהרגע, 'כן!' שהם מקבלים מרוב הבחורים שהם פוגשים.

אם אישה מושכת, רוב החבר'ה מוכנים לקיים איתה יחסי מין (ורבים מוכנים לפתח איתה מערכת יחסים), למרות שהיא לא עשתה שום דבר כדי להרשים אותו מלבד להיראות טוב.

לרוב החבר'ה לא אכפת להם מה אישה חושבת, מה היא עושה לפרנסתה או איזה סוג של חתול או כלב יש לה. הם מוכנים לקיים איתה יחסי מין פשוט על סמך איך שהיא נראית.

זו הסיבה שנשים רבות משתעממות מהגישה בה משתמשים רוב החבר'ה ואז בסופו של דבר הן נמשכות לבחורים שהם יותר אתגר.

מבחוץ זה אולי נראה כאילו הבחור מטומטם, אבל הוא כנראה סתם עוד בחור טוב (או בחור טוב למדי) שמבין את המציאות בה נשים חיות ופשוט נותן לנשים את מה שהן רוצות.