מדוע נשים נעלבות כל כך בקלות?

מדוע נשים נעלבות כל כך בקלות?

כשנראה שאישה נעלבת ממה שאתה אומר, היא בדרך כלל בודקת רק עד כמה אתה בטוח.

אישה שבודקת גבר בפעולה נעלבת מעט

אם אתה מגיב על ידי הישארות בטוחה, מחייכת ואפילו צוחקת עליה או מהמצב, היא מרגישה יותר כבוד ומשיכה אליך.

עם זאת, אם אתה מגיב על ידי עצבנות, מתנצל בפניה בבהלה, מרגיש דחוי ומאבד ביטחון בעצמך, אז היא מאבדת את הכבוד והמשיכה אליך.

תחשוב על זה…

נשים צריכות למצוא לעצמן בחור בטוח בעל האינטליגנציה החברתית והרגשית להתמודד עם אתגרי החיים בעולם המודרני. כפי שאתה אולי יודע, הצלחה בעבודה (או באוניברסיטה אם אתה עדיין לומד) לא נמסרת לך על מגש כסף.במקום זאת, בדרך כלל יצא לכם לעבוד קשה, להתגבר על הרבה מכשולים ואתגרים ולהמשיך לדחוף קדימה כדי להצליח בסופו של דבר.

כתוצאה מכך, לנשים יש צורך אינסטינקטיבי למצוא את עצמן בחור שלא נמשך תחת לחץ, במיוחד מצד נשים. אם היא שמה אותך במקום על ידי התנהגות כאילו היא נעלבת ואתה נרכש תחת לחץ, אז אתה מראה לה שאתה עדיין לא חזק מספיק כדי להתמודד עם מבחני החיים.

כשהיא מבחינה בכך, היא מאבדת מיד את הכבוד והמשיכה אליך ברמה היסודית. הדרך היחידה להחזיר לה את הכבוד והמשיכה היא להתחיל להיות הבחור החזק והמסוגל שהיא תחוש באופן אינסטינקטיבי אליו.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בה לטובתכם כדי להשיג את מה שאתם רוצים עם נשים לכל החיים ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב הנשים נמשכות יותר לביטחון ואישיותו של הבחור (התכונות הפנימיות שלו) ולא למראהו (תכונות חיצוניות).

יש נשים שיקבלו רק מודל גברי מושלם עם המון כסף, אבל רוב הנשים נותנות חשיבות רבה יותר לאיכויות הפנימיות של הבחור כי זה מה שבדרך כלל עוזר להבטיח שהוא יוכל לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה.

משיכה קשורה ישירות להערכה אינסטינקטיבית של אישה לגבי תכונות ההישרדות של הגבר. אם אתה מציג את תכונות האישיות וההתנהגויות המפעילות סוג משיכה זה, רוב הנשים ירגישו נמשכות אליך ורוצות להיות איתך.

האם זה מעצבן אותך כשנשים נעלבות?

למה אתה נעלב כל כך בקלות?

האם זה לא מעצבן כשאתה מדבר עם אישה מושכת ולא משנה כמה אתה מנסה לעשות עליה רושם טוב, במוקדם או במאוחר אתה בסופו של דבר אומר או עושה משהו שפוגע בה?

האם תהית אי פעם מדוע בחורים אחרים מסוגלים לדבר עם נשים כל כך בקלות וללא שום בעיה, אבל משום מה נשים נעלבות כשמדברות איתך כל הזמן.

אחרי שקיבלת תגובה כה רעה מנשים כל כך הרבה זמן, זה שינה אותך. עכשיו, בכל פעם שאתה מדבר עם אישה יפה שתרצה להרשים, אתה לא יכול למנוע מעצמך להרגיש עצבני, חרד ולדאוג למה שאתה הולך להגיד.

אז איך תוכל לעבור את זה ולהמשיך ליהנות משיחותיך עם נשים ואז לסיים יחסי מין או מערכת יחסים, במקום להרגיש שוב דחוי על ידי נשים, מושפל על ידי נשים או כועס על נשים?

פָּשׁוּט.

להבין שנשים בדרך כלל רק בודקות אותך וכדי לעבור את המבחנים, אתה צריך להפסיק לנסות לומר תמיד את הדבר הנכון. אתה צריך להיות מוכן להסתכן באמירה שהיא אולי לא אוהבת, היא עשויה להעמיד פנים שהיא לא אוהבת או שהיא עלולה להיעלב ממנה.

צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, אתה לא צריך לנסות להיות מר מושלם כשאתה מדבר עם אישה.

רוב הנשים יתנהגו כאילו הן רוצות שתהיה מושלמת סביבן, אך בדרך כלל זה רק מבחן לבדוק את רמת הציות שלך או הגשת פקודות חברתיות פשוטות.

מה שירשים אישה ויגרום לה להרגיש נמשך אליך, זה כשיש לך ביטחון לומר כל מה שאתה רוצה, אבל אתה גם מספיק אינטליגנטי מבחינה חברתית כדי לדעת מתי עברת קו.

חציית קו לא חייבת להיות רצינית. אם אתה אומר משהו 'רע' ומבין שטעית, פשוט לחייך, לצחוק ולהחזיק בזה. זה לא עניין גדול.

זו פשוט שיחה פשוטה בין שני בני אדם. אף אחד לא מושלם וזה לגמרי בסדר לטעות כשמדברים ואז להחזיק בזה.

להתגבר על חוויות הילדות השליליות שלך

לפעמים, האמונה של הבחור לגבי נשים שנעלבות בקלות ממה שהוא אומר או עושה מתחילה כבר בילדותו.

לדוגמא: ילד בכיתה א 'יושב ליד שולחנו ושוחח עם הילד לידו על גודל הבוג'רים שלו (ריר באף). סוזי, הילדה שיושבת מולם, שומעת אותו והולכת“Eeeewwwwww, מתחזה! אתה כל כך גס! אין לך נימוסים? '

מאותו הרגע והלאה, הילד מתמקד בכמות הפעמים הקטנה שהוא שם לב לנשים שנעלבות ממשהו שהוא אומר או עושה. אחרי כמה שנים של תשומת לב לזה, הוא יכול להיזכר לפחות 10-15 פעמים כאשר בנות הגיבו רע למה שאמר או עשה סביבן.

בסופו של דבר, הוא מגיע למצב שהוא מחפש באופן פעיל כל תגובה שלילית מצד אישה בזמן שהוא מדבר איתה. הוא לא יודע, אבל לחפש באופן פעיל אחר התגובות האלה ולדאוג מהן דווקא גורם לאנשים לאבד כבוד ומשיכה אליו.

נשים רוצות להיות עם בחור שבטוח בעצמו ולא צריך להיות מוביל על ידי אישה. אישה לא רוצה שגבר מחפש אליה הוראות כיצד לחשוב, להתנהג ולנהוג בחיים. היא גם לא רוצה 'לתינוק' אותו ולהיות ממש נחמדה ומתוקה כל הזמן, רק כדי שירגיש בנוח.

היא רוצה שיהיה לו ביטחון להרגיש ביטחון לגבי חשיבתו, התנהגותו ומעשיו בכוחות עצמו. היא לא רוצה שיהיה צורך לעודד אותו להאמין בעצמו ולהיות נחמד ועדין איתו כדי שלא יאבד את הביטחון בעצמו.

כאשר אישה מבחינה כי לתגובותיה הנעלבות שהיא מציגה בפני בחור באמצעות שיחתה או בשפת גופה יש השפעה שלילית עליו, היא יודעת שהוא אינו גבר בטוח.

הוא אולי בחור טוב, אבל מבחינתה, הוא סתם עוד בחור שמפחד מנשים ולא יכול להתמודד עם המבחנים שהם עוברים לו.

באופן אינסטינקטיבי, היא מסכמת כי ככל הנראה אין לו את מה שצריך כדי לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם מאתגר זה, ולכן גורם המשיכה שלה מוגדר כ- 'כבוי'.

שינוי הלך הרוח שלך לגבי נשים

משנה את הלך הרוח שלך לגבי נשים

אם אתה אחד הגברים המודרניים הרבים שמרגישים שקשה מדי לדבר עם נשים בימינו (מכיוון שהם כל כך נעלבים כל כך בקלות), אז אתה צריך לשנות את הלך הרוח שלך כדי להסתכל על זה בצורה חיובית ובונה יותר. .

לחשוב שלילי על נשים או להתלונן על איך הן חושבות, פועלות או מתנהגות לעולם לא יעזור לך. האמת היא שנשים לא נעלבות בקלות ובדרך כלל זו רק 'אמונה' של בחור שנשים נעלבות בקלות שעומדת בינו לבין שיחות מהנות ואינטראקציות עם נשים.

בחור שמאמין שנשים נעלבות בקלות, עשוי להתחיל להתנהג בדרכים הבאות:

  • הוא הופך להיות זהיר ושמור כאשר הוא נמצא סביב נשים, מה שמדכא את הכריזמה הטבעית שלו ואת הדמיון.
  • הוא הופך לחסר ביטחון ועצבני כשהוא מדבר עם אישה שהוא מוצא מושך, ואז מכבה אותה.
  • הוא מאבד יותר ויותר ביטחון עצמי ומתחיל לפקפק בעצמו סביב נשים שהוא אוהב, מה שגורם לו להיות מושך עוד יותר לנשים.
  • הוא נמנע מלהתחיל שיחות כשהוא סביב נשים מושכות ובטוחות בעצם, מה שבסופו של דבר גורם לו להיראות כמו לוזר, אאוטסיידר או עוד בחור אחר שמפחיד אותו נשים חמות.
  • הוא נמנע מפלירטוט עם נשים, מה שגורם לנשים להרגיש משועממות כשמדברים איתו.
  • הוא הופך ל'כן גבר 'ופשוט מסכים עם כל מה שנשים אומרות, בתקווה שהן יאהבו אותו (וירחמו עליו) על היותו כל כך נחמד. עם זאת, נשים רואות ממש דרך המעשה שלו ולא מכבדות אותו או רוצות אותו מינית.

אם כל הפעולות שלעיל נכשלות, הוא פשוט נמנע מנשים לחלוטין, למעט כמובן כאשר צופה בפורנו.

פורנו הופך להיות הדרך העצובה שלו 'לעשות קצת פעולה', אבל זה אף פעם לא גורם לו להרגיש מוגש ומרגיש עוד יותר בודד ומתוסכל בכל פעם שהוא משתמש בו.

הימנעות מנשים אמיתיות אינה הפיתרון, ואין זה הכרחי. אם אתה מבין מדוע אישה פועלת נעלבת בשיחה, תבין שהיא לא נעלבת בפועל ושהיא פשוט בודקת אותך לראות כמה היא יכולה לברוח ובאיזו קלות היא יכולה לשלוט בך.

נשים בודקות את כל הגברים, לא רק אתה

טקס ההזדווגות האנושי מאורגן באותה צורה כמו מינים אחרים בטבע.

נשים באופן כללי נמשכות למקבלי הבטחון והקלות כי הם נתפסים כמסוגלים לספק את הסיכויים הפיזיים והרגשיים הטובים ביותר לעתיד.

לאורך מאות שנים, נשים פיתחו שיטה מתוחכמת מאוד למיון הגברים מהבנים במטרה לבדוק את ההערכה העצמית של הגבר וביטחונו; את התכונות העיקריות שהם מחפשים אצל גבר.

מבחנים אלה נועדו לבחון את כוחו הנפשי והרגשי של הגבר והם דרכה לקבוע כמה כוח היא יכולה להיות לגבר. למרבה הצער, רוב החבר'ה (שטפו את מוחם ממה שהם רואים בפרסומות בטלוויזיה ובקליפים) מאמינים שככל שיש לאישה יותר כוח עליו, כך גדל הסיכוי שהיא תבחר בו, אבל זה פשוט לא נכון.

ככל שיש לאישה יותר כוח על גבר, כך הסיכוי שהוא יוכל להעניק לה את התמיכה הנפשית והרגשית שהיא זקוקה לה או תזדקק לה בעתיד ופחות סיכוי שהיא תבחר בו כחבר או מאהב.

דוגמאות למבחנים שנשים מעבירות גברים

בסופו של דבר, כאשר אישה פוגשת גבר, היא מנסה לקבוע את רמתו בסולם החברתי. היא רוצה לדעת אם הוא גבר אמיתי או עוד יללה אחרת שמקווה שיהיה לנו בר מזל ויבואו לטפל באנשים, במקום לעמוד על שלו וללכת אחרי מה שהוא רוצה בביטחון.

אישה תבחן בחור בדרכים רבות כדי להפריד בין הגברים האמיתיים לבנים.

לדוגמה:

1. הצבתו במקום מול אחרים:

אישה (או אחד מחברותיה) תתבדח ברצינות למחצה עם בחור ותנסה לגרום לו להרגיש נבוך מול אחרים כדי לבדוק אם הוא יכול להישאר בטוח תחת הלחץ.

היא עשויה להעיר הערה על חולצתו, תסרוקתו או משהו אחר כדי לנסות לגרום לו להרגיש מודע לעצמו. אם הוא עומד על שלו, יצחק מזה או יפנה אליה את השולחנות בצורה נוחה, אז הוא יעבור את המבחן.

עם זאת, אם הוא מסתלק פגוע ונבוך או נראה שהוא מאבד את הביטחון בעצמו ומרגיש שהוא נדחה, אז הוא נכשל.

2. נותן לו אותות מעורבים

טכניקה מועדפת על ידי נשים לבדיקת בחור היא לתת לו אותות עניין מעורבים.

דקה אחת היא פועלת מעוניינת, מפלרטטת ושולחת אליו את כל האותות שאומרת שהיא מעוניינת לקחת את הדברים הלאה. עם זאת, ברגע שהוא מגלה עניין בחזרה, היא מתעלמת ממנו לחלוטין ומגלה עניין בבחור אחר או אומרת שהוא נע מהר מדי וצריך להאט איתה דברים.

ואז, כשהוא נסוג, היא מתחילה לגלות בו שוב עניין. כשהוא מגלה עניין, היא מושכת את העניין שלה כדי לראות כיצד הוא יגיב. סוג זה של התנהגות מצד נשים מבלבל באופן טבעי גברים רבים שאינם מבינים כיצד ומדוע הם נבדקים.

בחור פשוט צריך להיות מושך לאישה ואם היא משחקת קשה להשגה, הוא צריך להישאר בטוח במשיכותו אליה.

הוא יכול פשוט לצחוק עליה שמשחקת משחקים או לחייך להודיע ​​לה שהוא יודע שהיא אוהבת אותו, אלא פשוט בודק לראות כמה הוא אוהב אותה ואם הוא יאבד את הביטחון בעצמו ויוותר.

3. להתנהג כאילו היא נעלבת

כפי שדנו בפוסט זה, מבחן נוסף שנשים אוהבות להעביר בחור הוא העלאת נושא קשה לשיחה ואז, כשהבחור מגיב או עונה, לפעול נעלב.

כמעט בכל המקרים, היא לא ממש נעלבת וזו פשוט דרך נוספת מבחינתה לבדוק את חוזק האופי של הגבר ואת הביטחון בעצמו.